Internationale selecties
Het belooft opnieuw een druk internationaal weekend te worden met op Belgische bodem zowel internationale actie in het Azelhof van Lier als in het Sentower Park van Opglabbeek. De Belgische springtop reist dan weer naar Frankrijk voor de Hubside Jumping van St. Tropez en ook in Fontainebleau zien we verschillende Belgen aan de start. Verder trekken er ook nog landgenoten naar Mannheim en naar Busto Arsizio.
Jumping
Mannheim – CSIYH1* incl. 8yo : 27/04/2021 – 04/05/2021
Vermeir Wilm
Mannheim – CSI4* : 27/04/2021 – 04/05/2021
Vermeir Wilm
St Tropez – Grimaud – CSI2* : 28/04/2021 – 02/05/2021
Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Philippaerts Ludo - Philippaerts Olivier - Wathelet Gregory
St Tropez – Grimaud – CSI4* : 28/04/2021 – 02/05/2021
Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Mathy Francois Jr - Philippaerts Olivier - Wathelet Gregory
Busto Arsizio – CSI1* : 29/04/2021 – 02/05/2021
Geurts-Dalton Sophie
Busto Arsizio – CSI2* : 29/04/2021 – 02/05/2021
de Azevedo Luiz Felipe Neto - Geurts-Dalton Sophie - Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Busto Arsizio – CSIYH1* : 29/04/2021 – 02/05/2021
de Azevedo Luiz Felipe Neto - Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Fontainebleau – CSIYH1* : 29/04/2021 – 02/05/2021
Doem Arnaud - Janssens Stephanie - Marcotte Valentin - Thonon Virginie - Van Gelderen Boy-Adrian - Vermeulen Thibault
Fontainebleau – CSI1* : 29/04/2021 – 02/05/2021
Barker Rikke - Doem Arnaud - Doem Isee - Marcotte Valentin - Tamisaft Moo - Thonon Virginie - Van Gelderen Boy-Adrian - Vermeulen Thibault - Vicini Nathan
Fontainebleau – CSI2* : 29/04/2021 – 02/05/2021
Adam Constance - Barker Rikke - Doem Arnaud - Janssens Stephanie - Marcotte Valentin - Thonon Virginie - Van Gelderen Boy-Adrian - Vermeulen Thibault
Lier – CSIYH1* : 29/04/2021 – 02/05/2021
Anthonissen Bart - Anthonissen Pieter Jan - Baeten Louke - Beevers Ben - Blommaert Laura - Carton Inge - Carton-Grootjans Ann - De Hornois Caro-Belle - De Wit Thomas - Dekkers Dries - Demolie Camille - Dunon Gilles - Gaelens Maxine - Goffinet Thierry - Hazebroek Mathias - Hemeryck Rik - Hendrickx Dominique - Kenis Sander - Lenoble Marine - Moeskops Bunoit - Patteet Gudrun - Philippe Charlotte - Putters Claire - Schepers Paulien - Van De Walle Benny - Van Den Branden Geert - Van Dingenen Terry - Van Dyck Ruben - Van Gorp Marthe - Van Hoydonck Cis - Van Hoydonck Jules - Van Massenhove Jordy - Vanthuyne Louise - Vereecke Andres - Vereecke Koen - Verlooy Jos - Vernaet Frederic - Wellens Anthony - Wenselaers Johan - Willems Nathalie
Lier – CSI1* : 29/04/2021 – 02/05/2021
Anthonissen Pieter Jan - Aoufi Ines - Appelen Jeroen - Baeten Louke - Beevers Ben - Bradt Quinten - Conter Emilie - de boeck kasper - De Corte Manon - De Hornois Caro-Belle - Dekkers Dries - Demeyer Jolien - Gaelens Maxine - Goffinet Thierry - Hemeryck Rik - Lepage Josephine - Maelfait Sam - Michiels Kenza - Paridaen Aiko - Patteet Gudrun - Philippe Charlotte - Putters Claire - Putters Evelyne - Ruijl Romy - Schepers Paulien - Tuyttens Penelope - Van De Walle Benny - Van Der Meerschen Nikita - Van Der Veken Sophie - Van Dingenen Terry - Van Hoydonck Ella - Van Hoydonck Jules - Van Puyenbroeck Silke - Vanthuyne Louise - Vergauwen Joris - Verhamme Sarah - Verschelden Femke - Vlaminckx Thomas - Vorsselmans Annelies
Lier – CSI3* : 29/04/2021 – 02/05/2021
