Internationale selecties
Nu de internationale sport opnieuw op gang komt is er meteen heel wat actie in eigen land met naast de tweesterrenconcoursen van Lier en Bonheiden ook een internationaal jeugdconcours in Opglabbeek. Verder ook in Italië heel wat beweging met concoursen in Arezzo en Gorla Minore en ook in Wellington wordt er opnieuw internationaal gesprongen. De dressuurruiters trekken deze week naar Sint-Truiden.
Jumping
Arezzo – CSIYH1* : 14/04/2021 – 18/04/2021
Philips Ignace - Vandergeeten Charline
Arezzo – CSI1* : 14/04/2021 – 18/04/2021
Vandergeeten Charline
Arezzo – CSI2* : 14/04/2021 – 18/04/2021
Philips Ignace - Vandergeeten Charline
Gorla Minore – CSIYH1* : 14/04/2021 – 18/04/2021
Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Gorla Minore – CSI3* : 14/04/2021 – 18/04/2021
Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Opglabbeek – CSIYJ-A : 14/04/2021 – 18/04/2021
Adam Constance - Bourdeaud’hui Mathieu - Demolie Camille - Francken Jarne - Genet Pauline - Guery Mathieu - Housen Alexander - Housen Emilia - Jennen Eva - Lenaerts Louise - Nauta Rik - Peeters Jef - Philippaerts Thibault - Plas Victor - Putters Evelyne - Tijskens Aaron - Vandecasteele Bart Jay Junior
Opglabbeek – CSIOP : 14/04/2021 – 18/04/2021
Braspenning Merel - De Plecker Vic - De Schrijver Brent - Frederick Charlotte - Gerard Estelle - Loenders Lore - Tijskens Laure - Van Den Branden Yari - Van Dijck Joppe - Wouters Seppe
Opglabbeek – CSIOCh : 14/04/2021 – 18/04/2021
Bomere Estee - De Schrijver Brent - Denutte Jules - Dubuisson Loris - Gerard Estelle - Lepage Josephine - Van Den Branden Yari - Van Der Meerschen Nikita - Wouters Seppe
Opglabbeek – CSIOJ : 14/04/2021 – 18/04/2021
Adam Constance - Ameeuw Louise - Bourdeaud’hui Mathieu - de Azevedo Luiz Felipe Neto - Guery Mathieu - Guisson Aurelia - Guisson Tristan - Housen Emilia - Lenaerts Louise - Nauta Rik - Peeters Jef - Philippaerts Anthony - Putters Evelyne - Schmidt Jerome - Vandecasteele Bart Jay Junior
Opglabbeek – CSIOY : 14/04/2021 – 18/04/2021
Demolie Camille - Housen Alexander - Philippaerts Thibault - Plas Victor - Prouve Tim - Verberckmoes Maartje
Wellington FL – CSI3* : 14/04/2021 – 18/04/2021
Conter Zoe - Philippaerts Nicola
Bonheiden – CSIYH1* : 15/04/2021 – 18/04/2021
Anthonissen Bart - Anthonissen Pieter Jan - Carton-Grootjans Ann - De Reviere Ann-sophie - Devos Lieven - Devos Pieter - Ducci Frantz - Gaelens Maxine - Geryl Perry - Goffinet Thierry - Hemeryck Rik - Limbourg Jelle - Lutz Charlotte - Masudi Julie - Moeskops Bunoit - Peeters Leonie - Philippe Charlotte - Smits Jill - Sneppe Tom - Thiry Kim - Thonon Virginie - Van Gelderen Boy-Adrian - Vandenbossche Bjorn - Vanderhasselt Christophe - Vereecke Koen - Vermeiren Dieter
Bonheiden – CSI2* : 15/04/2021 – 18/04/2021
