Internationale selecties
Onze nationale springtop trekt deze week opnieuw naar de Hubside Jumping in St. Tropez waar er opnieuw op vijfsterrenniveau gesprongen wordt. In eigen land wordt er internationaal gesprongen in het Azelhof in Lier en de jeugd trekt naar het Sentower Park in Opglabbeek. Bij onze noorderburen is er opnieuw actie in het Equestrian Centre De Peelbergen in Kronenberg.
Jumping
Gorla Minore – CSI3* : 16/09/2020 – 20/09/2020
Philips Ignace
Gorla Minore – CSIYH1* : 16/09/2020 – 20/09/2020
Philips Ignace
St Tropez – Grimaud – CSI1* : 16/09/2020 – 20/09/2020
Delree Maite
St Tropez – Grimaud – CSI2* : 16/09/2020 – 20/09/2020
Conter Zoe - Wathelet Gregory
St Tropez – Grimaud – CSI5* : 16/09/2020 – 20/09/2020
Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Philippaerts Olivier - Verlooy Jos - Wathelet Gregory
Vejer de la Frontera – CSI3* : 16/09/2020 – 20/09/2020
Van den Eynden Yörg
Busto Arsizio – CSI3* : 17/09/2020 – 20/09/2020
Sebrechts Max
Canteleu – CSI2* : 17/09/2020 – 20/09/2020
Berlemont Sebastien - De Brabander Karline - Ducci Frantz - Hoflack Stive - Mahieu Laurent - Thiry Jose - Vanderwegen Neal - Vereecke Koen
Canteleu – CSI1* : 17/09/2020 – 20/09/2020
Berlemont Sebastien - Deraedt Christof - Ducci Frantz - Hoflack Stive - Lissens Hanne - Mahieu Laurent - Tournay Charlotte - Vanderwegen Neal - Vereecke Koen
Canteleu – CSIAm-A : 17/09/2020 – 20/09/2020
Dislaire Florian - Gilgemyn Emma - Stubbe Pieter - Tournay Charlotte
Fontainebleau – CSIV-B : 17/09/2020 – 20/09/2020
Beuken Martine - Vandermeersch Luc - Vankemmel Gino
Herzlake – CSIYH1* : 17/09/2020 – 20/09/2020
Philippaerts Thibault - Spits Thibeau - Thomas Gilles - Vereecke Andres
Herzlake – CSI2* : 17/09/2020 – 20/09/2020
Philippaerts Thibault - Spits Thibeau - Thomas Gilles - Vereecke Andres
Kronenberg – CSIYH1* : 17/09/2020 – 20/09/2020
Andries Stephanie - Cox Karel - De Baets Chanel - Hendrickx Dominique - Houben Laurens - Sneppe Tom
Kronenberg – CSI2* : 17/09/2020 – 20/09/2020
Andries Stephanie - Brutsaert Leon - Claeys Jan - Cox Karel - De Baets Chanel - De Reviere Ann-sophie - De Wit Thomas - Den Doelder Marinus - Hendrickx Dominique - Houben Laurens - Lenoble Marine - Moeskops Bunoit - Rotsaert Aliki - Vandenberk Jens
Kronenberg – CSI1* : 17/09/2020 – 20/09/2020
Brutsaert Leon - Claessens Florian - Claeys Jan - De Baets Chanel - De Beule Eliane - De Reviere Ann-sophie - Lenoble Marine - Saelens Laura - Van den Bossche Pieter - Willems Nathalie
Lier – CSIYH1* : 17/09/2020 – 20/09/2020
De Coninck Tanguy - De Hornois Caro-Belle - De Pelsmaeker Elke - Druyts Axelle - Gelin Melanie - Geurts Jessica - Godecharle Maxim - Goossens Brecht - Korsten Lennert - Putters Claire - Putters Evelyne - Rijnders Chaouki - Schuurmans Stijn - Stotzem Laura - Van Beek Roy - Van Den Branden Geert - Van Gorp Marthe - Van Opstal Stijn - Van Roosbroeck Catherine - Vermeiren Jan - Vets-Nicasi Tina - Wenselaers Johan
Lier – CSI1* : 17/09/2020 – 20/09/2020
Bertels Bieke - Boyen Jan - Cohnen Laura - Cools Axelle - Cuypers Maximiliaan - De Corte Stephanie - De Pelsmaeker Elke - Demuynck Gail - Druyts Axelle - Gaelens Maxine - Geurts Jessica - Godecharle Estelle - Godecharle Maxim - Goossens Brecht - Hamers Joel - Kundycki Marie - Malisart Lies - Mallinjoud Jean-Francois - Marien Frederic - Schepers Paulien - Schuurmans Stijn - Stubbe Marianne - Van Beek Roy - Van den Bossche Pieter - Van Den Branden Yari - Vermeiren Jan - Vets-Nicasi Tina
Lier – CSI2* : 17/09/2020 – 20/09/2020
