Internationale selecties
We staan opnieuw voor een internationaal weekend waar er op 2 plaatsen op vijfsterrenniveau gesprongen wordt met enerzijds de Longines Global Champions Tour van Stockholm en anderzijds het CSIO5* van Sopot. In eigen land trekken we naar het Sentower Park in Opglabbeek en ook op Outdoor Gelderland in Lichtenvoorde, de Hubside Jumping van St. Tropez, op Jumping Maubeuge en Roeser komen er dit weekend landgenoten aan de start. De internationale jeugd trekt dan weer naar het Duitse Hagen.
Jumping
Hagen a. T. W. – CSIOP : 13/06/2023 – 18/06/2023
Lamberts Xander
Hagen a. T. W. – CSIOJ : 13/06/2023 – 18/06/2023
Anthonissen Pieter Jan - de Azevedo Luiz Felipe Neto - De Boeck Kasper - Gerard Estelle - Jansegers Yana
Hagen a. T. W. – CSIOCh : 13/06/2023 – 18/06/2023
Engels Manon - Lamberts Xander - Leemans-Daout Jules - Riquiere Maurice - Van den Eynde Jitske - Van Tricht Estelle - Vanderpoorten Anky
Hagen a. T. W. – CSIOY : 13/06/2023 – 18/06/2023
Brutsaert Leon - Losfeld Louise - Putters Evelyne - Van Hoydonck Jules
Lichtenvoorde – CSI3* : 14/06/2023 – 18/06/2023
Hanlon Roy - Van Den Bosch Ines - Van Massenhove Jordy - Vorsselmans Annelies
Lichtenvoorde – CSI1* : 14/06/2023 – 18/06/2023
Hanlon Roy - Van Den Bosch Ines
St Tropez – Grimaud – CSIAm-B : 14/06/2023 – 18/06/2023
De Keyser Clara
St Tropez – Grimaud – CSIYH1* : 14/06/2023 – 18/06/2023
Harmegnies Maxime
St Tropez – Grimaud – CSI1* : 14/06/2023 – 18/06/2023
De Keyser Clara - Harmegnies Maxime - Peeters Charlotte
St Tropez – Grimaud – CSI2* : 14/06/2023 – 18/06/2023
Harmegnies Maxime
Williamsburg, MI (Traverse City) – CSI3* : 14/06/2023 – 18/06/2023
De Wandel Filip
Maubeuge – CSIYH1* : 15/06/2023 – 18/06/2023
Bossrez Charlotte - Joassin Louise - Le Jeune Philippe - Naessens Benny - Neven Wout - Scauflaire Marine - Thiry Jose - Troiani Tatiana - Van Laethem Pascal - Vereecke Andres
Maubeuge – CSI1* : 15/06/2023 – 18/06/2023
Colmant Thomas - Delhaye Kiliane - Deliener Sebastien - Demolie Camille - Joassin Louise - Watteyne Xavier
Maubeuge – CSI3* : 15/06/2023 – 18/06/2023
Bossrez Charlotte - Carton-Grootjans Ann - Cools Cyril - Dunon Gilles - Joassin Dominique - Le Jeune Philippe - Naessens Benny - Neven Wout - Scauflaire Marine - Spits Thibeau - Thiry Jose - Troiani Tatiana - Van Laethem Pascal - Van Paesschen Constant - Vereecke Andres - Verlooy Jos - Vilain Yves
Maubeuge – CSIYH1* : 15/06/2023 – 18/06/2023
Le Jeune Philippe - Spits Thibeau - Van Laethem Pascal - Van Paesschen Constant
Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 15/06/2023 – 18/06/2023
Aegten Wim - Andries Stephanie - Appelen Jeroen - Beghuin Sacha - Benali Anne - Caubergs Dennis - Clemens Pieter - Cornelis Kelly - De Laet Caroline - De Wit Thomas - Dekkers Dries - Evrard Emilie - Gatellier Lali - Guery Jerome - Guery Patricia - Haep Pascale - Hemeryck Rik - Houben Laurens - Liefsoens Alexander - Macedoine Julien - Mercenier Gauthier - Palm Thibault - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Prouve Tim - Scauflaire Marine - Schepers Paulien - Strypsteen Charlotte - Surin Laetitia - Tournay Charlotte - Van der Straten Cindy - Vandenberk Jens - Vinckx Wim - Wellens Anthony - Witteboon Talissa
