Internationale selecties
Opnieuw een druk internationaal programma met op vijfsterrenniveau de Nations Cup van Sopot en de Logines Global Champions Tour van Estoril! In eigen land wordt er internationaal gesprongen in het Zilveren Spoor in Moorsele terwijl er in het buitenland ook nog landgenoten aan de start verschijnen in Geesteren, Bolesworth, Gross Vlegeln, Roeser en Deauville.
De Belgische jeugdteams reizen naar Duitsland voor de Nations Cups van Hagen.
CSIO5* Sopot (POL) – FEI Nations Cup – Europe Division 1
Chef d’équipe : Peter Weinberg
Niels Bruynseels : Cairon 10 – Cas de Liberté
Pieter Devos : Apart – Claire Z – Haloubet Hitchcock
Jérôme Guéry : Celvin – Garfield de Tiji des Templiers – Hercules by Immofluisteraar
Gudrun Patteet : Sea Coast Coco Berlini – Sea Coast Just the Music – Sea Coast Pebbles Z
Olivier Philippaerts : Cigaret JVH Z – H&M Ikker – Icos
CSI5* Cascais, Estoril (POR) Global Champions Tour
Karel Cox : Dublin van Overis – Evert
Nicola Philippaerts : H&M Harley vd Bisschop – J’Adore van het Schaeck
Gregory Wathelet : MJT Nevado S – Qualido 3
CSI4* Geesteren (NED)
Pieter Clemens : Astuce du Cellier LA – Calvino de Nyze Z – Horizon de Regor
Dirk Demeersman : Clash II Heldenlaan Z – Justice van het Reigerhof – Kaiser T FVD
Gilles Dunon : Fou de Toi vd Keihoeve – Kapitano – Valentino du Val du Geer
Dominique Hendrickx : Kannabis van de Bucxtale
Constant Van Paesschen : Veneur d’Isigny – Isidoor van de Helle – Verdi Treize
Jonas Vervoort : Audi’s Contento – Cibalia – Teavanta II c Z
Annelies Vorsselmans : First Lady – Romeo 88 – Wilandro 3
CSI2* – CSI1* Geesteren (NED)
Pieter Clemens – Jeroen De Winter – Caroline Di Vittorio – Gilles Dunon – Dominique Hendrickx – Dries Van Der Linden – Maxime Van Der Linden – Annelies Vorsselmans – Nathalie Willems
CSI4* Harthill – Bolesworth International Horse Show (GBR)
François Mathy jr. : Casanova de l’Herse – Falco van de Clehoeve – Uno de la Roque
CSI4* – CSIYH1* Gross Vlegeln (GER)
Stephanie Andries : Cicero – Javenia
Damien Haelterman : Hooligan de Laubry – Imandra de Laubry
Rik Hemeryck : Carlitto van ’t Zorgvliet – Jule de Lauzelle – Tum Play du Jouas
CSI3* Moorsele (BEL)
Donaat Brondeel : Jadorado van de Bremboshoeve – Just Biscuit van het Vlierhof
Ann Carton-Grootjans : Irvine ter Doorn – Jakarta Royal D.s.
