Internationale selecties
Na enkele weken onderbreking is er deze week opnieuw actie in de Longines Global Champions Tour. Verder zien we ook landgenoten aan de start op de Hubside Jumping van St. Tropez, de Mediterreanane Equestrian Tour van Oliva en Linz-Ebelsberg. De internationale jeugd komt dan weer aan de stat bij de familie Hazebroek in het Azelhof van Lier.
Jumping
Oliva – CSIYH1* : 11/04/2023 – 16/04/2023
Guery Jerome - Van Gelderen Boy-Adrian - Witteboon Talissa
Oliva – CSI3* : 11/04/2023 – 16/04/2023
Cools Cyril - Guery Jerome - Guery Patricia - Van Gelderen Boy-Adrian
Oliva – CSI1* : 11/04/2023 – 16/04/2023
Claeys Morgane - Colaux Victoria - Cools Cyril - Danneels Anouch - Guery Jerome - Guery Patricia - Vaes Elien - Willems Nathalie - Witteboon Talissa
Miami Beach, FL – CSI5* : 12/04/2023 – 15/04/2023
Devos Pieter - Philippaerts Olivier - Said Abdelkader -Thomas Gilles -Wathelet Gregory
Linz-Ebelsberg – CSIYH1* incl. 8yo : 12/04/2023 – 16/04/2023
Lambrecht Vincent
Linz-Ebelsberg – CSI3* : 12/04/2023 – 16/04/2023
Daem Viktor - Dekkers Dries - Lambrecht Vincent - Spits Thibeau
Busto Arsizio – CSI3* : 13/04/2023 – 16/04/2023
Cox Karel
St Tropez – Grimaud – CSI1* : 13/04/2023 – 16/04/2023
Cohnen Laura - d’ Andrimont Stephanie - Decroix Gaetan - Patteet Gudrun - Ravel Thierry
St Tropez – Grimaud – CSI2* : 13/04/2023 – 16/04/2023
Bruynseels Niels - d’ Andrimont Stephanie - Haep Katja - Hemeryck Rik - Naessens Benny - Vereecke Andres - Vereecke Koen - Vermeir Wilm - Wellens Anthony
St Tropez – Grimaud – CSI3* : 13/04/2023 – 16/04/2023
Bruynseels Niels - Haep Katja - Hemeryck Rik - Patteet Gudrun - Vereecke Koen - Vermeir Wilm - Wellens Anthony
Lier – CSI1* : 14/04/2023 – 16/04/2023
Anthonissen Bart - Anthonissen Ellen - Anthonissen Pieter Jan - Bertholet Julia - Bierlaire Alix - Bouckaert Emilie - Bourdeaud’hui Mathieu - Caals Janne - Callewaert Alexy - Claeys Evy - Conter Emilie - De Boeck Kasper - De Breucker Anke - De Breucker Ina - De Maeyer Hebe - Dejaeghere Wout - Detraux Alice - Devisscher Margot - Dieu Marthe-Louize - Goorden Fleur - Gorus Anais - Lambilliotte Eleonore - Macedoine Julien - Mariman Siebe - Melotte Tristan - Peeters Kristien - Pietteur Elisa - Smits Jill - Strauven Julie - Thijs Ylona - Tijskens Laure - Van Der Haeghen Chloé - Van Der Haeghen Jill - Van Der Meerschen Nikita - Van Lent Rik - Vandousselaere Kelly - Volckaerts Fleur
Lier – CSIU25-A : 14/04/2023 – 16/04/2023
Biebuyck Camille - Boffin Camille - Bouckaert Emilie - Bourdeaud’hui Mathieu - Burnouf Mathis - Callewaert Alexy - Conter Emilie - De Boeck Kasper - De Breucker Anke - De Hornois Caro-Belle - De Plecker Vic - Denutte Jules - Detraux Alice - Devisscher Margot - Goossens Helena - Nauta Rik - Pietteur Elisa - Plas Victor - Putters Claire - Putters Evelyne - Rigo Amelie - Rooms Charlotte - Thijs Ylona - Van Dyck Ruben - Van Tricht Estelle - Vandecasteele Bart Jay Junior - Wouters Seppe
Lier – CSIJ-A : 14/04/2023 – 16/04/2023
