Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
29/06/2021 11:25 - Jumping

Internationale selecties

We staan opnieuw voor een druk internationaal weekend met op vijfsterrenniveau naast de Longines Global Champions Tour van Monaco en het CHIO van Rotterdam ook de Royal Windsor Horse Show. In eigen land beginnen we aan de tweede week van Knokke Hippique en verder zullen er nog landgenoten aan de start verschijnen op de Hubside Jumping van St. Tropez, in het Equestrian Centre De Peelbergen in Kronenberg, in het Equieffe Equestrian Centre van Gorla Minore en op CSI Hof Waterkant in Pinneberg. 

 

Jumping


Royan – CSIAm-A : 29/06/2021 – 04/07/2021

Depuydt Julie

 

Royan – CSIYH1* : 29/06/2021 – 04/07/2021

Lefevre Steve - Vandenbossche Bjorn

 

Royan – CSI1* : 29/06/2021 – 04/07/2021

Vandenbossche Bjorn

 

Royan – CSI2* : 29/06/2021 – 04/07/2021

Vandenbossche Bjorn

 

Gorla Minore – CSI3* : 30/06/2021 – 04/07/2021

de Azevedo Luiz Felipe Neto - De Vos Ines - Schoonbroodt – de Azevedo Celine

 

Knokke – CSIYH1* : 30/06/2021 – 04/07/2021

Bollen Malin - Bruynseels Niels - Carton Inge - Carton-Grootjans Ann - Charon Deligny Mathis - Christiaens Kris - De Proft Anouk - De Waele Koen - Dermaut Tommy - Devos Lieven - Geurts Jessica - Gielen Kevin - Hendrickx Dominique - Huyvaert Thibaut - Janssen Nadege - Kenis Pieter - Lenoble Marine - Maes Toon - Morssinkhof Simon - Peeters Leonie - Philippaerts Anthony - Philippaerts Ludo - Philippaerts Nicola - Philippaerts Thibault - Putters Claire - Putters Evelyne - Rooms Astrid - Surin Laetitia - Van Assche Arnika - Vandergeeten Charline - Vandoorne Axel - Vergnanini Mona - Vermeulen Nicolas - Vermeulen Thibault

 

Knokke – CSI2* : 30/06/2021 – 04/07/2021

Andries Stephanie - Brutsaert Leon - Bruynseels Niels - Carton Inge - Charon Deligny Mathis - Christiaens Kris - Conter Emilie - Conter Zoe - Cracco Marie Julie Pascalle - d’ Andrimont Stephanie - De Hornois Caro-Belle - De Proft Anouk - De Waele Koen - Dermaut Tommy - Devos Lieven - Geurts Jessica - Geurts-Dalton Sophie - Goossens Mathieu-Maxim - Guery Mathieu - Guery Patricia - Harmegnies Maxime - Hendrickx Dominique - Herpoel Juliette - Heudens Marthe - Huyvaert Thibaut - Janssen Nadege - Jennen Eva - Kenis Pieter - Lacus Filip - Lambilliotte Eleonore - Lambrecht Vincent - Lenoble Marine - Lissens Hanne - Losfeld Louise - Maes Toon - Morssinkhof Simon - Peeters James - Peeters Jef - Peeters Leonie - Philippaerts Anthony - Philippaerts Nicola - Philippaerts Thibault - Putters Claire - Putters Evelyne - Rijnders Chaouki - Sebrechts Max - Spits Thibeau - Strubbe Elisa - Van Den Bosch Ines - Van Duppen Charlotte - Van Gorp Marthe - Vandergeeten Charline - Vandoorne Axel -Vandousselaere Kelly - Verberckmoes Maartje - Vermeulen Thibault

 

