Internationale selecties
Na een jaartje onderbreking wordt deze week het nieuwe Wereldbekerseizoen op gang gesprongen in de Noorse hoofdstad Oslo. Verder is er opnieuw actie in de Longines Global Champions Tour en ook op de Hubside Jumping van St. Tropez wordt er op vijfsterrenniveau gesprongen. In eigen land trekken we naar de familie Hazebroek in het Azelhof in Lier en ook in het zuiden van Europa is er heel wat actie met enderzijds de Sunshine Tour van Vejer de la Frontera en de Mediterranean Equestrian Tour van Oliva in Spanje en anderzijds de Champions Tour in het Vilamoura Equestrian Centre.
Jumping
Oliva – CSIYH1* : 12/10/2021 – 17/10/2021
Daigneux- Lange Fabienne - Decroix Gaetan - Guery Jerome - Guery Patricia - Hendrickx Dominique
Oliva – CSI3* : 12/10/2021 – 17/10/2021
d’ Andrimont Stephanie - Guery Jerome - Guery Mathieu - Guery Patricia - Hendrickx Dominique - Thonon Virginie
Oliva – CSI1* : 12/10/2021 – 17/10/2021
Claeys Morgane - Daigneux- Lange Fabienne - Guery Mathieu - Vaes Elien - Willems Nathalie
Oslo – CSI5*-W : 13/10/2021 – 17/10/2021
Clemens Pieter - Doem Arnaud - Patteet Gudrun - Philippaerts Olivier - Van Massenhove Jordy
San Giovanni in Marignano – CSI1* : 13/10/2021 – 17/10/2021
Losfeld Juliette
San Giovanni in Marignano – CSI2* : 13/10/2021 – 17/10/2021
Losfeld Juliette
San Giovanni in Marignano – CSIYH1* : 13/10/2021 – 17/10/2021
Philippaerts Thibault
St Tropez – Grimaud – CSI2* : 13/10/2021 – 17/10/2021
Conter Emilie - Conter Zoe - D’haese Dimme - Mathy Francois Jr - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Wathelet Gregory
St Tropez – Grimaud – CSI5* : 13/10/2021 – 17/10/2021
Conter Emilie - Conter Zoe - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Wathelet Gregory
St Tropez – Grimaud – CSI1* : 13/10/2021 – 17/10/2021
D’haese Dimme
Cluny – CSI1* : 14/10/2021 – 17/10/2021
Delree Maite
Cluny – CSI2* : 14/10/2021 – 17/10/2021
Ducci Frantz
Dunkerque – CSI1* : 14/10/2021 – 17/10/2021
Becker Noemie - Christiaens Dorien - Neven Wout - Noyez Aubri - Philippe Charlotte - Verduyn Tom - Vicini Nathan - Victoor Candice
Dunkerque – CSI2* : 14/10/2021 – 17/10/2021
Deforche Louis - Demolder Johan - Malfait David - Neven Wout - Noyez Aubri - Philippe Charlotte - Vandecasteele Bart Jay Junior - Verduyn Tom
Lier – CSIYH1* : 14/10/2021 – 17/10/2021
Beyers Guy - Binard Leon - Charon Deligny Mathis - De Bruyn Lander - De Hornois Caro-Belle - Gelaude Koen - Harmegnies Maxime - Hazebroek Mathias - Lenoble Marine - Philippaerts Anthony - Putters Claire - Rijnders Chaouki - Servais Stephanie - Spits Thibeau - Thiry Kim - Tijskens Aaron - Van Bylen Celien - Van Ende Lien - Van Hoydonck Cis - Van Roosbroeck Catherine - Vanderhasselt Christophe - Vergnanini Mona - Vermeiren Tinne - Vernaet Frederic - Vilain Victoria - Vorsselmans Annelies - Zerbini Melissa
Lier – CSI2* : 14/10/2021 – 17/10/2021