Appelen Jeroen - Baerts Nico - Clarys Bart - De Bruyn Lander - De Coninck Tanguy - De Hornois Caro-Belle - Demolder Johan - Gelin Melanie - Geurts Jessica - Godecharle Maxim - Goossens Brecht - Hazebroek Mathias - Hazebroek Maxime - Hemeryck Rik - Lambilliotte Eleonore - Malisart Lies - Marien Frederic - Putters Claire - Putters Evelyne - Rijnders Chaouki - Stalpaert Gaetan - Stotzem Laura - Strubbe Elisa - Thirion Laurent - Thiry Kim - Van Beek Roy - Van Opstal Stijn - Van Roosbroeck Catherine - Vermeiren Jan - Vets-Nicasi Tina - Wenselaers Johan
Opglabbeek – CSIU25-A : 17/09/2020 – 20/09/2020
Boffin Camille - Hendrix Kobe - Housen Alexander - Housen Emilia - Schmidt Jerome
Opglabbeek – CSIJ-A : 17/09/2020 – 20/09/2020
Housen Alexander - Lemmens Daan - Schmidt Jerome - Schmidt Sophie
Opglabbeek – CSICh-A : 17/09/2020 – 20/09/2020
Van Der Meerschen Nikita - Wouters Seppe
Opglabbeek – CSIP : 17/09/2020 – 20/09/2020
De Keersmaecker Juna-Jane - Van Der Meerschen Nikita - Verschooten Zoë - Wouters Seppe
Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 17/09/2020 – 20/09/2020
Cannaert Loic
Ranshofen – CSIYH1* : 18/09/2020 – 20/09/2020
Masson Raphael
Ranshofen – CSI2* : 18/09/2020 – 20/09/2020
Masson Raphael
Ranshofen – CSI1* : 18/09/2020 – 20/09/2020
Masson Raphael
Eventing
Pompadour – CCIYH2*-S : 16/09/2020 – 20/09/2020
de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton
Gavrilovic Cyril: El Mundo De Gasco – Elvyne Dervenn
Varsseveld – CCIP1-L : 18/09/2020 – 20/09/2020
Dehoorne Marie: Picasso-Drum VH Juxschot
Varsseveld – CCI2*-L : 18/09/2020 – 20/09/2020
Beyne Bruno: Idith De Saar
De Baets Alissa: Juorum Van’t Welthof
de Liedekerke – Meier Lara: oda
De Pauw Stefaan: Kwinto van ‘t Wijwater
Dehoorne Manon: Clementine De Brenne
Geirnaert Rik: Dalton De La Vie Z
Madrenas Lola: Valentino de Nine Z
Van Den Broeck Lander: F.f. Welldone
Van Den Broeck Tom: Kaaiman V/D Kooldries
Vermoortele Zoe: Cric Crac V
Vervaecke Senne: Jeno – Orval ten hunsel
Varsseveld – CCI2*-S : 18/09/2020 – 20/09/2020
Adriaensen Geert: Vermeil Menjoulet
Caulier Virginie: Expat Blanc
Coevoet An Sofie: Catoo Z
De Cartier Sybille: Un de Nanou
De Cleene Wouter: Goteus S
de Liedekerke – Meier Lara: Hermione D’arville – Hooney D’arville – Origi
Delvaux Camille: Qc Rock And Roll
Devriendt Francis: Mellow Vh Polderhof
Geeroms Yarno: Cassandra GZ
Geldhof Klara: Livius
Gilbert Alexia: Ginger
Houyon Armelle: L’Eau De Vie Z
Magnus Tine: Gariena G
Petillion Benoit: Eros van de steenakker
Quataert David: Belauchy
Raty Chloe: ambassadeur d’oc
Schmitz Julia: Figaro Des Concessions – Lady Like
SIMONS GAUKE: Hasta La Vista
Taquet Maelle: Grafitti Van t Stelenshof
Van Den Broeck Lander: Word For Word
Vervaecke Senne: Google Van Alsingen
Verwimp Jarno: Tabries
Vilain Seppe: Lamparo V
Wandels Shanna: Krovo s Bugatti
Varsseveld – CCI3*-L : 18/09/2020 – 20/09/2020
D’Hoker Stef: Keep Safe G Z
de Liedekerke – Meier Lara: Freya Des Concessions
Thual Camille: Nereo CP
Verwimp Jarno: Hilton – Vigo’s Flip De Muze Z
Varsseveld – CCI3*-S : 18/09/2020 – 20/09/2020
Biebuyck Freek: Darjeeling Du Leou
Boon Maarten: Gravin van Cantos
Both Kristien: Kaiser uit de Melle
Brechon Laetitia: Guido
Caulier Virginie: Hobama de la Baille Rouge
Chabot Christian: Flora-B-Lux
De Cleene Wouter: Bohannan – Magic Dreams van ‘t Hulsbos
de Liedekerke – Meier Lara: Alpaga D’Arville
De Wandel Kris: Marion Van De Perelaar
Heyndrickx Kurt: Quinlan Z
Magnus Tine: Gini ten Hunsel
Peeters Jasper: Jackass PK
Pupier Bruno: Esterella Vp Wisbecq
Van Winkel Steve: Bhf Tuxedo – Vainquer Z
Vanspringel Joris: Nolimit Vdb Z
Vilain Seppe: Kawa de la Cour Z
Endurance
Florac – CEI1* 100 : 17/09/2020 – 20/09/2020
Just Celine: Naanaa
Florac – CEI2* 120 : 17/09/2020 – 20/09/2020
Vandewalle Faye: Quorem
Avilly St Leonard – CEI1* 100 : 19/09/2020 – 19/09/2020
Schuiten Louna: Sabah du Courtisot