Internationale selecties
We staan opnieuw voor een bijzonder druk internationaal weekend met onder andere de grote ontknoping van de Longines Global Champions Tour tijdens de Prague Playoffs! Maar ook heel wat actie in eigen land dit weekend met enerzijds een tweesterrenconcours in het Azelhof in Lier en anderzijds een internationaal jeugdconcours in het Sentower Park van Opglabbeek. Verder komen er ook nog landgenoten aan de start in het Peelbergen Equestrian Centre van Kronenberg en in het Vilamoura Equestrian Centre staat er een driesterren landenwedstrijd op het programma.
Jumping
Vilamoura – CSI2* : 17/11/2021 – 21/11/2021
Mathy Francois Jr - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Spits Thibeau - Stevenart Jude - Van Beek Roy
Vilamoura – CSIO3* : 17/11/2021 – 21/11/2021
Mathy Francois Jr - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Spits Thibeau - Van Beek Roy
Wellington FL – CSI3* : 17/11/2021 – 21/11/2021
De Wandel Filip
Kronenberg – CSIYH1* : 18/11/2021 – 20/11/2021
Lefevre Steve - Schmidt Jerome - Van Massenhove Jordy - Van Roosbroeck Catherine - Vandenbossche Bjorn
Kronenberg – CSI2* : 18/11/2021 – 20/11/2021
De Vos Ines - Herpoel Juliette - Schmidt Jerome - Van Massenhove Jordy - Van Roosbroeck Catherine - Van Thillo Robin - Vandenberk Jens - Vandenbossche Bjorn
Kronenberg – CSI1* : 18/11/2021 – 20/11/2021
Herpoel Juliette - Janssen Floor - Janssen Ine - Lefevre Steve - Schmidt Jerome - Schmidt Sophie - Van Roosbroeck Catherine - Van Thillo Robin - Vandenberk Jens - Vandenbossche Bjorn
Lier – CSIYH1* : 18/11/2021 – 21/11/2021
Berrittella Ugo - Binard Leon - Bossrez Charlotte - Bouckaert Emilie - Carton-Grootjans Ann - Celotto Maria Magdalena - Clarys Bart - Cools Cyril - D’haese Dimme - De Brabandere Pieter - De Bruyn Lander - De Coninck Tanguy - De Laet Caroline - De Wit Thomas - Dhaeyere Tom - Druyts-Hens Axelle - Dunon Gilles - Foulon Marie - Francois Sofia - Gaublomme Arnaud - Hazebroek Mathias - Hendrickx Tibo - Heudens Marthe - Hoeben Valentina - Malisart Lies - Panneels Bert - Putters Claire - Rombouts Kirsten - Scauflaire Marine - Stacquez Sonia - Troiani Tatiana - Vanderhasselt Christophe - Vanderhasselt Yves - Vanthuyne Louise - Verlooy Jos - Vermeiren Dieter - Vermeiren Tinne - Vermeulen Thibault - Vernaet Frederic - Vrins Nick
Lier – CSI1* : 18/11/2021 – 21/11/2021
Binard Leon - Bossrez Charlotte - Bouckaert Emilie - Celotto Maria Magdalena - Clarys Bart - Coessens Machteld - Cools Cyril - Dalle Louise - De Brabandere Pieter - De Vloo Valentine - Fannoy Perrine - Francois Sofia - Gaelens Maxine - Gaublomme Arnaud - Genet Pauline - Goethals Eline - Hazebroek Maxime - Kenis Sander - Le Jeune Philippe - Le Jeune Philippe Junior - Morrier Sylvie - Peeters Kjell - Plas Victor - Scauflaire Marine - Vanthuyne Louise - Vermeiren Dieter - Vernaet Frederic - Verschelden Femke - Wouters Marissa
Lier – CSI2* : 18/11/2021 – 21/11/2021
Anthonissen Bart - Appelen Jeroen - Barker Rikke - Beevers Ben - Berrittella Loris - Berrittella Ugo - Bossrez Charlotte - Carton-Grootjans Ann - Clarys Bart - D’haese Dimme - De Brabandere Pieter - De Coninck Tanguy - De Laet Caroline - De Pauw Stefan - De Wit Thomas - Detry Gilles - Dunon Gilles - Gaublomme Arnaud - Geurts-Dalton Sophie - Goossens Gregory - Hazebroek Mathias - Henneaux Caroline - Heudens Marthe - Kenis Sander - Le Jeune Philippe - Malisart Lies - Nijs Katrien - Paridaen Aiko - Plas Victor - Putters Claire - Putters Evelyne - Rombouts Kirsten - Scauflaire Marine - Stacquez Sonia - Troiani Tatiana - Van Roosbroeck Jules - Vanderhasselt Christophe - Vanderhasselt Yves - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Vermeiren Dieter - Vermeiren Tinne - Vermeulen Thibault - Vernaet Frederic - Vets-Nicasi Tina - Vrins Nick
Opglabbeek – CSIU25-A : 18/11/2021 – 21/11/2021
Bollen Thibaut - Burnouf Mathis - Cannaert Loic - Decock Lore - Guisson Aurelia - Housen Emilia - Nauta Rik - Neven Wout - Prouve Simon - Prouve Tim - Schepers Paulien - Tijskens Aaron
Opglabbeek – CSIP : 18/11/2021 – 21/11/2021
Boon Guust - Boon Marthe - Braspenning Merel - Dieu Marthe-Louize - Doem Isee - Frederick Charlotte - Tijskens Laure - Van Den Branden Yari
- Van Hollebeke Julie
Opglabbeek – CSICh-A : 18/11/2021 – 21/11/2021
Bomere Estee - Dieu Marthe-Louize - Lamberts Julie - Van Den Branden Yari - Verschueren Lars
Opglabbeek – CSIJ-A : 18/11/2021 – 21/11/2021
Buyse Juliette - De Plecker Vic - Guisson Aurelia - Housen Emilia - Nauta Rik - Schepers Paulien
Praha – CSI2* : 18/11/2021 – 21/11/2021
Philippaerts Ludo
Praha – CSI5* : 18/11/2021 – 21/11/2021
Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Said Abdelkader - Thomas Gilles - Wathelet Gregory
Eventing
Le Pouget – CCI3*-S : 17/11/2021 – 21/11/2021
Birkiye Laura: Falcon Crown Z
Dehoorne Arthur: Salut Salon
Gavrilovic Cyril: El Mundo De Gasco
Le Pouget – CCI3*-L : 17/11/2021 – 21/11/2021
Caulier Virginie: Hobama de la Baille Rouge
Degros Hendrik: Coolja
Lambrecht Maxime: Ensor Van Het Hellehof
Minner Manon: Agora de Bordenave
Le Pouget – CCI4*-S : 17/11/2021 – 21/11/2021
Davoine Clara: Unica Van Het Neerenbosch
Le Pouget – CCI2*-L : 17/11/2021 – 21/11/2021
Davoine Clara: Crazy Ste Hermelle
de Jamblinne Axelle: Headquarter d’alphi
Gavrilovic Cyril: Ferrero du Peyron
Lambrecht Maxime: Olga Ter Bunder
Minner Manon: Diddel 5
Le Pouget – CCI1*-Intro : 17/11/2021 – 21/11/2021
Caulier Virginie: Expat Blanc – Oxygene courtier