Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
23/06/2021 21:47 - Jumping

Teams voor het EK bij de jeugd zijn bekend!

Terwijl bij de seniors alle ogen zijn gericht op de komende Olympische Spelen in Tokio, werken chefs d’équipe Jean-Jacques Mathijs en Rik Deraedt aan de toekomst van de Belgische Jumpingsport, en trekken zij met de talenten van morgen naar het Portugese Vilamoura van 18 tot 27 juli voor het Europees Kampioenschap Jumping voor Children, Juniors en Young Riders.

 

Hieronder vindt u hun selectie voor de verschillende leeftijdscategorieën:

 

CHILDREN      
  Gloria de Profondrieux Loris Dubuisson Teamcombinatie
  Gerard Yari Van den Branden Teamcombinatie
  Impressario vd Heffinck Nikita Van Der Meerschen Teamcombinatie
  Lady vh Molenhof Z Nikita Van Der Meerschen Eigen reserve
  Porthos Maestro WH Z Seppe Wouters Teamcombinatie
  History van’t Ameldonk Z Estee Bomere 5de combinatie
  Liv Good vd Kattevennen Z Brent De Schrijver 1ste reserve
  Jacintha vh Kriekenhof Josephine Lepage 2de reserve
   
JUNIORS      
  No Limit vh Legita Hof Z Aurelia Guisson Teamcombinatie
  Naturelle vh Legitahof Z Tristan Guisson Teamcombinatie
  J’Adore van het Schaeck Anthony Philippaerts Teamcombinatie
  Jango S Anthony Philippaerts Eigen reserve
  Mac Jack Courtier Bart JJ Vandecasteele Teamcombinatie
  Kadee van het Heikanthof Bart JJ Vandecasteele Eigen reserve
  Eye of the tiger Evelyne Putters 5de combinatie
  Uith de Rotes Evelyne Putters Eigen reserve
  Toronto Z Mathieu Bourdeaud’hui 1ste reserve
  Berlini from second Life Z Aurelia Guisson 2de reserve
         
Young Riders      
  Casillas vd Helle Alexander Housen Teamcombinatie
  Cassandra HSP Alexander Housen Eigen reserve
  Khan vd Kattevennen Z Thibault Philippaerts Teamcombinatie
  Classic Touch Dh Thibeau Spits Teamcombinatie
  Isolde vd Heffinck Thibeau Spits Eigen reserve
  Guidam’s Willow the second Maartje Verberckmoes Teamcombinatie
  Balento CS Emilie Conter 5de combinatie
  Chacco Me Biolley Roy Van Beek 1ste reserve
  Cristel Max Sebrechts 2de reserve
 

 

 


Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2021 © Galop.be & Pweb Solutions