Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
05/11/2021 12:34 - Jumping

Internationale selecties

Terwijl er in eigen land voor de derde week internationaal gesprongen wordt in het Limburgse Sentower Park trekker er heel wat landgenoten naar Italië voor de concoursen van Gorla Minore en Montefalco. Maar ook in het Nederlandse Exloo en het Duitse Herzlake is er internationale actie. 

 

 

 

 

 

 

Jumping


Exloo – CSI2* : 12/05/2021 – 15/05/2021

Vorsselmans Annelies

 

Exloo – CSI1* : 12/05/2021 – 15/05/2021

Vorsselmans Annelies

 

Gorla Minore – CSI4* : 12/05/2021 – 16/05/2021

Doem Arnaud - Harmegnies Maxime - Hendrickx Dominique - Kumps Alexander - Schoonbroodt – de Azevedo Celine - Spits Thibeau - Thiry Jose - Troiani Tatiana - Vermeir Wilm - Wellens Anthony

 

Gorla Minore – CSIU25-A : 12/05/2021 – 16/05/2021

de Azevedo Luiz Felipe Neto - Troiani Tatiana

 

Gorla Minore – CSIYH1* : 12/05/2021 – 16/05/2021

Carton Inge - Harmegnies Maxime - Hendrickx Dominique - Kumps Alexander - Troiani Tatiana

 

Gorla Minore – CSI1* : 12/05/2021 – 16/05/2021

Tamisaft Moo - Willems Nathalie

 

Montefalco – CSIYH1* : 12/05/2021 – 16/05/2021

Harmegnies Maxime

 

Montefalco – CSI2* : 12/05/2021 – 16/05/2021

Harmegnies Maxime - Troiani Tatiana

 

Nancy – CSIYH1* : 12/05/2021 – 16/05/2021

De Braekeleer Lola - Francois Sofia - Marcotte Valentin - Scauflaire Marine

 

Nancy – CSI1* : 12/05/2021 – 16/05/2021

Berrittella Loris - Berrittella Ugo - Budd Nathan - De Braekeleer Lola - Delree Maite - Francois Sofia - Levy Maurine - Marcotte Valentin - Scauflaire Marine

 

Nancy – CSI2* : 12/05/2021 – 16/05/2021

Berrittella Loris - Berrittella Ugo - Budd Nathan - De Braekeleer Lola - Delree Maite - Marcotte Valentin - Scauflaire Marine

 

Herzlake – CSIYH1* : 13/05/2021 – 16/05/2021

Philippaerts Thibault

 

Herzlake – CSI2* : 13/05/2021 – 16/05/2021

Philippaerts Thibault - Thomas Gilles

 

Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 13/05/2021 – 16/05/2021

Bastenie Annelies - Celis Davy - Charon Deligny Mathis - Clemens Pieter - Cornelis Kelly - Cox Karel - De Brabandere Jean – Baptiste - Demolie Camille - Denutte Hendrik - Geurts Jessica - Goossens Dries - Guery Jerome - Guisson Aurelia - Guisson Tristan - Haep Katja - Hemeryck Rik - Kenis Pieter - Neven Wout - Schepers Paulien - Van der Linden Dries - Van Paesschen Constant - Vanderhasselt Christophe - Vandousselaere Kelly

 

Opglabbeek – CSI2* : 13/05/2021 – 16/05/2021

Buyse Juliette - Cleeren Kristof - Clemens Pieter - Conter Zoe - Cox Karel - Demolie Camille - Denutte Hendrik - Francois Emilie - Geurts Jessica - Guery Jerome - Guery Patricia - Guisson Aurelia - Guisson Tristan - Haep Katja - Hemeryck Rik - Herpoel Juliette - Kenis Pieter - Peeters Leonie - Philippaerts Nicola - Putters Claire - Putters Evelyne - Schepers Paulien - Van der Linden Dries - Van Duppen Charlotte - Van Paesschen Constant - Vanderhasselt Christophe

 

Opglabbeek – CSI1* : 13/05/2021 – 16/05/2021

Beel Ann - Biebuyck Camille - Bradt Quinten - Castro Louise - Celis Davy - Celis Kim - Charon Deligny Mathis - Claessens Florian - Danneels Anouch - De Meyer Gaëlle - Denutte Jules - Geurts Jessica - Goudezeune Mathieu - Hemeryck Rik - Herpoel Juliette - Igalson Muriel - Lahousse Judith - Lambrecht Louis - Maelfait Sam - Neven Wout - Robberechts Thibeau - Rogiest Emile - Rombouts Seppe - Schepers Paulien - Van Der Meerschen Nikita - Van Duppen Charlotte - Van Paesschen Constant - Vandousselaere Kelly - Vangeebergen Giel - Verhoogen Daan

 

Samorin – CSI2*-W : 13/05/2021 – 16/05/2021

Vanhauter Laurence - Vinckier Jan

 

Samorin – CSIYH1* : 13/05/2021 – 16/05/2021

Vanhauter Laurence

 

