Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
10/12/2021 13:54 - Algemeen

Internationale selecties

Na een jaartje onderbreking wordt deze week het nieuwe Wereldbekerseizoen op gang gesprongen in de Noorse hoofdstad Oslo. Verder is er opnieuw actie in de Longines Global Champions Tour en ook op de Hubside Jumping van St. Tropez wordt er op vijfsterrenniveau gesprongen. In eigen land trekken we naar de familie Hazebroek in het Azelhof in Lier en ook in het zuiden van Europa is er heel wat actie met enderzijds de Sunshine Tour van Vejer de la Frontera en de Mediterranean Equestrian Tour van Oliva in Spanje en anderzijds de Champions Tour in het Vilamoura Equestrian Centre. 

 

Jumping


Oliva – CSIYH1* : 12/10/2021 – 17/10/2021

Daigneux- Lange Fabienne - Decroix Gaetan - Guery Jerome - Guery Patricia - Hendrickx Dominique

 

Oliva – CSI3* : 12/10/2021 – 17/10/2021

d’ Andrimont Stephanie - Guery Jerome - Guery Mathieu - Guery Patricia - Hendrickx Dominique - Thonon Virginie

 

Oliva – CSI1* : 12/10/2021 – 17/10/2021

Claeys Morgane - Daigneux- Lange Fabienne - Guery Mathieu - Vaes Elien - Willems Nathalie

 

Oslo – CSI5*-W : 13/10/2021 – 17/10/2021

Clemens Pieter - Doem Arnaud - Patteet Gudrun - Philippaerts Olivier - Van Massenhove Jordy

 

San Giovanni in Marignano – CSI1* : 13/10/2021 – 17/10/2021

Losfeld Juliette

 

San Giovanni in Marignano – CSI2* : 13/10/2021 – 17/10/2021

Losfeld Juliette

 

San Giovanni in Marignano – CSIYH1* : 13/10/2021 – 17/10/2021

Philippaerts Thibault

 

St Tropez – Grimaud – CSI2* : 13/10/2021 – 17/10/2021

Conter Emilie - Conter Zoe - D’haese Dimme - Mathy Francois Jr - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Wathelet Gregory

 

St Tropez – Grimaud – CSI5* : 13/10/2021 – 17/10/2021

Conter Emilie - Conter Zoe - Verlooy Jos - Vermeir Wilm - Wathelet Gregory

 

St Tropez – Grimaud – CSI1* : 13/10/2021 – 17/10/2021

D’haese Dimme

 

Cluny – CSI1* : 14/10/2021 – 17/10/2021

Delree Maite

 

Cluny – CSI2* : 14/10/2021 – 17/10/2021

Ducci Frantz

 

Dunkerque – CSI1* : 14/10/2021 – 17/10/2021

Becker Noemie - Christiaens Dorien - Neven Wout - Noyez Aubri - Philippe Charlotte - Verduyn Tom - Vicini Nathan - Victoor Candice

 

Dunkerque – CSI2* : 14/10/2021 – 17/10/2021

Deforche Louis - Demolder Johan - Malfait David - Neven Wout - Noyez Aubri - Philippe Charlotte - Vandecasteele Bart Jay Junior - Verduyn Tom

 

Lier – CSIYH1* : 14/10/2021 – 17/10/2021

Beyers Guy - Binard Leon - Charon Deligny Mathis - De Bruyn Lander - De Hornois Caro-Belle - Gelaude Koen - Harmegnies Maxime - Hazebroek Mathias - Lenoble Marine - Philippaerts Anthony - Putters Claire - Rijnders Chaouki - Servais Stephanie - Spits Thibeau - Thiry Kim - Tijskens Aaron - Van Bylen Celien - Van Ende Lien - Van Hoydonck Cis - Van Roosbroeck Catherine - Vanderhasselt Christophe - Vergnanini Mona - Vermeiren Tinne - Vernaet Frederic - Vilain Victoria - Vorsselmans Annelies - Zerbini Melissa

 

Lier – CSI2* : 14/10/2021 – 17/10/2021

Ameeuw Louise - Anthonissen Bart - Appelen Jeroen - Beyers Guy - Charon Deligny Mathis - de boeck kasper - De Vos Ines - De Winter Jeroen - Dekkers Dries - Demeersman Dirk - Harmegnies Maxime - Hazebroek Mathias - Hazebroek Maxime - Hoeben Valentina - Janssens Stephanie - Naessens Benny - Novellon Quentin - Philippaerts Anthony - Putters Claire - Putters Evelyne - Raulier Valentine - Rijnders Chaouki - Spits Patrik - Spits Thibeau - Thiry Kim - Tijskens Aaron - Van Bylen Celien - Van Dyck Ruben - Van Ende Lien - Van Hoydonck Jules - Van Roosbroeck Catherine - Van Roosbroeck Jules - Vandergeeten Charline - Vanderhasselt Christophe - Vanderhasselt Philippe - Vermeiren Tinne - Vernaet Frederic - Vilain Victoria - Vorsselmans Annelies

