Daniel Deusser wint GP Lier
De CSI 2* in het Azelhof in Lier gaat naar Daniel Deusser (Sweet de Beaufour) voor collega Petronella Andersson (Carrière). Een succesvolle GP voor Stephex Stables dus. In de GP met 13 bleef enkel de top twee foutloos. Philip Lever (Comme Il Faut) was tweeënhalve seconde sneller dan winnaar Deusser, maar bekocht zijn snelheid wel met een balkje. De Australiër werd derde. Gilles Dunon (Valentino du Val du Geer) pakt de vijfde plaats en is eerste Belg met één balkje in de barrage. Koen Verdegem (Gursa vd Dael) volgt met 8 strafpunten op de zesde plaats, gevolgd door Frederic Vernaet (Voice de Longchamps), Jonna Ekberg (Air Pia VG Z), Sam Polleunis (Inouk P) en Philippe Le Jeune (Nice de Prissey), die de top tien afsluit.
Philip Lever van team Euro-Horse won eerder het 1.35m met Igor (Emerald vh Ruytershof) uit de fokkerij van de familie Van Waes.
Resultaten CSI2* Lier (BEL) 13 - 16 / 10 / 2016.
Class 1 Table A against the clock 1 m 30
2. Joris Vergauwen - Galantis L 0 - 63,59 sec.
3. Tatiana Troiani - Sister van de Wolvendries 0 - 63,63 sec.
4. Nico Van Der Plaetsen - Ultra Blue J 0 - 63,96 sec.
5. Pieter Kenis - Hera d’Hessy 0 - 64,43 sec.
6. Christoph Verheyen - Jewel’s Carat 0 - 65,87 sec.
8. Nico Moyaert - Gulliver 0 - 67,02 sec.
9. Koen Verdegem - Harry van Egenhoven 0 - 68,30 sec.
12. Ann Carton-Grootjans - Irvine ter Doorn 0 - 72,42 sec.
13. Vanina Lombard - Cocinelle Z 0 - 72,91 sec.
14. Xena Braeckmans - Misses Blue 0 - 74,71 sec.
15. Mathias Hazebroek - Jurre 0 - 75,83 sec.
18. Mathias Hazebroek - Hanibal 0 - 77,33 sec.
19. Max Sebrechts - AD Blanez 0 - 77,84 sec.
20. Sarah Daems - Chocolate Frost 0 - 78,26 sec.
Class 2 Table A against the clock 1 m 35
3. Ann Carton-Grootjans - Irvine ter Doorn 0 - 62,30 sec.
6. Tatiana Troiani - Cash Flow III 0 - 63,42 sec.
10. Dimitry Noterman - Bacardi-Rhum de Muze 0 - 68,57 sec.
Class 3 Table A two phases 1 m 30
1. Joris Vergauwen - Galantis L 0 - 0 - 34,11 sec.
3. Tatiana Troiani - Sister van de Wolvendries 0 - 0 - 34,79 sec.
4. Marthe Van Gorp - Diamond Star 0 - 0 - 35,96 sec.
5. Gilles Dunon - Jango S 0 - 0 - 36,18 sec.
6. Alexander Kumps - Helsinki vd Waterhoeve 0 - 0 - 36,62 sec.
8. Dries Goossens - Jezebel van de Veldhoek 0 - 0 - 37,52 sec.
9. Ann Carton-Grrootjans - Handy van HD 0 - 0 - 38,05 sec.
Class 4 Table A two phases 1 m 40
1. Koen Verdegem - Gursa van den Dael 0 - 0 - 32,99 sec.
2. Delphine Pierrin - Crocky 0 - 0 - 33,25 sec.
2. José Thiry - Cyrano d’Orbri 0 - 0 - 33,25 sec.
4. Lynn D’Have - Caelum ter Wilgen 0 - 0 - 33,94 sec.
