Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
13/11/2018 09:05 - Jumping

Internationale selecties

Na een weekje onderbreking wordt er deze week opnieuw voor de Wereldbekerpunten gesprongen. De vijfsterrencaravan houdt hiervoor halt in het Duitse Stuttgart. Ook reizen er heel wat landgenoten naar Frankrijk voor het viersterrenconcours van Rouen en in eigen land staat alles in het teken van het Youth Festival in Opglabbeek.

 

 

 

 

 

 

 

CSI5*-W Stuttgart (GER)

Karel Cox : Chalino Z – Evert (no WC)

Pieter Devos : Apart – Comme-Laude W – Espoir

Olivier Philippaerts : H&M Extra – H&M Ikker – H&M Legend of Love

Jos Verlooy : Caracas – Igor – Romeo de Villaret

 

CSIP Stuttgart (GER)

Aline Sercu : Opaline Optima

Marthe Van Gorp : Goliath van de Groenweg

Jules Van Hoydonck : Orchid’s Cenda

 

CSI4* Rouen (FRA)

Bart Clarys : El Cid – Geste van de Vihta – Joie de Toulon

Arnaud Doem : Edgard de Prefontaine – Hocus Pocus de Messitert

Thierry Goffinet : Eyecatcher of two notes Z – Tio de L’Huyne – Vospero de Qo

Rik Hemeryck : Cassamoon – Tum Play du Jouas – Ulyss Morinda

François Mathy jr. : Casanova de l’Herse – Falco van de Clehoeve – Uno de la Roque

Catherine Van Roosbroeck : F – Qiazetta Z

Yves Vanderhasselt : Coeur de Cachas – Hetman of Colors

Koen Vereecke : Copiapo Z – Diadarco van Evendael Z – Jativia

Frederic Vernaet : Dauphine van T&L – Dieu Merci van T&L – Gin Duidam

 

CSI1* Rouen (FRA)

Liesbet Caeyman – Corentin Campisi – Freddy Demuynck – Elysa Henry – Noemie Lambert – Ludivine Tilliere

 

CSI3* Vermezzo (ITA)

Ignace Philips : Calinesse de Guldenboom – Hanna van HD – Little Lady van ’t Eigenlo

 

CSI2* – CSIYH1* Kronenberg (NED)

Gudrun Patteet –

 

CSIU25 Opglabbeek (BEL)

Caro Baerts : Mag Master Z

Pieter Clemens : Corelli – Denver de Liebri Z – Quintini

Emilie Conter : First Lady – Legolas ter Wilgen – Mufasa

Zoe Conter : Dragonfly de Longchamps – Soory de l’Hallali – Umour Noir de Crann

Sarah Daems : Chocolate Frost

Maxine De Pelsmaeker : Emma

Lars Demeersman : Clovio Di Lachrifeso Z – Dark Lissard

Camille Demolie :  Baccarat – Kalinka van ’t Heike

Roy Hanlon : Gema Start – Granit van het Roelhof

Alexander Housen : Galoubet Fravanca – Ivanhoe

Laura Mathy : Corlaya – Penta

Thibault Philippaerts : Krapuul F

Simon Prouvé : Kamira Prova – Lord Prova

Tim Prouvé : Orson des Hayettes

Esther Schelfaut : Lalique

Max Sebrechts : Cacacha van het Schaeck – Holiday no

Rachel Steffen : Bricco – Kito Epleaser van de Tarweschom – Lightning

Maxime Tips : Jeronimo Hilton

Lien Van Ende : Cita P Z – Curiosity – Ethias van ’t Elzenhof

Maartje Verberckmoes : Jugano van de Vosberg

 

CSIJ Opglabbeek (BEL)

Margot Alongi : Eiralys du Miclot – Raclab II G – Unestar de Bettegney

Caro Baerts : Hero van Heiste – Impuls vd Heffinck – Mielano van Meyershof Z

Lynn Bloemer : Kiela Contact

Emilie Conter : Clintop – Fragile van ’t Paradijs – Ghost de Longchamps

Camille Demolie : Chica Fino – Chin Chesta

Camille Gerard : Dior van Berkenbroek – Jedam

Marthe Heudens : Best Mix Elien – Best Mix Evana – Luka-S

Alexander Housen : Esprit van de Wellington – Lorelei van het Waterschoot

Emilia Housen : Barika van de Helle – Gentleman

Anthony Philippaerts : Northern Comme Plot

Thibault Philippaerts : Isoline van Dorperheide

Victor Plas : Darwin Z – Valse de Diamant

Zara Poels : High Five – Lolita de Laubry

Tim Prouvé : Lugano van ’t Steen Putje

Max Sebrechts : AD Blanez – Fantast

Aaron Tijskens : Evita Jvh Z

Jinse Van Der Haegen : Babeloub vh Roelhof Z – Dusty – Juventus van het Blauwhof

Ruben Van Dyck : Joline van het Exelmanshof

Maartje Verberckmoes : Dedalus M2S

Mona Vergnanini : Calista Z – First Ladie

 

CSICh-A Opglabbeek (BEL)

Louise Ameeuw : Bamako M’Aurea – Hallina de Muze – Lover Boy Z

Luiz Felipe Neto de Azevedo : Elanda EB – Signora

Charlotte Frederick : Electron du Houssoit

Daan Lemmens : Fenova van het Prinsenbos – Gregory Z

Viktor Morssinkhof : Bubsylon – Care for Love

Luka Roman : Muze van de Faunushoeve

Robbe Van Boxstael : Elle de Laubry

Anjolie Vanhecke : Melodie du Centaure

 

CSIP Opglabbeek (BEL)

Camille Biebuyck : Joly’s Jackpot

Jade Debaele : Lina van de Bochten

Charlotte Frederick : Orchid’s Colyne

Emeline Jacques : Estrait de Tatowin de Tinmont – First Rate de Tinmont

Viktor Morssinkhof : Roberlina

Olivier Nouwen : Boris

Luka Roman : Orchid’s Mila

Ylona Thijs : Kantje’s Ellard

Linde Van Boxtael : Landgraf vd Groenweg

Pauline Van Dyck : Orchid’s Azalea


Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2018 © Galop.be & Pweb Solutions