Bart Clarys : Joie de Toulon – Katinka vh Blondveld
Chanel De Baets : Ic Magic van de Bien – Palina de l’Escaut
Jean-Christophe De Grande : Belano vd Wijnhoeve Z – Kanto Quality – Kimono vd Bisschop
Ann-Sophie De Reviere : Jade van het Groene Dak – Kashmira van de Lentakker
Dries Dekkers : D&J Havanna – Victor
Celine Denuit : Chacco Blue – Soyau d’Upen
Gilles Detry : Catwalk Capone – Catwalk Harry – Double O Seven PL
Lieven Devos : Giovanni vh Scheefkasteel – Jadiz C – Jetair
Fabrice Galdini : Jealousy – Just Luck – Ursula de Caumont Z
Thierry Goffinet : Aagje de Bioagrico – Charming Mood du Charmoie – Quincy 126
Maxime Harmegnies : Abigail – Bandia – Checkpoint Chacco
Kevin Hollevoet : Cypress van Eik Z
Dominique Joassin : Si la sol de Greenbay Z
Vincent Lambrecht : Carlos JD Z
Philippe Le Jeune : Inshallah de Muze – Loro Piana Filou de Muze
David Malfait : Louis Z
Boris Mauroy : Mjt Carnaval – Easy du Friou
Hanne Mertens : Brunello di Fer
Guillaume Ruant : Elyria Sitte
Tom Sneppe : Kismet van de Lentakker
Kevin Spiessens : Itackie Deux
Laetitia Surin : Carlina des Vergers Z – Quinola Rvl Z
David Tanghe : Cumantin vd Hacienda Z
José Thiry : Coco Chanel – Cyrano d’Orbri – Urinca Z
Virginie Thonon : Co2 Z – Falbert SB – High Tech Vy de Septon
Cindy Van der Straten : Calvia – Cantaro 2 – Catalina
Sven Van Dijck : Dante – Jurancon vd Esberg
Terry Van Dingenen : Heaven van de Zanddijkhoeve – Jagante
Jordy Van Massenhove : Indi Blue-W vt Merelsnest
Thomas Van Minnebruggen : Ibbo van ’t Keldertje – Jay Jay van de Mottelhoeve – Koshin de Muze
Catherine Van Roosbroeck : F – Kardina Dwerse Hagen – Qiazetta Z
Jens Vandenberk : Contiki – Oblivion
Bjorn Vandenbossche : Contessa van Sappenleen Z – Thun’s Cruise van Sappenleen Z – W-Helios vd Lindehoeve Z
Kelly Vandousselaere : Biarritz des Hauts Droits – Scato van de Molenbrug Z – Udgi Girl des Gy
Frederic Vernaet : Dieu Merci van T&L – Gin Duidam – Just a Gamble
Francois Wery : Energie de la Hart – Jackpot – Touch of Class d’Ors
CSI1* – CSIYH1* Moorsele (BEL)
Noemie Angonese – Margo Cappelle – Chanel De Baets – Thierry Goffinet – Maxime Harmegnies – Kevin Hollevoet – Jade Kinsabil – Axelle Koninckx – David Malfait – Kevin Spiessens – Laetitia Surin – Virginie Thonon – Thomas Van Minnebruggen – Jens Vandenberk – Bjorn Vandenbossche – Nathalie Vandoorne – Kelly Vandousselaere – Koen Vereecke – Sarah Verhamme – Birgit Wuijts
CSI2* – CSIYH1* Roeser (LUX)
Tolga Aksoyek – Francois Bossu – Catherine Bouvy – Stephanie d’Andrimont – Emilie Francois – Bertrand Genin – Filip Lacus – Guentin Lambotte – Yves Simon – Sonia Stacquez – Boy-Adrian Van Gelderen – Arthur Vermeersch – Bruno Villani
CSI2* – CSI1* – CSIYH1* Deauville (FRA)
Inge Carton – Jan Claeys – Florine Courtois – Maxime De Clercq – Elisha De Vos – Dag Keymolen – Delphine Pierrin – Laura Saelens – Franck Vandereyken
CSIO Young Riders Hagen (GER)
Chef d’équipe : Rik Deraedt
Pieter De Brabandere : Cadiz M – Darranty by Mdl
Thibaut Huyvaert : Jessica de Laubry – Bo des Gars
Laura Mathy : Penta
Simon Prouvé : Jatlantparflam vd Kleyenberg – Kamira Prova
Neal Vanderwegen : Isidor j.h. Z – Nabab’s Girl j.h. Z
CSIO Juniors Hagen (GER)
Chef d’équipe : Rik Deraedt
Gilles Borgonjon : Icarus – Just Him
Camille Demolie : Chica Fino – Kalinka van ’t Heike
Tim Prouvé : Lugano van ’t Steen Putje – Orson des Hayettes
Thibeau Spits : Jericho Dwerse Hagen – Juragold Bormes