Ameeuw Louise - Anthonissen Bart - Appelen Jeroen - Beyers Guy - Charon Deligny Mathis - de boeck kasper - De Vos Ines - De Winter Jeroen - Dekkers Dries - Demeersman Dirk - Harmegnies Maxime - Hazebroek Mathias - Hazebroek Maxime - Hoeben Valentina - Janssens Stephanie - Naessens Benny - Novellon Quentin - Philippaerts Anthony - Putters Claire - Putters Evelyne - Raulier Valentine - Rijnders Chaouki - Spits Patrik - Spits Thibeau - Thiry Kim - Tijskens Aaron - Van Bylen Celien - Van Dyck Ruben - Van Ende Lien - Van Hoydonck Jules - Van Roosbroeck Catherine - Van Roosbroeck Jules - Vandergeeten Charline - Vanderhasselt Christophe - Vanderhasselt Philippe - Vermeiren Tinne - Vernaet Frederic - Vilain Victoria - Vorsselmans Annelies
Lier – CSI1* : 14/10/2021 – 17/10/2021
Ameeuw Louise - Anthonissen Ellen - Anthonissen Pieter Jan - Binard Leon - Bouckaert Emilie - Charon Deligny Mathis - Cools Gill - de boeck kasper - Detaille Lola - Gelaude Koen - Grenier Laura - Harmegnies Maxime - Hazebroek Maxime - Lambrecht Louis - Lambrecht Nicolas - Lazzara Fiona - Lepage Josephine - Orak Noeh - Putters Evelyne - Van Bylen Celien - Van Den Branden Geert - Van Den Branden Yari - Van Ende Lien - Vandergeeten Charline - Vanderlinden Charline - Vergnanini Mona - Vernaet Frederic - Vorsselmans Annelies - Zerbini Melissa
Vejer de la Frontera – CSIYH1* : 14/10/2021 – 17/10/2021
Vinckier Jan
Vejer de la Frontera – CSI2* : 14/10/2021 – 17/10/2021
Boyen Jan - Vinckier Jan
Samorin – CSI2* Open : 15/10/2021 – 17/10/2021
Devos Pieter - Melchior Judy-Ann - Philippaerts Nicola - Thomas Gilles
Samorin – CSI5* : 15/10/2021 – 17/10/2021
Devos Pieter - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Said Abdelkader - Thomas Gilles - Vereecke Koen - Wathelet Gregory
Vilamoura – CSIYH1* : 17/10/2021 – 24/10/2021
Bollen Thibaut
Vilamoura – CSI3* : 18/10/2021 – 24/10/2021
Bollen Thibaut
Goffinet Thierry
Stevenart Jude
Dressuur
Le Mans – CDI3* : 14/10/2021 – 17/10/2021
Pauluis Larissa: flambeau
Le Mans – CDI2* : 14/10/2021 – 17/10/2021
Castellana Magali: Armani
Coenegrachts Jef: Victor 170
Poncelet Laureen: Sir Rubinus
Eventing
Strzegom – CCIOP2-L : 13/10/2021 – 17/10/2021
Sterckx Marte: Orchid’s Xilla
Van Gorp Nisse: Timon Van De Groenheuvel
Strzegom – CCI4*-L : 13/10/2021 – 17/10/2021
Despontin Julien: Honeyblue
Strzegom – CCI2*-L : 13/10/2021 – 17/10/2021
Despontin Julien: Chattanooga Choo Choo H
Endurance
Fontainebleau – CEI1* 100 : 15/10/2021 – 15/10/2021
Di Geronimo Pietro: Hahdes Nheeon
Sabeau Jacques: Eaunoire Cookies
Snoeck Zoe: Lady
Truffet Clémentine: Adji
Van Loo Sven: Capucine FL
Ademuz – CEI1* 100 : 15/10/2021 – 16/10/2021
Bastijns Peter: Godson de Alborada
Fontainebleau – CEI3* 140 : 15/10/2021 – 16/10/2021
Schuiten Louna: Athena Dream
Fontainebleau – CEIYJ2* 120 : 15/10/2021 – 16/10/2021
Snoeck Zoe: Aslan J
Fontainebleau – CEI3* 160 : 15/10/2021 – 16/10/2021
Willems Nicolas: Aida
Samorin – CEIYJ2* 120 : 15/10/2021 – 17/10/2021
Darmstaedter Clara: Baileze du Courtisot
Samorin – CEI2* 120 : 15/10/2021 – 17/10/2021
Dereme Celine: Dhayah du Courtisot
Fontainebleau – CEI1* 100 : 16/10/2021 – 16/10/2021
Jacobs Hilde: Popodom
Lenges Laura: Alaznee D’havenne
Schuiten Louna: Dune du Guillec
Van de Walle Nancy: Paradoxus
Willeme Charlene: Ai Xamba
Fontainebleau – CEI2* 120 : 16/10/2021 – 16/10/2021
Lavis Celine: Farah du bois Hutte
Mottet Emeline: Chanel D’havenne