Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
29/11/2018 08:41 - Algemeen

Harley VD Bisschop Paard vh Jaar BWP Z-O-Vl.

Naar goede gewoonte vond afgelopen vrijdag de fokkersavond van BWP Zuid-Oost-Vlaanderen plaats.

 

Na de verwelkoming met aperitief begon de avond met een interessante voordracht gegeven door dhr. Jan De Boitselier (Paarden.Vlaanderen) over het thema "Stedebouwkundige aspecten in de paardenhouderij". Nadien stond het Breughelmaal op het programma met aansluitend de huldiging van de verdienstelijke fokkers. De fokkers van in totaal 27 te huldigen paarden (veulens t.e.m. internationaal op het hoogste niveau presterende sportpaarden) mochten die avond een gegraveerde schaal in ontvangst nemen omwille van de schitterende resultaten dat hun fokproduct het afgelopen jaar behaalde.

 

De titel van "Paard van het Jaar" ging deze keer verdiend naar Harley VD Bisschop gefokt door Tom De Craene uit Melle. Harley sprong dit jaar met Nicola Philippaerts bijzonder sterk met ondermeer overwinningen in de Nations Cup finale in Barcelona en in de Global Champions Tour GP van Estoril.

 

De ledenavond van BWP Zuid-Oost-Vlaanderen was ook deze keer een succes met véél aanwezigen, een gezellige sfeer en tevreden fokkers. Op naar volgend jaar!

 

De volledige lijst van de gehuldigden kan u hieronder raadplegen:

 

Veulens

  • Savoureuse vd Sprietmolen (Emerald van ‘t Ruytershof x Flipper d’Elle) Kristof Hanssens
  • Secret Of Love Van Boechoute (Magic Star VD Eedthoek x Wellington) Dirk Temmerman
  • Summertime Surprise (Breemeersen Adorado x Indoctro) Filip Eeckhout

 

Goedgekeurde dekhengsten

  • Pretty Boy VD Molenberg (Balou Du Rouet x Nabab De Reve) Reygaerts-Van Bunder
  • Magic Star VD Eedthoek (Zilverstar T x Clinton) Eddy Trossaert
  • Jackson De Regor (Vagabond De La Pomme x Querlybet Hero) Familie Veldeman

 

Jonge paarden nationaal

  • Orfana Van De Ultrahoeve (Dakar VDL x Jetset D) Noella Van Den Neucker
  • Nouvelle d’ Or van t Misthof (Dorée Van De Moskifarm x For Pleasure) Stijn – Mieke Willems-Hoet
  • Monalisa Van De Rizoi (Van Gogh x Fuego Du Prelet) Johan De Rouck
  • Mignon STW (Emerald van ‘t Ruytershof x Ahorn Z) Frederik – Iris De Donder
  • Latisha De Regor (Diamant De Semilly x Darco) Familie Veldeman
  • Mithras De Regor (Elvis Ter Putte x Darco) Familie Veldeman
  • Melia De Regor Familie Veldeman
  • Lionel Van Equinta (Edjaz van ‘t Merelsnest x Rubens Du Ri D’Asse) Ward De Bie
  • Louis DC (Deister x Stakkato) Ann De Clerq
  • Moncherie-K vant Kattenheye (Action-Breaker x Kannan) Raman-Strobbe
  • Mr. Uno-K vant Kattenheye (Numero Uno x Kannan) Raman-Strobbe
  • Miss Marie Vant Winnenhof (Edjaz van ‘t Merelsnest x Toulon) Michael en Kristof De Winne

 

Jonge paarden internationaal

  • Lysanne Van ‘t Winnenhof (Elvis Ter Putte x Nonstop – Stephanie Andries BEL) Michael en Kristof De Winne
  • Lerco van Stede Ten Heede (Erco Van ‘t Roosakker x Pachat II – Adir Abrou Junior BRA) André Rutsaert
  • Little Magic D’Asschaut (Back Gammon x Nonstop – Janika Sprunger ZWI) An Muys

 

Paarden internationaal:

  • Hope vh Krekelhof (Chin Chin x Renomee – Anthony Wellens BEL) Daniel Reygaerts
  • Jazira vh Bildeken (Cicero Van Paemel x Paladin Des Ifs – Arnaud Gaublomme BEL) Koen Gaublomme
  • Gracchus DM (Wandor VD Mispelaere x Eros Platiere – Thomas Leemans BEL) De Mey Jan Dr Dierenarts
  • Florette vh Lambroeck (For Pleasur x Baloubet Du Rouet – Alberto Zorzi IT) Roland De Winne
  • Koss van Heiste (Breemeersen Adorado x Contact VD Heffinck – Connor Swail IER) Patrick Gillis
  • Jacintha vh Kriekenhof (Winningmood vd Arenberg x Skippy II – Mark Mcauley IER) S. en A. Eyckmans-Van De Wiele
  • Hoepala vh Daalhof (Kashmir Van Schuttershof x Clinton – Julia Dallamano THA) Muriel Dens - D’haese en Van Guyse
  • Iphigeneia de Muze (Erco Van ‘t Roosakker x For Pleasure – Gregory Wathelet BEL) Barbara Van Vossel en Joris De Brabander
  • Galine de la Cour Zichelhof (Sir Major De La Cour x Ramiro Z – Pilar Cordon SP) Ludwig Persoons
  • Bull Run’s Faustino de Tiji (Berlin x Darco – Kirsten Vanderveen USA) Lieven Bruyneel en Tim Van Tricht
  • H&M Indiana (Kashmir Van Schuttershof x Animo’s Hallo – Malin Baryard-Johnsson – ZWE) Vanderlinden – Turtelboom – Ruys

 

Paard van het jaar:

  • Harley vd Bisschop (Dulf vd Bisschop x Coronado – Nicola Philippaerts BEL) Tom De Craene

 

Nationale merriekeuring

  • Que Passa de Regor (Scendro x Darco) Familie Veldeman
  • Ohaj de Regor (Kannan x Cento) Familie Veldeman


Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2018 © Galop.be & Pweb Solutions