Wereldbeker start in Oslo met vijf Belgen
Oslo en Helsinki staan voor de deur. Dat betekent de start van de wereldbekerliga, mét vijf Belgen! Nooit mocht België zo veel ruiters afvaardigen en dat door de vooruitgang op de wereldranglijst. Ook Alexander Housen kreeg een invitatie, voor de CSI2* dan wel. Zijn grootvader is dan ook de oprichter van deze Noorse wereldbekermanche.
FEI Longines Wereldbekerwedstrijden springen 2016/2016, West Europese League
Oslo, 13 – 16 oktober
Helsinki, 20 – 23 oktober
Lyon, 26 – 30 oktober
Verona, 9 – 13 november
Stuttgart, 16 – 20 november
Madrid, 24 – 27 november
La Coruña, 9 – 11 december
London Olympia, 13 – 19 december
Mechelen, 26 – 30 december
Leipzig, 19 – 22 januari
Zurich, 27 – 29 januari
Bordeaux, 3 – 5 februari
Göteborg, 22 – 26 februari
Finale Omaha, Nebraska (USA) 27 maart – 2 april 2017
FEI Reem Acra Wereldbekerwedstrijden dressuur 2016/2017, West Europese league
Odense, 20 – 23 oktober
Lyon, 26 – 30 oktober
Stuttgart, 16 – 20 november
Salzburg Arena Messezentrum, 8 – 11 december
London Olympia, 13 – 14 december
Amsterdam, 26 – 29 januari
Neumünster, 16 – 19 februari
Göteborg, 22 – 26 februari
’s-Hertogenbosch, 9 – 12 maart
Finale Omaha, Nebraska (USA) 27 maart – 2 april 2017
Internationale selecties 13 - 16 / 10 / 2016.
JUMPING
CSI5*-W Oslo (NOR)
Niels Bruynseels : Angel van ’t Hof - Cas de Liberté - Gancia de Muze
Pieter Devos : Dream of India Greenfield - Espoir - Haloubet Hitchcock
Gudrun Patteet : Sea Coast Pebbles Z - Sea Coast Atlantic du Seigneur - Sea Coast Ferly
Jos Verlooy : Caracas - Gaston van ’t Steentje
Gregory Wathelet : Eldorado van het Vijverhof - Quasi Modo Z
CSI2* Oslo (NOR)
Alexander Housen - Emilia Housen - Rachel Steffen - Maartje Verberckmoes
CSI3*-W El Jadida (MAR)
Fabienne Daigneux-Lange : Clever Fee des Hazalles - Ribalou des Dames - Venue d’Fees des Hazalles
Gaetan Decroix : Emma Vp - Quel Homme de Hus - Ur de Peleben
Jérôme Guéry : Cibelle du Seigneur - Garfield e Tiji des Templiers - Papillon Z
Patricia Guéry : Chillipepper - Dream Alive Hero
Damien Plume : Cooper van de Heffinck - Issini van Gerhoeven
Patrik Spits : Bellissimo Z - Jericho Dwerse Hagen - Verdi vd Withoeve Z
CSI1* El Jadida (MAR)
Olivier Desemberg - Jérôme Guéry - Patricia Guéry
CSI3* - CSIYH1* Vilamoura (POR)
Ugo Berritella : Caretina vh Noordeneind Z - Cavaluna Z - Riesling de Monselet - Umberto ter Wilgen Z
Frantz Ducci : Bluezette - C Lena du Grand Champ - Urbane de Puychety
Kevin Gielen : Captain - Durano E
Laurent Van Der Straten : Livorno - Wot Shot
CSI1* Vilamoura (POR)
Maite Delree
CSI2* - CSIYH1* Lier (BEL)
