Internationale selecties
De top van de Belgische springsport komt deze week aan de start in Doha, waar er ter voorbereiding van de start van de Longines Global Champions Tour op vijfsterrenniveau gesprongen wordt. Verder is er ook nog actie op de verschillende springtours in Portugal en Spanje en in eigen land zijn we opnieuw te gast in het Sentower Park.
Jumping
Vejer de la Frontera – CSI1* : 22/02/2021 – 28/02/2021
Ameeuw Louise - Dewaele Julie - Geurts-Dalton Sophie - Grove Alex - Willems Nathalie
Vejer de la Frontera – CSIYH1* : 22/02/2021 – 28/02/2021
Andries Stephanie - Carton Inge - Caubergs Dennis - Guery Jerome - Hendrickx Dominique - Lenoble Marine - Patteet Gudrun - Philips Ignace - Thiry Manuel - Van Gelderen Boy-Adrian - Van Vreckom Evelyne
Vejer de la Frontera – CSI4* : 22/02/2021 – 28/02/2021
Andries Stephanie - Caubergs Dennis - De Vos Ines - Geurts-Dalton Sophie - Guery Jerome - Hendrickx Dominique - Lenoble Marine - Paridaen Aiko - Patteet Gudrun - Philips Ignace - Thiry Manuel - Van Gelderen Boy-Adrian - Van Massenhove Jordy - Vermeir Wilm
Vilamoura – CSIYH2* : 22/02/2021 – 28/02/2021
Bollen Thibaut - De Mevius Aurelie - Kumps Alexander
Vilamoura – CSI1* : 22/02/2021 – 28/02/2021
De Mevius Aurelie - De Mevius Pauline
Vilamoura – CSI3* : 22/02/2021 – 28/02/2021
Bollen Thibaut - Kumps Alexander - Mathy Francois Jr - Stevenart Jude - Thiry Jose
Oliva – CSIYH1* : 23/02/2021 – 28/02/2021
Daigneux- Lange Fabienne - Decroix Gaetan - Deknudt Cederick - Devos Lieven - Hemeryck Rik - Philippaerts Anthony - Philippaerts Thibault - Thonon Virginie - Timmerman Stijn - Vandousselaere Kelly - Vereecke Andres - Vereecke Koen
Oliva – CSI3* : 23/02/2021 – 28/02/2021
Conter Emilie - Daigneux- Lange Fabienne - De Laet Shari - Devos Lieven - Hemeryck Rik - Lambrecht Vincent - Lenssens Johan - Philippaerts Anthony - Philippaerts Ludo - Philippaerts Thibault - Strubbe Elisa - Thonon Virginie - Timmerman Stijn - Vandousselaere Kelly - Vereecke Andres - Vereecke Koen
Oliva – CSI1* : 23/02/2021 – 28/02/2021
Arroyave Elise - Brutsaert Leon - Castro Louise - Conter Emilie - Daigneux- Lange Fabienne - Decroix Gaetan - Delree Maite - Demuynck Freddy - Demuynck Gail - Hemeryck Rik - Jennen Eva - Lambrecht Louis - Lambrecht Nicolas - Lambrecht Vincent - Philippaerts Anthony - Reners Febe - Schmidt Sophie - Strubbe Elisa - Thonon Virginie - Timmerman Stijn - Vandousselaere Kelly - Ver Linde Sarah - Vereecke Andres - Vereecke Koen
Royan – CSI1* : 23/02/2021 – 28/02/2021
Botton Gilles
Royan – CSI2* : 23/02/2021 – 28/02/2021
Botton Gilles
Wellington FL – CSI5* : 23/02/2021 – 28/02/2021
Conter Zoe - Philippaerts Nicola
Gorla Minore – CSI2* : 24/02/2021 – 28/02/2021
Cox Karel
Gorla Minore – CSI1* : 24/02/2021 – 28/02/2021
Santens Irène
Doha, Al Shaqab – CSI5* : 25/02/2021 – 27/02/2021
Bruynseels Niels - Devos Pieter - Philippaerts Olivier - Van Paesschen Constant - Verlooy Jos - Wathelet Gregory
Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 25/02/2021 – 28/02/2021
Anthonissen Bart - Beevers Ben - Carton-Grootjans Ann - Cornelis Kelly - Den Doelder Marinus - Franco Edwin - Gelin Melanie - Geysen Jan - Gustin Catherine - Haep Katja - Haep Pascale - Housen Emilia - Luyten Sam - Mulders Ruben - Pierrin Delphine - Prouve Bert - Stegen Thimo - Thirion Laurent - Tips Maxime - Tonet Ive - Vanderhasselt Yves - Verberckmoes Maartje
Opglabbeek – CSI2* : 25/02/2021 – 28/02/2021
Anthonissen Bart - Cannaert Loic - Carton-Grootjans Ann - Caubergs Dimitri - Cleeren Kristof - De Winter Jeroen - Dekkers Dries - Den Doelder Marinus - Dunon Gilles - Fievez Bo - Gelin Melanie - Geysen Jan - Haep Katja - Haep Pascale - Housen Alexander - Housen Emilia - Pierrin Delphine - Postelmans Lotte - Prouve Bert - Prouve Tim - Rotsaert Aliki - Thirion Laurent - Tips Maxime - Vanderhasselt Yves - Verberckmoes Maartje
Opglabbeek – CSI1* : 25/02/2021 – 28/02/2021
Beevers Ben - Buyse Juliette - Cannaert Loic - Caubergs Dimitri - Claessens Florian - Fievez Bo - Housen Emilia - Jobe Marion - Mulders Ruben - Pierrin Delphine - Schouterden Amélie - Tips Maxime - Vangeebergen Giel
Eventing
Montelibretti – CCI3*-L : 25/02/2021 – 28/02/2021
Vilain Seppe: Kawa de la Cour Z
Montelibretti – CCI3*-S : 25/02/2021 – 28/02/2021
Degros Hendrik: Lanciano
Dehoorne Arthur: Cloud Dancer
Peeters Jasper: Jackass PK
Vilain Seppe: Lamparo V
Montelibretti – CCI2*-L : 25/02/2021 – 28/02/2021
Degros Hendrik: Lanciano
Vervaecke Kris: Orval ten hunsel
Montelibretti – CCI2*-S : 25/02/2021 – 28/02/2021
de Jamblinne Geoffroy: Consequent Pia Z
Degros Hendrik: Countrie
Minner Manon: Cool dancer
Petillion Benoit: Eros van de steenakker
Vervaecke Kris: Guantanamo Van Alsingen
Montelibretti – CCI1*-Intro : 25/02/2021 – 28/02/2021
de Jamblinne Axelle: Indila de la Licorne
de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton
Degros Hendrik: Coolja
Dehoorne Arthur: Salut Salon
Eggermont Lynn: Lory Van Het Lichterveld Z
Petillion Benoit: High Potential