Internationale selecties
Opnieuw heel wat internationale actie komend weekend met een vijfsterrenconcours in zowel Valkenswaard als in Chantilly. Verder wordt er in Frankrijk ook nog gesprongen op de Hubside Jumping van St. Tropez en in Fontainebleau terwijl we in eigen land toe zijn aan de slotweek van Knokke Hippique. In Nederland is er het concours in Ommen en de internationale jeugd trekt dan weer naar het Duitse Wipperfürth.
Jumping
Gorla Minore – CSI4* : 07/07/2021 – 11/07/2021
De Vos Ines
Knokke – CSIYH1* : 07/07/2021 – 11/07/2021
Appelen Jeroen - Binard Leon - Braeckmans Cassandra - Bruynseels Niels - Carton Inge - Christiaens Kris - Conter Emilie - D’haese Dimme - Daem Viktor - De Waele Koen - Dermaut Tommy - Ganiu Nyssa - Geurts Jessica - Gielen Kevin - Haep Pascale - Hendrickx Dominique - Huyvaert Thibaut - Maes Toon - Peeters Leonie - Philippaerts Ludo - Philippaerts Nicola - Putters Claire - Reyns Gilles - Sneppe Tom - Surin Laetitia - Van Assche Arnika - Van Dyck Ruben - Vandergeeten Charline - Vanderhasselt Christophe - Vanderhasselt Yves - Vernaet Frederic
Knokke – CSI1* : 07/07/2021 – 11/07/2021
Andries Stephanie - Blommaert Laura - Boden Christophe - Bollen Malin - Boskamp Marie - Bruynseels Niels - Budd Nathan - Castro Louise - Coppé Yara - Cox Karel - d’ Andrimont Stephanie - D’haese Dimme - De Dycker Aurelie - De Waele Koen - Demuynck Gail - Dermaut Tommy - Ganiu Nyssa - Geurts Jessica - Geurts-Dalton Sophie - Goossens Mathieu-Maxim - Hazebroek Mathias - Hazebroek Maxime - Hendrickx Charline - Huyvaert Thibaut - Igalson Muriel - Janssen Nadege - Jennen Eva - Lacus Filip - Lepage Josephine - Levy Maurine - Maes Toon - Malisart Lies - Morssinkhof Simon - Nauta Rik - Orak Noeh - Pauwels Marielle - Penders Lore - Putters Evelyne - Reyns Gilles - Rousseaux Sophie - Van Assche Arnika - Van Den Bosch Danny - Van Der Meerschen Nikita - Van Dievoet Gwendoline - Van Dyck Ruben - Van Tricht Estelle - Vandergeeten Charline - Vernaet Frederic - Willems Nathalie
Knokke – CSI2* : 07/07/2021 – 11/07/2021
Andries Stephanie - Appelen Jeroen - Binard Leon - Bruynseels Niels - Budd Nathan - Carton Inge - Christiaens Kris - Conter Emilie - Conter Zoe - d’ Andrimont Stephanie - D’haese Dimme - Daem Viktor - De Waele Koen - Dermaut Tommy - Geurts Jessica - Geurts-Dalton Sophie - Hazebroek Mathias - Hazebroek Maxime - Hendrickx Dominique - Huyvaert Thibaut - Igalson Muriel - Janssen Nadege - Jennen Eva - Kundycki Marie - Lacus Filip - Lambilliotte Eleonore - Lambrecht Vincent - Maes Toon - Malisart Lies - Morssinkhof Simon - Nauta Rik - Peeters James - Peeters Jef - Peeters Leonie - Philippaerts Ludo - Philippaerts Nicola - Putters Claire - Putters Evelyne - Strubbe Elisa - Van Den Bosch Ines - Van Dyck Ruben - Vandergeeten Charline - Vanderhasselt Yves - Vernaet Frederic - Wathelet Gregory
Knokke – CSI3* : 07/07/2021 – 11/07/2021
Appelen Jeroen - Bruynseels Niels - Conter Emilie - Conter Zoe - Cox Karel - Daem Viktor - Hendrickx Dominique - Lambrecht Vincent - Malisart Lies - Peeters Leonie - Philippaerts Ludo - Philippaerts Nicola - Putters Evelyne - Sneppe Tom - Vanderhasselt Christophe - Vanderhasselt Yves - Vernaet Frederic - Wathelet Gregory
Ommen – CSI3* : 07/07/2021 – 11/07/2021
Vereecke Andres - Vorsselmans Annelies
Ommen – CSI1* : 07/07/2021 – 11/07/2021
Vereecke Andres - Vorsselmans Annelies
St Tropez – Grimaud – CSI1* : 07/07/2021 – 11/07/2021
De Corte Stephanie
St Tropez – Grimaud – CSI2* : 07/07/2021 – 11/07/2021
