Internationale selecties
Terwijl we in eigen land te gast zijn in het Sentower Park van Opglabbeek trekken onze landgenoten ook weer massaal naar het buitenland. Zo is er allereerst de Longines Global Champions Tour van Mexico City, maar ook in Hagen, op de Mediterranean Equestrian Tour van Oliva, in Fontainebleau en in Gorla Minore zullen er ruiters en amazones onze nationale driekleur verdedigen.
Jumping
Hagen a. T. W. – CSI2* : 18/04/2023 – 23/04/2023
Clemens Pieter - Philippe Charlotte -Spits Thibeau - Vereecke Andres - Vorsselmans Annelies
Hagen a. T. W. – CSI3* : 18/04/2023 – 23/04/2023
Clemens Pieter - Philippe Charlotte - Spits Thibeau - Vereecke Andres - Vorsselmans Annelies
Hagen a. T. W. – CSIYH1* : 18/04/2023 – 23/04/2023
Clemens Pieter - Vereecke Andres
Oliva – CSIYH1* : 18/04/2023 – 23/04/2023
Guery Jerome - Van Gelderen Boy-Adrian - Witteboon Talissa
Oliva – CSI3* : 18/04/2023 – 23/04/2023
Cools Cyril - Guery Jerome - Guery Mathieu - Guery Patricia - Van Gelderen Boy-Adrian -Oliva – CSI1* : 18/04/2023 – 23/04/2023 - Claeys Morgane - Colaux Victoria - Cools Cyril - Guery Jerome - Guery Patricia - Vaes Elien - Willems Nathalie - Witteboon Talissa
Fontainebleau – CSIYH1* incl. 8yo : 19/04/2023 – 23/04/2023
Bruynseels Niels - Budd Nathan - Hemeryck Rik - Patteet Gudrun - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Vernaet Frederic
Fontainebleau – CSI1* : 19/04/2023 – 23/04/2023
Eggermont Lara
Fontainebleau – CSI4* : 19/04/2023 – 23/04/2023
Bruynseels Niels - Budd Nathan - Hemeryck Rik - Patteet Gudrun - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Vernaet Frederic
Gorla Minore – CSIYH1* : 19/04/2023 – 23/04/2023
Daigneux- Lange Fabienne - De Wit Thomas
Gorla Minore – CSI3* : 19/04/2023 – 23/04/2023
Appelen Jeroen - Cox Karel - de Azevedo Luiz Felipe Neto - De Wit Thomas - Hazebroek Mathias - Philippaerts Thibault - Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Gorla Minore – CSI1* : 19/04/2023 – 23/04/2023
Appelen Jeroen - Daigneux- Lange Fabienne - De Beule Eliane - De Wit Thomas - Gatellier Lali - Gerard Estelle - Hazebroek Maxime - Philippaerts Thibault - Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Gorla Minore – CSIYH1* : 19/04/2023 – 23/04/2023
Appelen Jeroen - Philippaerts Ludo - Philippaerts Thibault - Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Mexico City – CSI5* : 19/04/2023 – 23/04/2023
Devos Pieter - Philippaerts Olivier - Said Abdelkader - Thomas Gilles - Wathelet Gregory
Mexico City – CSI2* : 19/04/2023 – 23/04/2023
Brocard Laura
Wellington, FL (Equestrian Center) – CSI3* : 19/04/2023 – 23/04/2023
Conter Emilie
Chard – CSI2* : 20/04/2023 – 23/04/2023
Steffen Rachel
Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 20/04/2023 – 23/04/2023
Bloemer Lynn - Brutsaert Leon - Cassera Jeremy - Celotto Maria Magdalena - Christiaens Kris - Cornelis Kelly - De Braekeleer Lola - De Bruyn Lander - Dekens Frederik - Dekkers Dries - Demeersman Dirk - Dermaut Tommy - Doem Arnaud - Gaelens Maxine - Gelin Melanie - Gustin Catherine - Haep Pascale - Koentges Klaas - Korsten Lennert - Lauwers Candice - Maes Toon - Philippaerts Anthony - Putters Claire - Rooms Emma - Strubbe Elisa - Strypsteen Charlotte - Thiry Kim - Thonon Virginie - Van de Poel Vicky - Van Roosbroeck Catherine - Van Roosbroeck Maurice - Vandenbossche Bjorn - Vanderhasselt Christophe - Vanderhasselt Yves - Vandoorne Axel - Vereecke Koen - Vermeiren Dieter - Vervoort Jorik
Opglabbeek – CSI2* : 20/04/2023 – 23/04/2023
