Internationale selecties
Terwijl we in eigen land kunnen genieten van de tweede week van de springtour in het Sentower Park is het in het buitenland uitkijken naar hoe onze Belgische teams het er vanaf brengen in de verschillende Nations Cups. Zo komen er een Belgische équipe aan de start in het Equieffe Equestrian Centre van Gorla Minore en is onze Belgische jeugd present in Compiègne. Verder zien we op Franse bodem ook nog landgenoten aan de start op de Hubside Jumping van St. Tropez, op Jump'Est in Nancy en op Pôle International in Deauville. Tenslotte ook heel wat internationale actie in de dressuur, de eventing en het mennen.
Jumping
Gorla Minore – CSIYH1* : 26/04/2023 – 30/04/2023
Appelen Jeroen - De Wit Thomas - Patteet Gudrun - Philippaerts Ludo - Philippaerts Thibault
Gorla Minore – CSI2* : 26/04/2023 – 30/04/2023
Appelen Jeroen - Daigneux- Lange Fabienne - De Beule Eliane - De Wit Thomas - Gatellier Lali - Goossens Gregory - Hazebroek Mathias - Hazebroek Maxime
Gorla Minore – CSI1* : 26/04/2023 – 30/04/2023
Philippaerts Thibault
Gorla Minore – CSIO3*-NC EEF RQ : 26/04/2023 – 30/04/2023
Appelen Jeroen - De Wit Thomas - Hazebroek Mathias - Patteet Gudrun - Philippaerts Thibault - Thomas Gilles
Compiègne – CSIOP : 27/04/2023 – 30/04/2023
Dieu Marthe-Louize - Doem Isee - Duchene Emiel - Ebinger Thibaud - Tijskens Laure - Vermeir Robin
Compiègne – CSIOCh : 27/04/2023 – 30/04/2023
Bomere Ella - Ebinger Thibaud - Hoste Chloé - Lux Clementine - Van den Eynde Jitske - Van Tricht Estelle - Vanbelle Victoria
Compiègne – CSIOJ : 27/04/2023 – 30/04/2023
Guery Mathieu - Lenaerts Louise - Nauta Rik - Peeters Jef - Van Dijck Ines - Vandecasteele Bart Jay Junior - Wouters Seppe
Compiègne – CSIOY : 27/04/2023 – 30/04/2023
Brutsaert Leon - Guisson Aurelia - Nuytens Gilles - Putters Evelyne - Tijskens Aaron - Van Beek Roy
Deauville – CSIAm-A : 27/04/2023 – 30/04/2023
De Seny Henrianne - Zoller Catherine
Deauville – CSI1* : 27/04/2023 – 30/04/2023
De Seny Henrianne - Laenen Melissa - Vermeulen Thibault
Deauville – CSI2* : 27/04/2023 – 30/04/2023
Laenen Melissa - Naessens Benny - Van Belle Mike - Vermeulen Thibault
Nancy – CSI3* : 27/04/2023 – 30/04/2023
Andries Stephanie - Berrittella Ugo - Bossu Francois - Budd Nathan - Carton Inge - d’ Andrimont Stephanie - Guery Jerome - Hemeryck Rik - Lambrecht Vincent - Palm Thibault - Philippe Charlotte - Scauflaire Marine - Troiani Tatiana - Van Der Meerschen Nikita - Vereecke Andres - Vereecke Koen - Vernaet Frederic - Wellens Anthony
Nancy – CSIAm-A : 27/04/2023 – 30/04/2023
Bouvy Catherine - Jacob Mael - Lacus Filip
Nancy – CSIYH1* : 27/04/2023 – 30/04/2023
Andries Stephanie - Berrittella Ugo - Bossu Francois - d’ Andrimont Stephanie - Guery Jerome - Palm Thibault - Scauflaire Marine - Troiani Tatiana - Vereecke Andres - Vereecke Koen - Vernaet Frederic - Wellens Anthony
Nancy – CSI1* : 27/04/2023 – 30/04/2023
