Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
21/07/2021 13:01 - Algemeen

Internationale selecties

De Longines Global Champions Tour is deze week toe aan manche 8 en daarvoor trekt het naar de Duitse hoofdstad Berlijn. In eigen land is het internationale springgezelschap verdeeld over enerzijds het CSI Haras De Bornival en anderzijds het Azelhof in Lier. Bij onze Noorderburen zijn we opnieuw te gast in het Peelbergen Equestrian Centre en ook in Samorin zullen er landgenoten aan de start verschijnen. 

 

Jumping


Kronenberg – CSIYH1* : 21/07/2021 – 24/07/2021

Geryl Perry - Koentges Klaas - Kumps Alexander - Vlemmix Jan

 

Kronenberg – CSI2* : 21/07/2021 – 24/07/2021

Fievez Bo - Geryl Perry - Kumps Alexander - Kumps Victor - Smet Wim - Vlemmix Jan

 

Kronenberg – CSI1* : 21/07/2021 – 24/07/2021

Fievez Bo - Koentges Klaas - Kumps Alexander - Kumps Victor - Rombouts Seppe - Wittorski Nina

 

Bornival – CSIYH1* incl. 8yo : 21/07/2021 – 25/07/2021

Anthonissen Bart - Anthonissen Pieter Jan - Barker Rikke - Berlemont Sebastien - Berrittella Loris - Berrittella Ugo - Blaton Paul-Emile - Budd Nathan - Clarys Bart - Cobbaut Geoffrey - Collard-Bovy Lionel - De Coninck Tanguy - De Reviere Ann-sophie - Demolie Camille - Denutte Hendrik - Deprez Antoine - Devloo-Delva Nicolas - Devos Lieven - Doem Arnaud - Gagliardini Estelle - Geentjens Nien - Genin Bertrand - Gierech Odile - Goffinet Thierry - Harmegnies Maxime - Hemeryck Rik - Laenen Melissa - Lambrecht Vincent - Lenoble Marine - Leonard Laurie - Leonard Lena - Limbourg Jelle - Lutz Charlotte - Madrenas Lola - Mahieu Louis - Malfait David - Naessens Benny - Palm Thibault - Philippe Charlotte - Pietteur Elisa - Pirotte Jean-Michel - Ruant Julie-pascale - Scauflaire Marine - Servais Stephanie - Sneppe Tom - Speltens Pierre–Manuel - Thiry Jose -Thiry Manuel - Thonon Virginie - Troiani Tatiana - Van Dievoet Gwendoline - Vanderhasselt Christophe - Vandermeeren Hanne - Vereecke Andres - Vereecke Koen - Watteyne Xavier - Weyts Julie

 

Bornival – CSI2* : 21/07/2021 – 25/07/2021

Anthonissen Bart - Berrittella Loris - Berrittella Ugo - Blaton Paul-Emile - Brutsaert Leon - Budd Nathan - Clarys Bart - Cobbaut Geoffrey - De Coninck Tanguy - De Reviere Ann-sophie - Demolie Camille - Denutte Hendrik - Deprez Antoine - Devos Lieven - Doem Arnaud - Genin Bertrand - Gierech Odile - Goffin Antoine - Goffinet Thierry - Harmegnies Maxime - Hemeryck Rik - Heudens Marthe - Jacob Fabian - Janssen Nadege - Lambrecht Vincent - Leonard Lena - Limbourg Jelle - Malfait David - Mallinjoud Jean-Francois - Naessens Benny - Philippe Charlotte - Ruant Julie-pascale - Scauflaire Marine - Strubbe Elisa - Thiry Jose - Thiry Manuel - Thomas Gilles - Thonon Virginie - Tournay Charlotte  -Troiani Tatiana - Van Den Bosch Ines - Van Der Heyde Claire - Van Laethem Pascal - Vanderhasselt Christophe - Vanderhasselt Philippe - Vandousselaere Kelly - Vereecke Andres - Vereecke Koen - Vergauwen Joris

 

