Internationale selecties
Dit weekend geen manche van de Longines Global Champions Tour, maar wel de vijfsterren Nations Cup in het Franse La Baule waar ons land sterk vertegenwoordigd zal zijn. In eigen land is er opnieuw heel wat actie met zowel in het Azelhof als in het Sentower Park een internationaal concours en de internationale jeugd trekt dan weer naar Hagen. Tenslotte komt er ook een Belgisch team aan de start op de driesterren Nations Cup van Uggerhalne in Denemarken.
Jumping
Hagen a. T. W. – CSIOY : 08/06/2021 – 13/06/2021
De Proft Anouk - Housen Alexander - Paridaen Aiko - Prouve Tim - Van Beek Roy
Hagen a. T. W. – CSIOP : 08/06/2021 – 13/06/2021
De Plecker Vic - Dieu Marthe-Louize - Frederick Charlotte - Van Den Branden Yari - Wouters Seppe
Hagen a. T. W. – CSIOJ : 08/06/2021 – 13/06/2021
Bourdeaud’hui Mathieu - Godecharle Maxim - Kindt Delphine - Lenaerts Louise - Rotsaert Aliki
Hagen a. T. W. – CSIOCh : 08/06/2021 – 13/06/2021
Dieu Marthe-Louize - Gerard Estelle - Lamberts Julie - Van Den Branden Yari - Wouters Seppe
Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 09/06/2021 – 12/06/2021
Baeten Louke - Cannaert Loic - Clemens Pieter - Cornelis Kelly - Geurts Jessica - Hemeryck Rik - Hubrechts Gert-Jan - Kumps Victor - Morssinkhof Simon - Peeters James - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Reyns Gilles - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Somers Julie
Opglabbeek – CSI2* : 09/06/2021 – 12/06/2021
Cannaert Loic - Geurts Jessica - Hemeryck Rik - Hubrechts Gert-Jan - Peeters James - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Swinnen Lander - Vermeiren Dieter
Opglabbeek – CSI1* : 09/06/2021 – 12/06/2021
Baeten Louke - Geurts Jessica - Hemeryck Rik - Hubrechts Gert-Jan - Kumps Victor - Morssinkhof Simon - Peeters Leonie - Reyns Gilles - Somers Julie - Streydio Ilhan - Van Puyenbroeck Silke - Vermeiren Dieter
St Tropez – Grimaud – CSI2* : 09/06/2021 – 13/06/2021
Mathy Francois Jr
St Tropez – Grimaud – CSI4* : 09/06/2021 – 13/06/2021
Mathy Francois Jr
Vilamoura – CSI1* : 09/06/2021 – 13/06/2021
Roegiers Charlotte - Stevenart Jude
Bábolna – CSI2*-W : 10/06/2021 – 13/06/2021
Bollen Thibaut
Deauville – CSIAm-A : 10/06/2021 – 13/06/2021
D’hondt Elien - Danneels Anouch - Verhulsel Christophe
Deauville – CSI1* : 10/06/2021 – 13/06/2021
Claeys Jan - d’ Andrimont Stephanie - Philippaerts Olivier - Saelens Laura - Sappin Jelle - Verhulsel Christophe
Deauville – CSI2* : 10/06/2021 – 13/06/2021
Claeys Jan - Philippaerts Olivier - Sappin Jelle - Verhulsel Christophe
La Baule – CSIO5*-NC EUD1 : 10/06/2021 – 13/06/2021
Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Vanderhasselt Yves
La Baule – CSI1* : 10/06/2021 – 13/06/2021
Halbardier Meghann
Lier – CSIYH1* : 10/06/2021 – 13/06/2021
Appelen Jeroen - Beyers Guy - Braeckmans Cassandra - Brutsaert Leon - Carton Inge - Deknudt Cederick - Haep Katja - Le Jeune Philippe - Naessens Benny - Patteet Gudrun - Van Rompaey Isidoor - Van Vreckom Evelyne - Vanderhasselt Christophe - Vereecke Andres - Wenselaers Johan - Willems Laurien
Lier – CSI2* : 10/06/2021 – 13/06/2021
Appelen Jeroen - Brutsaert Leon - Carton Inge - Carton-Grootjans Ann - Clarys Bart - D’haese Dimme - De Vos Ines - Deknudt Cederick - Haep Katja - Heudens Marthe - Lambilliotte Eleonore - Lambrecht Vincent - Le Jeune Philippe - Naessens Benny - Strubbe Elisa - Thomas Gilles - Thys Jens - Van Wesel Jill - Vanderhasselt Christophe - Vereecke Andres - Vermeir Wilm - Wenselaers Johan