Andries Stephanie - Berrittella Ugo - Bossu Francois - Budd Nathan - d’ Andrimont Stephanie - Delree Maite - Detaille Lola - Foulon Marie - Jacob Fabian - Lambrecht Vincent - Palm Thibault - Van Der Meerschen Nikita - Vereecke Andres - Vernaet Frederic
Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 27/04/2023 – 30/04/2023
Bastiaens Marc - Beghuin Sacha - Bols Eddy - Brichart Francois - Carton-Grootjans Ann - Caubergs Dennis - Clemens Pieter - De Boeck Massimo - De Cabooter Celine - Dekkers Dries - Geurts Jessica - Joassin Louise - Kenis Pieter - Le Grelle Louis - Oris Karen - Prouve Tim - Rombouts Kirsten - Spits Thibeau - Surin Laetitia - Symons Hannes - Van Den Bosch Ines - Wils Mieke
Opglabbeek – CSI2* : 27/04/2023 – 30/04/2023
Beghuin Sacha - Brants Coline - Brichart Francois - Carton-Grootjans Ann - Caubergs Dennis - Clemens Pieter - De Boeck Massimo - De Cabooter Celine - Dekkers Dries - Dourcy John - Joassin Dominique - Kenis Pieter - Le Grelle Louis - Oris Karen - Philippaerts Nicola - Prouve Tim - Rombouts Kirsten - Spits Thibeau - Symons Hannes - Van Alken Jan - Van Den Bosch Ines
Opglabbeek – CSI1* : 27/04/2023 – 30/04/2023
Bastiaens Marc - Boyen Jan - Brants Coline - Brichart Francois - De Cabooter Celine - De Clercq Delfien - Dourcy John - Geurts Jessica - Herpoel Juliette - Heyndrickx Kurt - Joassin Louise - Kenis Pieter - Oris Karen - Stockman Louis-Victor - Surin Laetitia
St Tropez – Grimaud – CSI2* : 27/04/2023 – 30/04/2023
Conter Emilie - Conter Zoe - D’haese Dimme - Leemans Logan - Losfeld Louise - Mahieu Louis - Said Abdelkader - Van der Straten Cindy - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Wathelet Gregory
St Tropez – Grimaud – CSI3* : 27/04/2023 – 30/04/2023
Conter Emilie - Conter Zoe - D’haese Dimme - Daem Viktor - Leemans Logan - Said Abdelkader - Van der Straten Cindy - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Wathelet Gregory
St Tropez – Grimaud – CSI1* : 27/04/2023 – 30/04/2023
Delaunay Pauline - Leemans Logan - Losfeld Louise - Mahieu Louis - Van der Straten Cindy - Wathelet Gregory
Chepstow – CSI2* : 27/04/2023 – 01/05/2023
Steffen Rachel
Dressuur
Troisdorf – CDI1* : 27/04/2023 – 30/04/2023
Franckx Tom: Quanto Curo V/h Bloemenhof
Hollanders Stefan: Loriston
Troisdorf – CDIYH : 27/04/2023 – 30/04/2023
Hollanders Stefan: Little John Da Silica
Eventing
Saumur – CCI2*-L : 27/04/2023 – 01/05/2023
Dehoorne Arthur: Cloud Dancer – Dalton De La Vie Z
Saumur – CCI3*-S : 27/04/2023 – 01/05/2023
Gavrilovic Cyril: El Mundo De Gasco
Verwimp Jarno: Ciska vd Aerebeekhoeve Z
Saumur – CCI1*-Intro : 27/04/2023 – 01/05/2023
Gavrilovic Cyril: Eros De Menardiere – Gatine De L’aubree
Verwimp Jarno: Come On Z – Ja’dor van het westhof
Ede – CCIP2-S : 28/04/2023 – 30/04/2023
Bollansee Lotte: Oak Forest Elmo
Geurts Julie: Kinou Des Marronniers – Umelia-V
Goeminne Marie-Joelle: Tullaree Ruby Tuesday
