Volgend weekend: WB Verone en CSI3* Sentower
Komend weekend springen Karel Cox, Zoë Conter en Olivier Philippaerts de wereldbeker van Verona in het kader van de wereldberoemde beurs Fiera Cavalli. Wie niet geselecteerd werd, kon kiezen tussen de CSI3*-concoursen dichter bij huis, namelijk in Sentower Park te Opglabbeek of het Jumping Indoor Maastricht iets verderop over de Nederlandse grens.
Internationale selecties 10 - 13 / 11 / 2016.
JUMPING
CSI5*-W Verona (ITA)
Zoe Conter : Irenice Horta - Ratina des Rondets - Zeta di Sabuci
Karel Cox : Cayen van het Hobos - Cor van de Wateringhoeve - Gentleman
Olivier Philippaerts : Gitania V.G. - D-Cancarra-a.c. - H&M Challenge vd Begijnakker
CSI2* Verona (ITA)
Igance Philips - Rachel Steffen - Boy-Adrian Van Gelderen
CSI4* - CSIYH1* München (GER)
Karline De Brabander : Elvis ter Putte - Fantomas de Muze
CSI3* Opglabbeek (BEL)
Jeroen Appelen : Aikido Z - Filesto van de Herkant - Wildcard
Ann Carton-Grootjans : Funky Music - Handy van HD - Irvine ter doorn
Viktor Daem : Aragorn van Schuttershof - Icos - Impuls vd Heffinck
Fabienne Daigneux-Lange : Venues d’Fees des Hazalles
Dries Dekkers : Al Capone - D&J Havanna - Hippos van de Rostal
Julien Denayer : Noukie Z
Hendrik Denutte : Cassis van de Kranenburg - Doxanne B - Zoë Quality
Gilles Dunon : Delta de la Sure - Fou de toi vd Keihoeve - Valentino du Val du Geer
Thierry Goffinet : Artuur JH Z - Navarro UK - U Chin vn Schuttershof
Nadege Janssen : Ascension Lord - Demone des Rosiers Z - High-Tech-Vy de Septon
Philippe Le Jeune : Cadeau de Muze - Giorgio de Muze - Tresor de Virton
Francois Mathy jr. : Balthazar VP Wisbecq - Casanova de l’Herse - Falco van de Clehoeve
Gudrun Patteet : Sea Coast B52 F Z - Sea Coast Ideo D’O
Kirsten Rombouts : Benji van het Goteringenveld - Bolero d’Hyrencourt - Cerona van Beek
Kim Thiry : Casaleo Z - Givale vd Windheuvel - Imke vh Panishof
Catherine Van Roosbroeck : Imperatrice vd Donkhoeve - Qiazetta Z
Maurice Van Roosbroeck : Cuidam - J’adore ter Putte - Joviale du Patriote
Maartje Verberckmoes : Caresse - Cous Cous - Dedalus M25
Koen Vereecke : Fetard de la Pomme - Fidaura van het Polderhof - Woutland Imagine
Wilm Vermeir : Gentiane de la Pomme - Hacienda d’Eversem - Iq van het Steentje
Frederic Vernaet : Ekita - Gin Duidam - Voice de Longchamps
Cedric Volo : Arvid - C Lano JT
Michael Vreys : Heidelberg van het Lindenhof
Gregory Wathelet : Chanel - Desteny van het Dennehof - Quasi Modo Z
CSI1* Opglabbeek (BEL)
Jeroen Appelen - Fabienne Daigneux-Lange - Julie De Pelsmaeker - Julien Denayer - Nadege Janssen - Francois Mahy jr. - Elias Olsen - Gudrun Patteet - Alex Servais - Catherine Van Roosbroeck - Maartje Verberckmoes - Wilm Vermeir - Frederic Vernaet - Cedric Volo - Michael Vreys - Gregory Wathelet
CSI3* Maastricht (NED)
Niels Bruynseels : Chief - Gancia de Muze - Himalaya van het Molenhof
Pieter Clemens : Horizon de Regor - Corelli - Check Out
Pieter Devos : Dream of India Greenfield - Espoir - Haloubet Hitchcock
Jérôme Guéry : Grand Cru van de Rozenberg - Insit de Jucaso - Papillon Z
Nicola Philippaerts : H&M Quenzo de la Roque - Bisquet Balou C - Zilverstar T
CSI2* - CSIYH1* Oliva, Valencia (ESP)
Carmen Christiaansen - Dominique Hendrickx - Marine Lenoble - Raphaele Peninque-Guilbert - Constant Van Paesschen
CSI1* Oliva, Valencia (ESP)
Vincent De Reys - Dominique Hendrickx - Marine Lenoble - Aiko Paridaen - Charlotte Trenker - Nathalie Trenker - Pascale Trenker - Constant Van Paesschen - Nathalie Willems - Alicia Wolfs
CSI2* - CSIYH1* Mijas (ESP)
Maxime Harmegnies - Inge Carton - Kevin Gielen
CSI1* Deauville (FRA)
Margot Alongi
CSIAm-B Deauville (FRA)
Margot Alongi - Arthyr Kaufman - Robin Kaufman - Thibaut Willequet
CSICh-A Deauville (FRA)
Thibaut Willequet
ENDURANCE
CEI2* 120 Pontchâteau (FRA)
Elisa Arnould : Vizir Al Ondrel
Dimitri Ernst : Bachir
Hemeline Piront : L.l Krizos
Raoul Ronsmans : Spootnick Davril
Louna Schuiten : Alligato Kossack
Nicolas Willems : Fa Erif
CEI1* 90 Ponchâtea (FRA)
Steve Peignat : Xanabi des Sauvlons
DRESSUUR
CDI3* Maastricht (NED)
David Engelen : Royal Rubinstein