Clemens Pieter - Hemeryck Rik - Mathy Francois Jr - Van Paesschen Constant
St Tropez – Grimaud – CSI4* : 07/07/2021 – 11/07/2021
Clemens Pieter - Hemeryck Rik - Mathy Francois Jr - Van Paesschen Constant
Vilamoura – CSI2* : 07/07/2021 – 11/07/2021
Stevenart Jude - Stevenart Leah
Chantilly – CSI5* : 08/07/2021 – 11/07/2021
Doem Arnaud - Guery Jerome - Kumps Alexander - Patteet Gudrun - Philippaerts Olivier - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Vereecke Koen - Vermeir Wilm
Chantilly – CSIYH1* : 08/07/2021 – 11/07/2021
Bourgeois-Arnhem Virginie - Doem Arnaud - Guery Jerome - Patteet Gudrun - Philippaerts Olivier - Vereecke Koen
Chantilly – CSI1* : 08/07/2021 – 11/07/2021
Ameeuw Louise - Beyers Helena - Bruyneel Albert - de Azevedo Luiz Felipe Neto - Doem Isee - Guery Mathieu - Janssens Stephanie - Paridaen Aiko - Vicini Nathan
Fontainebleau – CSIAm-A : 08/07/2021 – 11/07/2021
Alvin Marie - Barra Aloha-Jenna - Biname Tiffany - Colosso Ludivine - Gigounon Charlotte - Gilgemyn Emma - Gilgemyn Maxim - Guillaume Coralie - Guillaume Patrick - Halbardier Meghann - Lambillon Lise - Soquet Jonathan - Tilliere Ludivine - Vandereyken Franck - Vanderlinden Charline - Vanhoof Charlyne - Vilain Victoria
Fontainebleau – CSI1* : 08/07/2021 – 11/07/2021
Alongi Margot - Besançon Tom - Bossu Francois - Demolder Johan - Guillaume Elodie - Halbardier Meghann - Lambotte Quentin - Marcotte Valentin - Michez Caroline - Novellon Quentin - Pietteur Elisa - Soquet Jonathan - Vanderlinden Charline - Vanhoof Charlyne - Vilain Victoria - Vilain Yves
Fontainebleau – CSIYH1* : 08/07/2021 – 11/07/2021
Bossu Francois - Marcotte Valentin - Vilain Yves - Villani Bruno
Fontainebleau – CSI2* : 08/07/2021 – 11/07/2021
Adam Constance - Bossu Francois - Demolder Johan - Deprez Antoine - Marcotte Valentin
Milano, San Siro – CSI3* : 08/07/2021 – 11/07/2021
Philips Ignace
Valkenswaard – CSI2* : 08/07/2021 – 11/07/2021
Devos Pieter - Van Massenhove Jordy - Verlooy Jos
Valkenswaard – CSI5* : 08/07/2021 – 11/07/2021
Devos Pieter - Van Massenhove Jordy - Verlooy Jos
Wipperfürth – CSIP : 08/07/2021 – 11/07/2021
Braspenning Merel - De Plecker Vic - De Schrijver Brent - Dieu Marthe-Louize - Frederick Charlotte - Gerard Estelle - Ostyn Janne - Tijskens Laure - Van Boxstael Robbe - Van Dijck Joppe - Van Hollebeke Julie
Wipperfürth – CSICh-A : 08/07/2021 – 11/07/2021
De Schrijver Brent - Dieu Marthe-Louize - Gerard Estelle
Dressuur
Meerle – CDIY : 08/07/2021 – 11/07/2021
Adriaenssens Arranka: Garmeur G
Meerle – CDIU25 : 08/07/2021 – 11/07/2021
Hendrikx Suraya: Black Beauty
Vandeborne Lore: Ikke-pia V/d Bergerhoeve
Meerle – CDI2* : 08/07/2021 – 11/07/2021
Coenegrachts Jef: Der Dante 3 – Victor 170
Hendrikx Suraya: Dear Friend 2
Heylen-Van Bulck Viv: Cordillio Van De Kempenhoeve
Luyten Laura: J2l Lamborghini
Nouwen Naomi: Frevo
Meerle – CDIP : 08/07/2021 – 11/07/2021
Everars Liezel: Fs Capelli De Niro
Meerle – CDIJ : 08/07/2021 – 11/07/2021
De Graeve Chabelli: Sandro’s Diamond
Endurance
Kliczkow – CEIYJ2* 120 : 08/07/2021 – 10/07/2021
Darmstaedter Clara: Tabal du Courtisot
Kliczkow – CEI1* 100 : 08/07/2021 – 10/07/2021
Dereme Celine: Dahoman XXXIX-99
Argentan – CEI1* 100 : 10/07/2021 – 10/07/2021
Lavis Celine: Chanel D’havenne
Lenges Laura: Oscar nwa ox
Peignat Steve: Eaunoire Ikam
Ronsmans Raoul: Spook d’Avril
Sterckx Kurt: Chimco DA
Argentan – CEI2* 130 : 10/07/2021 – 10/07/2021
Schuiten Louna: Bassam Keradennec
Sant Boi de Lluçanès – CEI1* 100 : 12/07/2021 – 14/07/2021
Bastijns Peter: LOTUS GLABER IC