Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
15/09/2020 08:54 - Algemeen

Internationale selecties

Onze nationale springtop trekt deze week opnieuw naar de Hubside Jumping in St. Tropez waar er opnieuw op vijfsterrenniveau gesprongen wordt. In eigen land wordt er internationaal gesprongen in het Azelhof in Lier en de jeugd trekt naar het Sentower Park in Opglabbeek. Bij onze noorderburen is er opnieuw actie in het Equestrian Centre De Peelbergen in Kronenberg. 

 

 

 

 

 

 

 

Jumping


Gorla Minore – CSI3* : 16/09/2020 – 20/09/2020

Philips Ignace

 

Gorla Minore – CSIYH1* : 16/09/2020 – 20/09/2020

Philips Ignace

 

St Tropez – Grimaud – CSI1* : 16/09/2020 – 20/09/2020

Delree Maite

 

St Tropez – Grimaud – CSI2* : 16/09/2020 – 20/09/2020

Conter Zoe - Wathelet Gregory

 

St Tropez – Grimaud – CSI5* : 16/09/2020 – 20/09/2020

Bruynseels Niels - Devos Pieter - Guery Jerome - Philippaerts Olivier - Verlooy Jos - Wathelet Gregory

 

Vejer de la Frontera – CSI3* : 16/09/2020 – 20/09/2020

Van den Eynden Yörg

 

Busto Arsizio – CSI3* : 17/09/2020 – 20/09/2020

Sebrechts Max

 

Canteleu – CSI2* : 17/09/2020 – 20/09/2020

Berlemont Sebastien - De Brabander Karline - Ducci Frantz - Hoflack Stive - Mahieu Laurent - Thiry Jose - Vanderwegen Neal - Vereecke Koen

 

Canteleu – CSI1* : 17/09/2020 – 20/09/2020

Berlemont Sebastien - Deraedt Christof - Ducci Frantz - Hoflack Stive - Lissens Hanne - Mahieu Laurent - Tournay Charlotte - Vanderwegen Neal - Vereecke Koen

 

Canteleu – CSIAm-A : 17/09/2020 – 20/09/2020

Dislaire Florian - Gilgemyn Emma - Stubbe Pieter - Tournay Charlotte

 

Fontainebleau – CSIV-B : 17/09/2020 – 20/09/2020

Beuken Martine - Vandermeersch Luc - Vankemmel Gino

 

Herzlake – CSIYH1* : 17/09/2020 – 20/09/2020

Philippaerts Thibault  - Spits Thibeau - Thomas Gilles - Vereecke Andres

 

Herzlake – CSI2* : 17/09/2020 – 20/09/2020

Philippaerts Thibault - Spits Thibeau - Thomas Gilles - Vereecke Andres

 

Kronenberg – CSIYH1* : 17/09/2020 – 20/09/2020

Andries Stephanie - Cox Karel - De Baets Chanel - Hendrickx Dominique - Houben Laurens - Sneppe Tom

 

Kronenberg – CSI2* : 17/09/2020 – 20/09/2020

Andries Stephanie - Brutsaert Leon - Claeys Jan - Cox Karel - De Baets Chanel - De Reviere Ann-sophie - De Wit Thomas - Den Doelder Marinus - Hendrickx Dominique - Houben Laurens - Lenoble Marine - Moeskops Bunoit - Rotsaert Aliki - Vandenberk Jens

 

Kronenberg – CSI1* : 17/09/2020 – 20/09/2020

Brutsaert Leon - Claessens Florian - Claeys Jan - De Baets Chanel - De Beule Eliane - De Reviere Ann-sophie - Lenoble Marine - Saelens Laura - Van den Bossche Pieter - Willems Nathalie

 

Lier – CSIYH1* : 17/09/2020 – 20/09/2020

De Coninck Tanguy - De Hornois Caro-Belle - De Pelsmaeker Elke - Druyts Axelle - Gelin Melanie - Geurts Jessica - Godecharle Maxim - Goossens Brecht - Korsten Lennert - Putters Claire - Putters Evelyne - Rijnders Chaouki - Schuurmans Stijn - Stotzem Laura - Van Beek Roy - Van Den Branden Geert - Van Gorp Marthe - Van Opstal Stijn - Van Roosbroeck Catherine - Vermeiren Jan - Vets-Nicasi Tina - Wenselaers Johan

 

Lier – CSI1* : 17/09/2020 – 20/09/2020

Bertels Bieke - Boyen Jan - Cohnen Laura - Cools Axelle - Cuypers Maximiliaan - De Corte Stephanie - De Pelsmaeker Elke - Demuynck Gail - Druyts Axelle - Gaelens Maxine - Geurts Jessica - Godecharle Estelle - Godecharle Maxim - Goossens Brecht - Hamers Joel - Kundycki Marie - Malisart Lies - Mallinjoud Jean-Francois - Marien Frederic - Schepers Paulien - Schuurmans Stijn - Stubbe Marianne - Van Beek Roy - Van den Bossche Pieter - Van Den Branden Yari - Vermeiren Jan - Vets-Nicasi Tina

 

Lier – CSI2* : 17/09/2020 – 20/09/2020

Appelen Jeroen - Baerts Nico - Clarys Bart - De Bruyn Lander - De Coninck Tanguy - De Hornois Caro-Belle - Demolder Johan - Gelin Melanie - Geurts Jessica - Godecharle Maxim - Goossens Brecht - Hazebroek Mathias - Hazebroek Maxime - Hemeryck Rik - Lambilliotte Eleonore - Malisart Lies - Marien Frederic - Putters Claire - Putters Evelyne - Rijnders Chaouki - Stalpaert Gaetan - Stotzem Laura - Strubbe Elisa - Thirion Laurent - Thiry Kim - Van Beek Roy - Van Opstal Stijn - Van Roosbroeck Catherine - Vermeiren Jan - Vets-Nicasi Tina - Wenselaers Johan