Anthonissen Bart - Auwers Steve - Carton-Grootjans Ann - Clarys Bart - Clemens Pieter - Conter Emilie - De Reviere Ann-sophie - Dekkers Dries - Devos Lieven - Devos Pieter - Devos Wouter - Ducci Frantz - Gaelens Maxine - Geryl Perry - Goffinet Thierry - Hemeryck Rik - Lambrecht Vincent - Limbourg Jelle - Lutz Charlotte - Malisart Lies - Moeskops Bunoit - Nijs Katrien - Ockerman Chloe - Peeters Leonie - Philippe Charlotte - Strubbe Elisa - Thiry Jose - Thiry Kim - Thomas Gilles - Thonon Virginie - Tournay Charlotte - Van Gelderen Boy-Adrian - Van Paesschen Constant - Vandenbossche Bjorn - Vanderhasselt Christophe - Vandousselaere Kelly - Vereecke Andres - Vereecke Koen - Vermeir Wilm - Vermeiren Dieter
Bonheiden – CSI1* : 15/04/2021 – 18/04/2021
Anthonissen Ellen - Anthonissen Pieter Jan - Arroyave Elise - Dekkers Dries - Gaelens Maxine - Geryl Perry - Hemeryck Rik - Lambrecht Louis - Maes Shirley - Malisart Lies - Meerlaen Bernard - Michiels Kenza - Nicodème Nathan - Philippe Charlotte - Thonon Virginie - Tondeur Noah - Tournay Charlotte - Van Tricht Estelle - Vandenbossche Bjorn - Verelst Anna-laura - Vermeiren Dieter - Verschelden Femke - Weyts Julie
Lier – CSIYH1* : 15/04/2021 – 18/04/2021
Angonese Noemie - Beyers Guy - Binard Leon - Boelens Peter - Bruynseels Niels - Carton Inge - De Breucker Anke - De Grande Jean - De Grande Jean-Christophe - De Hornois Caro-Belle - De Winter Jeroen - Doucé Jasper - Dunon Gilles - Goossens Gregory - Hoeben Valentina - Keulen Isabeau - Le Jeune Philippe - Matala Luna - Nuytens Gilles - Patteet Gudrun - Schepers Paulien - Spits Patrik - Spits Thibeau - Surin Laetitia - Van Beek Roy - Van der Veken Sally - Van Gorp Marthe - Vergnanini Mona - Vermeir Steven - Vermeulen Thibault - Vernaet Frederic
Lier – CSI2* : 15/04/2021 – 18/04/2021
Angonese Noemie - Appelen Jeroen - Beyers Guy - Bruynseels Niels - Cannaert Loic - Carton Inge - Charon Deligny Mathis - Cox Karel - D’haese Dimme - De Breucker Anke - De Grande Jean - De Grande Jean-Christophe - De Winter Jeroen - De Wit Thomas - Demeersman Dirk - Dunon Gilles - Fievez Bo - Geurts Jessica - Herpoel Juliette - Hoeben Valentina - Kindt Delphine - Le Jeune Philippe - Mathy Francois Jr - Nuytens Gilles - Paridaen Aiko - Patteet Gudrun - Philippaerts Olivier - Schepers Paulien - Sebrechts Max - Spits Lauranne - Spits Patrik - Spits Thibeau - Van Beek Roy - Van der Straten Cindy - Van Duppen Charlotte - Van Gorp Marthe - Vanderhasselt Yves - Verlooy Jos - Vermeir Steven - Vermeulen Thibault - Vernaet Frederic - Vilain Yves - Vorsselmans Annelies
Lier – CSI1* : 15/04/2021 – 18/04/2021