Lier – CSI1* : 10/06/2021 – 13/06/2021
Aerens Karel - Appelen Jeroen - Braeckmans Xena - Brutsaert Leon - Clarys Bart - Cools Gill - Fannoy Perrine - Hazebroek Maxime - Lambrecht Vincent - Le Jeune Philippe - Tuyttens Penelope - Van Rompaey Isidoor - Van Vreckom Evelyne - Van Wesel Jill - Vanderhasselt Olivier - Willems Laurien - Zerbini Melissa
San Remo – CSI2* : 10/06/2021 – 13/06/2021
Philips Ignace
San Remo – CSIYH1* : 10/06/2021 – 13/06/2021
Philips Ignace
Sancourt – CSIAm-A : 10/06/2021 – 13/06/2021
Demuynck Gail - Leemans Amandine - Pierard Shirley - Vicini Nathan
Sancourt – CSIYH1* : 10/06/2021 – 13/06/2021
Berlemont Sebastien - Demuynck Joy - Gierech Odile - Nuytens Gilles - Philippe Charlotte
Sancourt – CSI1* : 10/06/2021 – 13/06/2021
Broekaert Cedric - De Brabander Karline - Demolder Johan - Demuynck Gail - Demuynck Joy - Embo Helena - Embo Louise - Geryl Perry - Gierech Odile - Marcotte Valentin - Philippe Charlotte - Pierard Shirley - Rocher Melissa - Van Laethem Pascal - Vereecke Koen
Sancourt – CSI2* : 10/06/2021 – 13/06/2021
Cardon Alexandre - Demolder Johan - Demuynck Joy - Geryl Perry - Gierech Odile - Marcotte Valentin - Nuytens Gilles - Philippe Charlotte - Van Laethem Pascal - Vereecke Koen
Uggerhalne – CSIO3*-NC EEF RQ : 10/06/2021 – 13/06/2021
Conter Emilie - Doem Arnaud - Harmegnies Maxime - Spits Thibeau - Van Paesschen Constant
Vidauban – CSI1* : 10/06/2021 – 13/06/2021
Delree Maite
Vidauban – CSI2* : 10/06/2021 – 13/06/2021
Delree Maite
Dressuur
Hagen a. T. W. – CDIY : 08/06/2021 – 13/06/2021
Richmond Charlotte: Goliath van de Kempenhoeve
Hagen a. T. W. – CDIOY : 08/06/2021 – 13/06/2021
Colling Maïté: Rapallo C.L.
Pieters Beaudine: Donovan Magnum
Hagen a. T. W. – CDIOJ : 08/06/2021 – 13/06/2021
Jorissen Lilly: Secret Agent Amour
Opsomer Julie: Parodie 360
Hagen a. T. W. – CDIOCh : 08/06/2021 – 13/06/2021
De Rover Xyliana: G-star
Hennes Amber: Allegro v/h Trichelhof
Vercammen Isabeau: Cinderella Kwikaard
Hagen a. T. W. – CDIJ : 08/06/2021 – 13/06/2021
Goovaerts Alexander: Habiba Vh Bloemenhof
Hagen a. T. W. – CDICh-A : 08/06/2021 – 13/06/2021
Van Durme Max: Dijon
Verwimp Elise: Boemerang
Achleiten – CDI4* : 10/06/2021 – 13/06/2021
Roos Laurence: Fil Rouge
Eventing
Westerstede – CCI1*-Intro : 09/06/2021 – 13/06/2021
Debusschere Jarno: Moon Connection
Despontin Julien: Clever Boy WAF
Dessambre Sarah: Loud Spring de la Bastide
Tubes Victoria: Chattanooga Choo Choo H
Westerstede – CCI3*-S : 09/06/2021 – 13/06/2021
Despontin Julien: Honeyblue
Magnus Tine: Champagne Pia Z – Dia Van Het Lichterveld Z
Westerstede – CCI2*-S : 09/06/2021 – 13/06/2021
de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton
Debusschere Jarno: Lennox
Endurance
Compiègne – CEI3* 140 : 12/06/2021 – 12/06/2021
Droghini Danny: Bg Gilles
Peignat Steve: Essaouira de Madigou
Ronsmans Raoul: JJ Elektra
Vandewalle Faye: Ffaxx
Willems Nicolas: Aida
Compiègne – CEI3* 160 : 12/06/2021 – 13/06/2021
Evrard Dominique: Blackout Thee Barrada
Schuiten Louna: Bassam Keradennec
Compiègne – CEI1* 100 : 12/06/2021 – 13/06/2021
Meurrens Freddy: Bright Sky Larzac
Snoeck Zoe: Aslan J
Sterckx Kurt: Chimco DA