Opglabbeek – CSI1* : 15/06/2023 – 18/06/2023
Appeltans Elke - Clemens Pieter - De Beule Eliane - Detaille Lola - Gatellier Lali - Guery Patricia - Herpoel Juliette - Houben Laurens - Macedoine Julien - Marien Frederic - Peeters Leonie - Schepers Paulien - Strypsteen Charlotte - Tournay Charlotte - Vaes Elien - Vinckx Wim - Willems Nathalie
Opglabbeek – CSI4* : 15/06/2023 – 18/06/2023
Andries Stephanie - Appelen Jeroen - Appeltans Elke - Beghuin Sacha - Clemens Pieter - Conter Emilie - De Wit Thomas - Dekkers Dries - Guery Jerome - Haep Pascale - Hemeryck Rik - Houben Laurens - Kumps Alexander - Mercenier Gauthier - Palm Thibault - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Prouve Simon - Prouve Tim - Scauflaire Marine - Van der Straten Cindy - Van Minnebruggen Thomas - Vandenberk Jens - Vinckx Wim - Wellens Anthony
Pernay, Tours – CSIYH1* : 15/06/2023 – 18/06/2023
Bossu Francois
Pernay, Tours – CSI2* : 15/06/2023 – 18/06/2023
Bossu Francois
Roeser – CSI1* : 15/06/2023 – 18/06/2023
De Seny Henrianne - Feremans Lahja - Stappaerts Daniel
Roeser – CSIV-B : 15/06/2023 – 18/06/2023
Beuken Martine - De Seny Henrianne - Maes Patricia - Paulis Nathalie
Sopot – CSIO5*-NC EUD1 : 15/06/2023 – 18/06/2023
Bruynseels Niels - Housen Alexander - Patteet Gudrun - Vereecke Koen - Vermeir Wilm
Sopot – CSI1* : 15/06/2023 – 18/06/2023
Housen Alexander
Stockholm City – CSIU25-A : 15/06/2023 – 18/06/2023
Philippaerts Thibault - Vermeiren Dieter
Stockholm City – CSI5* : 15/06/2023 – 18/06/2023
Devos Pieter - Philippaerts Olivier - Said Abdel - Thomas Gilles - Wathelet Gregory
Stockholm City – CSIYH1* : 15/06/2023 – 18/06/2023
Philippaerts Olivier - Philippaerts Thibault - Said Abdel
Dressuur
Hagen a. T. W. – CDIOP : 13/06/2023 – 18/06/2023
Herweyers Alexine: Terbofens Charico
Herweyers Emilie: LeSch La Perla
Verreet – De Booij Féline: PAV Nikkei
Hagen a. T. W. – CDIOJ : 13/06/2023 – 18/06/2023
Collard Clara: Escape
De Rover Xyliana: Hamlet
Verheecke Aude: Frapant
Hagen a. T. W. – CDIJ : 13/06/2023 – 18/06/2023
Hennes Amber: KeukensGeens Allegro v/h Trichelhof
Hagen a. T. W. – CDIP : 13/06/2023 – 18/06/2023
Hennes Amber: Koncorde van Equi Center
Herweyers Emilie: Vercingetorix VB
Hagen a. T. W. – CDIOY : 13/06/2023 – 18/06/2023
Brauwers Louise: Jerveaux de Baian
Van Roey Athaline: Fugranda C
Jardy – CDI1* : 16/06/2023 – 18/06/2023
Hollanders Stefan: Loriston
Jardy – CDIJ : 16/06/2023 – 18/06/2023
Blommaert Ine: Joy Forever
Van Praet Eline: Diamina La Crus
Jardy – CDIYH : 16/06/2023 – 18/06/2023
Hollanders Stefan: Little John Da Silica
Eventing
Luhmühlen – CCI4*-S : 14/06/2023 – 18/06/2023
De Cleene Wouter: Quintera
de Liedekerke – Meier Lara: Hermione D’arville – Hooney D’arville
Para-dressuur
Kronenberg:
CPEDI3*:
Bottger Diana -> Foxtrott Du Jade
Couckuyt Charlotte -> Picador v/h Leiedal
Vermeulen Ciska -> Imagine Coolhorses
CPEDI2*
Vanhoeck Francesca -> Eightball Knows All Us