Bornival – CSI1* : 21/07/2021 – 25/07/2021

Adam Pascale - Agostini Valentine - Anthonissen Ellen - Anthonissen Pieter Jan - Aoufi Ines - Barker Rikke  -Barre Victoria  - Behaegel Thibaut - Berrittella Ugo - Brouwers Julie - Brutsaert Leon - Clarys Bart - Cobbaut Geoffrey - Cools Gill - Cordier Oceane - De Seny Henrianne - De Vuyst Angelique - Deflandre Lea - Denutte Jules - Deprez Antoine - derumier jules - Doem Arnaud - Dollinger Manon - Francois Sofia - Genet Pauline - Gerard Estelle - Goffinet Thierry - Grenier Laura - Haubursin Camille - Igalson Muriel - Kreevels Marion - Lambermont Rosalie - Lambert Lindsay - Lambrecht Louis - Lambrecht Nicolas - Lambrecht Vincent - Leemans Amandine - Lenoble Marine - Leonard Laurie - Levy Maurine - Limbourg Jelle - Malfait David - Mallinjoud Jean-Francois - Manchel Luna - Meerlaen Bernard - Michez Caroline - Michiels Kenza - Naessens Benny - Oost Alice - Pierard Shirley - Radelet Rani - Scauflaire Marine - Servais Stephanie - Surin Antoine - Thiry Manuel - Thonon Virginie - Tondeur Noah - Tournay Charlotte - Troiani Tatiana - Van Belle Mike - Van Der Heyde Claire - Van Der Veken Sophie - Van Dievoet Gwendoline - Van Laethem Pascal - Van Vreckom Evelyne - Vandousselaere Kelly - Vereecke Koen - Vigneron Sebastien - Vlaminck Simon - Weyts Julie - Wouters Laura - Wouters Yves

 

Megeve – CSI2* : 21/07/2021 – 25/07/2021

Paridaen Aiko

 

Berlin – CSI1* : 22/07/2021 – 25/07/2021

Meynaerts Laurens

 

Berlin – CSI5* : 22/07/2021 – 25/07/2021

Devos Pieter - Guery Jerome - Philippaerts Nicola - Philippaerts Olivier

 

Berlin – CSIYH1* incl. 8yo : 22/07/2021 – 25/07/2021

Devos Pieter - Melchior Judy-Ann

 

Lier – CSIYH1* : 22/07/2021 – 25/07/2021

Beyers Guy - Beyers Helena - Carton-Grootjans Ann - D’haese Brent - De Pelsmaeker Julie - Demeersman Dirk - Den Doelder Marinus - Doms Sharon - Druyts-Hens Axelle - Ducci Frantz - Gaelens Maxine - Goossens Gregory - Haep Katja - Hazebroek Mathias - Porters Floor - Renwart Aurelie - Schepers Paulien - Smans Laure - Van Beek Roy - Van Bylen Celien - Van Massenhove Jordy - Verlies Nick - Vernaet Frederic -Vorsselmans Annelies - Wenselaers Johan

 

Lier – CSI1* : 22/07/2021 – 25/07/2021

Baltus Lea - Beddeleem Staf - Beyers Helena - Biebuyck Camille - Blommaert Laura - Broeckx Lucas - d’ Andrimont Stephanie - D’haese Brent - de boeck kasper - De Pelsmaeker Julie - De Sloover Manon - De Sloover Marie - Dislaire Florian - Ducci Frantz - Esser Mathilde - Fannoy Perrine - Gaelens Maxine - Godecharle Maxim - Goossens Mathieu-Maxim - Groetenbriel Amandine - Hazebroek Maxime - Herman Olivier - Meurisse Steeve - Overmeire Anna - Peeters Kjell - Pietroniro Maud - Reners Febe - Van Beek Jenthe - Vangeebergen Giel - Vernaet Frederic - Verschelden Femke - Victoor Candice - Vorsselmans Annelies

 

Lier – CSI3* : 22/07/2021 – 25/07/2021

Appelen Jeroen - Beyers Guy - Carton-Grootjans Ann - d’ Andrimont Stephanie - de boeck kasper - De Pelsmaeker Julie - De Vos Ines - Demeersman Dirk - Den Doelder Marinus - Ducci Frantz - Fockaert Niels  -Gaelens Maxine - Godecharle Maxim - Haep Katja - Hazebroek Mathias - Hazebroek Maxime - Kundycki Marie - Marien Frederic - Patteet Gudrun - Pietroniro Maud - Schepers Paulien - Sebrechts Max - Smans Laure - Van Beek Roy - Van Massenhove Jordy - Vandenberk Jens - Vermeir Wilm - Vernaet Frederic - Vorsselmans Annelies - Wellens Anthony

