Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
09/01/2020 10:04 - Jumping

Internationale selecties

Door het Belgisch Kampioen Seniors in Lanaken en het Belgische Kampioenschap voor 4- en 5-jarige paarden in Lier geen internationale concoursen in eigen land deze week. Wel trekken er heel wat landgenoten naar onze buurland voor de internationale concoursen van Aken, Fontainebleau en Valkenswaard.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jumping


Aachen – CSIY-A : 03/09/2020 – 06/09/2020

Philippaerts Anthony - Philippaerts Thibault - Pietroniro Maud - Vermeiren Dieter

 

Aachen – CSIYH1* : 03/09/2020 – 06/09/2020

Verlooy Jos

 

Aachen – CSI3* : 03/09/2020 – 06/09/2020

Bruynseels Niels - Clemens Pieter - Devos Pieter - Philippaerts Nicola - Verlooy Jos - Wathelet Gregory

 

Fontainebleau – CSI2* : 03/09/2020 – 06/09/2020

Cox Karel - Scauflaire Marine

 

Fontainebleau – CSI1* : 03/09/2020 – 06/09/2020

Carton Inge - Henry Elysa - Herpoel Juliette

 

Fontainebleau – CSIAm-A : 03/09/2020 – 06/09/2020

De Sloover Manon - De Sloover Marie - Derumier Jules - Doem Isee - Dufromont Manon - Gilgemyn Emma - Laurent Coraline - Mehmet Hema - Olsen Elias - Ruijl Romy - Scauflaire Lea - Scauflaire Lore

 

Fontainebleau – CSIYH1* : 03/09/2020 – 06/09/2020

Carton Inge - Cox Karel - Scauflaire Marine

 

Valkenswaard – CSIYH1* : 04/09/2020 – 06/09/2020

Beyers Guy - Haep Katja - Kenis Pieter - Peeters James - Surin Laetitia - Van der Straten Cindy - Van Massenhove Jordy - Verberckmoes Maartje - Vrins Nick

 

Valkenswaard – CSI2* : 04/09/2020 – 06/09/2020

Beyers Guy - Castro Louise - Conter Emilie - Gelin Melanie - Haep Katja - Housen Alexander - Housen Emilia - Jennen Eva - Kenis Pieter - Mathy Francois Jr - Peeters Charlotte - Peeters James - Surin Laetitia - Symons Hannes - Van Decraen Kim - Van Den Bosch Danny - Van Den Bosch Ines - Van der Straten Cindy - Van Massenhove Jordy - Verberckmoes Maartje - Vermeir Wilm

 

Eventing


Sopot – CCI4*-S : 03/09/2020 – 06/09/2020

de Liedekerke – Meier Lara: Ducati d’Arville – QC Chica Leena

 

Sopot – CCI3*-S : 03/09/2020 – 06/09/2020

de Liedekerke – Meier Lara: Cascaria V
Laschet Hugo: Caitane Vd Cumul Z

 

Sopot – CCI4*-L : 03/09/2020 – 06/09/2020

Vanspringel Joris: Creator Gs

 

Marbach – CCI2*-S : 06/09/2020 – 06/09/2020

Beyne Bruno: Havano de Saar – Idith De Saar
de Jamblinne Geoffroy: Inedit De Virton

 

Endurance


Durance – CEI1* 100 : 05/09/2020 – 05/09/2020

Hardy Elisabeth: Corales el Razna

 

Brandivy – CEI2* 120 : 05/09/2020 – 06/09/2020

Ronsmans Raoul: JJ Elektra

 

Brandivy – CEI1* 100 : 05/09/2020 – 06/09/2020

Gueret Patricia: Eaunoire Huingum

 


Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2020 © Galop.be & Pweb Solutions