Internationale selecties
Opnieuw heel wat internationale actie deze week, met naast de tweede week van de Hubside Jumping van St. Tropez ook een druk weekend op Nederlandse bodem. Zo wordt er bij Noorderburen zowel internationaal gesprongen in Valkenswaard als in Kronenberg. In eigen land zijn we opnieuw te gast in het Sentower Park van Opglabbeek en natuurlijk is het ook uitkijken naar het driesterrenconcours van Praag, waar er een Belgisch team aan de start zal komen.
Jumping
Montefalco – CSI1* : 05/05/2021 – 09/05/2021
Troiani Tatiana
Montefalco – CSI4* : 05/05/2021 – 09/05/2021
Harmegnies Maxime - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Troiani Tatiana
Nancy – CSIYH1* : 05/05/2021 – 09/05/2021
Francois Sofia - Marcotte Valentin
Nancy – CSI1* : 05/05/2021 – 09/05/2021
Auwers Steve - Berrittella Loris - Berrittella Ugo - Budd Nathan - Francois Sofia - Levy Maurine - Maes Shirley - Marcotte Valentin
Nancy – CSI2* : 05/05/2021 – 09/05/2021
Auwers Steve - Berrittella Loris - Berrittella Ugo - Budd Nathan - Marcotte Valentin
Praha, Velka Chuchle – CSIO3* : 05/05/2021 – 09/05/2021
Carton-Grootjans Ann - Clemens Pieter - Doem Arnaud - Patteet Gudrun - Van Paesschen Constant
Praha, Velka Chuchle – CSIYH1* : 05/05/2021 – 09/05/2021
Carton-Grootjans Ann - Clemens Pieter - Doem Arnaud - Patteet Gudrun
St Tropez – Grimaud – CSI2* : 05/05/2021 – 09/05/2021
Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Janssens Stephanie - Philippaerts Ludo - Philippaerts Olivier - Wathelet Gregory
St Tropez – Grimaud – CSI5* : 05/05/2021 – 09/05/2021
Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Mathy Francois Jr - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Wathelet Gregory
Kronenberg – CSI1* : 06/05/2021 – 08/05/2021
Den Doelder Marinus - Hubrechts Gert-Jan - Morssinkhof Simon - Schouterden Amélie - Vandenberk Jens - Vermeulen Thibault
Kronenberg – CSI2* : 06/05/2021 – 08/05/2021
Den Doelder Marinus - Housen Alexander - Hubrechts Gert-Jan - Morssinkhof Simon - Rotsaert Aliki - Vandenberk Jens - Vermeulen Thibault
Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 06/05/2021 – 09/05/2021
Cornelis Kelly - Deknudt Cederick - Gelaude Koen - Haep Katja - Hendrickx Dominique - Le Jeune Philippe - Lejeune Aurelien - Peeters Eline - Thiry Kim - Vereecke Koen - Zerbini Melissa
Opglabbeek – CSI1* : 06/05/2021 – 09/05/2021
Brutsaert Leon - Castro Louise - Claessens Florian - Devos Lieven - Gelaude Koen - Jennen Eva - Nicodème Nathan - Reners Febe - Schouterden Amélie - Van Alken Jan - Zerbini Melissa
Opglabbeek – CSI2* : 06/05/2021 – 09/05/2021
Brutsaert Leon - Cannaert Loic - Devos Lieven - Haep Katja - Hendrickx Dominique - Jennen Eva - Le Jeune Philippe - Lejeune Aurelien - Strubbe Elisa - Thiry Kim - Van Alken Jan - Vereecke Koen - Zerbini Melissa
Samorin – CSIYH1* : 06/05/2021 – 09/05/2021
Vanhauter Laurence
Samorin – CSI2* : 06/05/2021 – 09/05/2021
Vanhauter Laurence - Vinckier Jan
Redefin – CSIYH1* incl. 8yo : 07/05/2021 – 09/05/2021
Philippaerts Thibault
Redefin – CSI2* : 07/05/2021 – 09/05/2021
Philippaerts Thibault
Valkenswaard – CSI4* : 07/05/2021 – 09/05/2021
Thomas Gilles - Van der Straten Cindy - Verlooy Jos - Vermeir Wilm
Valkenswaard – CSI1* : 07/05/2021 – 09/05/2021
Appelen Jeroen - Vrins Nick
Valkenswaard – CSI2* : 07/05/2021 – 09/05/2021
Appelen Jeroen - Beyers Guy - Conter Emilie - Conter Zoe - Lambrecht Vincent - Thomas Gilles - Van der Straten Cindy - Vereecke Andres - Verlooy Jos - Vermeir Wilm
Valkenswaard – CSIYH1* : 07/05/2021 – 09/05/2021