 

Moscow region – CSI2* : 22/07/2021 – 25/07/2021

Vermeulen Nicolas

 

Samorin – CSIAm-A : 22/07/2021 – 25/07/2021

Herpoel Juliette

 

Samorin – CSIU25-A : 22/07/2021 – 25/07/2021

Herpoel Juliette

 

Samorin – CSIY-A : 22/07/2021 – 25/07/2021

Herpoel Juliette

 

Samorin – CSIYH1* : 22/07/2021 – 25/07/2021

Clemens Pieter  - Cox Karel

 

Samorin – CSI1* : 22/07/2021 – 25/07/2021

Cox Karel - Herpoel Juliette - Vanhauter Laurence

 

Samorin – CSI3* : 22/07/2021 – 25/07/2021

Clemens Pieter - Cox Karel

 

Eventing


Hamm – CCI3*-S : 23/07/2021 – 25/07/2021

Both Kristien: Kaiser uit de Melle
De Cartier Sybille: Un de Nanou
Goeman Tom: Sibo de Quiesce
Van Der Beken Bart: Jumper Van De Meyhoeve – Novak van de Meyhoeve

 

Hamm – CCI2*-S : 23/07/2021 – 25/07/2021

Goeman Tom: Accro
Steegmans Raf: Chronicles van de Viking Z

 

Mennen


Le Pin au Haras – CAI3*-H1 : 22/07/2021 – 25/07/2021

Louesse Etienne: Baltick
Meuwis Jonathan: Happy des Cerisiers
Wynants Andre: Hépasja

 

Le Pin au Haras – CAI3*-P4 : 22/07/2021 – 25/07/2021

Bax Tinne: Beukenhof’s Iwan – Cuppers Salinero – Good Hope’s Kyokko – Vechtzicht Commanchero – Vechtzicht S Consul – Vechtzicht’s Challenger – Vechtzicht’s Conway
Van Den Bosch Bert: Kastanjehof Jimmy – Langevoren Lucas – Roetsenest s Santa Fe – Vechtzicht’s Hopeful – Velvet’s Mr Monaco
Van Den Ouweland Peter: Albrechts Hoeve’s Alex – De Murselt Deday – De Weyerds Ferguson – Hofstee’s Picasso – Lywimar Imperial – Stougjeshoeve Edition
Van Dyck Thomas: Ardal Arago – Challenge Royal Harmony – Double Ps Percann – Hy Binder Ronimo – Liberty – Loevenstein’s Eddy – Ysselvliedts Hafed
Vanhoenacker Julien: Blitz – Rhosbrenin Hedydd – timmij – Trippel – Vierhoek’s Jackson – Zonnekamp’s Brightly Shining

 

Le Pin au Haras – CAI3*-P1 : 22/07/2021 – 25/07/2021

Pallen Sebastien: Carlo
Pirotte Gilles: Rubens
Tinlot Sven: Kitty

 

Le Pin au Haras – CAI3*-P2 : 22/07/2021 – 25/07/2021

Debie Annelore: Cavalier 73 – Doornzicht Robin Hood – Hoefke’s Clide
Van Den Broeck Pieter: Heidewinde’s Parelli – Vierwindstreken Myron – Zandberg’s Job
Van Der Speeten Marc: Casper – Hendi’s Braskari – Indigo Emelwerth
Verhaege Johan: Adrianehoeve s Keanu – Russel – Sint Maartenshoek Robin
Watkins Sally-anne: Acresdale Ultimate Warrior – Mullins Keltic Prince – Nantyrast Marksman

 

Endurance


Castillonnes – CEI2* 120 : 24/07/2021 – 25/07/2021

Schuiten Louna: Athena Dream

 

Castillonnes – CEI1* 100 : 24/07/2021 – 25/07/2021

Schuiten Louna: Bassam Keradennec

 

Castillonnes – CEI1* 100 : 25/07/2021 – 25/07/2021

Schuiten Louna: Bassam Keradennec

 


Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2021 © Galop.be & Pweb Solutions