Dressuur


Grote-Brogel – CDIJ : 14/05/2021 – 16/05/2021

Brauwers Louise: Esprit
Clabots Brittany: Fluegel
De Jong Jette: Indini
Goovaerts Alexander: Habiba Vh Bloemenhof
Hertogs Seppe: Goby
Jorissen Lilly: Secret Agent Amour
Nevelsteen Michiel: Lars Van Het Kristoffelhof
Opsomer Julie: Parodie 360
Scheys Thieu: Venice
Sutherland Julie: Febe CvH

 

Grote-Brogel – CDIY : 14/05/2021 – 16/05/2021

Colling Maïté: Rapallo C.L.
Richmond Charlotte: Goliath van de Kempenhoeve
Van Den Steen Amber: Fame

 

Grote-Brogel – CDI3* : 14/05/2021 – 16/05/2021

Cool Isabel: Glorious Coolhorses
Defalque Charlotte: Botticelli
Fairchild Alexa: Dabanos D’o4
Hendrikx Suraya: Dear Friend 2
Koninx Julie: Emmerson
Michiels Domien: Intermezzo Van Het Meerdaalhof
Pauluis Larissa: First- Step Valentin – flambeau
Poncelet Laureen: Sir Rubinus
Vandenberghe Thibault: Santiago Song
Vanommeslaghe Laurence: Edison – Havalon
Verwimp Jorinde: Cape Town – Golddream Vd Kempenhoeve

 

Grote-Brogel – CDIU25 : 14/05/2021 – 16/05/2021

De Graeve Laura: Charlie
Hendrikx Suraya: Black Beauty
Lammens Lauranne: Hilcara Van Het Vijverbos
Vandeborne Lore: Ikke-pia V/d Bergerhoeve

 

Grote-Brogel – CDIP : 14/05/2021 – 16/05/2021

Blommaert Ine: Wise Guy
Collard Clara: Orchid’s Borneo
COLLING Maïté: Donaldson 3
De Strooper Florentien: Coolhorses Casanova
Everars Liezel: Fs Capelli De Niro
Hermans Angelina: Djamila 36 – Macho
Herweyers Emilie: Don’t Dream WE
Leduc Elisabeth: Campsterhoven's Baldato 
Peeters Anna: Balotelli
Van Laeken Rhune: Drops
Verheecke Aude: Kronio van de Delthoeve
Waverijn Lisa: Dornier

 

Grote-Brogel – CDICh-A : 14/05/2021 – 16/05/2021

De Rover Xyliana: G-star
Vercammen Isabeau
Verwimp Elise: Boemerang

 

Eventing


Aston Le Walls – CCI4*-S : 11/05/2021 – 13/05/2021

Van Rijckevorsel Constantin: Inside Out Du Langwater

 

Kalundborg – CCIP2-L : 14/05/2021 – 16/05/2021

Bosschaerts Febe: Gasmann B Vh Juxschot

 

Mennen


Kronenberg – CAI3*-P4 : 13/05/2021 – 16/05/2021

Bax Tinne: Beukenhof’s Iwan – Cuppers Salinero – Good Hope’s Kyokko – Vechtzicht Commanchero – Vechtzicht S Consul – Vechtzicht’s Challenger – Vechtzicht’s Conway
Vanhoenacker Julien: Blitz – Rhosbrenin Hedydd – Trippel – Vierhoek’s Jackson – Zonnekamp’s Brightly Shining

 

Kronenberg – CAI3*-H2 : 13/05/2021 – 16/05/2021

Andre Jean-Charles: Noble De Lambetiennes – Playboys des Lambetiennes
Binet Nicolas: Diego D – Harant – Ivan – Windsor
Heylen Wim: Elmo B – Figaro A – Garvin van Papinglo

 

Kronenberg – CAI3*-H4 WCupQ : 13/05/2021 – 16/05/2021

Degrieck Dries: d’aguistinie – Dirk – Garrelt – Grenadier – Hunter – Karpos – Kizandro – Zilverone
Geerts Glenn: Aba Sam – Birckhouse Billie – Dash – De Solist – Erdball – Goliath van Buterheideveld – Intens – Isaac – Ivilandro – Zeron

 

Kronenberg – CAI2*-P1 : 13/05/2021 – 16/05/2021

Jacobs Karl: Templedruid Guatemala
Pallen Sebastien: Carlo

 

Kronenberg – CAI2*-P2 : 13/05/2021 – 16/05/2021

Pottier Hugues: Cunera Alcatraz – Equi Center’s Isis – Palermo

 

Kronenberg – CAI2*-H4 : 13/05/2021 – 16/05/2021

Stokmans Tom: Bouke – Cassallums Gian – Topspeed Bauke – Topspeed Sanne – YK Tieme

 

Kronenberg – CAI3*-P2 : 13/05/2021 – 16/05/2021

Van Den Broeck Pieter: Heidewinde’s Parelli – Vierwindstreken Myron – Zandberg’s Job

 

Endurance


Alcacer Do Sal – CEI1* 100 : 15/05/2021 – 15/05/2021

Hardy Elisabeth: Elton Grezette

 

Vaissac – CEI1* 100 : 15/05/2021 – 15/05/2021

Peignat Steve: Eaunoire Ikam

 


Nieuws afgelopen 24 uur


Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2021 © Galop.be & Pweb Solutions