Internationale selecties
Terwijl er in het zuidden van Europa met de Hubside Jumping van St. Tropez, de Mediterranean Equestrian Tour van Oliva en de Sunshine Tour van Vejer de la Frontera nog volop buiten gesprongen wordt zijn ze op de meeste ze op veel andere plaatsen reeds naar de indooraccomodaties verhuisd. Zo trekken we in eigen land naar het Azelhof in Lier en in de Noorse hoofdstad Oslo wordt het starschot gegeven van het nieuwe Wereldbekerseizoen. Verder komen er ook nog enkele landgenoten aan de start op de Morocco Royal Tour.
Jumping
Oliva – CSIYH1* : 11/10/2022 – 16/10/2022
Daigneux- Lange Fabienne - Decroix Gaetan - Guery Jerome - Guery Patricia - Meynaerts Laurens - Peeters Leonie - Van Paesschen Constant - Vergauwen Joris
Oliva – CSI3* : 11/10/2022 – 16/10/2022
Guery Jerome - Guery Mathieu - Guery Patricia - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Van Paesschen Constant - Vandecasteele Bart Jay Junior
Oliva – CSI1* : 11/10/2022 – 16/10/2022
Guery Mathieu - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Vaes Elien - Van Paesschen Constant - Willems Nathalie
Oslo – CSI2* : 12/10/2022 – 16/10/2022
Vandenberk Jens
Oslo – CSI5*-W : 12/10/2022 – 16/10/2022
Patteet Gudrun - Thomas Gilles - Van Massenhove Jordy - Wathelet Gregory
Dunkerque – CSIP : 13/10/2022 – 16/10/2022
Thirion Elise
Dunkerque – CSI2* : 13/10/2022 – 16/10/2022
Deforche Louis - Foulon Marie - Joassin Dominique - Noyez Aubri - Thirion Laurent - Vinckx Wim
Dunkerque – CSI1* : 13/10/2022 – 16/10/2022
Andre Philippe - Foulon Marie - Joassin Louise - Vinckx Wim
Lier – CSIYH1* incl. 8yo : 13/10/2022 – 16/10/2022
Anthonissen Bart - Beghuin Sacha - Boon Arno - Bruynseels Niels - Conter Emilie - Conter Zoe - De Brabandere Jean – Baptiste - De Bruyn Lander - De Hornois Caro-Belle - Deraedt Christof - Desilly Leslie - Hazebroek Mathias - Janssen Nadege - Leemans Logan - Leonard Lena - Lissens Hanne - Madrenas Lola - Mercenier Gauthier - Nuytens Gilles - Scauflaire Marine - Van de Poel Vicky - Van Dyck Ruben - Van Gelderen Boy-Adrian - Van Gorp Marthe - Van Laethem Pascal - Vanderhasselt Christophe - Vereecke Andres - Verlooy Jos - Vorsselmans Annelies - Vrins Nick - Wenselaers Johan
Lier – CSI2* : 13/10/2022 – 16/10/2022
Anthonissen Bart - Anthonissen Pieter Jan - Beevers Ben - Beghuin Sacha - Bruynseels Niels - Budd Nathan - Campisi Corentin - Carton-Grootjans Ann - Conter Emilie - Conter Zoe - De Baets Chanel - De Bruyn Lander - De Grande Jean - Demeersman Dirk -Deraedt Christof - Desilly Leslie - Detry Gilles - Hazebroek Maxime - Janssen Nadege - Lambilliotte Eleonore - Leonard Lena - Lissens Hanne - Mercenier Gauthier - Nuytens Gilles - Plas Victor - Putters Evelyne - Raulier Valentine - Scauflaire Marine - Schepers Paulien - Spits Thibeau - Van de Poel Vicky - Van Gelderen Boy-Adrian - Van Laethem Pascal - Van Roosbroeck Jules - Vanderhasselt Christophe - Vanderlinden Charline - Vereecke Andres - Verlooy Jos - Vorsselmans Annelies - Vrins Nick
Lier – CSI1* : 13/10/2022 – 16/10/2022
Anthonissen Bart - Anthonissen Ellen - Anthonissen Pieter Jan - Beghuin Sacha - Budd Nathan - Bustin Victoria - Cornille Florine - De Baets Chanel - De Clercq Elona - De Grande Jean - De Nys Sebastien - Dubrul Mathurin - Hazebroek Mathias - Leonard Lena - Lepage Josephine - Meersman Wouter - Mercenier Gauthier - Rousseaux Sophie - Scauflaire Marine - Scheinpflug Christopher - Schepers Paulien - Van Cauwenberghe Pauline - Van Gorp Marthe