Sterckx Fleur: Orchid’s Xilla
Tsjoen Basile: Wolfenhofs Nesta
Van Mieghem Renée: Picasso-Drum VH Juxschot – Timon Van De Groenheuvel
Ede – CCI2*-S : 28/04/2023 – 30/04/2023
Bevers Evelien: Crespada Z
De Ridder Eline: Nono Van ‘t Farsenhoven
Magnus Tine: Dia Van Het Lichterveld Z – Quid
Valckx Melanie: Just For Pleasure De Looge
Van Cauwenberghe Sil: Juffer van het Hof van Mulders
Ede – CCI1*-Intro : 28/04/2023 – 30/04/2023
Andof Dorien: Cool Air
Biebuyck Freek: Karnac de la Vie Z
Coenegrachts Arne: Enzo G
D’Hooghe Macha: Power Of Love
Debrus Marie: Demoiselle de Royompre
Dupont Sarah: Joske De Saar
Emsens Valentine: Hit Chan Boy Alfa – Unstoppable Van t Craeynest Z
Goesaert Benoit: Cornell
Guffens Jana: O de Vie van het Heidehof
Lega Tracy: Khaleesi de la paix dieu
Magnus Tine: Stella
Rietjens Ornella: Neko D’au Cerfs
Valckx Melanie: Ralph De La Warande
Van Winkel Steve: Vainquer Z
Westergellersen – CCI2*-S : 29/04/2023 – 30/04/2023
de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton
Dessambre Sarah: Loud Spring de la Bastide
Westergellersen – CCI1*-Intro : 29/04/2023 – 30/04/2023
Champon Quentin: Lordana Star de la Bastide
Dessambre Sarah: Brioche
Mennen
Selestat – CAI3*-P1 : 24/04/2023 – 30/04/2023
Pirotte Gilles: Rubens
Selestat – CAI3*-H1 : 24/04/2023 – 30/04/2023
Louesse Etienne: Vario des voutes
Wentein Mark: Torsten
Wynants Andre: Hépasja
Selestat – CAI3*-H2 : 24/04/2023 – 30/04/2023
Andre Jean-Charles: Coquin Des Lambetiennes – Playboys des Lambetiennes
Lähden – CAI3*-P4 : 27/04/2023 – 01/05/2023
De Schutter Jeroen: Dorekenshof bentley – Dorekenshof bolero – Dorekenshof Bonfire – Talachddu Tally-ho – Wheemhoeve s Zidane
Lähden – CAI3*-P2 : 27/04/2023 – 01/05/2023
Pottier Hugues: Cunera Alcatraz – Equi Center’s Isis
Van Den Broeck Pieter: Heidewinde’s Parelli – Vierwindstreken Myron – Zandberg’s Job
Van Der Speeten Marc : Hendi’s Braskari – Indigo Emelwerth
Verhaege Johan: Charlie – De Goede Ree’s Jazz – Russel – Sint Maartenshoek Robin – Spike D – Spirit Black
Lähden – CAI3*-H2 : 27/04/2023 – 01/05/2023
Nijs Nathan: Kaptain Jack Van de Stokhorst – Mario
Lähden – CAI3*-H4 WCupQ : 27/04/2023 – 01/05/2023
Degrieck Dries: d’aguistinie – Dirk – Garrelt – Grenadier – Hunter – Jeraldo D. – Karpos – Kizandro
Geerts Glenn: Birckhouse Billie – Cor Theodoor – Dash – De Solist – Dubai – Erdball – Gigolo M – Havenmeester – Zeron
Gees Sam: Adi – D. Bauke – D. Berend – Dempsey Jw – Helene – Topspeed Boris
Lähden – CAI2*-P4 : 27/04/2023 – 01/05/2023
Weytjens Nick: Benny – Bliksem Bubbaloo – Frits V.D. Damsingel – Niels – theo – Zidane
Endurance
Zutendaal – CEIYJ1* 100 : 30/04/2023 – 30/04/2023
Cox Jill: Shindagha Lauragais
Zutendaal – CEI1* 100 : 30/04/2023 – 30/04/2023
Gabriel Denis Christiane: Exki Al Ondrel
Gilmaire Grace: Eaunoire Cookies
Penne Anika
Seykens Jan: Daina de Bessettes
Van de Walle Nancy: Perla
Van Gestel Bruno: Berezig