Angonese Noemie - Appelen Jeroen - Beddeleem Staf - Binard Leon - Boelens Peter - Boskamp Marie - Bouckaert Clemence -Bouckaert Emilie - Bouckaert Marie-Maxence - Buyse Juliette - Cannaert Loic - Charon Deligny Mathis - Cramers Anais - De Beule Eliane - De Breucker Anke - De Grande Jean-Christophe - De Hornois Caro-Belle - Delhaye Kiliane - Fievez Bo - Geurts Jessica - Goossens Gregory - Herpoel Juliette - Hoeben Valentina - Keulen Isabeau - Kindt Daphne - Kindt Delphine - Le Jeune Philippe - Mathy Francois Jr - Mees Frederik - Nuytens Gilles - Paridaen Aiko - Patteet Gudrun - Ruijl Romy - Schepers Paulien - Thijs Ylona - Van Beek Roy - Van der Veken Sally - Van der Veken Ward - Van Duppen Charlotte - Van Gorp Marthe - Vanthuyne Charlotte - Vergnanini Mona - Verlooy Jos - Vermeir Steven - Vermeulen Thibault - Vernaet Frederic - Vicini Nathan - Vilain Victoria - Vorsselmans Annelies
Linz-Ebelsberg – CSI3* : 15/04/2021 – 18/04/2021
Van Massenhove Jordy
Linz-Ebelsberg – CSIYH1* incl. 8yo : 15/04/2021 – 18/04/2021
Van Massenhove Jordy
Zielona Gora – CSI2* : 15/04/2021 – 18/04/2021
Vinckier Jan
Dressuur
Sint-Truiden – CDIU25 : 15/04/2021 – 18/04/2021
Vandeborne Lore: Ikke-pia V/d Bergerhoeve
Sint-Truiden – CDIY : 15/04/2021 – 18/04/2021
Colling Maïté: Rapallo C.L.
Jamar Sophie: Double Diamond II
Niessen Zoe: Felitia
Van De Ven Yinthe: No-limit Cv
Vestergaard Karoline Sofie: Junior Hit
Sint-Truiden – CDIJ : 15/04/2021 – 18/04/2021
Brauwers Louise: Esprit
Clabots Brittany: Fluegel
Collard Clara: Escape
De Jong Jette: Indini
Hertogs Seppe: Symphony H
Lowyck Emma: Dior
Nevelsteen Michiel: Lars Van Het Kristoffelhof
Sint-Truiden – CDICh-A : 15/04/2021 – 18/04/2021
Colling Helena: Demoiselle C.L.
Van Durme Max: DIJON
Verwimp Elise: Boemerang
Sint-Truiden – CDIP : 15/04/2021 – 18/04/2021
Colling Maïté: Donaldson 3
Leduc Elisabeth: Campsterhoven's Baldato
Leduc Marie: Picasso
Peeters Anna: Balotelli
Van Laeken Rhune: Drops
Waverijn Lisa: Dornier
Eventing
Pompadour – CCI4*-S : 12/04/2021 – 13/04/2021
Denutte Timothy: Coldplay
Gavrilovic Cyril: Astucieux du Prade
Oudkarspel – CCI2*-S : 15/04/2021 – 18/04/2021
De Baets Alissa: Juorum Van’t Welthof
Dehoorne Arthur: Salut Salon
Geeroms Yarno: Amigo GZ
Geldhof Klara: Livius
Houyon Armelle: L’Eau De Vie Z
Lambrecht Maxime: Felix Roses – Hitmo van Alsingen
Marïen Steven: Noortje van de Wendy Kurt hoeve
Martens Mandy: Nabukodonosor T
Simons Gauke: Hasta La Vista
Van Den Broeck Lander: F.f. Welldone
Van Den Broeck Tom: Kaaiman V/D Kooldries
Verwimp Jarno: Chico vh Gavershof Z – Kyba van de Jomaheide
Oudkarspel – CCIP2-L : 15/04/2021 – 18/04/2021
Blommaert Lauren: Gortnalea Dun – Hoppenhof’s Canda Z
De ridder Eline: Joe De La Grivardry
Oudkarspel – CCI3*-L : 15/04/2021 – 18/04/2021
Dehoorne Arthur: Cloud Dancer
Lambrecht Maxime: Mister Big Ter Bunder
Laschet Hugo: Caitane Vd Cumul Z
Revyn Nele: Nelson van Desta
