Internationale selecties
Komend weekend heel wat internationale actie in eigen land met het CSI Haras de Bornival en een tweesterrenconcours in het Sentower Park van Opglabbeek. De Belgische springtop trekt naar Frankrijk voor het concours van Dinard en ook op de Tops International Arena van Valkenswaard, op Gut Einhaus in Herzlake en op Equi Normandie in Canteleu zullen er landgenoten aan de start verschijnen.
Jumping
Bornival – CSIYH1* incl. 8yo : 14/07/2021 – 18/07/2021
Barker Rikke - Becker Noemie - Berrittella Ugo - Blaton Paul-Emile - Bourgeois-Arnhem Virginie - Brutsaert Leon - Clarys Bart - Cools Cyril - Daigneux- Lange Fabienne - De Brabandere Pieter - Delplace Zora - Demeersman Dirk - Demolie Camille - Demuynck Joy - Denutte Hendrik - Devos Lieven - Dierendonck Morgane - Gelaude Koen - Gierech Odile - Goffinet Thierry - Joassin Dominique - Lauwers Candice - Lejeune Aurelien - Lenoble Marine - Leonard Laurie - Losfeld Louise - Macedoine Julien - Naessens Benny - Nuytens Gilles - Patris Alexis - Philippe Charlotte - Plas Victor - Sadoun Jonas - Servais Stephanie - Thiry Jose - Thiry Manuel - Thonon Virginie - Tijskens Aaron - Troiani Tatiana - Trulemans Georges - Van Belle Mike - Van Hoydonck Cis - Van Hoydonck Jules - Van Laethem Pascal - Van Paesschen Constant - Van Vreckom Evelyne - Vandermeeren Hanne - Vandoorne Axel - Vereecke Koen - Willems Laurien - Wils Mieke - Zerbini Melissa
Bornival – CSI2* : 14/07/2021 – 18/07/2021
Berrittella Loris - Berrittella Ugo - Blaton Paul-Emile - Brutsaert Leon - Clarys Bart - Cools Cyril - De Brabander-Vereecke Karline - De Brabandere Pieter - Demeersman Dirk - Demeersman Lars - Demolie Camille - Demuynck Joy - Denutte Hendrik - Detraux Alice - Devos Lieven - Gelaude Koen - Gierech Odile - Goffin Antoine - Goffinet Thierry - Henneaux Caroline - Henricot Aline - Lejeune Aurelien - Lenoble Marine - Leonard Lena - Limbourg Jelle - Losfeld Louise - Mallinjoud Jean-Francois - Moeskops Bunoit - Naessens Benny - Nuytens Gilles - Oost Alice - Philippe Charlotte - Plas Victor - Sercu Aline - Stalpaert Gaetan - Thiry Jose - Thiry Manuel - Thonon Virginie - Tijskens Aaron - Troiani Tatiana - Trulemans Georges - Van Belle Mike - Van Hoydonck Jules - Van Laethem Pascal - Van Paesschen Constant - Vanderhasselt Philippe - Vandoorne Axel - Vandousselaere Paris - Vereecke Koen - Verschuere Stephan - Wastiau Kevin
Bornival – CSI1* : 14/07/2021 – 18/07/2021
Adam Pascale - Barker Rikke - Barre Victoria - Becker Noemie - Behaegel Thibaut - Berrittella Loris - Blommaert Valerie - Brutsaert Leon - Campisi Corentin - Collard-Bovy Lionel - Cools Cyril - Cordier Oceane - Daigneux- Lange Fabienne - De Brabander-Vereecke Karline - De Cock Jean Jacques - De Corte Stephanie - De Seny Henrianne - De Vloo Valentine - De Vuyst Angelique - Deflandre Lea - Demeersman Lars - Demuynck Gail - Demuynck Joy - Denutte Jules - Detraux Alice - Devos Lieven - Dierendonck Morgane - Fauville Thomas - Francois Sofia - Frederick Amber - Genet Pauline - Goffinet Thierry - Grenier Laura - Holemans Stien - Joassin Louise - Lambert Lindsay - Lauwers Candice - Leonard Laurie - Losfeld Juliette - Losfeld Louise - Mackowiak Camille - Madrenas Lola - Malfait David - Mallinjoud Jean-Francois - Manchel Luna - Meerlaen Bernard - Michiels Kenza - Moeskops Bunoit - Oost Alice - Patris Alexis - Pirotte Jean-Michel - Plas Victor - Robberechts Thibeau - Rogiest Emile - Sadoun Jonas - Servais Stephanie - Stalpaert Gaetan - Stubbe Pieter - Surin Antoine - Swenne Laura - Thiry Manuel - Thometschek Thomas - Tournay Charlotte - Trulemans Georges - Tuyttens Penelope - Van Belle Mike - Van Der Veken Sophie - Van Hoydonck Ella - Van Laethem Pascal - Van Vreckom Evelyne - Vandousselaere Paris - Vanthuyne Louise - Ver Linde Sarah - Vereecke Koen - Verschuere Stephan - Verschueren Lars - Wastiau Kevin - Willems Laurien - Wils Mieke - Wolf Alicia - Wouters Laura - Wouters Yves - Zerbini Melissa
Opglabbeek – CSIV-B : 14/07/2021 – 18/07/2021
Beuken Martine - De Belie Daniel - Dekkers Ludo - Dewez Benedicte - Kerstan – Homburg Anita
Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 14/07/2021 – 18/07/2021
Beghuin Sacha - Beyers Guy - Celis Davy - Cornelis Kelly - Den Doelder Marinus - Desmare Yentl - Dunon Gilles - Gelin Melanie - Gysbrechts Philip - Haep Katja - Haep Pascale - Jonkmans Patrick - Korsten Lennert - Lefevre Steve - Philippaerts Nicola - Schmidt Jerome - Smits Jill - Symons Hannes - Thomas Senne - Van Roosbroeck Catherine
Opglabbeek – CSI2* : 14/07/2021 – 18/07/2021
Beghuin Sacha - Beyers Guy - Beyers Helena - Brondeel Donaat - Buyse Juliette - Den Doelder Marinus - Dunon Gilles - Gysbrechts Philip - Haep Katja - Huylebroek Saskia - Jonkmans Patrick - Meynaerts Laurens - Patteet Gudrun - Philippaerts Nicola - Schmidt Jerome - Schmidt Sophie - Symons Hannes - Van Duppen Charlotte - Van Roosbroeck Catherine - Van Wesel Jill - Vranken Chloé
Opglabbeek – CSI1* : 14/07/2021 – 18/07/2021
Beghuin Sacha - Celis Davy - Celis Kim - Compere Jean Louis - Den Doelder Marinus - Desmare Yentl - Gelin Melanie - Haep Pascale - Joinneau Ea - Jonkmans Patrick - Meynaerts Laurens - Schepers Inge - Schmidt Jerome - Schmidt Sophie - Stockbroekx Elodie - Symons Hannes - Thijs Ylona - Van der Mieren Elien - Van Olst Mike - Van Tricht Estelle - Van Wesel Jill - Victoor Candice
Samorin – CSI2* : 14/07/2021 – 18/07/2021
Bollen Thibaut
Dinard – CSI5* : 15/07/2021 – 18/07/2021
Devos Pieter - Guery Jerome - Philippaerts Olivier - Verlooy Jos - Wathelet Gregory
Dinard – CSIYH1* : 15/07/2021 – 18/07/2021
Devos Pieter - Guery Jerome - Philippaerts Olivier - Vereecke Andres - Wathelet Gregory
Dinard – CSI3* : 15/07/2021 – 18/07/2021
Guery Patricia - Vereecke Andres
Falsterbo – CSI3* : 15/07/2021 – 18/07/2021
Van Massenhove Jordy
Herzlake – CSIYH1* : 15/07/2021 – 18/07/2021
Houben Laurens