Alfano Anaelle - Anthonissen Pieter Jan - Biebuyck Camille - Bomere Estee - Boon Guust - Breugelmans Febe - Bruyneel Albert - Caals Janne - Claeys Evy - Daelemans Roos - De Backer Charlotte - De Boeck Kasper - De Corte Manon - De Maeyer Hebe - De Nys Sebastien - De Plecker Vic - De Roeck Ralph - De Schrijver Brent - Deflandre Lea - Denutte Jules - Dubuisson Loris - Frederick Charlotte - Guillaume Elodie - Haid Gwen - Haustraete Lucas - Lambrecht Louis - Lambrecht Nicolas - Lepage Josephine - Matton Baptiste - Nauta Rik - Orak Noeh - Pauwels Yente - Peeters Jef - Pues Louis - Robberechts Thibeau - Stockman Louis-Victor - Van den Berghe Oscar - Van Den Branden Yari - Van Der Meerschen Nikita - Van Dijck Jonas - Vandecasteele Bart Jay Junior - Vanderlinden Charline - Vandousselaere Paris - Ver Linde Sarah - Vermeulen Arthur - Verschueren Lars - Welvaert Cathéline - Wouters Seppe
Lier – CSICh-A : 14/04/2023 – 16/04/2023
Aguilar Milner Nyah - Berghmans Charlotte - Berghmans Juliette - Bleux Charlotte - Bomere Ella - Boon Marthe - De Roeck Chanel - Denutte Jérôme - Engels Margaux - Hoste Chloé - Jacquet Ana - Lamberts Xander - Lemmens Renee - Van den Eynde Jitske - Van Tricht Estelle - Vanbelle Victoria - Vanderpoorten Anky - Vermeir Robin
Lier – CSIP : 14/04/2023 – 16/04/2023
Beke Emile - Brusselle Louise - De Schrijver Aure - Doem Isee - Dubuisson Loris - Duchene Emiel - Heuring Marie-lynn - Lamberts Xander - Leclercq Arthur-Emile - Thirion Elise - Tijskens Laure - Trenker Juliette - Van Hollebeke Julie - Van Regenmortel Elise - Vermeir Robin - Volckaerts Fleur
Dressuur
Le Mans – CDIP : 13/04/2023 – 16/04/2023
Coenegrachts Sofia: Champion’s Double
Herweyers Alexine: Terbofens Charico
Leo Sophia: Biebosschen Dolino EC
Ossieur Camille: Gluckspilz WF
Le Mans – CDICh-A : 13/04/2023 – 16/04/2023
Dieltjens Evelyne: Bonaire Van De Mottelhoeve
Le Mans – CDIOY : 13/04/2023 – 16/04/2023
Brauwers Louise: Jerveaux de Baian
De Jong Jette: Indini
Nevelsteen Michiel: Lars Van Het Kristoffelhof
Van Roey Athaline: Fugranda C
Le Mans – CDIJ : 13/04/2023 – 16/04/2023
Fostier Noémie: Eldorado Pb
Le Mans – CDIU25 : 13/04/2023 – 16/04/2023
Lammens Lauranne: Hilcara Van Het Vijverbos
Le Mans – CDIY : 13/04/2023 – 16/04/2023
De Jong Jette: Heavenly Charming
Mourlon Beernaert Clara: Furst Dior
Niessen Zoe: Felitia
Le Mans – CDI4* : 13/04/2023 – 16/04/2023
De Winne Flore: Flynn
Defalque Charlotte: Botticelli
Pauluis Larissa: First- Step Valentin – flambeau
Le Mans – CDI1* : 13/04/2023 – 16/04/2023
Verberne Numa: Italic
Le Mans – CDIOP : 13/04/2023 – 16/04/2023
Everars Liezel: Fs Capelli De Niro
Leduc Elisabeth: Campsterhoven's Baldato
Peeters Anna: Balotelli 2
Theeuwes Helena: Caspar w
Le Mans – CDIOJ : 13/04/2023 – 16/04/2023
Blommaert Ine: Joy Forever
Collard Clara: Escape
Peeters Anna: Harlekin
Verheecke Aude: Frapant
Tolbert – CDIP : 13/04/2023 – 16/04/2023
Leliaert Giethe: Bacardi Breezer
Tolbert – CDI3* : 13/04/2023 – 16/04/2023
Spahn Marc Peter: SBS Jeroen
Tolbert – CDI2* : 13/04/2023 – 16/04/2023
De Jong Priscilla: Vork’s Jackson
Tolbert – CDI1* : 13/04/2023 – 16/04/2023
De Backer Xanthe: Obi van de Litzemaere
Halkett Kizzy: Flambo
Hagen a. T. W. – CDI3* : 18/04/2023 – 23/04/2023
Poncelet Laureen: Sir Rubinus
Hagen a. T. W. – CDI1* : 18/04/2023 – 23/04/2023
De Graeve Laura: Feuertanz