Van Dijck Anne: Cooley Earl
Verwimp Jarno: Dabiola M
Oudkarspel – CCI2*-L : 15/04/2021 – 18/04/2021
Despontin Julien: Honeyblue
Eggermont Lynn: Lory Van Het Lichterveld Z
Geeroms Yarno: Cassandra GZ
Goeman Bo: Coco Fleur Nc Z
Steeman Valentine: Arthy du Lys – Fine Mouche Db
Vervaecke Kris: Orval ten hunsel
Vervaecke Senne: Jeno
Oudkarspel – CCI3*-S : 15/04/2021 – 18/04/2021
Benay Celia: Delara
Coevoet An Sofie: Catoo Z
de Jamblinne Geoffroy: Consequent Pia Z
De Pauw Stefaan: Kwinto van ‘t Wijwater
Goris Davy: Contador Z
Peeters Jasper: Jackass PK
Van Den Broeck Tom: Ruben De La Pomme
Vanspringel Joris: Creator Gs
Vervaecke Kris: Hopper ten Hunsel
Vervaecke Senne: Google Van Alsingen
Oudkarspel – CCI1*-Intro : 15/04/2021 – 18/04/2021
Beyne Bruno: Eiskonig
Despontin Julien: Chattanooga Choo Choo H
Devriendt Francis: Mellow Vh Polderhof
Dupont Sarah: Joske De Saar
Herbots Geertrui: Krik krak V.h. Blondveld
Steeman Valentine: River Emery
Taquet Maelle: Carina IV
Thys Delphine: Aladin de la Salle
Versmissen Silke: Eyecatcher Van Het Borzehof Z
Radolfzell – CCI3*-S : 15/04/2021 – 18/04/2021
De Cleene Wouter: Quintera
Degros Hendrik: Countrie – Lanciano
Petillion Benoit: Eros van de steenakker
Radolfzell – CCI2*-S : 15/04/2021 – 18/04/2021
De Cleene Wouter: Goteus S
Degros Hendrik: Coolja
Petillion Benoit: High Potential
Strzegom – CCI4*-S : 15/04/2021 – 18/04/2021
de Jamblinne Geoffroy: Consequent Pia Z
de Liedekerke – Meier Lara: Alpaga D’Arville – Ducati d’Arville
Donckers Karin: Cunta Z – Grandioz – Leipheimer Van ‘t Verahof
Vilain Seppe: Kawa de la Cour Z
Strzegom – CCI3*-S : 15/04/2021 – 18/04/2021
de Liedekerke – Meier Lara: Cascaria V – Freya Des Concessions
Loge Laura: Absolut Allegro
Minner Manon: Cool dancer
Schmitz Julia: Lady Like
Vilain Seppe: Lamparo V
Strzegom – CCI2*-S : 15/04/2021 – 18/04/2021
de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton
de Liedekerke – Meier Lara: Icona 2
Delvaux Camille: Belissimo Boy K
Loge Laura: Louboutin Z
Poncelet Léa: Roxane de l’othain
Thual Camille: Condelano – Nereo CP
Strzegom – CCI1*-Intro : 15/04/2021 – 18/04/2021
Bodart Mathias: Carioca De La Bastide – Fort Lauderdale W
de Liedekerke – Meier Lara: Formidable 62
Dessambre Sarah: Loud Spring de la Bastide
Lambotte Olivia: Clyde De Luxe
Lamy Marie: Feeling De Froidefontaine
Loge Laura: Petegd
Martins Amicie: Vaudou du Boisdeville
Minner Manon: Diddel 5
Poncelet Léa: Elixir des cabanes
Schmitz Julia: Oscar’s Twinkeling – Saphir du Prieure de Seny
Endurance
Carmona – CEI1* 100 : 16/04/2021 – 18/04/2021
Bastijns Peter: Balentine al ondrel – Shakira de Alborada
Loubejac – CEI1* 100 : 17/04/2021 – 18/04/2021
Gueret Patricia: Eaunoire Huingum
Loubejac – CEI2* 120 : 17/04/2021 – 18/04/2021
Vanhee Juliette: Calipapu du Moulin Blanc