Nicola en Jerome naar WB Stuttgart
Nicola Philippaerts en Jerome Guery springen zondag de wereldbeker van Stuttgart. In de WB stand staat Pieter Devos op een derde plaats en Niels Bruynseels op de 14e plaats. Jerome en Nicola gaan op jacht naar hun eerste WB punten in Europa. Onderstaand de selectie voor komend weekend.
Hier de video van Nicola' s GP-zege in Maastricht afgelopen weekend:
Internationale selecties 17 - 20 / 11 / 2016.
JUMPING
CSI5*-W Stuttgart (GER)
Jérôme Guéry : Alicante - Garfield de Tiji des Templiers - Zoe II
Nicola Philippaerts : H&M Quenzo de la Roque - Bisquet Balou C - H&M Zilverstar T
CSI3* Rouen (FRA)
Geoffrey Cobbaut : Chica de Muze - Uomini - ID1
Karline De Brabander : Elvis ter Putte - Fantomas de Muze - Hos d’O
Jean-Christophe De Grande : Belano vd Wijnhoeve Z - Ugo du Manoir de Clavier
Thierry Goffinet : Artuur JH Z - Aliana - Idole 111
Philippe Le Jeune : Giorgio de Muze - Cadeau de Muze - Nice de Prissey
José Thiry : Cyrano d’Orbri - C’est moi de l’obstination - Denychin Ryalk de l’obstination
Constant Van Paesschen : Calore van de Helle - Carlow van de Helle - Veneur d’isigny
Christophe Vanderhasselt : Edel-Vitseroel - Gino van de Vrunte - Identity Vitseroel
Gregory Wathelet : Desteny van het Dennehof - Iron Man van de Padenborre - Baby-Fee des Hazalles
CSI1* Rouen (FRA)
Lilas Depaepe - Ludivine Tilliere
CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Kronenberg (NED)
Loris Berrittella - Pieter Dejager - Rik Hemeryck - Delphine Pierrin - PIeter Clemens - Pieter Devos - Maarten Driessen - Rik Hemeryck - Nadege Janssen - Marie Kundycki - Bunoit Moeskops - Kim Van Decraen - Christophe Vanderhasselt - Patrik Jonkmans - Bunoit Moeskops - Vanessa Marien
CSIU25 Opglabbeek (BEL)
Emielie Conter : Uberlina K - Lui Viton
Zoe Conter : Adelasia - Claraddo
Ruben De Coster : Hurricane
Laura Mathy : Penta - Ti Pol d’Orchis - Willowy
Leonie Peeters : Catho - Sunny Girl - Al Capone
Thibault Philippaerts : Jaimi van Dorperheide
Claire Putters : Copain de Muze
Niels Reykers : Horta van ’t Russelhof
Lien Van Ende : Ethias van ’t Elzenhof - Cita P Z
Boy-Adrian Van Gelderen : Be Cool
Maverick Van Lent : Heureka E
Maartje Verberckmoes : Caresse
Dieter Vermeiren : Kingston Town 111 Z
CSIJ-A Opglabbeek (BEL)
Marie Bonet : Filou de Haistreux - LC Riviere Rouge
Emilie Conter : Fragile van ’t Paradijs - Cesanna
Zoe Conter : Dragonfly de Longchamps - Serendy Pity
Laurentine De Bel : Fairlight van de Bekemolen - Gigolo vt Leeuwerikenhof
Camile de Bellefroid : Cs P My Pleasure
Alizee Fensie : Rambo des Hayettes
Marthe Heudens : Best Mix Elien - Best Mix Evana
Chloe Heyrman : Kasiopeja - Rubispierre
Alexander Housen : Falco
Simon Morssinkhof : Cara Victoria - Gines van de Klunderd - Billy D - Notre Star Z
Phèbe Nicodème : Jadiz C
June Peeters : T. D’Arco - Cameron de Hus Z - Beuaminka
Thibault Philippaerts : Zandigo - Gloria De Wulf Selection - Isoline van Dorperheide
Claire Putters : Cristainville - Jasmin van de Kwekenhoeve
Max Sebrechts : AD Blanez - Fantast
Thibeau Spits : Jacobien Dwerse Hagen - Juragold Bormes
Tatiana Troiani : Sister vd Wolvendries - Charlon - Cash Flow III
Roy Van Beek : Illusion - Jailhouse Rock F.I. - farfan
Dylan Van Belle : Cequitta W Z
Jinse Van Der Haegen : Babeloub vh Roelhof Z - Picobello
Maverick Van Lent : Vermouth ter Schaatsputte - Jiamante van Essene
Maartje Verberckmoes : Buutengewoon - Arco d’Obercourt - Cous Cous
Sander Vermeiren : Easy Dith
CSICh-A Opglabbeek (BEL)
Caro-Belle De Hornois : Boalt Grandanto
Yentl Desmare : Napoli van de Steenoven Z
Emilia Housen : Flicka-P - Kongsberg Hh Z
Lies Malisart : Callista vh Hazelarenhoekje - Javeline de Champenotte Z
Nathan Nicodème : Altamira van ’t Nevehof - Hylight van het Nijskenshof
Anthony Philippaerts : Califa 111 Z
Tim Prouvé : Horlanda van Essene - Quanto du Levant
Aliki Rotsaert : Jacinto Dwerse Hagen
Jerome Schmidt : Caillou
Elise Van Den Branden : Brillianthina van ‘t Ruytershof
Michel Willem : Gazelle vd Koutermolen
CSIP Oplgabbeek (BEL)
Lynn Bloemer : Karl van Orchid’s
Malin Bollen : Happy Girl - Mona Liesa 12
Yentl Desmare : Snippeling Tristan
Alexander Housen : Bodyssee des Avelines
Anthony Philippaerts : Roberlina
Thibeau Spits : Cleostrade - Kantje’s Feiko
Aaron Tijskens : Ulysse du Maron
Roy Van Beek : Kalman van Orchid
Ruben Van Dyck : Orchid’s Azalea
Elisabeth Van Munster : Little Ben BS
Michiel Willem : Diablesse van ’t Pittenshof
EVENTING
CIC1* Pouget (FRA)
Laura Birkiye : Valentine C
Lyse Mooney : Fairytale Princess D
Joris Vanspringel : El Bonillo - Isabella van de Holtakkers
Senne Vervaecke : Hitmo van Alsingen
CCI1* Le Pouget (FRA)
Stephanie d’Andrimont : Damaskus van de Kapel
Hendrik Degros : Zentinio Z
Alice Deman : Daniel del Impermeable
Audrey Gilson : Hincapie
Manon Minner : Suri E
CCI2* Le Pouget (FRA)
Stephanie d’Andrimont : Captain van de Kapel
Hendrik Degros : Countrie
Audrey Franche : Quiloup de Kerser
Laura Loge : Absolut Allegro
Kris Vervaecke : Guantanamo van Alsingen
CIC3* Le Pouget (FRA)
Stephanie d’Andrimont : Alexander
Joris Vanspringel : Imperial van de Holtakkers - Limestone
Kris Vervaecke : Hopper ten Hunsel
bron: KBRSF