Internationale selecties
We staan opnieuw voor een weekend met twee vijfsterrenconcoursen met enerzijds het CHIO van Aken en anderzijds de Longines Global Champions Tour van Monaco. In eigen land zijn we dan weer te gast op Jumping Bonheiden en ook in het Peelbergen Equestrian Centre van Kronenberg, in Fontainebleau, in Royan en in Ebreichsdorf zullen er landgenoten aan de start verschijnen. De dressuurruiters trekken eveneens naar Aken, maar ook op manege M&M in Grote Brogel staat er een internationale dressuurwedstrijd op het programma.
Jumping
Aachen – CSI1* : 27/06/2023 – 02/07/2023
Philippaerts Anthony - Philippaerts Thibault - Putters Evelyne - Spits Thibeau
Aachen – CSIYH1* incl. 8yo : 27/06/2023 – 02/07/2023
Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Wathelet Gregory
Aachen – CSIO5* : 27/06/2023 – 02/07/2023
Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Vereecke Koen - Vermeir Wilm - Wathelet Gregory
Kronenberg – CSI2* : 28/06/2023 – 01/07/2023
Claes Bart - Claeys Jan - Cobbaut Geoffrey - Dekkers Dries - Plas Victor - Said Abdel - Thonon Virginie - Ver Linde Sarah - Vermeulen Thibault
Kronenberg – CSI1* : 28/06/2023 – 01/07/2023
Claeys Jan - Cohnen Laura - Kumps Victor - Saelens Laura - Thonon Virginie - Vanderlinden Charline - Vanheel Famke - Ver Linde Sarah
Kronenberg – CSIYH1* incl. 8yo : 28/06/2023 – 01/07/2023
Claeys Jan - Cobbaut Geoffrey - Dekkers Dries - Kumps Victor - Mertens Jan - Thonon Virginie - Van Massenhove Jordy
Royan – CSIAm-A : 28/06/2023 – 02/07/2023
Deknudt Cederick
Royan – CSIYH1* : 28/06/2023 – 02/07/2023
Bossu Francois - Strubbe Elisa
Royan – CSI1* : 28/06/2023 – 02/07/2023
Bossu Francois
Royan – CSI3* : 28/06/2023 – 02/07/2023
Bossu Francois - Procureur Pierre - Strubbe Elisa
Monte Carlo, Port Hercule – CSI2* Open : 29/06/2023 – 01/07/2023
Bernard Jeanne - De Boeck kasper - Van der Linden Dries - Vandecasteele Bart Jay Junior
Monte Carlo, Port Hercule – CSI5* : 29/06/2023 – 01/07/2023
Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome
Bonheiden – CSIYH1* incl. 8yo : 29/06/2023 – 02/07/2023
Anthonissen Bart - Auwers Steve - Benali Anne - Beyers Helena - Bille Brecht - Bomere Bart - Bomere Estee - Boon Arno - Bourdeaud’hui Mathieu - Brants Coline - Brutsaert Leon - Burnouf Mathis - Cassera Jeremy - Celis Davy - De Cabooter Celine - De Schrijver Brent - De Winter Jeroen - Debieve Jordan - Denutte Jules - Gelin Melanie - Golliot Nicolas - Haelterman Damien - Haep Pascale - Henricot Aline - Housen Alexander - Kairis Thomas - Kenis Pieter - Kerckhove Enzo - Lahousse Judith - Lauwers Candice - Le Grelle Louis - Leemans Logan - Losfeld Louise - Macedoine Julien - Maes Shirley - Maes Toon - Mahieu Charlotte - Mahieu Louis - Meirsschaert Christophe - Patris Alexis - Raulier Valentine - Ruant Julie-pascale - Sneppe Tom - Surin Laetitia - Thiry Manuel - Thomas Gilles - Thonon Virginie - Van de Poel Vicky - Van den Berghe Oscar - Van Der Straeten Aurore - Vandenbossche Bjorn - Vanderhasselt Yves - Vernaet Frederic - Wellens Anthony
Bonheiden – CSI1* : 29/06/2023 – 02/07/2023
Alvarado Celia - Anthonissen Pieter Jan - Appelmans Noa - Auwers Steve - Berghmans Charlotte - Berghmans Juliette - Bomere Bart - Bomere Estee - Boon Arno - Boyen Jan - Brutsaert Leon - Burnouf Mathis - Caals Janne - De Haes Julie - De Meyer Gaëlle - Debieve Jordan - Denutte Jules - Geryl Perry - Goemaere Léonie - Goemaere Olivia - Grenier Laura - Heyndrickx Kurt - Housen Alexander - Jonck Marie Julie - Kairis Thomas - Kerckhove Enzo - Laenen Melissa - Leemans Logan - Losfeld Louise - Mariman Siebe - Meerlaen Bernard - Meirsschaert Christophe - Roete Nathalie - Rogiest Emile - Schelstraete Ruben - Thiry Manuel - Thonon Virginie - Van Mieghem Julie - Van Tricht Estelle - Wellens Anthony