Knokke – CSI1* : 30/06/2021 – 04/07/2021

Andries Stephanie - Arroyave Elise - Biebuyck Camille - Boden Christophe - Bollen Malin - Bouckaert Clemence - Bouckaert Emilie - Bouckaert Marie-Maxence - Brutsaert Leon - Castro Louise - Charon Deligny Mathis - Cracco Marie Julie Pascalle - d’ Andrimont Stephanie - De Clercq Elona - De Hornois Caro-Belle - De Proft Anouk - De Waele Koen - Delree Maite - Dermaut Tommy - Geurts Jessica - Geurts-Dalton Sophie - Goossens Mathieu-Maxim - Guery Mathieu - Haelterman Stephanie - Herpoel Juliette - Huyvaert Thibaut - Igalson Muriel - Janssen Nadege - Janssens Silke - Jennen Eva - Kreevels Marion - Kundycki Marie - Lacus Filip - Lahy Marie - Lepage Josephine - Lissens Laure - Losfeld Juliette - Losfeld Louise - Macharis Ben - Maes Toon - Marbehant Marion - Meerlaen Bernard - Moerman Virginie - Morssinkhof Simon - Penders Lore - Putters Evelyne - Robberechts Thibeau - Rogiest Emile - Ruijl Romy - Trenker Pascale - Tuyttens Penelope - Van Assche Arnika - Van Den Bosch Danny - Van Der Meerschen Nikita - Van Der Plaetsen Nico - Van Dijck Ines - Van Duppen Charlotte - Van Gorp Marthe - Van Raemdonck Marion - Van Raemdonck Sophie - Van Speybroeck Eros - Vandergeeten Charline - Vandierendonck Pieter - Vandoorne Axel - Vandousselaere Kelly - Vergnanini Mona - Vermeulen Nicolas - Vermeulen Thibault - Willems Nathalie - Wolf Alicia

 

Knokke – CSI3* : 30/06/2021 – 04/07/2021

Bruynseels Niels - Carton-Grootjans Ann - Conter Emilie - Conter Zoe - De Waele Koen - Harmegnies Maxime - Hendrickx Dominique - Heudens Marthe - Lambrecht Vincent - Peeters James - Peeters Leonie - Philippaerts Ludo - Philippaerts Nicola - Philippaerts Thibault - Putters Evelyne - Sebrechts Max - Spits Thibeau - Strubbe Elisa - Verberckmoes Maartje - Vereecke Andres

 

St Tropez – Grimaud – CSI4* : 30/06/2021 – 04/07/2021

Clemens Pieter - Hemeryck Rik - Van Paesschen Constant

 

St Tropez – Grimaud – CSI2* : 30/06/2021 – 04/07/2021

Clemens Pieter - Hemeryck Rik - Van Paesschen Constant

 

Monte Carlo, Port Hercule – CSI5* : 01/07/2021 – 03/07/2021

Devos Pieter - Philippaerts Olivier - Thomas Gilles - Verlooy Jos - Wathelet Gregory

 

Monte Carlo, Port Hercule – CSI2* : 01/07/2021 – 03/07/2021

de boeck kasper - Gaelens Maxine - Van der Linden Dries

 

Kronenberg – CSIYH1* : 01/07/2021 – 04/07/2021

Daigneux- Lange Fabienne - Den Doelder Marinus - Desilly Leslie - Guisson Aurelia - Guisson Tristan - Vinckier Jan

 

Kronenberg – CSI2* : 01/07/2021 – 04/07/2021

Den Doelder Marinus - Desilly Leslie - Guisson Aurelia - Guisson Tristan - Marcotte Valentin - Moeskops Bunoit - Vinckier Jan

 

Kronenberg – CSI1* : 01/07/2021 – 04/07/2021

Claessens Florian - Daigneux- Lange Fabienne - Den Doelder Marinus - Desilly Leslie - Guisson Tristan - Moeskops Bunoit

 

Pinneberg – CSIYH1* incl. 8yo : 01/07/2021 – 04/07/2021

Houben Laurens - Vereecke Koen - Vorsselmans Annelies

 

Pinneberg – CSI3* : 01/07/2021 – 04/07/2021

Houben Laurens - Vereecke Koen - Vorsselmans Annelies

 

Rotterdam – CSIO5*-NC EUD1 : 01/07/2021 – 04/07/2021

Guery Jerome - Mathy Francois Jr - Philippaerts Olivier - Vermeir Wilm

 

Windsor – CSI5* : 01/07/2021 – 04/07/2021

Patteet Gudrun

 

Vilamoura – CSI2* : 01/07/2021 – 05/07/2021

Stevenart Jude

 

Dressuur


Grote-Brogel – CDIP : 01/07/2021 – 04/07/2021

Blommaert Ine: Wise Guy
Herweyers Emilie: Don’t Dream WE
Leduc Elisabeth: CAMPSTERHOVEN’S BALDATO
Leduc Marie: Picasso
Pauwels Manon: Schierensees Midnight Blue
Peeters Anna: Balotelli
Van Laeken Rhune: Drops

 

Grote-Brogel – CDICh-A : 01/07/2021 – 04/07/2021

Scheys Thieu: Arian

 

Grote-Brogel – CDIJ : 01/07/2021 – 04/07/2021

De Caluwe Lana: Elfenranke
Opsomer Julie: Parodie 360
Thibaut Victoire: Simply The Best M

 

Grote-Brogel – CDIY : 01/07/2021 – 04/07/2021

Van Roey Athaline: Dream Boy

 

