Internationale selecties
De internationale week begint deze week al vroeg, want op Jumping Bonheiden ging men vandaag al van start met het nieuwe concours. De Longines Global Champions Tour trekt dan weer van Madrid naar de Hubsdie Jumping van St. Tropez in Frankrijk en in Italië is het uitkijken naar de Nations Cup van Rome. De internationale jeugd komt dan weer aan de start in het Nederlandse Wierden en ook in Kronenberg is er opnieuw internationale actie.
Jumping
Bonheiden – CSIYH1* : 25/05/2021 – 28/05/2021
Anthonissen Bart - Anthonissen Pieter Jan - Beyers Guy - Bille Brecht - Brondeel Donaat - Clarys Bart - Clemens Pieter - Collette Alain - Cools Cyril - De Brabandere Pieter - Dekkers Dries - Foulon Marie - Gelaude Koen - Genin Bertrand - Gielen Kevin - Harmegnies Maxime - Laenen Melissa - Naessens Benny - Nuytens Gilles - Thonon Virginie - Thys Jens - Troubleyn Jonas - Van Belle Mike - Van Paesschen Constant - Vandergeeten Charline - Vanderhasselt Christophe - Vanthuyne Louise - Vereecke Andres - Vereecke Koen - Vergauwen Joris - Vermeir Wilm - Zerbini Melissa
Bonheiden – CSI2* : 25/05/2021 – 28/05/2021
Anthonissen Bart - Auwers Steve - Barker Rikke - Beyers Guy - Beyers Helena - Bille Brecht - Brondeel Donaat - Clarys Bart - Clemens Pieter - Collette Alain - Cools Cyril - De Brabandere Pieter - Dekkers Dries - Devos Lieven - Gaelens Maxine - Genin Bertrand - Harmegnies Maxime - Hemeryck Rik - Heudens Marthe - Mathy Francois Jr - Naessens Benny - Nuytens Gilles - Reners Febe - Stalpaert Gaetan - Strubbe Elisa - Thonon Virginie - Thys Jens - Van Belle Mike - Van Paesschen Constant - Vandergeeten Charline - Vanderhasselt Christophe - Vereecke Andres - Vereecke Koen - Vergauwen Joris - Vermeir Wilm
Bonheiden – CSI1* : 25/05/2021 – 28/05/2021
Anthonissen Ellen - Anthonissen Pieter Jan - Barker Rikke - Brondeel Donaat - Cools Cyril - De Brabandere Pieter - De Koninck Amber - De Nys Sebastien - Dekkers Dries - Foulon Marie - Gaelens Maxine - Hemeryck Rik - Laenen Melissa - Lahy Marie - Lambrecht Vincent - Maes Shirley - Naessens Benny - Reners Febe - Troubleyn Jonas - Van Belle Mike - Van Renterghem Jade - Vergauwen Joris - Zerbini Melissa
Rome – CSIO5* : 26/05/2021 – 30/05/2021
Guery Jerome - Philippaerts Olivier - Vanderhasselt Yves - Wathelet Gregory
Wierden – CSIOCh : 26/05/2021 – 30/05/2021
Bomere Estee - Dubuisson Loris - Lepage Josephine - Van Den Branden Yari - Van Der Meerschen Nikita - Wouters Seppe
Wierden – CSIOP : 26/05/2021 – 30/05/2021
Braspenning Merel - De Plecker Vic - Tijskens Laure - Van Boxstael Robbe - Van Dijck Joppe - Wouters Seppe
Wierden – CSIOJ : 26/05/2021 – 30/05/2021
Guisson Aurelia - Guisson Tristan - Nauta Rik - Philippaerts Anthony - Putters Evelyne
Wierden – CSIOY : 26/05/2021 – 30/05/2021
Francken Jarne - Paridaen Aiko - Van Dyck Ruben - Van Hoydonck Jules
St Tropez – CSI5* : 27/05/2021 – 29/05/2021
Bruynseels Niels - Devos Pieter - Philippaerts Nicola - Thomas Gilles - Van der Straten Cindy - Verlooy Jos
Kronenberg – CSIYH1* : 27/05/2021 – 30/05/2021
Morssinkhof Simon
Kronenberg – CSI1* : 27/05/2021 – 30/05/2021
Conter Emilie - Morssinkhof Simon - Verheyen Amber
Kronenberg – CSI2* : 27/05/2021 – 30/05/2021
Cannaert Loic - Conter Emilie - Morssinkhof Simon - Verheyen Amber
Dressuur
Compiègne – CDIU25 : 27/05/2021 – 30/05/2021
De Graeve Laura: Charlie
Hendrikx Suraya: Black Beauty
Compiègne – CDI3* : 27/05/2021 – 30/05/2021
Pauluis Larissa: First- Step Valentin
Vanommeslaghe Laurence: Edison – Havalon
Compiègne – CDI2* : 27/05/2021 – 30/05/2021
Borrey De Coninck Eline: Haressel
Hendrikx Suraya: Dear Friend 2
Marechal Vincent: Calibra – WWW. Texel
Peeters Nicky: Condiblesse v/d Kempenhoeve
Verwimp Jorinde: Charmer – Golddream Vd Kempenhoeve
Compiègne – CDIY : 27/05/2021 – 30/05/2021
Pieters Beaudine: Donovan Magnum
Van Den Steen Amber: Fame
Vestergaard Karoline Sofie: Junior Hit
Compiègne – CDIJ : 27/05/2021 – 30/05/2021
Collard Clara: Escape
De Caluwe Lana: Elfenranke
De Jong Jette: Heavenly Charming
Jorissen Lilly: Secret Agent Amour
Nevelsteen Michiel: Lars Van Het Kristoffelhof
Opsomer Julie: Parodie 360
Compiègne – CDIP : 27/05/2021 – 30/05/2021
Blommaert Ine: Wise Guy
Collard Clara: Orchid’s Borneo
Everars Liezel: Fs Capelli De Niro
Herweyers Emilie: Don’t Dream WE
Leduc Elisabeth: CAMPSTERHOVEN’S BALDATO
Pauwels Manon: Schierensees Midnight Blue
Van Laeken Rhune: Drops
Waverijn Lisa: Dornier
Compiègne – CDIO5*-NC : 27/05/2021 – 30/05/2021
Fairchild Alexa: Dabanos D’o4
MICHIELS Domien: Intermezzo Van Het Meerdaalhof
Pauluis Larissa: flambeau
Eventing
Baborowko – CCI2*-S : 27/05/2021 – 30/05/2021
Degros Hendrik: Coolja
Donckers Karin: Ceres de la Brasserie
Laschet Hugo: Kilroy Mbf
Baborowko – CCI3*-S : 27/05/2021 – 30/05/2021
de Liedekerke – Meier Lara: Origi
Baborowko – CCI4*-L : 27/05/2021 – 30/05/2021
de Liedekerke – Meier Lara: Freya Des Concessions
Degros Hendrik: Countrie
Donckers Karin: Cunta Z
Loge Laura: Absolut Allegro
Baborowko – CCI4*-S : 27/05/2021 – 30/05/2021
de Liedekerke – Meier Lara: Hermione D’arville
Donckers Karin: Leipheimer Van ‘t Verahof
Laschet Hugo: Caitane Vd Cumul Z
Houghton Hall – CCIO4*-NC-S : 27/05/2021 – 30/05/2021
Van Rijckevorsel Constantin: Inside Out Du Langwater
Endurance
Ademuz – CEI1* 100 : 29/05/2021 – 30/05/2021
Bastijns Peter: Godson de Alborada