Internationale selecties
Er staat opnieuw een druk internationaal weekend voor de deur met als hoogtepunt ongetwijfeld de tweede manche van de Longines Global Champions Tour in het Spaanse Madrid. In eigen land zijn we nog steeds te gast in het Sentower Park en ook de familie Van Belle opent opnieuw zijn deuren op Jumping Bonheiden. In het Italiaanse Gorla Minore zijn we toe aan de tweede week en ook in Kronenberg en Bourg en Bresse zullen er landgenoten aan de start verschijnen.
Jumping
Gorla Minore – CSI3* : 19/05/2021 – 23/05/2021
Carton Inge - Hendrickx Dominique - Kumps Alexander - Spits Thibeau
Gorla Minore – CSI1* : 19/05/2021 – 23/05/2021
Tamisaft Moo - Willems Nathalie
Gorla Minore – CSIYH1* : 19/05/2021 – 23/05/2021
Carton Inge - Hendrickx Dominique - Kumps Alexander
Bonheiden – CSIYH1* : 20/05/2021 – 23/05/2021
Anthonissen Bart - Anthonissen Pieter Jan - Beyers Guy - Boelens Peter - Clarys Bart - Collette Alain - Cools Cyril - De Pelsmaeker Julie - De Reviere Ann-sophie - Dekkers Dries - Dhaeyere Tom - Druyts-Hens Axelle - Goffinet Thierry - Gustin Catherine - Haep Pascale - Janssen Nadege - Kenis Pieter - Laenen Melissa - Lenoble Marine - Mahieu Louis - Naessens Benny - Rooms Astrid - Ruant Julie-pascale - Schmidt Jerome - Smits Jill - Sneppe Tom - Stappaerts Daniel - Surin Laetitia - Thonon Virginie - Troubleyn Jonas - Van Belle Mike - Van Bylen Celien - Van der Veken Sally - Van Gelderen Boy-Adrian - Van Miegroet Peter - Vanderhasselt Yves - Vandoorne Axel - Vanthuyne Louise - Vereecke Andres - Vergauwen Joris - Vernaet Frederic - Verschuere Stephan - Vranken Chloé
Bonheiden – CSI1* : 20/05/2021 – 23/05/2021
Alvarado Celia - Anthonissen Ellen - Anthonissen Pieter Jan - Arroyave Elise - Blommaert Valerie - Collette Alain - Cools Cyril - Dalle Louise - De Boeck Kasper - De Koninck Amber - De Luyck Kelly - De Nys Sebastien - De Pelsmaeker Julie - Devisscher Margot - Dhaeyere Tom - Gaelens Maxine - Laenen Melissa - Losfeld Juliette - Losfeld Louise - Maes Shirley
Mahieu Louis - Mallinjoud Jean-Francois - Naessens Benny - Reners Febe - Ruant Julie-pascale - Stappaerts Daniel - Stubbe Pieter - Van Belle Mike - Van Cauwenberghe Marie - Van der Veken Sally - Van Der Veken Sophie - Van der Veken Ward - Van Tricht Estelle - Van Wesel Jill - Vanderstraeten Bart - Vanthuyne Charlotte
Bonheiden – CSI2* : 20/05/2021 – 23/05/2021
Anthonissen Bart - Auwers Steve - Barker Rikke - Beyers Guy - Beyers Helena - Boelens Peter - Bollen Thibaut - Clarys Bart - Collette Alain - Cools Cyril - Dalle Louise - De Boeck Kasper - De Pelsmaeker Julie - De Reviere Ann-sophie - Dekkers Dries - Devos Lieven - Dhaeyere Tom - Gaelens Maxine - Goffinet Thierry - Haep Pascale - Heudens Marthe - Janssen Nadege - Kenis Pieter - Lenoble Marine - Losfeld Louise - Mallinjoud Jean-Francois - Naessens Benny - Nijs Katrien - Oris Karen - Reners Febe - Schmidt Jerome - Stalpaert Gaetan - Thiry Jose - Thomas Gilles - Thonon Virginie - Van Belle Mike - Van Gelderen Boy-Adrian - Vandecasteele Bart Jay Junior - Vanderhasselt Yves - Vandoorne Axel - Vanthuyne Louise - Vereecke Andres - Vergauwen Joris - Vernaet Frederic - Verschuere Stephan - Vranken Chloé - Wathelet Gregory
Bourg en Bresse – CSI4* : 20/05/2021 – 23/05/2021