Anthonissen Bart - Appelen Jeroen - Carton Inge - Carton-Grootjans Ann - Clarys Bart - Conter Emilie - Cox Karel - De Wit Thomas - Dekkers Dries - Demeersman Dirk - Demolie Camille - Dunon Gilles - Francois Emilie - Gaelens Maxine - Goffinet Thierry - Hemeryck Rik - Hendrickx Dominique - Lambrecht Vincent - Lenoble Marine - Livens Jorien - Moeskops Bunoit - Paridaen Aiko - Patteet Gudrun - Philippe Charlotte - Putters Claire - Putters Evelyne - Schepers Paulien - Sebrechts Max - Spits Thibeau - Thiry Jose - Thomas Gilles - Van Dyck Ruben - Van Gorp Marthe - Van Hoydonck Jules - Van Massenhove Jordy - Van Paesschen Constant - Vandergeeten Charline - Vanderhasselt Yves - Vereecke Andres - Vereecke Koen - Vergauwen Joris - Verlooy Jos - Vernaet Frederic - Vorsselmans Annelies - Wellens Anthony - Wenselaers Johan
Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 29/04/2021 – 02/05/2021
Clemens Pieter - Cornelis Kelly - Daem Viktor - Den Doelder Marinus - Devos Lieven - Korsten Lennert - Massart Loic - Nuytens Gilles - Peeters Leonie - Philippaerts Anthony- Rooms Emma - Scauflaire Marine - Van Beek Roy - Vanderhasselt Christophe - Vandoorne Axel - Verberckmoes Maartje - Vermeiren Dieter - Vranken Chloé
Opglabbeek – CSI2* : 29/04/2021 – 02/05/2021
Brondeel Donaat - Buyse Juliette - Cannaert Loic - Clemens Pieter - Daem Viktor - Den Doelder Marinus - Devos Wouter - Fievez Bo - Geryl Perry - Herpoel Juliette - Housen Emilia - Jennen Eva - Nuytens Gilles - Peeters Leonie - Philippaerts Anthony - Rooms Emma - Scauflaire Marine - Stalpaert Gaetan - Van Alken Jan - Van Beek Roy - Vandecasteele Bart Jay Junior - Vanderhasselt Christophe - Vandoorne Axel - Verberckmoes Maartje - Vermeiren Dieter - Vranken Chloé
Opglabbeek – CSI1* : 29/04/2021 – 02/05/2021
Arroyave Elise -Bloemer Lynn - Blommaert Valerie - Brondeel Donaat - Castro Louise - Daem Viktor - Daerden Wout - Dalle Louise - Den Doelder Marinus - Fievez Bo - Geryl Perry - Herpoel Juliette - Jennen Eva - Massart Loic - Meynaerts Laurens - Nuytens Gilles - Scauflaire Marine - Stalpaert Gaetan - Van Alken Jan - Van Beek Roy - Van Wesel Jill - Vandevoordt Daisy - Vandoorne Axel
Eventing
Saumur – CCI3*-S : 28/04/2021 – 02/05/2021
De Cartier Sybille: Un de Nanou
de Jamblinne Geoffroy: Consequent Pia Z
Gavrilovic Cyril: Leonardo 907
Verwimp Jarno: Hilton – Mahalia
Saumur – CCI4*-L : 28/04/2021 – 02/05/2021
Gavrilovic Cyril: Astucieux du Prade
Saumur – CCI2*-L : 28/04/2021 – 02/05/2021
de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton
Gavrilovic Cyril: Elvyne Dervenn
Thual Camille: Condelano – Nereo CP
Strzegom – CCI2*-L : 29/04/2021 – 02/05/2021
de Liedekerke – Meier Lara: oda
Donckers Karin: Ceres de la Brasserie
Eggermont Lynn: Lory Van Het Lichterveld Z
Strzegom – CCI1*-Intro : 29/04/2021 – 02/05/2021
Demollin Justine: Chandra Z
Donckers Karin: Chilli Wednesday – Cool Morning – Oogappel de Muze
Laschet Hugo: Kilroy Mbf
Strzegom – CCI4*-S : 29/04/2021 – 02/05/2021
de Liedekerke – Meier Lara: Freya Des Concessions
Vervaecke Kris: Guantanamo Van Alsingen
Strzegom – CCI4*-L : 29/04/2021 – 02/05/2021
de Liedekerke – Meier Lara: Ducati d’Arville
Despontin Julien: Clever Man Waf
Peeters Jasper: Jackass PK
Vervaecke Senne: Google Van Alsingen
Strzegom – CCI3*-L : 29/04/2021 – 02/05/2021
de Liedekerke – Meier Lara: Cascaria V – Hooney D’arville
Despontin Julien: Quick Fiddlestick
Laschet Hugo: Caitane Vd Cumul Z
Van Dijck Anne: Cooley Earl
Vervaecke Senne: Jeno
Vilain Seppe: Lamparo V
Strzegom – CCI3*-S : 29/04/2021 – 02/05/2021
de Liedekerke – Meier Lara: QC Chica Leena OLD
Despontin Julien: Honeyblue
Vervaecke Kris: Orval ten hunsel
Endurance
Olost – CEI1* 100 : 29/04/2021 – 02/05/2021
Bastijns Peter: Omara de Alborada
Olost – CEI1* 100 : 29/04/2021 – 02/05/2021
Bastijns Peter: Balentine al ondrel
Landivisiau – CEI2* 120 : 01/05/2021 – 02/05/2021
Boulanger Carine: Tawfiq du Courtisot
Darmstaedter Clara: Tharoua
Landivisiau – CEI1* 100 : 01/05/2021 – 02/05/2021
Ronsmans Raoul: Vadrouil De Plouvorn