Internationale selecties
We staan opnieuw voor een druk weekend op vijfsterrenniveau met naast de 6de manche van de Longines Global Champions Tour in Cannes ook de CSIO5* Nations Cup van La Baule. In eigen land is er internationale actie in het Sentower Park van Opglabbeek en ook op CSI Twente in Geesteren, in het Peelbergen Equestrian Centre van Kronenberg, op Jumping Lons le Saunier, in Sancourt, in Poznan en in Balvé komen er landgenoten aan de start.
Jumping
Kronenberg – CSI1* : 07/06/2023 – 10/06/2023
Dourcy John - Emsens Valentine - Madrenas Lola
Kronenberg – CSIYH1* incl. 8yo : 07/06/2023 – 10/06/2023
de Jamblinne Axelle - Dourcy John - Emsens Valentine - Patteet Gudrun - Van Massenhove Jordy
Kronenberg – CSI2* : 07/06/2023 – 10/06/2023
Dourcy John - Patteet Gudrun - Van Massenhove Jordy
Balve – CSIYH1* : 07/06/2023 – 11/06/2023
Houben Laurens
Balve – CSI2* : 07/06/2023 – 11/06/2023
Houben Laurens
La Baule – CSIO5* : 07/06/2023 – 11/06/2023
Guery Jerome - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Vermeir Wilm - Wathelet Gregory
La Baule – CSI1* : 07/06/2023 – 11/06/2023
Delaunay Pauline
Williamsburg, MI (Traverse City) – CSI2* : 07/06/2023 – 11/06/2023
De Wandel Filip
Cannes – CSI5* : 08/06/2023 – 10/06/2023
Bruynseels Niels - Devos Pieter - Thomas Gilles
Geesteren – CSI4* : 08/06/2023 – 11/06/2023
Clarys Bart - Hemeryck Rik - Polleunis Sam - Van Roosbroeck Catherine - Vorsselmans Annelies
Geesteren – CSI1* : 08/06/2023 – 11/06/2023
Polleunis Sam - Van Roosbroeck Catherine - Vorsselmans Annelies
Lons le Saunier – CSIYH1* : 08/06/2023 – 11/06/2023
Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Van Paesschen Constant
Lons le Saunier – CSI1* : 08/06/2023 – 11/06/2023
Colaux Victoria - Gerard Estelle - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Wery Francois
Lons le Saunier – CSI3* : 08/06/2023 – 11/06/2023
Gerard Estelle - Palm Thibault - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Van Paesschen Constant - Wery Francois
Opglabbeek – CSI3* : 08/06/2023 – 11/06/2023
Carton-Grootjans Ann - Clemens Pieter - Conter Emilie - Daem Viktor - Dekkers Dries - Deprez Antoine - Devos Lieven - Haep Pascale - Housen Alexander - Kumps Alexander - Oris Karen - Philippaerts Thibault - Spits Thibeau - Strubbe Elisa - Symons Hannes - Thonon Virginie - Tijskens Aaron - Vandenberk Jens - Vanderhasselt Yves - Vereecke Andres - Vereecke Koen
Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 08/06/2023 – 11/06/2023
Cornelis Kelly - Daem Viktor - Dekkers Dries - Gelin Melanie - Gustin Catherine - Haep Pascale - Housen Alexander - Kumps Alexander - Oris Karen - Philippaerts Thibault - Spits Thibeau - Thonon Virginie - Vandenberk Jens - Vereecke Andres - Vereecke Koen
Opglabbeek – CSI1* : 08/06/2023 – 11/06/2023
Boyen Jan - Daem Viktor - Deprez Antoine - Derikum Laurence - Gustin Catherine - Herpoel Juliette - Jennen Eva - Jonck Marie Julie - Oris Karen - Schuermans Charlotte - Thonon Virginie - Van der Mieren Elien - Vandenberk Jens - Vanderhasselt Yves
Poznan Wola – CSIYH1* : 08/06/2023 – 11/06/2023
Vinckier Jan
Poznan Wola – CSI4* : 08/06/2023 – 11/06/2023
Cools Cyril - Demeersman Dirk - Prouve Simon - Prouve Tim - Scauflaire Marine
Sancourt – CSIAm-A : 08/06/2023 – 11/06/2023
Van Raemdonck Sophie
Sancourt – CSIYH1* : 08/06/2023 – 11/06/2023
De Brabandere Jean – Baptiste - Le Jeune Philippe - Lenoble Marine - Naessens Benny - Soquet Jonathan
Sancourt – CSI1* : 08/06/2023 – 11/06/2023
Burnouf Mathis - De Brabandere Jean – Baptiste - Demolder Johan - Lambillon Lise - Le Jeune Philippe - Lenoble Marine - Trenker Pascale - Van Raemdonck Marion - Vanhoof Charlyne
Sancourt – CSI2* : 08/06/2023 – 11/06/2023
Burnouf Mathis - De Brabandere Jean – Baptiste - Demolder Johan - Le Jeune Philippe - Lenoble Marine - Naessens Benny - Soquet Jonathan
Dressuur
Hagen a. T. W. – CDI1* : 11/06/2023 – 13/06/2023
Pieters Beaudine: Elverhoejs Sakharov
Eventing
Pratoni del Vivaro – CCIP2-L : 08/06/2023 – 11/06/2023
Goeminne Marie-Joelle: Tullaree Ruby Tuesday
Westerstede – CCI3*-S : 08/06/2023 – 11/06/2023
Caulier Virginie: Grimm Bornissois
Westerstede – CCI1*-Intro : 08/06/2023 – 11/06/2023
Caulier Virginie: Murdock
Mennen
Bühl – CAI3*-P2 : 07/06/2023 – 11/06/2023
Pottier Hugues: Cunera Alcatraz – Equi Center’s Isis
Bühl – CAI3*-P1 : 07/06/2023 – 11/06/2023
Jans Frederik: Nagim op de Heide – Warragon
Endurance
Sant Boi de Lluçanès – CEI1* 100 : 10/06/2023 – 11/06/2023
Bastijns Peter: Gala de Alborada