 

Lier – CSI1* : 14/10/2021 – 17/10/2021

Ameeuw Louise - Anthonissen Ellen - Anthonissen Pieter Jan - Binard Leon - Bouckaert Emilie - Charon Deligny Mathis - Cools Gill - de boeck kasper - Detaille Lola - Gelaude Koen - Grenier Laura - Harmegnies Maxime - Hazebroek Maxime - Lambrecht Louis - Lambrecht Nicolas - Lazzara Fiona - Lepage Josephine - Orak Noeh - Putters Evelyne - Van Bylen Celien - Van Den Branden Geert - Van Den Branden Yari - Van Ende Lien - Vandergeeten Charline - Vanderlinden Charline - Vergnanini Mona - Vernaet Frederic - Vorsselmans Annelies - Zerbini Melissa

 

Vejer de la Frontera – CSIYH1* : 14/10/2021 – 17/10/2021

Vinckier Jan

 

Vejer de la Frontera – CSI2* : 14/10/2021 – 17/10/2021

Boyen Jan - Vinckier Jan

 

Samorin – CSI2* Open : 15/10/2021 – 17/10/2021

Devos Pieter - Melchior Judy-Ann - Philippaerts Nicola - Thomas Gilles

 

Samorin – CSI5* : 15/10/2021 – 17/10/2021

Devos Pieter - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier - Said Abdelkader - Thomas Gilles - Vereecke Koen - Wathelet Gregory

 

Vilamoura – CSIYH1* : 17/10/2021 – 24/10/2021

Bollen Thibaut

 

Vilamoura – CSI3* : 18/10/2021 – 24/10/2021

Bollen Thibaut
Goffinet Thierry
Stevenart Jude

 

Dressuur


Le Mans – CDI3* : 14/10/2021 – 17/10/2021

Pauluis Larissa: flambeau

 

Le Mans – CDI2* : 14/10/2021 – 17/10/2021

Castellana Magali: Armani
Coenegrachts Jef: Victor 170
Poncelet Laureen: Sir Rubinus

 

Eventing


Strzegom – CCIOP2-L : 13/10/2021 – 17/10/2021

Sterckx Marte: Orchid’s Xilla
Van Gorp Nisse: Timon Van De Groenheuvel

 

Strzegom – CCI4*-L : 13/10/2021 – 17/10/2021

Despontin Julien: Honeyblue

 

Strzegom – CCI2*-L : 13/10/2021 – 17/10/2021

Despontin Julien: Chattanooga Choo Choo H

 

Endurance


Fontainebleau – CEI1* 100 : 15/10/2021 – 15/10/2021

Di Geronimo Pietro: Hahdes Nheeon
Sabeau Jacques: Eaunoire Cookies
Snoeck Zoe: Lady
Truffet Clémentine: Adji
Van Loo Sven: Capucine FL

 

Ademuz – CEI1* 100 : 15/10/2021 – 16/10/2021

Bastijns Peter: Godson de Alborada

 

Fontainebleau – CEI3* 140 : 15/10/2021 – 16/10/2021

Schuiten Louna: Athena Dream

 

Fontainebleau – CEIYJ2* 120 : 15/10/2021 – 16/10/2021

Snoeck Zoe: Aslan J

 

Fontainebleau – CEI3* 160 : 15/10/2021 – 16/10/2021

Willems Nicolas: Aida

 

Samorin – CEIYJ2* 120 : 15/10/2021 – 17/10/2021

Darmstaedter Clara: Baileze du Courtisot

 

Samorin – CEI2* 120 : 15/10/2021 – 17/10/2021

Dereme Celine: Dhayah du Courtisot

 

Fontainebleau – CEI1* 100 : 16/10/2021 – 16/10/2021

Jacobs Hilde: Popodom
Lenges Laura: Alaznee D’havenne
Schuiten Louna: Dune du Guillec
Van de Walle Nancy: Paradoxus
Willeme Charlene: Ai Xamba

 

Fontainebleau – CEI2* 120 : 16/10/2021 – 16/10/2021

Lavis Celine: Farah du bois Hutte
Mottet Emeline: Chanel D’havenne

 


Nieuws afgelopen 24 uur


Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2021 © Galop.be & Pweb Solutions