Beyers Guy - Thomas Gilles - Vrins Nick
Dressuur
Exloo – CDIU25 : 05/05/2021 – 09/05/2021
Hendrikx Suraya: Black Beauty
Exloo – CDIP : 05/05/2021 – 09/05/2021
Leduc Elisabeth: CAMPSTERHOVEN’S BALDATO
Van Laeken Rhune: Drops
Verheecke Aude: Kronio van de Delthoeve
Waverijn Lisa: Dornier
Exloo – CDICh-A : 05/05/2021 – 09/05/2021
Hennes Amber: Allegro v/h Trichelhof
Exloo – CDIJ : 05/05/2021 – 09/05/2021
Clabots Brittany: Fluegel
Collard Clara: Escape
De Jong Jette: Heavenly Charming – Indini
Hertogs Seppe: Goby
Exloo – CDI3* : 05/05/2021 – 09/05/2021
Hendrikx Suraya: Dear Friend 2
Spahn Marc Peter: Dashy Boy – SBS Jeroen
Eventing
Marbach – CCI4*-S : 06/05/2021 – 09/05/2021
Donckers Karin: Leipheimer Van ‘t Verahof
Vanspringel Joris: Creator Gs
Jardy – CCI2*-L : 07/05/2021 – 09/05/2021
Caulier Virginie: Hobama de la Baille Rouge
Delvaux Camille: Belissimo Boy K
Houyon Armelle: L’Eau De Vie Z
Kenes Anne-Elisabeth: Ecu
Van Den Broeck Lander: F.f. Welldone
Jardy – CCI2*-S : 07/05/2021 – 09/05/2021
Calicis Anne Laure: Boris van de Kapel – Fiora de Laubert
Collet Sylvie: vanille de virton
De Baets Alissa: Juorum Van’t Welthof
De Cleene Wouter: Nestor
de Liedekerke – Meier Lara: Icona 2
Dehoorne Arthur: Salut Salon
Heine Elena: Chagall de Royompre
Heyndrickx Kurt: Quinlan Z
Loge Laura: Louboutin Z – Petegd
Nosal Claire: Dancing Queen
Renda Giuliano: Oliver van Passendale
Sterkens Peter: Enzo G
Vandendriessche Brecht: D’amour
Wergifosse Julien: Dwight De St Roch – Floren 06
Jardy – CCI3*-S : 07/05/2021 – 09/05/2021
Benay Celia: Delara
Binard Leon: Enzo van het Vennehof
Coevoet An Sofie: Catoo Z
De Cleene Wouter: Goteus S
de Liedekerke – Meier Lara: Hermione D’arville – Origi
Lambrecht Maxime: Hitmo van Alsingen – Mister Big Ter Bunder
Loge Laura: Absolut Allegro
Minner Manon: Cool dancer
Schmitz Julia: Lady Like
SIMONS GAUKE: Hasta La Vista
Steeman Valentine: Arthy du Lys – Fine Mouche Db
Jardy – CCI1*-Intro : 07/05/2021 – 09/05/2021
Birkiye Laura: Falcon Crown Z
Broekaert Sara: Expression
Champon Quentin: Gulliver Des Concessions Ewalco
Coevoet An Sofie: Skylight
Coucke Bertrand: Sahib Fontanel
de Jamblinne Axelle: Indila de la Licorne
de Liedekerke – Meier Lara: Formidable 62
Debrus Marie: Demoiselle de Royompre
Debusschere Hugo: Boy
Dehoorne Arthur: Carmenita 2
Dehoorne Marie: Ushuaia 7
Delvaux Camille: Joost
Dessambre Sarah: Loud Spring de la Bastide
Evrard Aurelie: Hermine
Fontaine Melanie: ILLICITE d’ANSERMONT
Geldhof Remco: Looping van’t Kinroyderveld
Gilson Audrey: Caramia 33 – Irish secret
Lambotte Olivia: Clyde De Luxe
Lambrecht Maxime: Carlita Kdw Z
Lamy Marie: Feeling De Froidefontaine
Magnus Tine: Dizzy van het Lichterveld Z – Jordanna
Martins Amicie: Vaudou du Boisdeville
Minner Manon: Diddel 5
Paulus-de Jamblinne Anne: Roffignac
Pupier Bruno: Fahrenheit Addict
Puystiens Emma: Cabdullah des Quatre Chenes
Schmitz Julia: Oscar’s Twinkeling – Saphir du Prieure de Seny
Snackers Xavier: Bella Vista
Steeman Valentine: French Touch
Sterkens Cel: Vencor van de Kiezelhoeve
Sterkens Peter: Voyce
Taquet Maelle: Carina IV
Thijs Laurine: Kizzy – Jane
Thys Delphine: Aladin de la Salle
Van Den Broeck Lander: Kaaiman V/D Kooldries
Van Der Beken Bart: Jumper Van De Meyhoeve – Novak van de Meyhoeve
Vandendriessche Brecht: Brera Du B&A
Vanhouche Giel: Journee – Pazzo van Bost
Verwimp Jarno: Ciska vd Aerebeekhoeve Z – Grace
Endurance
Durance – CEI1* 100 : 07/05/2021 – 09/05/2021
Lenges Laura: Oscar nwa ox
Durance – CEI2* 120 : 07/05/2021 – 09/05/2021
Lenges Laura: Peruggia