Hemeryck Rik - Mathy Francois Jr - Patteet Gudrun - Vermeir Wilm
Bourg en Bresse – CSIYH1* : 20/05/2021 – 23/05/2021
Hemeryck Rik - Patteet Gudrun
Bourg en Bresse – CSI1* : 20/05/2021 – 23/05/2021
Adam Constance - De Corte Stephanie
Kronenberg – CSIYH1* : 20/05/2021 – 23/05/2021
Geerens Thibault - Morssinkhof Simon
Kronenberg – CSI2* : 20/05/2021 – 23/05/2021
Geerens Thibault - Kindt Delphine - Moeskops Bunoit - Paridaen Aiko - Rotsaert Aliki - Vandenberk Jens - Vermeulen Thibault
Kronenberg – CSI1* : 20/05/2021 – 23/05/2021
De Craemer Ulrike - Geerens Thibault - Kindt Daphne - Moeskops Bunoit - Paridaen Aiko - Vermeulen Thibault
Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 20/05/2021 – 23/05/2021
Carton-Grootjans Ann - Cornelis Kelly - Daem Viktor - Daigneux- Lange Fabienne - Goossens Gregory - Korsten Lennert - Peeters Leonie - Philippaerts Olivier - Prouve Tim - Schepers Paulien - Somers Julie - Stegen Thimo - Strubbe Elisa - Van Alken Jan - Van Puyenbroeck Silke - Verberckmoes Maartje - Vereecke Koen - Vergnanini Mona - Verlooy Jos - Vermeiren Dieter - Vorsselmans Annelies - Wellens Anthony
Opglabbeek – CSI1* : 20/05/2021 – 23/05/2021
Conter Emilie - Daigneux- Lange Fabienne - Fievez Bo - Goossens Gregory - Jennen Eva - Lambrecht Vincent - Meynaerts Laurens - Nassen Silke - Schepers Paulien - Somers Julie - Stegen Thimo - Van Der Veken Sophie - Vergnanini Mona - Verlooy Jos
Opglabbeek – CSI3* : 20/05/2021 – 23/05/2021
Appelen Jeroen - Carton-Grootjans Ann - Clemens Pieter - Conter Emilie - Conter Zoe - Cox Karel - Daem Viktor - Dunon Gilles - Fievez Bo - Hornesch Guido - Housen Alexander - Jennen Eva - Lambilliotte Eleonore - Lambrecht Vincent - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Prouve Tim - Strubbe Elisa - Van Alken Jan - Verberckmoes Maartje - Vereecke Koen - Verlooy Jos - Vermeiren Dieter - Vorsselmans Annelies - Wellens Anthony
Mantes la Jolie – CSI1* : 20/05/2021 – 24/05/2021
Demuynck Joy - Guillaume Coralie - Guillaume Elodie - Guillaume Patrick - Vicini Nathan
Mantes la Jolie – CSI2* : 20/05/2021 – 24/05/2021
Demuynck Joy
Madrid – CSI5* : 21/05/2021 – 23/05/2021
Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Van der Straten Cindy - Van Paesschen Constant
Eventing
Arville – CCI1*-Intro : 20/05/2021 – 23/05/2021
Adriaensen Geert: Kenzo Power B – Lady Seaspray
Beyne Bruno: Havano de Saar
Biebuyck Freek: Karnac de la Vie Z
Binard Leon: Laris – Magic Moment
Birkiye Laura: Carmen D’Or
Buysse Jana: Poseidon De Lefantie
Champon Quentin: Gulliver Des Concessions Ewalco
Davoine Clara: Crazy Ste Hermelle
de Liedekerke – Meier Lara: Formidable 62 – Pumpkin de la liniere
De Moree Tim: Levanto van ‘t Kinroyderveld
De Roeck Nathalie: Igor Van Het Edehof
De Theux Charlotte: Diorello D’elo Z
De Wispelaere Robbe: Isabelle
Debusschere Hugo: Boy
Dehoorne Marie: Ushuaia 7
Despontin Julien: Chattanooga Choo Choo H
Dupont Sarah: Joske De Saar
Evrard Aurelie: Hermine
Gilson Audrey: Caramia 33
Herbots Geertrui: Krik krak V.h. Blondveld
Hick Laura: Izentit Du Jonckeu
Laffineuse Elena: Olympseia EB Z
Lambotte Olivia: Clyde De Luxe
Madrenas Lola: Valentino de Nine Z
Magnus Tine: Jordanna
Malisart Michelle: Jumbo
Minner Manon: Diddel 5
Muguerza Romane: Boreal De Sainte Hermelle
Pupier Bruno: Fahrenheit Addict