Rabat – CSIO4*-W : 13/10/2022 – 16/10/2022
Clarys Bart - Guery Jerome - Philippe Charlotte - Thiry Jose - Thonon Virginie
Rabat – CSI1* : 13/10/2022 – 16/10/2022
Clarys Bart - Gagliani Carine - Thonon Virginie
St Tropez – Grimaud – CSI4* : 13/10/2022 – 16/10/2022
Hemeryck Rik - Said Abdelkader - Vandoorne Axel - Vermeir Wilm - Wellens Anthony
St Tropez – Grimaud – CSI2* : 13/10/2022 – 16/10/2022
Hemeryck Rik - Losfeld Juliette - Losfeld Louise - Vermeir Wilm
St Tropez – Grimaud – CSI1* : 13/10/2022 – 16/10/2022
Losfeld Juliette - Losfeld Louise
Vejer de la Frontera – CSIYH1* : 13/10/2022 – 16/10/2022
Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Vejer de la Frontera – CSI3* : 13/10/2022 – 16/10/2022
de Azevedo Luiz Felipe Neto - Gerard Estelle - Schoonbroodt – de Azevedo Celine
Dressuur
Le Mans – CDIP : 13/10/2022 – 16/10/2022
Hermans Angelina: Valerion
Vanhoyweghen Zita: Miss Don’t Worry
Le Mans – CDIY : 13/10/2022 – 16/10/2022
De Jong Jette: Heavenly Charming
Le Mans – CDICh-A : 13/10/2022 – 16/10/2022
Cleymans Chloë: Jondonderry
Van Durme Max: Imke Niki V.S
Verwimp Elise: Delyse Van Het Bergenhof
Le Mans – CDI2* : 13/10/2022 – 16/10/2022
Castellana Magali: Armani
Cool Isabel: Herr Charmeur Coolhorses – Soulmate Coolhorses
D’Hoore Brecht: W-Horseland Inverness
De Cock Isabelle: Obsession VD
De Coker Cyriel: Jillz Urona
De Graeve Laura: Feuertanz
Pasgang Ruut: James Pleasure
Poncelet Laureen: Sir Rubinus
Verwimp Jorinde: Ampere’s Diamond v/h Klaverhof – River Rise Benetton
Le Mans – CDI3* : 13/10/2022 – 16/10/2022
Marechal Vincent: Calibra
Pauluis Larissa: First- Step Valentin – Flambeau
Leeuwarden – CDI3* : 14/10/2022 – 16/10/2022
De Ruijter Muriel: D Quarterboy vh Bloemenhof
Spahn Marc Peter: Elias 494 – Mees 497
Eventing
Strzegom – CCI4*-S : 12/10/2022 – 16/10/2022
Emsens Valentine: Esther Du Maillet
Strzegom – CCIOY3*-L : 12/10/2022 – 16/10/2022
Binard Leon: Laris
Strzegom – CCI3*-L : 12/10/2022 – 16/10/2022
Benay Celia: Delara
Strzegom – CCI3*-S : 12/10/2022 – 16/10/2022
Binard Leon: Grytsen Z
Emsens Valentine: Dare Dare Du Mont D’anhee
Minner Manon: Agora de Bordenave
Van Den Broeck Lander: F.f. Welldone
Strzegom – CCIOJ2*-L : 12/10/2022 – 16/10/2022
Bergez Marcus: Kalistor van Vynckenhove
Dehoorne Marie: Ushuaia 7
Thual Max: Qc Rock And Roll
Van Den Broeck Lander: Kaaiman V/D Kooldries
Strzegom – CCI2*-L : 12/10/2022 – 16/10/2022
Van Den Broeck Tom: Quincy VDB
Strzegom – CCI1*-Intro : 12/10/2022 – 16/10/2022
Bergez Marcus: Evergladeslacydon
de Liedekerke – Meier Lara: Formidable 62
Emsens Valentine: Loony Star de la Bastide
Martins Amicie: Vaudou du Boisdeville
Thual Camille: Papyrus 3
Strzegom – CCI2*-S : 12/10/2022 – 16/10/2022
de Liedekerke – Meier Lara: Pumpkin de la liniere – Quintus
Thual Camille: Condelano
Endurance
Fontainebleau – CEIYJ2* 120 : 14/10/2022 – 15/10/2022
Janssen Dienke: Ak El Akbar
Fontainebleau – CEI2* 70+(2) : 14/10/2022 – 15/10/2022
Gilmaire Grace: Eaunoire Cookies
Samorin – CEI3* 160 : 14/10/2022 – 16/10/2022
Lenges Laura: Tarek Rabba
Fontainebleau – CEI2* 120 : 15/10/2022 – 15/10/2022
Seigers Sammy: L.I. Krezus
Van Loo Sven: Capucine FL