Herzlake – CSI2* : 15/07/2021 – 18/07/2021
Cannaert Loic - Houben Laurens
Canteleu – CSIAm-A : 16/07/2021 – 18/07/2021
Bonhomme Quirijn - Gilgemyn Emma - Leten Silke - Maes Shirley - Reding Liza - Soete Minne - Verschaeren Yana - Vicini Chloe - Vicini Nathan
Canteleu – CSI1* : 16/07/2021 – 18/07/2021
Auwers Steve - Danloy Alexia - Vicini Nathan
Canteleu – CSI2* : 16/07/2021 – 18/07/2021
Cobbaut Geoffrey
Valkenswaard – CSI1* : 16/07/2021 – 18/07/2021
de boeck kasper
Valkenswaard – CSI2* : 16/07/2021 – 18/07/2021
Clemens Pieter - de boeck kasper - Van der Linden Dries - Vermeir Wilm
Valkenswaard – CSI4* : 16/07/2021 – 18/07/2021
Clemens Pieter - Vermeir Wilm
Dressuur
Deauville – CDIYH : 15/07/2021 – 18/07/2021
D’Hoore Brecht: Kings-Dream WH
Deauville – CDIU25 : 15/07/2021 – 18/07/2021
Gysels Jamina: Zico
Deauville – CDIY : 15/07/2021 – 18/07/2021
Van Roey Athaline: Dream Boy
Deauville – CDIP : 15/07/2021 – 18/07/2021
Waverijn Lisa: Dornier
Deauville – CDIJ : 15/07/2021 – 18/07/2021
De Caluwe Lana: Elfenranke
Josse Nicolas: Wait and See
Thibaut Victoire: Simply The Best M
Deauville – CDI3* : 15/07/2021 – 18/07/2021
De Ruijter Muriel: D Quarterboy vh Bloemenhof
Deauville – CDI2* : 15/07/2021 – 18/07/2021
D’Hoore Brecht: Darcy
De Keyser Heidi: Jebe van het Keysersbos
Hollanders Stefan: Loriston
Luyten Laura: J2l Lamborghini
Poncelet Laureen: Sir Rubinus
Van Puijenbroek Rob: Heros Begijnhoeve
Verloy An: Kenzi
Verwimp Jorinde: Charmer – Golddream Vd Kempenhoeve
Eventing
Jardy – CCI4*-S : 14/07/2021 – 18/07/2021
Boon Maarten: Gravin van Cantos
Coevoet An Sofie: Catoo Z
de Liedekerke – Meier Lara: Cascaria V
Despontin Julien: Clever Man Waf
Peeters Jasper: Jackass PK
Schmitz Julia: Lady Like
Van Winkel Steve: Glenkeeran Casanova
Vervaecke Senne: Google Van Alsingen
Vilain Seppe: Kawa de la Cour Z
Jardy – CCIYH2*-S : 14/07/2021 – 18/07/2021
Coevoet An Sofie: Skylight
Dessambre Sarah: Loud Spring de la Bastide
Donckers Karin: Chilli Wednesday – Cool Morning
Lambermont Pauline: J’adore Des Blancs Arbres
Steeman Valentine: French Touch
Thijs Laurine: Kizzy – Jane
Vanhouche Giel: Pazzo van Bost
Vervaecke Kris: Pinot Noir van Alsingen
Verwimp Jarno: Ciska vd Aerebeekhoeve Z
Jardy – CCI2*-S : 14/07/2021 – 18/07/2021
Binard Leon: Laris – Magic Moment
Bodart Mathias: Carioca De La Bastide
Broekaert Sara: Expression
De Baets Alissa: Juorum Van’t Welthof
de Liedekerke – Meier Lara: Hooney D’arville – Icona 2
De Moree Tim: Levanto van ‘t Kinroyderveld
Demollin Justine: Chandra Z
Eggermont Lynn: Lory Van Het Lichterveld Z
Fontaine Melanie: Illicite d'Ansermont
Geldhof Klara: Livius
Goeman Bo: Coco Fleur Nc Z
Kenes Anne-Elisabeth: Ecu
Lamy Marie: Feeling De Froidefontaine
Loge Laura: Louboutin Z – Petegd
Martins Amicie: Vaudou du Boisdeville
Schmitz Julia: Figaro Des Concessions – Saphir du Prieure de Seny
Steeman Valentine: River Emery
Thual Camille: Nereo CP
Thys Delphine: Aladin de la Salle
Van Den Broeck Lander: F.f. Welldone