Pieters Beaudine: Elverhoejs Sakharov
Van Puijenbroek Rob: Karma Begijnhoeve
Eventing
Radolfzell – CCI3*-S : 13/04/2023 – 16/04/2023
de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton
Dehoorne Marie: Ushuaia 7
Laffineuse Elena: Cooley Earl
Loge Laura: Absolut Allegro – Louboutin Z
Minner Manon: Agora de Bordenave – Cool dancer
Petillion Baptist: Indictable only
Van Den Broeck Lander: F.f. Welldone
Radolfzell – CCI2*-S : 13/04/2023 – 16/04/2023
Anspach Julie: Fitou de la motte L
Birkiye Laura: Falcon Crown Z
Cossement Laora: P – Jet Set Des Elfs
Dehoorne Marie: Salut Salon
Dessambre Sarah: Loud Spring de la Bastide
Minner Manon: Diddel 5
Van Den Broeck Lander: Quincy VDB
Van Der Meerschen Jade: Ramatuelle
Mennen
Kronenberg – CAI2*-P4 : 13/04/2023 – 16/04/2023
De Preester Robin: 3Tervake Bonfire – Heides May Boy – Marco – Templedruid Frazer-nash – Zomerdijk’s Jonathan
Weytjens Nick: Benny – Frits V.D. Damsingel – Niels – theo – Zidane
Kronenberg – CAI2*-H1 : 13/04/2023 – 16/04/2023
Geentjens Karel: Jonas GSM
Meuwis Jonathan: Easy Boy
Kronenberg – CAI2*-H2 : 13/04/2023 – 16/04/2023
De Brabander Bert 1: Driekus S VD Rozehoeve – Kolibri van t hooge
Kronenberg – CAI3*-P1 : 13/04/2023 – 16/04/2023
Jacobs Karl: Templedruid Guatemala
Jans Frederik: Warragon
Pallen Sebastien: Zeldenrust’s Renegade
Schuddinck Denny: Aran van ter Beke – Orchid’s Nelson
Tillie Kristof: Dempsy Djeano
Vangoidsenhoven Ellen: Eikenhorst’s Joris
Kronenberg – CAI3*-P2 : 13/04/2023 – 16/04/2023
Deudon Nicolas : Carlos – Dempsy Calipso – Elmo – Hynder Hoeve S Osiris – Sander
Verhaege Johan: Charlie – De Goede Ree’s Jazz – Russel – Sint Maartenshoek Robin – Spike D – Spirit Black
Kronenberg – CAI3*-P4 : 13/04/2023 – 16/04/2023
Bax Tinne: Beukenhof’s Iwan – Cuppers Salinero – Vechtzicht Commanchero – Vechtzicht S Consul – Vechtzicht’s Challenger – Vechtzicht’s Conway – Vierhoek’s Macho
Van Den Bosch Bert: Kastanjehof Jimmy – Langevoren Lucas – Middendorp’s Hummer – Roetsenest s Santa Fe – Vechtzicht’s Hopeful – Velvet’s Mr Monaco
Van Den Ouweland Peter: Albrechts Hoeve’s Alex – Carmana’s El Diego – De Weyerds Ferguson – Hofstee’s Picasso – Lywimar Imperial
Vanhoenacker Julien: Blitz – Rhosbrenin Hedydd – timmij – Trippel – Vierhoek’s Jackson
Kronenberg – CAI3*-H1 : 13/04/2023 – 16/04/2023
Brynaert Pieter-Jan: Intan
De Kimpe Esther: Darwin
Kronenberg – CAI3*-H2 : 13/04/2023 – 16/04/2023
Cornelis Philip: Frederik-Jane – Goed Gaon – juwelier – Moidane V
Heylen Wim: Elmo B – Heraldo
Van Praet Nico 1: jardo – job
Kronenberg – CAI3*-H4 WCupQ : 13/04/2023 – 16/04/2023
Degrieck Dries: d’aguistinie – Dirk – Garrelt – Grenadier – Hunter – Jeraldo D. – Karpos – Kizandro
Geerts Glenn: Birckhouse Billie – Cor Theodoor – Dash – De Solist – Dubai – Erdball – Gigolo M – Zeron
GEES Sam: Adi – D. Bauke – Dempsey Jw – Helene – Topspeed Boris
Stokmans Tom: Allegro v.d. Zathe v. Diepensloot – Bouke – Cassallums Gian – Douwe Fan’t Oosterzand – jim 78 – Topspeed Bauke – Topspeed Sanne – Wynolt van de Veedijk – Yaro v.d zathe v. Diepensloot – YK Tieme
Kronenberg – CAI2*-P1 : 13/04/2023 – 16/04/2023
Bax Ann: Kct’s No Limit
Goossenaerts Kay: Beauty