Brutsaert Leon - Buyse Juliette - Celotto Maria Magdalena - Christiaens Kris - Claes Bart - Clarys Bart - De Braekeleer Lola - De Vos Ines - De Winter Jeroen - Dekens Frederik - Dekkers Dries - Demeersman Dirk - Den Doelder Marinus - Dermaut Tommy - Desimpel Cedric - Devos Lieven - Doem Arnaud - Gelin Melanie - Haep Pascale - Hendrickx Tibo - Hornesch Guido - Housen Alexander - Koentges Klaas - Lambrecht Maxime - Le Grelle Louis - Maes Toon - Peeters Leonie - Philippaerts Anthony - Pietteur Elisa - Putters Claire - Roelants Mirte - Strubbe Elisa - Thiry Kim - Thonon Virginie - Van de Poel Vicky - Van Roosbroeck Catherine - Van Roosbroeck Jules - Van Roosbroeck Maurice - Vandenberk Jens - Vandenbossche Bjorn - Vanderhasselt Christophe - Vanderhasselt Yves - Vandoorne Axel - Vereecke Koen - Vermeiren Dieter - Vervoort Jorik
Opglabbeek – CSI1* : 20/04/2023 – 23/04/2023
Boden Christophe - Brutsaert Leon - Busschaert Valerie - Buyse Juliette - Castro Louise - Celotto Maria Magdalena - Collin Felicien - De Braekeleer Lola - De Vos Elisha - Den Doelder Marinus - Desimpel Cedric - Doem Arnaud - Gaelens Maxine - Gelin Melanie - Gustin Catherine - Hendrickx Tibo - Housen Alexander - Lambrecht Maxime - Lelievre Sarah - Loverix Rachel - Peeters Charlotte - Peeters Eline - Peeters Leonie - Philippaerts Anthony - Pietteur Elisa - Rooms Emma - Rooseleer Silke - Strubbe Elisa - Strypsteen Charlotte - Thonon Virginie - Vandenbossche Bjorn - Vanderhasselt Yves - Vandoorne Axel - Vangeebergen Giel - Vereecke Koen - Vinckx Wim
Stadl Paura – CSI2* : 20/04/2023 – 23/04/2023
Masson Raphael
Stadl Paura – CSIYH1* : 20/04/2023 – 23/04/2023
Masson Raphael
Stadl Paura – CSI1* : 20/04/2023 – 23/04/2023
Masson Raphael
Dressuur
Hagen a. T. W. – CDI3* : 18/04/2023 – 23/04/2023
Poncelet Laureen: Sir Rubinus
Hagen a. T. W. – CDI1* : 18/04/2023 – 23/04/2023
De Graeve Laura: Feuertanz
Pieters Beaudine: Elverhoejs Sakharov
Van Puijenbroek Rob: Karma Begijnhoeve
Fontainebleau – CDI5* : 19/04/2023 – 23/04/2023
Michiels Domien: Intermezzo Van Het Meerdaalhof
Pauluis Larissa: flambeau
Eventing
Strzegom – CCI2*-S : 19/04/2023 – 23/04/2023
Emsens Valentine: H.Cyclon
Schmitz Julia: Catan-H Z – Lena du Sanseau
Strzegom – CCI1*-Intro : 19/04/2023 – 23/04/2023
Thual Camille: Papyrus 3
Strzegom – CCI4*-S : 19/04/2023 – 23/04/2023
Schmitz Julia: Figaro Des Concessions
Strzegom – CCI3*-L : 19/04/2023 – 23/04/2023
Emsens Valentine: Dare Dare Du Mont D’anhee
Strzegom – CCI3*-S : 19/04/2023 – 23/04/2023
de Liedekerke – Meier Lara: Formidable 62 – Hermione D’arville – Pumpkin de la liniere
Thual Camille: Condelano
Mennen
Kladruby nad Labem – CAI3*-H1 : 20/04/2023 – 23/04/2023
Philippot Laure: Galen V
Selestat – CAI3*-H2 : 24/04/2023 – 30/04/2023
Andre Jean-Charles: Coquin Des Lambetiennes – Playboys des Lambetiennes
Selestat – CAI3*-P1 : 24/04/2023 – 30/04/2023
Pirotte Gilles: Rubens
Selestat – CAI3*-H1 : 24/04/2023 – 30/04/2023
Louesse Etienne: Vario des voutes
Wentein Mark: Torsten
Wynants Andre: Hépasja
Endurance
Vaylats – CEI1* 100 : 20/04/2023 – 22/04/2023
Hardy * Elisabeth: Ghani de Perros
Carmona – CEI3* 160 : 20/04/2023 – 23/04/2023
Bastijns Peter: Lotus Glaber IC
Para-Dressage
Waregem CPEDI3*
Claeys Manon – Katharina Sollenburg
Den Dulk Nicole – Wallace
George Michèle – Best of 8
Minneci Barbara – Stuart
Van Ham Kevin – Inferno D
Eros van ons Heem
Vermeulen Ciska – Imagine Coolhorses
CPEDI2*
Bottger Diana – Foxtrott Du Jade
Couckuyt Charlotte – Picador Van Het Leiedal
Varcammen Emma – Enzo Leco
Voltige
Grote-Brogel
CVI3* WCupQ
Lamaire Evelyn – Espri – Konraad Vergauwen
Vanlerberghe Lauren – Espri – Konraad Vergauwen
CVIY2*
Aerts Jolien – Falke – Ann Hendrickx
Krammerhoffer Yana – Kaiserchief – Marinus Hosewol
CVIJ1*
Aerts Sam – Glenfiddich – Ann Proost
Hosewol Marjoleine – Kaiserchief – Marinus Hosewol
Bardyn Lara – Hollywood – Van Hooydonck Sophie
Verschueren Len – Hocus Pocus vd Withoeve – Van Hooydonck Sophie
CVIJ2*
Borgmans Saar – Loverboy Coolhorses – Borgmans Dirk
Callebert Janne – Fantastic Glory – Vergauwen Konraad
CVICh1*
Claes Elise – Until Dream – Maaike Geypen
Mestdagh Emilie – Falke – Ann Hendrickx
CVICh2*
Claes Elise – Ilenta van de Brakelhoeve – Janssens Kelly
Joosen Esther – Cupido
Weyts Lobke – Ilenta van de Brakelhoeve – Janssens Kelly