Vervaecke Kris: Orval ten hunsel
Verwimp Jarno: Chico vh Gavershof Z – Grace
Jardy – CCI2*-L : 14/07/2021 – 18/07/2021
Calicis Anne Laure: Boris van de Kapel – Fiora de Laubert
Collet Sylvie: vanille de virton
Geldhof Remco: Looping van’t Kinroyderveld
Martens Vincent: Olympic Eis VM
Quataert David: Belauchy
Van Boxstael Linde: Kassira T
Vanhouche Giel: Journee
Vermoortele Zoe: Cric Crac V
Jardy – CCI3*-S : 14/07/2021 – 18/07/2021
Arnauts Michiel: Idalco
Binard Leon: Enzo van het Vennehof
Ceuleers Jelle: Atila des Negres
Donckers Karin: Ceres de la Brasserie – Namira
Geirnaert Rik: Dalton De La Vie Z
Hermans Bart: Gorki Van De Pertjeshoeve
Magnus Tine: Champagne Pia Z
Poncelet Léa: Roxane de l’othain
Sterkens Peter: Enzo G
Thual Camille: Condelano
Van Dijck Anne: Cooley Earl
Van Winkel Steve: Vainquer Z
Verwimp Jarno: Dabiola M
Vilain Seppe: Lamparo V
Wergifosse Julien: Dwight De St Roch – Floren 06
Jardy – CCI1*-Intro : 14/07/2021 – 18/07/2021
Bodart Mathias: Fort Lauderdale W
Despontin Julien: Clever Boy WAF
Houyon Armelle: L’Eau De Vie Z
Laffineuse Elena: Olympseia EB Z
Martens Vincent: Campari Van Het Reukenis Z – Prins Eis VM
Peeters Jasper: Cadell Z
Petillion Baptist: Indictable only
Poncelet Léa: Elixir des cabanes
Renda Giuliano: Poiresse Van Het Vuldershof
Sterkens Peter: Voyce
Van Cutsem Jonas: Preslie D’amour
Van Winkel Steve: Cooley Mitchel Pertinacia
Wergifosse Julien: Narco of Mb Horses Z
Mennen
Lauchheim-Hülen – CAI2*-P2 : 15/07/2021 – 18/07/2021
Pottier Hugues: Cunera Alcatraz – Equi Center’s Isis – Palermo
Lauchheim-Hülen – CAI2*-P4 : 15/07/2021 – 18/07/2021
Nijs Johan: Casper – Coco Nono – Harry – Lowland Beacon
Nebanice – CAI3*-H2 : 15/07/2021 – 18/07/2021
Binet Nicolas: Diego D – Harant – Ivan – Windsor
Heylen Wim: Elmo B – Garvin van Papinglo
Oosterlijnck Ruben: Coeur Touche – Guess What S.A. – Indigo v/d Kiekenhoef
Nebanice – CAI3*-H4 WCupQ : 15/07/2021 – 18/07/2021
Geerts Glenn: Birckhouse Billie – Dash – De Solist – Erdball – Goliath van Buterheideveld – Intens – Isaac – Ivilandro – Zeron
Stokmans Tom: Bouke – Cassallums Gian – Topspeed Bauke – Topspeed Sanne – Wynolt van de Veedijk – Yaro v.d zathe v. Diepensloot – YK Tieme
Endurance
Negrepelisse – CEI2* 120 : 16/07/2021 – 18/07/2021
Vanhee Juliette: Uma du Moulin Blanc
Negrepelisse – CEI1* 100 : 16/07/2021 – 18/07/2021
Dubois Line: Diarik El Shammar
Hardy Elisabeth: Everest la Majorie
Wimmenau – CEI1* 100 : 17/07/2021 – 17/07/2021
Gueret Patricia: Inaya Al Rius
Piront Hemeline: Kebelle
Wimmenau – CEI2* 70+(2) : 17/07/2021 – 18/07/2021
Meurrens Freddy: Bright Sky Larzac
Ronsmans Raoul: JJ Elektra
Zutendaal – CEIYJ1* 100 : 18/07/2021 – 18/07/2021
Caspar Manon: Pascha’s Angel
Lemaire Lara: Badjina Des Sauvlons
Lenges Laura: Tarek Rabba
Truffet Clémentine: Tamtam Du Coutillas
Zutendaal – CEI1* 100 : 18/07/2021 – 18/07/2021
Jacobs Hilde: Popodom
Piront Hemeline
Wilmotte Stephanie: Naima du Clos du Wez