6. Gilles Thomas - Cantario 0 - 0 - 34,71 sec.
7. Gilles Thomas - Conaro 0 - 0 - 34,86 sec.
8. Sam Polleunis - DJ vd Kattevennen Z 0 - 0 - 34,87 sec.
9. Philippe Le Jeune - Cadeau de Muze 0 - 0 - 35,39 sec.
10. Sam Polleunis - Inouk P 0 - 0 - 35,68 sec.
18. Nick Vrins - Hospita van de Rostal 0 - 0 - 37,07 sec.
21. Wilm Vermeir - Hacienda d’Eversem 0 - 1 - 42,83 sec.
22. Thierry Goffinet - Navarro UK 0 - 4 - 30,41 sec.
25. Pieter Kenis - Catoki’s Son Z 0 - 4 - 32,93 sec.
Class 5 Table A agianst the clock 1 m 30
1. Joris Vergauwen - Walliby Groenservice 0 - 62,33 sec.
3. Dries Goossens - Jezebel van de Veldhoek 0 - 66,37 sec.
4. Sam Polleunis - Curiosity 0 - 69,51 sec.
6. Catherine Van Roosbroeck - Jenco DW 0 - 78,35 sec.
7. Alexander Kumps - Helsinki vd Waterhoeve 4 - 68,39 sec.
8. Tatiana Troiani - Sister van de Wolvendries 4 - 68,97 sec.
9. Sofie Hazebroek - Damosa van de Koelaar 4 - 69,08 sec.
11. Joy Stroeckx - Vigo DH Z 4 - 75,57 sec.
12. Tatiana Troiani - Un Dollar du Taillis Pre 4 - 78,17 sec.
Class 6 Table A two phases 1 m 35
4. Marthe Van Gorp - Diamond Star 0 - 0 - 31,35 sec.
5. Cederic Deknudt - Candice vd Windeweg Z 0 - 0 - 31,48 sec.
8. Yasmine Vinck - Courville 0 - 0 - 32,91 sec.
11. Jelle Hoorens - Gemmeric vd Wellington 0 - 0 - 33,90 sec.
14. Claire Putters - Cristainville 0 - 0 - 35,24 sec.
Class 7 Table A with jump off 1 m 45 (LR)
2. Philippe Le Jeune - Nice de Prissey 0 - 0 - 37,29 sec.
5. Dimitry Noterman - Bacardi-Rhum de Muze 0 - 0 - 38,41 sec.
9. Koen Verdegem - Grusa Van Den Dael 0 - 4 - 37,58 sec.
10. Wilm Vermeir - Gentiane de la Pomme 0 - 4 - 37,61 sec.
14. Dries Goossens - Gina 0 - 4 - 41,81 sec.
15. Catherine Van Roosbroeck - Qiazetta Z 0 - 8 - 41,58 sec.
Class 8 Table A with jump off 1 m 35
3. Thiery Goffinet - Ulyne du Thot 0 - 0 - 31,28 sec.
6. Tatiana Troiani - Cash Flow III 0 - 0 - 33,01 sec.
8. Valerie Van De Poel - Easy Boy 0 - 0 - 36,58 sec.
11. Wouter Devos - Tonik Hero 0 - 4 - 31,04 sec.
13. Gilles Dunon - Jango S 0 - 4 - 33,47 sec.
14. Jelle Hoorens - Gemmeric vd Wellington 0 - 4 - 34,21 sec.
Class 9 Grand Prix Table A with jump off 1 m 50 (LR)
1. Daniel Deusser (GER) - Sweet de Beaufour 0 - 0 - 33,96 sec.
5. Gilles Dunon - Valentino du val du geer 0 - 4 - 35,52 sec.
6. Koen Verdegem - Gursa van den Dael 0 - 8 - 31,87 sec.
7. Frederic Vernaet - Voice de Longchamps 0 - 8 - 34,85 sec.
9. Sam Polleunis - Inouk P 0 - 8 - 37,69 sec.
10. Philippe Le Jeune - Nice de Prissey 0 - 12 - 36,86 sec.
11. Dimitry Noterman - Bacardi-Rhum de Muze 0 - 12 - 37,14 sec.
12. Joris Vergauwen - Bulgari d’Arsouilles 0 - 13 - 43,49 sec.