Internationale selecties
Op vijfsterrenniveau is het dit weekend uitkijken naar de Prague Playoffs, de grote ontknoping van de Longines Global Champions Tour. In het Vilamoura Equestrian Centre zal er een Belgisch team aan de start komen tijdens de driesterren Nations Cup en in eigen land zijn we voor de tweede week op rij te gast in het Azelhof van Lier. De internationale jeugd trekt dan weer naar het Sentower Park in Opglabbeek.
Jumping
Vilamoura – CSIYH1* : 14/11/2022 – 20/11/2022
de Azevedo Luiz Felipe Neto - De Wit Thomas - Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Vilamoura – CSI2* : 14/11/2022 – 20/11/2022
Appelen Jeroen - de Azevedo Luiz Felipe Neto - De Wit Thomas - Roegiers Charlotte - Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Vilamoura – CSIO3* : 14/11/2022 – 20/11/2022
Appelen Jeroen - De Wit Thomas - Goffinet Thierry - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Thiry Manuel
Praha – CSI5* : 16/11/2022 – 20/11/2022
Bruynseels Niels - Conter Zoe - Devos Pieter - Guery Jerome - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Thomas Gilles - Wathelet Gregory
Wellington, FL (Equestrian Center) – CSI3* : 16/11/2022 – 20/11/2022
De Wandel Filip
Lier – CSIYH1* incl. 8yo : 17/11/2022 – 20/11/2022
Baert Yentl - Bourdeaud’hui Mathieu - Brondeel Donaat - Cornette Bieke - De Braekeleer Lola - De Winter Jeroen - Deschamps Lisa - Doem Arnaud - Dunon Gilles - Foulon Marie - Geurts Jessica - Geurts-Dalton Sophie - Le Jeune Philippe - Leenknegt Rhune - Lombard Vanina - Marraud des Grottes Marjolaine - Patteet Gudrun - Procureur Pierre - Spits Lauranne - Thiry Kim - Troiani Tatiana - Van Gelderen Boy-Adrian - Van Gorp Marthe - Van Vlaenderen Lennart - Vanderhasselt Christophe - Vorsselmans Annelies - Watteyne Xavier - Wenselaers Johan - Wils Mieke - Wouters Seppe
Lier – CSI2* : 17/11/2022 – 20/11/2022
Boskamp Marie - Bourdeaud’hui Mathieu - Brants Coline - Carton-Grootjans Ann - De Baets Chanel - De Bruyn Lander - De Winter Jeroen - Deprez Antoine - Doem Arnaud - Dunon Gilles - Geurts Jessica - Geurts-Dalton Sophie - Hendrickx Tibo - Lambrecht Maxime - Lenaerts Louise - Lombard Vanina - Mahieu Louis - Marraud des Grottes Marjolaine - Peeters Leonie - Putters Claire - Putters Evelyne - Sebrechts Max - Spits Thibeau - Thiry Kim - Troiani Tatiana - Van den Eynden Yörg - Vanderhasselt Christophe - Vermeir Wilm - Vorsselmans Annelies - Wouters Seppe
Lier – CSI1* : 17/11/2022 – 20/11/2022
Baert Yentl - Boskamp Marie - Bourdeaud’hui Mathieu - Busschaert Valerie - Callewaert Alexy - Castro Louise - Claes Bart - De Baets Chanel - De Braekeleer Lola - Deschamps Lisa - Foulon Marie - Grenier Laura - Hendrickx Tibo - Jacques Emeline - Lambrecht Maxime - Le Jeune Philippe - Lenaerts Louise - Lepage Josephine - Meersman Wouter - Overmeire Anna - Patteet Gudrun - Procureur Pierre - Scheinpflug Christopher - Schodts Lara - Spits Lauranne - Van Den Branden Yari - Van Gelderen Boy-Adrian - Van Gorp Marthe - Van Renterghem Jade - Van Vlaenderen Lennart - Wils Mieke - Wouters Seppe
Opglabbeek – CSIU25-A : 17/11/2022 – 20/11/2022
Beyers Helena - Burnouf Mathis - D’Errico Jessica - Guisson Tristan - Le Grelle Louis - Nauta Rik - Pietteur Elisa - Plas Victor - Roelants Mirte - Tijskens Aaron
Opglabbeek – CSIJ-A : 17/11/2022 – 20/11/2022
Ameeuw Louise - Anthonissen Pieter Jan - Beyers Helena - Daelemans Roos - Deflandre Lea - Dieu Marthe-Louize - Haid Gwen - Nauta Rik - Novellon Quentin - Van Der Meerschen Nikita - Vanderlinden Charline
Opglabbeek – CSICh-A : 17/11/2022 – 20/11/2022
Berghmans Charlotte - Berghmans Juliette - Caals Janne - Engels Manon - Jacquet Ana - Lux Clementine - Van Der Meerschen Nikita - Van Tricht Estelle
Opglabbeek – CSIP : 17/11/2022 – 20/11/2022
Beke Emile - Doem Isee - Duchene Emiel - Heylen Mitchel - Jacquet Ana - Lux Clementine - Sips Lore - Thirion Elise - Tijskens Laure - Trenker Juliette - Van Dijck Jonas - Van Hollebeke Julie - Van Regenmortel Elise - Vermeir Robin
Valencia – CSI1* : 17/11/2022 – 20/11/2022
Peeters Kjell
Eventing
Le Pouget – CCI4*-S : 16/11/2022 – 20/11/2022
Gavrilovic Cyril: El Mundo De Gasco
Le Pouget – CCI3*-S : 16/11/2022 – 20/11/2022
Davoine Clara: Crazy Ste Hermelle
Degros Hendrik: Lanciano
Petillion Baptist: Indictable only
Le Pouget – CCI3*-L : 16/11/2022 – 20/11/2022
van Rijckevorsel Constantin: Niarado Du Langwater
Le Pouget – CCI1*-Intro : 16/11/2022 – 20/11/2022
Cossement Laora: P – Jet Set Des Elfs
Endurance
Ademuz – CEI2* 120 : 18/11/2022 – 20/11/2022
Bastijns Peter: LOTUS GLABER IC