Internationale selecties
Met de Nations Cup van Sopot, de Longines Global Champions Tour van Stockholm en de Hubside Jumping van St. Tropez staan er komend weekend maar liefst drie CSI5* concoursen op het programma! In eigen land trekken we naar de familie Van Belle op Jumping Bonheiden en ook in het Equestrian Centre de Peelbergen in Kronenberg en in Fontainebleau zullen er landgenoten aan de start verschijnen.
Jumping
Olomouc – CSIU25-A : 16/06/2021 – 20/06/2021
Bollen Thibaut
Olomouc – CSIYH1* : 16/06/2021 – 20/06/2021
Vanhauter Laurence
Olomouc – CSI2*-W : 16/06/2021 – 20/06/2021
Bollen Thibaut
Bonheiden – CSIYH1* : 17/06/2021 – 20/06/2021
Anthonissen Bart - Binard Leon - Brutsaert Leon - Celis Davy - Clarys Bart - Cools Cyril - Daigneux- Lange Fabienne - de Jamblinne Axelle - De Laet Caroline - De Reviere Ann-sophie - Demolie Camille - Denutte Hendrik - Dessambre Sarah - Devos Lieven - Geryl Perry - Gierech Odile - Gustin Catherine - Haep Katja - Haep Pascale - Laenen Melissa - Malisart Lies - Marcotte Valentin - Prouve Simon - Sneppe Tom - Spits Thibeau - Thiry Kim - Trulemans Georges - Van Belle Mike - Van Olst Mike - Van Paesschen Constant - Van Rompaey Isidoor - Vereecke Koen - Vermeiren Tinne
Bonheiden – CSI2* : 17/06/2021 – 20/06/2021
Anthonissen Bart - Appelen Jeroen - Binard Leon - Brutsaert Leon - Clarys Bart - Cools Cyril - Daigneux- Lange Fabienne - De Baets Chanel - De Laet Caroline - De Reviere Ann-sophie - Demolie Camille - Denutte Hendrik - Devos Lieven - Geryl Perry - Gierech Odile - Haep Katja - Haep Pascale - Hoeben Valentina - Kenis Pieter - Lambrecht Vincent - Malisart Lies - Marcotte Valentin - Spits Thibeau - Stalpaert Gaetan - Strubbe Elisa - Thiry Kim - Trulemans Georges - Van der Linden Dries - Van Olst Mike - Van Paesschen Constant - Vandenberk Jens - Vereecke Koen - Vermeir Wilm - Vermeiren Tinne - Verschuere Stephan - Wellens Anthony
Bonheiden – CSI1* : 17/06/2021 – 20/06/2021
Arroyave Elise - Binard Leon - Brutsaert Leon - Celis Davy - Celis Kim - Clarys Bart - Compere Jean Louis - De Baets Chanel - de Jamblinne Axelle - De Koninck Amber - Hoeben Valentina - Laenen Melissa - Lambrecht Vincent - Peeters Kjell - Trulemans Georges - Van Belle Mike - Van Cauwenberghe Marie - Vermeiren Tinne - Verschuere Stephan
Fontainebleau – CSIAm-A : 17/06/2021 – 20/06/2021
Dalle Louise - Levy Maurine - Rousseaux Sophie - Van Dievoet Gwendoline
Fontainebleau – CSIYH1* : 17/06/2021 – 20/06/2021
Bossu Francois - Janssens Stephanie - Moeskops Bunoit - Scauflaire Marine - Van Gelderen Boy-Adrian - Vermeulen Thibault
Fontainebleau – CSI2* : 17/06/2021 – 20/06/2021
Adam Constance - Bossu Francois - Dunon Gilles - Janssens Stephanie - Moeskops Bunoit - Scauflaire Marine - Van Gelderen Boy-Adrian - Vermeulen Thibault
Fontainebleau – CSI1* : 17/06/2021 – 20/06/2021
Adam Constance - Auwers Steve - Bossu Francois - Dalle Louise - Goossens Gregory - Lauwers Candice - Maes Shirley - Scauflaire Marine - Van Dievoet Gwendoline - Van Gelderen Boy-Adrian - Vermeulen Thibault
Kronenberg – CSIYH1* : 17/06/2021 – 20/06/2021
Daem Viktor - Lamers Milan
Kronenberg – CSI2* : 17/06/2021 – 20/06/2021
Daem Viktor - Lamers Milan - Vorsselmans Annelies
Kronenberg – CSI1* : 17/06/2021 – 20/06/2021
Lamers Lio
Sopot – CSIO5*-NC EUD1 : 17/06/2021 – 20/06/2021
Bruynseels Niels - Devos Pieter - Philippaerts Nicola - Verlooy Jos
St Tropez – Grimaud – CSI1* : 17/06/2021 – 20/06/2021
Geurts-Dalton Sophie
St Tropez – Grimaud – CSI2* : 17/06/2021 – 20/06/2021
Melchior Judy-Ann
St Tropez – Grimaud – CSI5* : 17/06/2021 – 20/06/2021
Mathy Francois Jr - Patteet Gudrun
Vidauban – CSI1* : 17/06/2021 – 20/06/2021
Delree Maite
Darmstadt-Kranichstein – CSIV-B : 18/06/2021 – 20/06/2021
Beuken Martine
Stockholm City – CSIU25-A : 18/06/2021 – 20/06/2021
Vereecke Andres - Vermeiren Dieter
Stockholm City – CSI5* : 18/06/2021 – 20/06/2021
Guery Jerome - Philippaerts Olivier - Thomas Gilles - Wathelet Gregory
Dressuur
Le Mans – CDIYH : 17/06/2021 – 20/06/2021
De Winne Fien: WinHorses’ Dovizioso
De Winne Flore: Flynn
Le Mans – CDIY : 17/06/2021 – 20/06/2021
Adriaenssens Arranka: Garmeur G
Siemer Florence: Zidane
Le Mans – CDIJ : 17/06/2021 – 20/06/2021
De Caluwe Lana: Elfenranke
Le Mans – CDI2* : 17/06/2021 – 20/06/2021
Hollanders Stefan: Loriston
Koninx Julie: Emmerson
Marechal Vincent: Calibra – WWW. Texel
Meisch Linda: Jane Toja
Mohimont Dominique: Broadway
Poncelet Laureen: Sir Rubinus
Verheyden Sam: Kryptonite Van De Performing Stables
Verwimp Jorinde: Charmer – Juwel Krack vh Klaverhof
Le Mans – CDI4* : 17/06/2021 – 20/06/2021
Missiaen Simon: Charlie
Pauluis Larissa: First- Step Valentin – flambeau
Vandenberghe Thibault: Santiago Song
Verwimp Jorinde: Cape Town
Eventing
Luhmühlen – CCI4*-S : 16/06/2021 – 20/06/2021
de Liedekerke – Meier Lara: Alpaga D’Arville – Cascaria V
Donckers Karin: Leipheimer Van ‘t Verahof
Van Rijckevorsel Constantin: Beat it !
Endurance
Sant Boi de Lluçanès – CEI1* 100 : 17/06/2021 – 19/06/2021
Bastijns Peter: LOTUS GLABER IC
Agnin – CEI1* 100 : 20/06/2021 – 20/06/2021
Derème Celine: Dhayah du Courtisot
Nerincx Bruno: Dahoman XXXIX-99