Internationale selecties
Terwijl er in het zuiden van Europa nog duchtig gesprongen wordt op de verschillende tours van Spanje, Portugal en Italië trekken in eigen land de internationale ruiters opnieuw naar het Sentower Park.
Jumping
Vilamoura - CSI4* : 10/11/2020 - 13/11/2020
Carton-Grootjans Ann - Conter Zoe - Mathy Francois Jr - Patteet Gudrun - Philippaerts Nicola - Philippaerts Thibault - Schoonbroodt - de Azevedo Celine - Wathelet Gregory
Vilamoura - CSIYH1* : 10/11/2020 - 13/11/2020
Conter Zoe - Philippaerts Thibault
Oliva – CSIYH1* : 10/11/2020 – 15/11/2020
Berrittella Loris - Conter Emilie - Daigneux- Lange Fabienne - De Grande Jean - Devos Lieven - Genin Bertrand - Guery Jerome - Guery Patricia - Hemeryck Rik - Lambrecht Vincent - Lauwers Candice - Malfait David - Ruant Julie-pascale - Stappaerts Daniel - Strubbe Elisa - Thonon Virginie - Van Paesschen Constant - Vandousselaere Kelly - Verberckmoes Maartje - Vereecke Koen
Oliva – CSI2* : 10/11/2020 – 15/11/2020
Berrittella Loris - Cools Gill - Cox Karel - d’ Andrimont Stephanie - Demolie Camille - Demuynck Freddy - Detry Gilles - Devos Lieven - Genin Bertrand - Guery Jerome - Guery Patricia - Hemeryck Rik - Jennen Eva - Lambrecht Vincent - Malfait David - Paridaen Aiko - Strubbe Elisa - Thonon Virginie - Van Paesschen Constant - Vandousselaere Kelly - Verberckmoes Maartje - Vereecke Koen
Oliva – CSI1* : 10/11/2020 – 15/11/2020
Bruylants Nicolas - Cools Gill - d’ Andrimont Stephanie - Daigneux- Lange Fabienne - De Grande Jean - Demolie Camille - Devos Lieven - Guery Mathieu - Hemeryck Alexis - Hemeryck Rik - Jennen Eva - Lambrecht Vincent - Meerlaen Bernard - Paridaen Aiko - Stappaerts Daniel - Strubbe Elisa - Stubbe Marianne - Vaes Elien - Van Paesschen Constant
Gorla Minore – CSIYH1* : 12/11/2020 – 15/11/2020
Philips Ignace
Gorla Minore – CSI2* : 12/11/2020 – 15/11/2020
Philips Ignace
Opglabbeek – CSI1* : 12/11/2020 – 15/11/2020
Aoufi Ines - Boyen Jan - De Laet Shari - Dermaut Tommy - Jonkmans Patrick - Kindt Delphine - Loconsole Elisa - Mees Frederik - Nassen Silke - Peeters Charlotte - Prouve Simon - Schepers Jeroen - Symons Hannes - Van Massenhove Jordy - Vandergeeten Charline - Verlies Nick - Vermeulen Nicolas - Vermeulen Thibault - Wouters Seppe
Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 12/11/2020 – 15/11/2020
Andries Stephanie - Clemens Pieter - Cornelis Kelly - Dermaut Tommy - Detheux – Binet Samantha - Dunon Gilles - Foulon Marie - Gelin Melanie - Hanlon Roy - Janssens Silke - Mertens Hanne - Postelmans Lotte - Prouve Simon - Prouve Tim - Spits Thibeau - Symons Hannes - Thirion Laurent - Thomas Gilles - Thys Jens - Van Dingenen Terry - Van Massenhove Jordy - Van Olst Mike - Vandenbossche Bjorn - Vandergeeten Charline - Vereecke Andres - Verlies Nick - Vermeir Steven - Vermeiren Dieter - Wouters Seppe
Opglabbeek – CSI2* : 12/11/2020 – 15/11/2020
Andries Stephanie - Clemens Pieter - De Laet Shari - Demeersman Dirk - Dermaut Tommy - Dunon Gilles - Gelin Melanie - Goossens Brecht - Hanlon Roy - Jonkmans Patrick - Kindt Delphine - Lambilliotte Eleonore - Lenssens Johan - Mertens Hanne - Peeters Charlotte - Philippaerts Olivier - Prouve Bert - Prouve Simon - Prouve Tim - Spits Thibeau - Symons Hannes - Thirion Laurent - Thomas Gilles - Thys Jens - Van Alken Jan - Van Decraen Kim - Van Dingenen Terry - Van Massenhove Jordy - Van Olst Mike - Vandenbossche Bjorn - Vereecke Andres - Verlies Nick - Vermeir Steven - Vermeir Wilm - Vermeiren Dieter - Vermeiren Tinne - Vermeulen Thibault
Valencia – CSIYH1* : 12/11/2020 – 15/11/2020
Clarys Bart - de boeck kasper - Laenen Melissa - Van Belle Mike
Valencia – CSI2* : 12/11/2020 – 15/11/2020
Clarys Bart - de boeck kasper - De Vos Ines - Thiry Jose - Van Belle Mike
Valencia – CSI1* : 12/11/2020 – 15/11/2020
de boeck kasper
Eventing
Barroca d’Alva – CCI2*-S : 17/11/2020 – 21/11/2020
Vanspringel Joris: Bill Bailey – Nolimit Vdb Z
Barroca d’Alva – CCI3*-S : 17/11/2020 – 21/11/2020
Binard Leon: Enzo van het Vennehof
Barroca d’Alva – CCI4*-S : 17/11/2020 – 21/11/2020
Vanspringel Joris: Creator Gs