INTERNATIONAL SELECTIONS 10 - 13 / 06 / 04
JUMPING
* CSI *** Cannes (FRA) 10 - 12 / 06 / 04
Ludo Philippaerts : Chatman - Turbo R - Tauber
Jean-Claude Vangeenberghe : Osta Rugs Que Sera - Osta Rugs Andiamo - Osta Rugs Richebourg
* CSI** Barcelona (ESP) 11 - 16 / 06 / 04...
Luc Leemans : Oxbow - Galathe de Lune - Grand Canyon
Guy Ooms : Oberniek - Moujik de souhan
Michel BLaton :Dino - Limousine de bois - Kalimero
Lieven Van De Craen : Orebe - Silvester - Saralys
Cindy Van der straten : Melodie des Rottes - Porche - Ideal Champeix - Hugo
du challois
John Tassignon : Quatre quarts - Raspail - Libertine
* Summer Tournaments 09 / 06 - 11 / 07 / 04 Spruce Meadows - Calgary (CAN)
Fabrice Galdini : Arielle - Joker de la maladrie - Madona PK
* CSI* Metz (FRA) 11 - 13 / 06 / 04
Wim Smet : Kadorijke - V.S.
Filip Lacus : Qarco v/t Merelsnest - Qaranta - Liberty 3Z
Pyla Lombard : Djenne du bois - Gitane de la faude - Jasmin
Candice Lauwers : Hotesse de saugers - Close call - Viktoria v/d Abeelhoeve
Judy-Ann Melchior : Valentino Z - Air Jordan Z - Constella Z
Philippe Le Jeune : Equitop de Moyon - Tymoon caldo Neerden - Ramexco -
Nastois du Bosquetiau
François Bossu : Kali de L"espinette - Kloé d"archonfosse - Lucky loke R
François Mathyr jr. : Ivoor - Napoleon L - Quatro - Charly
* CSI** Vicenza Rosa (ITA) 10 - 13 / 06 / 04
Yves Simon : Ialta Sitte - Mazarin des Perées - Mec plus ultra - Morphy des Perées
Adeline Lefèvre : Atilas d"Autan - Gazelle Bleus - Glaneur - Narcisse de St.Hermelle - Jurphy de St. Hermelle
Perry Geryl : Let"s talk about - Ustinov - Heureka de la loge - Lerona
* CSIJ-A Wierden (NED) 10 - 12 / 06 / 04
Christof Deraedt : Ulbra - Zilton
Jan Vlemmix : Lissome - Chablis Z
* CSI- B Vétérans - veteranen Karlsruhe (GER) 10 - 13 / 06 / 04
Rolf Homburg : kandy - Oxford - Mister Central
Jean-andré Souveryns : Nero - Sem Z
Jean-Louis Massoni : Dundée de Brière - Never again
Eddy Verhoeven : Hand in glove - Unbelievable
Ronny Deloof : Conjano - Ramina van Knapp Targa
Paule Melotte : Rientje - Prelude
Serge Goffin : Dortmund - Nuit st. Georges - Gris des bruyères
EVENTING
*CIC**/* Ede (NED) 11 - 12 / 06 / 04
Harold Defuster : Pleasures
Raf Kooremans : Telstar - Izanetta
Els Van Mieghem : Runaway Dallas - La Rose B
Karin Donckers : Steelbrook - Kito - Kara
Vincent Martens : Treffer by Picobello
Ronny Smet : Icarus
Danny Van Eynde : Falcon"s Flight
Sarah Van Hasselt : Helleborus - Cara Donn
Jef Coenegrachts : Mirabelle
Christian Chabot : Samba Royal - Vadrouille en Solo
Joris Van Springel : Captain Hemlock
Greet Van Mieghem : Isis des Sources
Gert Veraghtert : Unforgettable
Stéphanie d"Andrimont : Oaken Gates
Frederick Smet : United
Guy De Pauw : Manif de Jurbise
Johan Bekaert : Sammy Doc
Julien Buchet : Merise de Taille Vent
Tom Van Den Broeck : Nuwald
* CIC* Wiesbaden - Kloppenheim (GER) 11 - 13 / 06 / 04
Virginie Caulier : Bonny C - Kilo
ATTELAGE / MENNEN
* CAI-A1/ CAIP-A Dillenburg (GER) 10 - 13 / 06 / 04
Wim De Wandel : Dedeo van de Perelaar
Frederic Deltour : David"s Bloom
* CAI-A 4 - 2 / CAIP - A 4 Saumur (FRA) 10 - 13 / 06 / 04
Mia Allo : Arco - Baron - Fiasco - Orlando - Duke - Abdul
André Wynants : Tarras - Tariel - Texas
Isabelle Dasoul : Kersie
Félix Brasseur : Odoroso - Orpheu - Quijotte - Quo Vadis - Naufragio -
Politico - Genio
José Riche : Kalucia - Granit - Fury - Santana