Jody Bosteels - Cassandra Braeckmans - Xena Braeckmans - Ann Carton-Grootjans - Emilie Conter - Zoe Conter - Dimme D’Haese - Sarah Daems - Astrid De Pauw-Sacré - Koen De Waele - Jeroen De Winter - Pieter Dejager - Cederick Deknudt - Dirk Demeersman - Wouter Devos - Gilles Dunon - Perry Geryl - Thierry Goffinet - Dries Goossens - Mathias Hazebroek - Sofie Hazebroek - Jelle Hoorens - Stephanie Janssens - PIeter Kenis - Alexander Kumps - Eleonore Lambilliotte - Niels Lantsoght - Philippe Le Jeune - Thomas Leemans - Pascale Lombard - Vanina Lombard - David Malfait - Pauline Moens - Nick Moyaert - Dimitry Noterman - James Peeters - June Peeters - Sam Polleunis - Claire Putters - Max Sebrechts - Joy Stroeckx - Jose Thiry - Gilles Thomas - Tatiana Troiani - Valerie Van De Poel - Nico Van Der Plaetsen - Marthe Van Gorp - Nick Van Hoydonck - Maverick Van Lent - Maurice Van Roosbroeck - Christoph Verheyen - Wilm Vermeir - Frederic Vernaet - Yasmine Vinck - Chloe Vranken - Nick Vrins
CSI1* Lier (BEL)
Valerie Blommaert - Emilie Conter - Zoe Conter - Sarah Daems - Caro-Belle de Hornois - Cederick Deknudt - Dirk Demeersman - Laura Haaze - Jelle Hoorens - Muriel igalson - Stephanie Janssens - Pieter Kenis - Niels Lantsoght - Vanina Lombard - Ludivine Mandron - Delphine Pierrin - Zara Poels - Sophie Rousseaux - Max Sebrechts - Charlotte Torfs - Tatiana Troiani - Dries Van Dyck - Marthe Van Gorp - Nick Van Hoydonck - Christoph Verheyen - Frederic Vernaet - Zoe Wullaert
CSI2* St. Lô (FRA)
Francois Bossu - Freddy Demuynck - Joy Demuynck - Pierrick Goudelouf - Eleonore Lambilliotte - Pascal Van Laethem - Christophe Vanderhasselt - Koen Vereecke
CSI1* St. Lô (FRA)
Freddy Demuynck - Joy Demuynck - Eleonore Lambilliotte - Pascal Van Laethem - Olivier Vandamme - Koen Vereecke
CSI2* - CSIYH1* Cagnes-sur-Mer (FRA)
Camille Demolie - Maxime Harmegnies - Nadege Janssen - Ignace Philips
CSIL Cagnes-sur-Mer (FRA)
Nadege Janssen
CSI1* Cagnes-sur-Mer (FRA)
Camille Demolie - Maxime Haremegnies - Nadege Janssen - Ignace Philips - Deborah Van Roy
CSIL Cagnes-sur-Mer (FRA)
Camille Demolie - Nadege Janssen - Deborah Van Roy
CSI2* - CSIYH1* Asten (NED)
Brecht Bille - Marie Kundycki - Steve Lefevre - Francois Mathy jr. - Bunoit Moeskops - Jens Nijs - Charlotte Philippe - Boy-Adrian Van Gelderen - Jens Vandenberk
CSI1* Asten (NED)
Brecht Bille - Francois Mathy jr. - Bunoit Moeskops - Hannelore Nijsen - Charlotte Philippe - Janot Rouwette - Jens Vandenberk
CSI2* Chevenez (SUI)
Vanessa Mathieu
CSIV-B Barcelona (ESP)
Anita Kerstan-Homburg
EVENTING
CCI4* - CIC2* Pau (FRA)
Karin Donckers : Fletcha van ’t Verahof - Jalapeno - Lami-Cell’s Iris
DRESSUUR
CDI3* Biarritz (FRA)
Brecht D’Hoore : Sniper van de Helle
CDIY Biarritz (FRA)
Jamina Gysels : Zico
CDIJ Biarritz (FRA)
Laura De Graeve : Sandro’s Diamond
Ann-Sophie Goethals : Eldorado-A