Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
22/09/2020 10:22 - Algemeen

Internationale selecties

Terwijl er in Frankrijk opnieuw op vijfsterrenniveau gesprongen wordt op de Hubside Jumping van St. Tropez is in eigen land het internationale gezelschap verdeeld over enerzijds Jumping Bonheiden en anderzijds het Azelhof in Lier. De internationale jeugd komt dan weer in actie in het Sentower Park in Opglabbeek en ook in Gorla Minore en in Canteleu verschijnen er landgenoten aan de start. 

 

 

 

 

Jumping


Gorla Minore – CSIYH1* : 23/09/2020 – 27/09/2020

Kenis Pieter - Paridaen Aiko - Philips Ignace

 

Gorla Minore – CSI2* : 23/09/2020 – 27/09/2020

Kenis Pieter - Paridaen Aiko - Philips Ignace

 

Gorla Minore – CSI1* : 23/09/2020 – 27/09/2020

Kenis Pieter

 

Gorla Minore – CSIU25-A : 23/09/2020 – 27/09/2020

Paridaen Aiko

 

Lier – CSI3* : 23/09/2020 – 27/09/2020

Appelen Jeroen - Brondeel Donaat - Clarys Bart - Conter Zoe - Dunon Gilles - Gelin Melanie - Hazebroek Mathias - Hazebroek Maxime - Kumps Alexander - Lambilliotte Eleonore - Lutgen Eloise - Marien Frederic - Moeskops Bunoit - Philippe Charlotte - Rijnders Chaouki - Symons Hannes - Thomas Gilles - Van Roosbroeck Catherine - Vanderhasselt Christophe - Vermeersch Arthur - Vermeir Wilm - Vernaet Frederic - Vorsselmans Annelies - Vreys Michael

 

Lier – CSI1* : 23/09/2020 – 27/09/2020

Boyen Jan - Brondeel Donaat - Buyse Juliette  -Cohnen Laura - De Vos Jan - Druyts Axelle - Gaelens Maxine - Janssens Stephanie - Lutgen Eloise - Peeters June - Rijnders Chaouki - Schepers Paulien - Spits Patrik - Symons Hannes - Vaes Elien - Van Cauwenberghe Laurens - Van - Decraen Kim - Van Der Meerschen Nikita - Van Duppen Charlotte - Vermeersch Arthur - Vernaet Frederic - Vreys Michael

 

Lier – CSIYH1* : 23/09/2020 – 27/09/2020

Cannaert Loic - Clarys Bart - Conter Zoe - Druyts Axelle - Gelin Melanie - Hoeben Valentina - Korsten Lennert - Kumps Alexander - Rijnders Chaouki - Schepers Paulien - Van Duppen Charlotte - Van Gorp Marthe - Van Roosbroeck Catherine -Vermeir Wilm - Vernaet Frederic - Vorsselmans Annelies - Wenselaers Johan

 

Opglabbeek – CSIOP : 23/09/2020 – 27/09/2020

Braspenning Merel - De Plecker Vic - Dindane Rania - Eeckelaers Lien - Frederick Charlotte - Loenders Lore - Mees Frederik - Tijskens Laure -Van Den Branden Yari - Wouters Seppe

 

Opglabbeek – CSIOCh : 23/09/2020 – 27/09/2020

Ameeuw Louise - Beyers Helena - Biebuyck Camille - de boeck kasper - De Koning Marie - Denutte Jules - Peeters Jef - Van Den Branden Yari - Van Dijck Ines - Vandousselaere Paris - Vicini Nathan - Wouters Seppe

 

Opglabbeek – CSIOJ : 23/09/2020 – 27/09/2020

de Azevedo Luiz Felipe Neto - Guisson Aurelia - Guisson Tristan - Housen Alexander - Housen Emilia - Oost Alice - Philippaerts Anthony - Putters Evelyne - Van Beek Roy - Vandecasteele Bart Jay Junior

 

Opglabbeek – CSIOY : 23/09/2020 – 27/09/2020

Demolie Camille - Luyten Kylian - Morssinkhof Simon - Philippaerts Thibault - Putters Claire - Raulier Valentine - Sebrechts Max - Spits Thibeau

 

Bonheiden – CSIYH1* : 24/09/2020 – 27/09/2020

Andries Stephanie - Anthonissen Bart - Baerts Nico - Beirens Yanick - Berrittella Loris - Bille Brecht - Carton-Grootjans Ann - De Backer Nina - De - Baets Chanel - Devos Lieven - Evrard Emilie - Fockaert Niels - Galdini Fabrice - Gaublomme Arnaud - Gaublomme Brent - Goffinet Thierry - Haep Katja - Hendrickx Dominique - Laenen Melissa - Lahousse Judith - Lambrecht Vincent - Le Jeune Philippe - Leys Senne - Naessens Benny - Nijs Katrien - Rombouts Kirsten - Ruant Julie-pascale - Servais Stephanie - Thys Jens - Van Belle Mike - Van Houdt Zoë - Vandenberk Jens - Vermeiren Tinne

