Internationale selecties
In eigen land is het deze week uitkijken naar het eerste internationale concours ten huize van Jan Vermeiren in Wuustwezel. Verder komen er ook landgenoten aan de start op de Longiens Tops International Arena in Valkenswaard en trekken er landgenoten naar Frankrijk voor de concoursen van Mâcon Chaintré en Royan.
Jumping
Mill Spring, NC (Tryon) – CSI3* : 04/07/2023 – 09/07/2023
Cannaert Loic
Mâcon Chaintré – CSIYH1* : 05/07/2023 – 09/07/2023
Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Mâcon Chaintré – CSI3* : 05/07/2023 – 09/07/2023
Budd Nathan - Conter Emilie - Gerard Estelle - Haep Katja - Lahaye Marine - Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Ommen – CSI3* : 05/07/2023 – 09/07/2023
Clemens Pieter - Spits Thibeau - Vereecke Koen - Verlooy Jos - Vorsselmans Annelies
Ommen – CSI1* : 05/07/2023 – 09/07/2023
Clemens Pieter - Herpoel Juliette - Vorsselmans Annelies
Royan – CSIAm-A : 05/07/2023 – 09/07/2023
Deknudt Cederick
Royan – CSIYH1* : 05/07/2023 – 09/07/2023
Bossu Francois - Strubbe Elisa
Royan – CSI1* : 05/07/2023 – 09/07/2023
Bossu Francois
Royan – CSI2* : 05/07/2023 – 09/07/2023
Bossu Francois - Strubbe Elisa
Wuustwezel – CSIYH1* : 05/07/2023 – 09/07/2023
Andries Stephanie - Anthonissen Bart - Appelen Jeroen - Baeten Louke - Bertels Bieke - Beyers Guy - Beyers Helena - Carton Inge - Coppé Yara - D’haese Brent - De Bruyn Lander - De Wit Thomas - Dejongh Kelly - Druyts-Hens Axelle - Fockaert Niels - Gaelens Maxine - Geysen Jan - Hanlon Roy - Heudens Marthe - Malisart Lies - Matthijs Nikolas - Matthysen Laurens - Moens Lies - Moeskops Bunoit - Oris Karen - Peeters Kristien - Peeters Leonie - Putters Claire - Rombouts Kirsten - Troubleyn Jonas - Van Dyck Dries - Van Dyck Jens - Van Thillo Robin - Vandenbossche Bjorn - Vanleerberghe Cedric - Vereecke Andres - Vermeiren Dieter - Vermeiren Jan -Vernaet Frederic - Vorsselmans Marilyn - Vrins Nick - Wellens Anthony - Wils Mieke
Wuustwezel – CSI2* : 05/07/2023 – 09/07/2023
Andries Stephanie - Anthonissen Bart - Anthonissen Pieter Jan - Appelen Jeroen - Baeten Louke - Beyers Helena - Carton Inge - Carton-Grootjans Ann - Claes Bart - Clarys Bart - D’haese Brent - De Boeck Kasper - De Pelsmaeker Julie - De Wit Thomas - Fockaert Niels - Gaelens Maxine - Geentjens Nien - Geurts Jessica - Godecharle Maxim - Goossens Dries - Hanlon Roy - Hazebroek Mathias - Heudens Marthe - Kenis Pieter - Lepage Josephine - Malisart Lies - Marraud des Grottes Marjolaine - Matthijs Nikolas - Moeskops Bunoit - Nauta Rik - Oris Karen - Peeters Leonie - Putters Claire - Putters Evelyne - Rombouts Kirsten - Rooms Charlotte - Sebrechts Max - Troubleyn Jonas - Van Belle Mike - Van den Bergh Pieter - Van Den Branden Yari - Van den Eynden Yörg - Van Dyck Dries - Van Minnebruggen Thomas - Van Renterghem Jade - Van Thillo Robin - Vandenbossche Bjorn - Vanderhasselt Christophe - Vanleerberghe Cedric - Verberckmoes Maartje - Vereecke Andres - Vermeiren Dieter - Vermeiren Jan - Vernaet Frederic - Vorsselmans Marilyn - Vrins Nick - Wellens Anthony
Wuustwezel – CSI1* : 05/07/2023 – 09/07/2023