Bonheiden – CSI2* : 29/06/2023 – 02/07/2023
Anthonissen Bart - Anthonissen Pieter Jan - Auwers Steve - Bomere Estee - Bourdeaud’hui Mathieu - Brants Coline - Brutsaert Leon - Burnouf Mathis - De Schrijver Brent - De Winter Jeroen - Denutte Hendrik - Denutte Jules - Devos Lieven - Geryl Perry - Golliot Nicolas - Haelterman Damien - Haep Pascale - Housen Alexander - Kairis Thomas - Kenis Pieter - Kerckhove Enzo - Lahousse Judith - Le Grelle Louis - Leemans Logan - Losfeld Louise - Macedoine Julien - Maes Toon - Mahieu Charlotte - Mahieu Louis - Meirsschaert Christophe - Patris Alexis - Patteet Gudrun - Raulier Valentine - Ruant Julie-pascale - Smits Jill - Sneppe Tom - Thiry Jose - Thiry Manuel - Thomas Gilles - Thonon Virginie - Van Belle Mike - Van den Berghe Oscar - Van Dijck Ines - Van Renterghem Jade - Van Roosbroeck Maurice - Vandenbossche Bjorn - Vanderhasselt Christophe - Vanderhasselt Yves - Vanthuyne Louise - Vernaet Frederic - Wellens Anthony
Ebreichsdorf – CSIU25-A : 29/06/2023 – 02/07/2023
Van Beek Roy
Ebreichsdorf – CSI1* : 29/06/2023 – 02/07/2023
Van Beek Roy
Ebreichsdorf – CSIO3*-NC EEF SF : 29/06/2023 – 02/07/2023
Van Beek Roy
Fontainebleau – CSIAm-A : 29/06/2023 – 02/07/2023
Defauw Clara - Demarbaix Charlotte - Dursin Lucie - Dursin Simon - Gheeraert Leontine - Hemeryck Alexis - Leonard Emma - Reding Liza - Serneels Aline - Van Donck Vicky - Vicini Nathan - Zoller Catherine
Fontainebleau – CSIV-B : 29/06/2023 – 02/07/2023
Beuken Martine - De Seny Henrianne
Fontainebleau – CSI1* : 29/06/2023 – 02/07/2023
Castro Louise - d’ Andrimont Stephanie - Demolder Johan - Dourcy John - Halbardier Meghann - Lenoble Marine - Vicini Nathan
Fontainebleau – CSIYH1* : 29/06/2023 – 02/07/2023
d’ Andrimont Stephanie - Dourcy John - Janssens Stephanie - Peeters Leonie - Soete Gauthier - Strypsteen Charlotte
Fontainebleau – CSI2* : 29/06/2023 – 02/07/2023
d’ Andrimont Stephanie - de Jamblinne Axelle - Dourcy John - Halbardier Meghann - Hemeryck Rik - Janssens Stephanie - Lascar Sacha - Lenoble Marine - Peeters Leonie
Dressuur
Aachen – CDIY : 27/06/2023 – 02/07/2023
De Jong Jette: Heavenly Charming
Aachen – CDIO5*-NC : 27/06/2023 – 02/07/2023
Pauluis Larissa: flambeau
Aachen – CDI4* : 27/06/2023 – 02/07/2023
Defalque Charlotte: Botticelli
Vandeborne Lore: Ikke-Pia v/d Bergerhoeve
Grote-Brogel – CDIY : 28/06/2023 – 02/07/2023
Robert Robin: Divin Weltino
Scheys Thieu: WWW. Texel
Grote-Brogel – CDIJ : 28/06/2023 – 02/07/2023
De Rover Xyliana: Hamlet
Everars Liezel: Vigo Gold NA
Macken Charlotte: Bentley
Scheys Thieu: Fairytale-Sun
Grote-Brogel – CDIP : 28/06/2023 – 02/07/2023
Everars Liezel: Fs Capelli De Niro
Vercammen Isabeau: Ninja
Grote-Brogel – CDI3* : 28/06/2023 – 02/07/2023
Devroe Jeroen: Fiderprincess
Poncelet Laureen: Sir Rubinus
Vanderbeeken Laurens: Gamin van het Waterhof
Eventing
Maarsbergen – CCI3*-L : 28/06/2023 – 01/07/2023
De Pauw Stefaan: Kwinto van ‘t Wijwater
Debusschere Jarno: Star Connection FRH
Geeroms Yarno: Cassandra GZ
Nosal Claire: Dancing Queen
Smeyers Thomas: Indezz
Vanhee Donna: Kind Light Van Hof Ter Ede
