De internationals van dit weekend
JUMPING
* CSI5* La Mandria, Torino (ITA) Global Champions Tour
Judy-Ann Melchior : Levisto Z - Carry Z
* CSI4* Wiesbaden
www.pfingstturnier.org
Jos Lansink : Spender S - King Kolibri - Amour du Bois
Cindy Van Der Straten : Impatiens du pré - Twan - Alexandria - Winnie
* CSI3* W Donetsk (UKR)
Jody Bosteels : Nina Droeshout - Quinis du Charmoie - Primas
* CSI3* Béthune (FRA)
Gaetan Decroix : Belitys de la demi lune - Ti amo by Wisbecq - Up and down by Wisbecq
Lieven Devos : Big Boss - Myra - Bennert vh Kastanjehof
Delphine Goemaere : Panama du Seigneur - Rexar du Houssoit - Carefull Z v "t Hofterryckel
Rik Hemeryck : Challenge vd Begijnakker - Papillon Z - Quarco de Kerambars
Guido Hornesch : Bo de Pomme - Concorde
Fabienne Lange Daigneux : Vaillant du Pachis - Reine fee des Hazalles
Philippe Lejeune : Boyante de Muze - Leo du Prairial - King Solier
François Mathy jr. : Cero - Theodoor - Opus
Gudrun Patteet : Monark du Marronnet - Sungraaf - Carlino G
Patrik Spits : Cyber van Vryhern - Butterfly vd Padenborre - Wrangler vd Withoeve
Wilm Vermeir : Wizard vd Donkhoeve - Think Big van T&L
Gregory Wathelet : Cobra - Celsius du Ruisseau - Copin vd Broy
* CSI2* Zelhem (NED)
Rossella De Simone : Orson des Hayettes - Camille - Lagon de l"Abbaye
* CSI2* Ponte de Lima
Wilm Vermeir : Bernadien van Westuur - Bijou Orai - Umit - Wizard vd Donkhoeve
* CSI1* Vimory (FRA)
Pascale Adam - Shirley Pierard - David Ridelle - Pascal Van Laethem
* CSIJ-A Bonheiden (BEL)
Quinten Bradt - Gertjan Casteels - Rodrigo Celotto - Arnaud Doem - Emilie Francois - Jorien Livens - Alexander Matthysen - Charlotte Matthysen - Gauthier Mercenier - Laure Smans - Gwen Staes - Ines Van Den Bosch - Michael Van Den Bosch - Jordy Van Massenhove - Dana Vanderwegen - Stefanie Verheyden - Jos Verlooy - Nicolas Vermeulen - Thibault Vermeulen - Jonas Vervoort - Jef Wellens
* CSIP Bonheiden (BEL)
Romee Bleys - Cassandra Braecmans - Laurent Closet - Zoe Conter - Laura Couvreur - Lynn D"Have - Lola De Braekeleer - Marion De Neve - Laurence De Vos - Jeroen De Winter - Camille Doem - Emilie Francois - Pieter Kenis - Eveline Lauwers - Laurens Matthysen - Evy Morssinkhof - Romy Morssinkhof - Joyce Putseys - Elisa Strubbe - Jens Vandenberk - Beau Vandousselaere - Savyana Verstappen - Jonas Vervoort - Evi Weckhuyzen - Jul Wellens
* CSIChildren Bonheiden (BEL)
Celine Bradt - Lynn D"Have - Lola De Braekeleer - Antoine Deprez - Brent Gaublomme - Alexandre Heynderickx - Florent Juprelle - Kimberley Lacus - Elisa Strubbe - Gilles Thomas - Liesje Vanderwegen - Beau Vandousselaere - Evelyn Vergauwen - Jul Wellens - Victoria Willems
* CSIV-B Dinard (FRA)
Rony Deloof - Rolf Homburg - Jean Jacques Lorquet - Jean Louis Massoni - Luc Vandermeersch
DRESSUUR
* CDI-W Lipica (SLO)
Marc Peter Spahn : Fryso Huys Cas - Fryso Huys Annichje
* CDIOP Moorsele (BEL)
www.zilverenspoor.com
chef d"équipe : Laurence Van Doorslaer
Charlotte Coenen : Joly S Torento
Geoffrey De Roy : Ivano
Charlotte Defalque : Epiascer
Alexa Fairchild : Stukhuster Ricardo Go For Gold
* CDIP Moorsele
Laura Frijters : Pere-fine
Leyla Larsson : Berlioz
Nastassja : Surprice
Charlotte Van Den Eynde : White Dancer
Emilie Van Riet : Be my boy
* CDIOJ Moorsele (BEL)
chef d"équipe : Laurence Van Doorslaer
Noémie Goris : Wunderbar Ng
Mieke Mommen : Rocky
Laurence Roos : Ambaro Saturnus
Jorinde Verwimp : Maxwil V
* CDIJ Moorsele (BEL)
Eline De Coninck : Don Warohn Edc
Eva De Roost : Rilyano
Jorinde Verwimp : Goody
Chloé Vicini : Rozdimont Soneca
* CDIOY Moorsele (BEL)
chef d"équipe : Laurence Van Doorslaer
Magali Bastaens : Topaz
Saidja Brison : Molière
Brecht D"Hoore : Sital
Tahnee Waelkens : Sandiegobese
* CDIY Moorsele
Lawrence Breugelmans : Uniek
Emma De Brabandere : Hohenstaufen
Annabel Van Laere : Ubne Dc
EVENTING
* CCI3* Saumur (FRA)
Virginie Caulier : Nepal du Sudre
Valentine Gernay : Winner A
Constantin Van Rijckevorsel : Our Vintage
* CIC2* Saumur (FRA)
Audrey Franche : Le Top Menardière
Xavier Snackers : Ramses de Hurtebise Ewalco
ENDURANCE
*CEI1* 100 Etalle
Barbara Bienfait - Dirk Blieck - Ellen Bollaerts - Karin Boulanger - Ingrid Celen - Julien Delcourt - Liesje Deneyer - Pietro Di Geronimo - Griet Galle - Laura Houassin - Rachel Jaumotte - Isabelle Lambert - Céline Maquet - Jean Luc Marchal - Freddy Meurrens - Nelly Philippot-Hermanne - Peggy Radermecker - Charlene Willeme
bron : KBRSF