 

Bonheiden – CSI2* : 24/09/2020 – 27/09/2020

Andries Stephanie - Anthonissen Bart - Auwers Steve - Baerts Nico - Berrittella Loris - Bille Brecht - Carton-Grootjans Ann - De Baets Chanel - Dekkers Dries - Devos Lieven - Fockaert Niels - Galdini Fabrice - Gaublomme Arnaud - Gaublomme Brent - Goffinet Thierry - Goossens Gregory - Haep Katja - Harmegnies Maxime - Hendrickx Dominique - Lahousse Judith - Lambrecht Vincent - Le Jeune Philippe - Leys Senne - Madrenas Lola - Naessens Benny - Nijs Katrien - Ockerman Chloe - Oris Karen - Peeters Leonie - Rombouts Kirsten - Stalpaert Gaetan - Thiry Kim - Thonon Virginie - Thys Jens - Van Alken Jan - Van Belle Mike - Vandenberk Jens - Vandousselaere Kelly - Verberckmoes Maartje - Vermeiren Brenda - Vermeiren Dieter - Vermeiren Tinne - Wellens Anthony - Willems Nathalie

 

Bonheiden – CSI1* : 24/09/2020 – 27/09/2020

Al Attar Orwa - Arroyave Elise - Auwers Steve - Bille Brecht - Callewaert Alexy - Cassart Emilie - Coessens Machteld - Cohnen Laura - De Baets Chanel - De Koninck Amber - De Vos Elisha - Delree Maite - Devisscher Margot - Kinsabil Jade - Lambrecht Louis - Lambrecht Nicolas - Leys Lynn - Maes Shirley - Smets Mauranne - Stubbe Marianne - Thonon Virginie - Van Alken Jan - Van Belle Dylan - Van Renterghem Jade - Verberckmoes Maartje - Verelst Anna-laura - Willems Nathalie

 

Canteleu – CSIP : 24/09/2020 – 27/09/2020

Barra Aloha-Jenna - Doem Isee

 

Canteleu – CSIAm-A : 24/09/2020 – 27/09/2020

Guillaume Elodie - Santens Irène

 

Canteleu – CSIYH1* : 24/09/2020 – 27/09/2020

Budd Nathan - Carton Inge - De Bock Valentijn - Hemeryck Rik - Vereecke Koen

 

Canteleu – CSI1* : 24/09/2020 – 27/09/2020

Adam Constance - Carton Inge - De Bock Audrey - De Brabander Karline - Dursin Simon - Guillaume Elodie - Guillaume Patrick

 

Canteleu – CSI3* : 24/09/2020 – 27/09/2020

Budd Nathan - Clemens Pieter - Doem Arnaud - Hemeryck Rik - Thiry Jose - Vereecke Koen

 

St Tropez – Grimaud – CSI3* : 24/09/2020 – 27/09/2020

Conter Emilie - Conter Zoe

 

St Tropez – Grimaud – CSI2* : 24/09/2020 – 27/09/2020

Conter Emilie - Conter Zoe - Patteet Gudrun

 

St Tropez – Grimaud – CSI5* : 24/09/2020 – 27/09/2020

Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Philippaerts Olivier - Verlooy Jos - Wathelet Gregory

 

Zduchovice – CSIYH1* : 24/09/2020 – 27/09/2020

Vanhauter Laurence

 

Zduchovice – CSI2* : 24/09/2020 – 27/09/2020

Vanhauter Laurence

 

Dressuur


Hagen a. T. W. – CDIJ : 24/09/2020 – 27/09/2020

Collard Clara: Escape

 

Hagen a. T. W. – CDI1* : 24/09/2020 – 27/09/2020

Spahn Marc Peter: SBS Jeroen

 

Hagen a. T. W. – CDI4* : 24/09/2020 – 27/09/2020

Spahn Marc Peter: Dashy Boy

 

Mennen


Chablis – CAI3*-P4 : 23/09/2020 – 27/09/2020

Deudon Nicolas: Dempsy Calipso – Elmo – Hynder Hoeve S Osiris – Sander

 

Chablis – CAI3*-P2 : 23/09/2020 – 27/09/2020

Pottier Hugues: Cunera Alcatraz – Equi Center’s Isis – Palermo

 

Chablis – CAI3*-P1 : 23/09/2020 – 27/09/2020

Schuddinck Denny: Aran van ter Beke – Orchid’s Nelson

 

Chablis – CAI3*-H1 : 23/09/2020 – 27/09/2020

Lejeune Etienne: Frederik
Louesse Etienne: Baltick
Malherbes Louis Marie: Hollywood
Meuwis Jonathan: Happy des Cerisiers
Philippot Laure: Galen V
Wentein Mark: Torsten

 

Endurance


Vic – CEI2* 120 : 27/09/2020 – 27/09/2020

Bastijns Peter: Gala de Alborada

 


Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2020 © Galop.be & Pweb Solutions