 

Opglabbeek – CSIU25-A : 17/09/2020 – 20/09/2020

Boffin Camille - Hendrix Kobe - Housen Alexander - Housen Emilia - Schmidt Jerome

 

Opglabbeek – CSIJ-A : 17/09/2020 – 20/09/2020

Housen Alexander - Lemmens Daan - Schmidt Jerome - Schmidt Sophie

 

Opglabbeek – CSICh-A : 17/09/2020 – 20/09/2020

Van Der Meerschen Nikita - Wouters Seppe

 

Opglabbeek – CSIP : 17/09/2020 – 20/09/2020

De Keersmaecker Juna-Jane - Van Der Meerschen Nikita - Verschooten Zoë - Wouters Seppe

 

Opglabbeek – CSIYH1* incl. 8yo : 17/09/2020 – 20/09/2020

Cannaert Loic

 

Ranshofen – CSIYH1* : 18/09/2020 – 20/09/2020

Masson Raphael

 

Ranshofen – CSI2* : 18/09/2020 – 20/09/2020

Masson Raphael

 

Ranshofen – CSI1* : 18/09/2020 – 20/09/2020

Masson Raphael

 

Eventing


Pompadour – CCIYH2*-S : 16/09/2020 – 20/09/2020

de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton
Gavrilovic Cyril: El Mundo De Gasco – Elvyne Dervenn

 

Varsseveld – CCIP1-L : 18/09/2020 – 20/09/2020

Dehoorne Marie: Picasso-Drum VH Juxschot

 

Varsseveld – CCI2*-L : 18/09/2020 – 20/09/2020

Beyne Bruno: Idith De Saar
De Baets Alissa: Juorum Van’t Welthof
de Liedekerke – Meier Lara: oda
De Pauw Stefaan: Kwinto van ‘t Wijwater
Dehoorne Manon: Clementine De Brenne
Geirnaert Rik: Dalton De La Vie Z
Madrenas Lola: Valentino de Nine Z
Van Den Broeck Lander: F.f. Welldone
Van Den Broeck Tom: Kaaiman V/D Kooldries
Vermoortele Zoe: Cric Crac V
Vervaecke Senne: Jeno – Orval ten hunsel

 

Varsseveld – CCI2*-S : 18/09/2020 – 20/09/2020

Adriaensen Geert: Vermeil Menjoulet
Caulier Virginie: Expat Blanc
Coevoet An Sofie: Catoo Z
De Cartier Sybille: Un de Nanou
De Cleene Wouter: Goteus S
de Liedekerke – Meier Lara: Hermione D’arville – Hooney D’arville – Origi
Delvaux Camille: Qc Rock And Roll
Devriendt Francis: Mellow Vh Polderhof
Geeroms Yarno: Cassandra GZ
Geldhof Klara: Livius
Gilbert Alexia: Ginger
Houyon Armelle: L’Eau De Vie Z
Magnus Tine: Gariena G
Petillion Benoit: Eros van de steenakker
Quataert David: Belauchy
Raty Chloe: ambassadeur d’oc
Schmitz Julia: Figaro Des Concessions – Lady Like
SIMONS GAUKE: Hasta La Vista
Taquet Maelle: Grafitti Van t Stelenshof
Van Den Broeck Lander: Word For Word
Vervaecke Senne: Google Van Alsingen
Verwimp Jarno: Tabries
Vilain Seppe: Lamparo V
Wandels Shanna: Krovo s Bugatti

 

Varsseveld – CCI3*-L : 18/09/2020 – 20/09/2020

D’Hoker Stef: Keep Safe G Z
de Liedekerke – Meier Lara: Freya Des Concessions
Thual Camille: Nereo CP
Verwimp Jarno: Hilton – Vigo’s Flip De Muze Z

 

Varsseveld – CCI3*-S : 18/09/2020 – 20/09/2020

Biebuyck Freek: Darjeeling Du Leou
Boon Maarten: Gravin van Cantos
Both Kristien: Kaiser uit de Melle
Brechon Laetitia: Guido
Caulier Virginie: Hobama de la Baille Rouge
Chabot Christian: Flora-B-Lux
De Cleene Wouter: Bohannan – Magic Dreams van ‘t Hulsbos
de Liedekerke – Meier Lara: Alpaga D’Arville
De Wandel Kris: Marion Van De Perelaar
Heyndrickx Kurt: Quinlan Z
Magnus Tine: Gini ten Hunsel
Peeters Jasper: Jackass PK
Pupier Bruno: Esterella Vp Wisbecq
Van Winkel Steve: Bhf Tuxedo – Vainquer Z
Vanspringel Joris: Nolimit Vdb Z
Vilain Seppe: Kawa de la Cour Z

 

Endurance


Florac – CEI1* 100 : 17/09/2020 – 20/09/2020

Just Celine: Naanaa

 

Florac – CEI2* 120 : 17/09/2020 – 20/09/2020

Vandewalle Faye: Quorem

 

Avilly St Leonard – CEI1* 100 : 19/09/2020 – 19/09/2020

Schuiten Louna: Sabah du Courtisot

 


Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2020 © Galop.be & Pweb Solutions