Anthonissen Ellen - Anthonissen Pieter Jan - Bleux Charlotte - Coessens Machteld - Cohnen Laura - Coppé Yara - Courtin Luka - De Martin Nathalie - Frijters Jolien - Gaelens Maxine - Godecharle Maxim- Goossens Dries - Holemans Julie - Laenen Melissa - Loverix Rachel - Marraud des Grottes Marjolaine - Nauta Rik - Oris Karen - Peeters Leonie - Van Den Branden Yari - Van Der Plaetsen Nico - Van Dyck Dries - Van Hecke Emma - Van Thillo Robin - Vanheel Famke - Vanleerberghe Cedric - Verberckmoes Maartje - Verhamme Sarah - Wils Mieke
Wilków, Jakubowice – CSI1* : 06/07/2023 – 09/07/2023
Philippaerts Anthony
Wilków, Jakubowice – CSI2* : 06/07/2023 – 09/07/2023
Philippaerts Anthony
Wilków, Jakubowice – CSIYH1* : 06/07/2023 – 09/07/2023
Vinckier Jan
Sariego – CSI3* : 07/07/2023 – 09/07/2023
Philippaerts Thibault
Valkenswaard – CSIYH1* : 07/07/2023 – 09/07/2023
Brocard Laura - De Bock Audrey - Dhaeyere Tom - Guery Jerome - Patteet Gudrun - Thomas Gilles
Valkenswaard – CSI1* : 07/07/2023 – 09/07/2023
Bloemer Lynn - Boyen Jan - Claeys Morgane - Janssen Floor - Janssen Ine - Joly Michael - Ravel Thierry
Valkenswaard – CSI2* : 07/07/2023 – 09/07/2023
Guery Jerome - Hemeryck Rik - Said Abdel - Thomas Gilles - Vermeir Wilm
Valkenswaard – CSI4* : 07/07/2023 – 09/07/2023
Guery Jerome - Hemeryck Rik - Patteet Gudrun - Said Abdel - Thomas Gilles - Vermeir Wilm
Eventing
Luhmühlen – CCI2*-L : 06/07/2023 – 09/07/2023
Bergez Marcus: Kalistor van Vynckenhove
Goeman Tom: Sibo de Quiesce
Adamstown, MD – CCI1*-Intro : 07/07/2023 – 09/07/2023
Van Gysel de Meise Jean
Mennen
Greven-Bockholt – CAI3*-P4 : 06/07/2023 – 09/07/2023
Bax Tinne: Beukenhof’s Iwan – Cuppers Salinero – Vechtzicht Commanchero – Vechtzicht S Consul – Vechtzicht’s Challenger – Vechtzicht’s Conway – Vierhoek’s Macho
De Schutter Jeroen: Dorekenshof bentley – Dorekenshof bolero – Dorekenshof Bonfire – Talachddu Tally-ho – Wheemhoeve s Zidane
Nijs Johan: Casper – Coco Nono – Harry – Lowland Beacon
Vanhoenacker Julien: Blitz – Bruno Vl – Marco – Rhosbrenin Hedydd – timmij – Trippel – Vierhoek’s Jackson – Zomerdijk’s Jonathan
Weytjens Nick: Benny – Bliksem Bubbaloo – Frits V.D. Damsingel – Niels – theo – Zidane
Greven-Bockholt – CAI3*-P2 : 06/07/2023 – 09/07/2023
Van Den Broeck Pieter: Heidewinde’s Parelli – Vierwindstreken Myron – Zandberg’s Job
Verhaege Johan: Charlie – De Goede Ree’s Jazz – Russel – Sint Maartenshoek Robin – Spike D – Spirit Black
Greven-Bockholt – CAI3*-P1 : 06/07/2023 – 09/07/2023
Bax Ann: Kct’s No Limit
Jacobs Karl: Templedruid Guatemala
Jans Frederik: Warragon
Pallen Sebastien: Zeldenrust’s Renegade
Schuddinck Denny: Aran van ter Beke – Orchid’s Nelson
Tillie Kristof: Dempsy Djeano
Van Den Bergh Rudi 1: Vogelzang’s Bolero
Vangoidsenhoven Ellen: Eikenhorst’s Joris
Le Pin au Haras – CAI3*-H2 : 06/07/2023 – 09/07/2023
Cornelis Philip: Frederik-Jane – Goed Gaon – Heodoor – juwelier – Moidane V
Devlieghere Christophe: Macho – Maurits A
Nijs Nathan: Kaptain Jack Van de Stokhorst – Mario
Le Pin au Haras – CAI3*-H1 : 06/07/2023 – 09/07/2023
Brynaert Pieter-Jan: Intan
Lejeune Etienne: Jet Set De Hachy
Philippot Laure: Galen V
Wynants Andre: Hépasja
Endurance
Argentan – CEIYJ1* 100 : 08/07/2023 – 08/07/2023
Carnel Jade: Ginger de cavazies
Snoeck Zoe: Gofast Du Roc’h
Argentan – CEI1* 100 : 08/07/2023 – 08/07/2023
Seigers Sammy: Aida
Yernaux Romane: 3a Ushuayak
Para-dressuur
Ornago (ITA) CPEDI3*: 06/07/2023 – 09/07/2023
Barbara Minneci
Kevin Van Ham