Grote-Brogel – CDI3* : 01/07/2021 – 04/07/2021

Koninx Julie: Emmerson
Marechal Vincent: Calibra – WWW. Texel
Van De Keere Frederik: Havanna – Jameson

 

Rotterdam – CDIO5*-NC : 01/07/2021 – 04/07/2021

Fairchild Alexa: Dabanos D’o4
Michiels Domien: Intermezzo Van Het Meerdaalhof
Vandenberghe Thibault: Santiago Song
Vanommeslaghe Laurence: Edison

 

Eventing


Maarsbergen – CCI1*-Intro : 01/07/2021 – 04/07/2021

Beyne Bruno: Eiskonig – Havano de Saar
Biebuyck Freek: Karnac de la Vie Z
Davoine Clara: Crazy Ste Hermelle
Debusschere Hugo: Boy
Dehoorne Arthur: Carmenita 2
Dehoorne Marie: Ushuaia 7
Donckers Karin: Pinokkio
Dupont Sarah: Joske De Saar
Herbots Geertrui: Krik krak V.h. Blondveld
Hick Laura: Izentit Du Jonckeu
Laffineuse Elena: Olympseia EB Z
Lambermont Pauline: J’adore Des Blancs Arbres
Madrenas Lola: Icarus van Oudenhove
Malisart Michelle: Jumbo
Martens Vincent: Campari Van Het Reukenis Z – Prins Eis VM
Mortier Stefaan: Milou
Nosal Claire: Bella Vista
Rietjens Ornella: Neko D’au Cerfs
Smet Sebastiaan: Gina v’t Plutonia Hof
Spetschinsky Alexandra: Glamour Db
Tubes Victoria: Chattanooga Choo Choo H
Valckx Melanie: Olympia De Muze
Van Winkel Steve: Cooley Mitchel Pertinacia
Versmissen Silke: Eyecatcher Van Het Borzehof Z

 

Maarsbergen – CCI3*-S : 01/07/2021 – 04/07/2021

Biebuyck Freek: Darjeeling Du Leou
Ceuleers Jelle: Atila des Negres
D’Hoker Stef: Keep Safe G Z
De Cleene Wouter
Emsens Valentine: Esther Du Maillet
Geeroms Yarno: Cassandra GZ
Grouwels Sven: Indiva Van de Langeweg – Lexy
Hermans Bart: Gorki Van De Pertjeshoeve
Magnus Tine: Dia Van Het Lichterveld Z
Malisart Michelle: Kalinka
Valckx Melanie: Just For Pleasure De Looge
Van Winkel Steve: Glenkeeran Casanova
Vanspringel Joris: Bhf Tuxedo

 

Maarsbergen – CCI2*-S : 01/07/2021 – 04/07/2021

Birkiye Laura: Carmen D’Or – Falcon Crown Z
Brechon Laetitia: Ginger
Coucke Bertrand: Sahib Fontanel
de Liedekerke – Meier Lara: Hermione D’arville – oda
Dehoorne Arthur: Salut Salon
Devriendt Francis: Mellow Vh Polderhof
Donckers Karin: Olympic De Muze – Oogappel de Muze
Emsens Valentine: Dare Dare Du Mont D’anhee
Fontaine Melanie: ILLICITE d’ANSERMONT
Goeman Bo: Coco Fleur Nc Z
Heyndrickx Kurt: Quinlan Z
Magnus Tine: Dizzy van het Lichterveld Z
Martens Vincent: Olympic Eis VM
Nosal Claire: Dancing Queen
Schiettecatte Jo: Einstein
Van Boxstael Linde: Kassira T

 

Mennen


Ksiaz – CAI2*-H1 : 30/06/2021 – 04/07/2021

Philippot Laure: Qc Dream Time Brozie

 

Ksiaz – CAI3*-H1 : 30/06/2021 – 04/07/2021

Philippot Laure: Galen V

 

Windsor – CAIO4*-H4 WCupQ : 01/07/2021 – 04/07/2021

Degrieck Dries: d’aguistinie – Dirk – Garrelt – Grenadier – Hunter – Karpos – Kizandro
Geerts Glenn: Aba Sam – Birckhouse Billie – Dash – De Solist – Erdball – Goliath van Buterheideveld – Zeron
GEES Sam: Abel Fan’e Hegewei – Adi – Atze – Helene – Topspeed Boris

 

Endurance


Torgnon – CEI2* 70+(2) : 01/07/2021 – 04/07/2021

Willeme Charlene: Ai Xamba

 


Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2021 © Galop.be & Pweb Solutions