Redele Victoire: Master Royal – Vitoria DH Z
Renda Giuliano: Poiresse Van Het Vuldershof
Rietjens Ornella: Neko D’au Cerfs
Smet Ronny: Queen Of Diamonds Van’T Beukelzhof
Spetschinsky Alexandra: Glamour Db
Steeman Valentine: French Touch
Sterckx Marte: Orchid’s Xilla
Sterkens Peter: Voyce
Taquet Maelle: Carina IV
Theys Valentine: Chablis Du Rezidal Z
Thijs Laurine: Kizzy – Jane
Van Cutsem Jonas: Preslie D’amour
Van Den Broeck Lander: Kaaiman V/D Kooldries
Van Esser Herwig: Fyrista – Porto Novum Z
Van Gorp Brik: Orlando
Versmissen Silke: Eyecatcher Van Het Borzehof Z
Verwimp Jarno: Ciska vd Aerebeekhoeve Z – Grace – Hilton
Vinck Katrien: Dario van de Notelaere – Hucciano De Walput
Wergifosse Julien: Narco of Mb Horses Z
Arville – CCI2*-L : 20/05/2021 – 23/05/2021
Both Kristien: Kaiser uit de Melle
Caulier Virginie: Hobama de la Baille Rouge
Collet Sylvie: vanille de virton
Fontaine Melanie: ILLICITE d’ANSERMONT
Geeroms Yarno: Cassandra GZ
Gilson Audrey: Irish secret
Goeman Tom: Sibo de Quiesce
Houyon Armelle: L’Eau De Vie Z
Lambrecht Maxime: Olga Ter Bunder
Martins Amicie: Vaudou du Boisdeville
Steegmans Raf: Chronicles van de Viking Z
Thys Delphine: Aladin de la Salle
Verwimp Jarno: Kyba van de Jomaheide
Wergifosse Julien: Dwight De St Roch – Floren 06
Arville – CCI2*-S : 20/05/2021 – 23/05/2021
Arnauts Michiel: Idalco
Biebuyck Freek: Darjeeling Du Leou
Brechon Laetitia: Ginger – Guido
Broekaert Sara: Expression
Calicis Anne Laure: Boris van de Kapel – Fiora de Laubert
Climan Jordy: Caros Van De Kapel
Coevoet An Sofie: Skylight
Cosijns Jelle: Inkata Van Het Raafveld
Coucke Bertrand: Sahib Fontanel
Davoine Clara: Unica Van Het Neerenbosch
De Baerdemaeker Inge: Loco T&c Z
de Jamblinne Axelle: Indila de la Licorne
de Liedekerke – Meier Lara: Origi
De Swaef Dorien: Larmande Van De Zilverberk
Demollin Justine: Chandra Z
Denutte Timothy: Coldplay
Devriendt Francis: Mellow Vh Polderhof
Geeroms Yarno: Amigo GZ
Geldhof Remco: Looping van’t Kinroyderveld
Goeman Bo: Coco Fleur Nc Z
Grouwels Sven: Indiva Van de Langeweg – Lexy
Lambrecht Maxime
Lamy Marie: Feeling De Froidefontaine
Magnus Tine: Champagne Pia Z – Dizzy van het Lichterveld Z
Malisart Michelle: Kalinka
Marïen Steven: Noortje van de Wendy Kurt hoeve
Minner Manon: Duchesse du Chaillou
Ooms Johan: Kaspar van de molendrieshoeve
Paulus-de Jamblinne Anne: Roffignac
Peeters Birgit: Ferouk
Quataert David: Belauchy
Raty Chloe: ambassadeur d’oc
Schiettecatte Jo: Einstein
Schmitz Julia: Saphir du Prieure de Seny
Smeets Dirk: Icarus de Casmir
Smeyers Thomas: Indezz
Sterkens Peter: Enzo G
Valckx Melanie: Eddy Wally – Just For Pleasure De Looge
Van Winkel Steve: Glenkeeran Casanova – Vainquer Z
Vanspringel Joris: Bhf Tuxedo
Verelst Robbe: Minos Van De Brem
Wouters Annesjien: Isabella Deux Z
Montelibretti – CCI4*-S : 20/05/2021 – 23/05/2021
de Jamblinne Geoffroy: Consequent Pia Z
Montelibretti – CCI2*-S : 20/05/2021 – 23/05/2021
de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton
Montelibretti – CCI1*-Intro : 20/05/2021 – 23/05/2021
Dessambre Sarah: Loud Spring de la Bastide
Endurance
Pisa, San Rossore – CH-M-E : 21/05/2021 – 22/05/2021
Schuiten Louna: Sabah du Courtisot
Badajoz – CEI2* 120 : 22/05/2021 – 22/05/2021
Hardy Elisabeth: Ventolera