Wouters Annesjien: Isabella Deux Z
Maarsbergen – CCI2*-L : 28/06/2023 – 01/07/2023
Coenegrachts Arne: Enzo G
De Dycker Lien: Rohan Van Het Avenhof
Dessambre Sarah: Brioche
Everaert Rob: Mimosa
Matton Lise: Kenzo van ‘t Farsenhoven
Smet Josephine: Lavino
Smet Xander: Queen Of Diamonds Van’T Beukelzhof
Van Vaerenbergh Anaïs: Marion Van De Perelaar
Maarsbergen – CCI4*-S : 28/06/2023 – 01/07/2023
Davoine Clara: Crazy Ste Hermelle
Maarsbergen – CCI3*-S : 28/06/2023 – 01/07/2023
Arnauts Michiel: Idalco
Bevers Evelien: Crespada Z
Binard Leon: Laris
D’Hoker Stef: Keep Safe G Z
De Cartier Sybille: Un de Nanou
De Pauw Stefaan: Optimus van ‘t Wijwater
Denutte Timothy: Coldplay
Emsens Valentine: Dare Dare Du Mont D’anhee
Kahn Sien: Dominant
Madrenas Lola: Iguazu B
Marïen Steven: Noortje van de Wendy Kurt hoeve
Ooms Johan: Kaspar van de molendrieshoeve
Pupier Bruno: Fahrenheit Addict
Steegmans Raf: Chronicles van de Viking Z
Thijs Laurine: Kizzy – Jane
Uyttendaele Joppe: Hilandro
Verelst Robbe: Minos Van De Brem
Maarsbergen – CCI2*-S : 28/06/2023 – 01/07/2023
Arnauts Michiel: Mc Chouffe van ter Pamelen
Boonen Luc: Qadhala van den Heuvel
Calicis Anne Laure: Fiora de Laubert
De Cleene Wouter: Ragdoll De Tamise – Rolex van de Sluize
Degros Hendrik: Coolja – Lanciano
Dehoorne Baptiste: Fast and Devil
Geeroms Yarno: Coral G Z
Goeman Bo: Coco Fleur Nc Z
Herbots Geertrui: Krik krak V.h. Blondveld
Laschet Hugo: Kilroy Mbf
Nosal Claire: Happy Happy de Septon
Sacre Marine: Arthago De La Comogne Z
Spetschinsky Alexandra: Glamour Db
Steegmans Raf: Lordine VDF Z
Van Den Broeck Lander: Agitato RA Z
Vandenzavel Sarah: Paris JVH
Maarsbergen – CCI1*-Intro : 28/06/2023 – 01/07/2023
Angelini Marie: Chronos De Virton
Bouillon Elisa: Carsini-o.h.z
Calicis Anne Laure: Kora van de Kapel
D’Hoker Stef: Vino van het Lichterveld Z
D’Hooghe Macha: Power Of Love
de Jamblinne- Paulus Anne: Cira V
Degros Hendrik: Countrie
Delmotte Frederic: jamaica vd bisschop
Dupont Sarah: Joske De Saar
Emsens Valentine: Hit Chan Boy Alfa – Unstoppable Van t Craeynest Z
Goldfarb Paunet Déborah: Delta de Lize Z
Juwet Thibault: Qadir
Lega Tracy: Khaleesi de la paix dieu
Levrau Laurence: Clementine De Brenne
Lousberg Charlotte: Herge des Moites Fontaines
Martens Vincent: Kon-Tiki Quality Z
Rietjens Ornella: Neko D’au Cerfs
Van Mieghem Hilde: Gun N Roses du Lozon
Van Oost Sofie: Lissandro 3
Van Winkel Steve: Grantstown Cooley
Aachen – CCIO4*-S : 29/06/2023 – 02/07/2023
Verwimp Jarno: Mahalia
Minderhout – CCIP2-S : 01/07/2023 – 02/07/2023
Bollansee Lotte: Oak Forest Elmo
De Ridder Eline: Joe De La Grivardry
Douwen Emi: Cindy
Geurts Julie: Umelia-V
Goeminne Marie-Joelle: Tabaknatie Jefke – Tullaree Ruby Tuesday
Sels Oliver: Kyris van Orchid’s
Sterckx Fleur: Orchid’s Xilla
Minderhout – CCIP1-S : 01/07/2023 – 02/07/2023
Buschman Arne
Geurts Julie: Kinou Des Marronniers
Mertens Lisse: De Halgoren Mojito
Mennen
Aachen – CAIO4*-H4 WCupQ : 27/06/2023 – 02/07/2023
Degrieck Dries: d’aguistinie – Dirk – Grenadier – Hunter – Jeraldo D.
Geerts Glenn: Birckhouse Billie – Dash – De Solist – Erdball – Zeron
Stokmans Tom: Bouke – Douwe Fan’t Oosterzand – jim 78 – Wynolt van de Veedijk – YK Tieme
Endurance
Walewice – CEIYJ2* 120 : 30/06/2023 – 02/07/2023
Sabeau Angel: Baileze du Courtisot
Walewice – CEI2* 120 : 30/06/2023 – 02/07/2023
Boulanger Karin: Ph.ibn Jadara’h
Para-Dressuur
CPEDI3* Grote-brogel
Dekeyzer Ulricke
Vercammen Emma