Olivier met Forever d'Arco naar GCT Finale
Komend weekend is er terug outdoor de finale van de Global Champions Tour in Doha met voor België stal Euro Horse en de tweeling Philippaerts aan de start. Olivier en Nicola Philippaerts hebben trouwens de hengst H&M Forever d'Arco ter Linden uitgewisseld. Olivier maakt ermee in Doha zijn debuut. Er is ook CSI3* Luik en een delegatie trekt naar Algerije voor de tweede wedstrijd in Mostaganem.
Internationale selecties 02 - 06 / 11 / 2016.
JUMPING
CSI5* Doha (QAT)
Nicola Philippaerts : H&M Quenzo de la Roque - H&M Zilverstar T
Olivier Philippaerts : H&M Challenge vd Begijnakker - H&M Forever d’Arco ter Linden
Jos Verlooy : Farfelu de la Pomme - Caracas
CSI3* - CSIYH1* Liège (BEL)
Jeroen Appelen : Aikido Z - Filesto van de Herkant - Wildcard
Niels Bruynseels : Cas de Liberté - Chief - Gancia de Muze
Pieter Clemens : Horizon de Regor - Loiza - Verdico
Karel Cox : Cayen van het Hobos - Cor van de Wateringhoeve - Inne van de Plataan
Fabienne Daigneux-Lange : Venue d’Fees des Hazalles
Karline De Brabander : Elvis ter Putte - Fantomas de Muze - Hos d’O
Pieter Devos : Apart - Dream of India Greenfield - Espoir
Wouter Devos : Emporio van ’t Holeinde - Tonik Hero
Arnaud Doem : Cazanova de la Bouverie - Hocus Pocus de Messitert
Gilles Dunon : Fou de toi vd Keihoeve - Jango S - Valentino du val du Geer
Jérôme Guéry : Cibelle du Seigneur - Garfield e Tiji des Templiers - Insit de Jucaso
Patricia Guéry : Chillipepper
Rik Hemeryck : Bretling du Paradis Z - Ulyss Morinda
Dominique Joassin : Si la sol de Greenbay Z
Philippe Le Jeune : Cadeau de Muze - Giorgio de Muze - Nice de Prissey
Pascale Lombard : Spartacus
Francois Mathy jr. : Balthazar VP Wisbecq - Casanova de l’Herse - Falco van de Clehoeve
Laura Mathy : Penta
Gudrun Patteet : Sea Coast Atlantic du Seigneur - Sea Coast B52 F Z - Sea Coast Ferly
Maud Pietroniro : LC Riviere Rouge
Damien Plume : Cooper van de Heffinck - Issini van Gerhoeven
Marine Scauflaire : Opodium du Vivier - Sansouci de Tinmont
Gilles Thomas : Cantario - Caretina - Indiana vh Kapelhof
Laurent Van Der Straten : Livorno
Cindy Van Der Straten-Marie : Calvia - Chacco r - Sandokan 290
CSI1* Liège (BEL)
Manon Becker - Noemie Becker - Marie Bonet - Margaux Bosson - Marie Bonet - Margaux Bosson - Nathan Budd - Victoire Delforge - Samuel Deliege - Maite Delree - Antoni Draga - Emmanuelle Estevez - Stephanie Falisse - Marie Foulon - Estelle Gagliardini - Pauline Genet - Camille Gerard - Simon Glaude - Antoine Goffin - Patrick Guillaume - Louise Joassin - Melissa Laenen - Lena Leonard - Vanina Lombard - Juliette Losfeld - Louise Losfeld - Eloise Lutgen - Vicky Martin - Julie Mathot - Gauthier Mercenier - Clara Mielich - Romain Moulart - Margot Nicolas - Jason Pauquet - Guillaume Ruant - Jonathan Soquet - Laetitia Surin - Tatiana Troiani - Mike Van Belle - Olivier Vandamme - Yves Vilain - Pauline Wartique - Nathalie Willems - Axelle Windels
CSI3* - CSI1* Mostaganem (ALG)
Christophe Leutenez : Esteny van de Herkkant
Alexia Penet : Filao - K Don Diego vd Grundeval Z
José Thiry : Denychin Ryalk de l’obstination - Jericho Dwerse Hagen - Verdi vd Withoeve Z
Virginie Thonon : Catinka du Bois de Isnes - Dydoo du Chabus - Fado de Greenbay Z - Tristan Horta Z
Constant Van Paesschen : Calore van de Helle - Carlow van de Helle - USA des Forets
Christophe Vanderhasselt : Edel-Vitseroel - Gino van de Vrunte - Identity Vitseroel
Christophe Verhulsel : Chaplin 92 - Cormino
Wilm Vermeir : Gentiane de la Pomme - Hacienda d’Eversem - Iq van het Steentje
Chloe Vranken : Bocello - Elton Jones - Tahis du Masure
Gregory Wathelet : Coree - iphigeneia de Muze - Quasi Modo Z
CSI2* - CSIYH1* - Mijas (ESP)
Inge Carton - Frantz Ducci - Maxime Harmegnies
CSI2* - CSIYH1* Oliva, Valenica (ESP)
Carmen Christiaansen - Jessica Geurts - Dominique Hendrickx - Raphaele Peninque-Guilbert
CSI1* Oliva, Valencia (ESP)
Vincent De Reys - Jessica Geurts - Dominique Hendrickx - Aiko Paridaen - Charlotte Trenker - Nathalie Trenker - Pascale Trenker - Nathalie Willems - Alicia Wolf
CSI2* Boll (GER)
Jerome Hennau
CSI2* - CSI1* Wierden (NED)
Vincent Bourguignon - Thierry Goffinet - Jelle Hoorens - Caroline Di Vittorio
ENDURANCE
CEI2* 120 - CEI1* 80 Avignon (FRA)
Aurelie Wery : Kalyam de Tanues - Shv Silver Nahlu
EVENTING
CIC3* - CIC2* - CIC1* Ravenna (ITA)
Karin Donckers : Cunta Z - Hamilton - Lady Brown
Stephanie d’Andrimont : Alexander - Captain van de Kapel - Damaskus van de Kapel