GP 2* Knokke voor Koen Vereecke
Een beter weekend heeft hij nog niet beleefd; Koen Vereecke (Ina vd Nieuwburghoeve, Nabab de Reve) wint vanmorgen in Knokke de eerste GP, van de CSI 2*. Geen proef waar Koen Vereecke in Knokke Hippique startte, of hij sprong op het podium. Hij won op vijtdag, gisteren was hij al derde en ook in 3* GP zette hij hetzelfde resultaat neer. In de 2* GP wint hij voor Stefanie Van Den Brink (Unex Omega Star, Quick Star) en Jack Whitaker (Valentin, Heartbreaker). Nog vier Belgen eindigden in de top tien; Eleonore Lambilliotte (Don Juan vd Donkhoeve, Bamako de Muze), Thibault Philippaerts (Isolin v Dorperheide, Winningmood), Emilie Conter (Espyrante, Obourg) en Laura Mathy (Penta, Perigueux). Amper vijf ruiters haalden de barrage.
CSI2* Knokke
Class 11 Table A two phases 1 m 35
1. Marthe Van Gorp - Diamond Star 0 - 0 - 29,39 sec.
2. Emilie Conter - Fragile van ’t Paradijs 0 - 0 - 29,89 sec.
4. Claire Putters - Copain de Muze 0 - 0 - 31,56 sec.
7. Frederic Vernaet - Dauphine van T&L 0 - 0 - 33,61 sec.
8. Max Sebrechts - Cacacha van het Schaeck 0 - 0 - 33,70 sec.
10. Stephanie Vermeulen - Iron Lady vn ’t Meulenhof 0 - 0 - 34,32 sec.
Class 12 Table A two phases 1 m 30
1. Gilles Detry - Dax van de Zandloper 0 - 0 - 30,90 sec.
2. Laura Mathy - Ti Pol d’Orchis 0 - 0 - 32,72 sec.
5. Max Sebrechts - Fantast 0 - 0 - 33,73 sec.
6. Marthe Van Gorp - Vesper Lynn Dh Z 0 - 0 - 33,92 sec.
7. Simon Morssinkhof - Perigrosso 0 - 0 - 32,15 sec.
10. Thibault Philippaerts - Extra 0 - 0 - 36,20 sec.
12. Lieven Devos - Giovanni van het Scheefkasteel 0 - 0 - 36,43 sec.
Class 13 Table A against the clock 1 m 40
1. Koen Vereecke - Ina van de Nieuwburghoeve 0 - 63,98 sec.
4. Simon Morssinkhof - Bubsylon 0 - 66,67 sec.
5. Hendirk Denutte - Don Flamenco vd Kranenburg 0 - 68,91 sec.
9. Frederic Vernaet - Just a Gamble 0 - 71,25 sec.
12. Lucas Deryckere - Clarissa 0 - 73,11 sec.
13. Dominique Joassin - Cado de Greenbay 0 - 73,28 sec.
16. Laura Mathy - Penta 0 - 74,48 sec.
18. Wouter Devos - Just Me D 0 - 75,18 sec.
19. Tatiana Troiani - Charlon 0 - 75,67 sec.
20. Marie Kundycki 0 - 75,77 sec.
Class 14 Table A with jump off 1 m 45
1. Simon Morssinkhof - Bubsylon 0 - 0 - 36,90 sec.
2. Koen Vereecke - Ina van de Nieuwburghoeve 0 - 0 - 38,19 sec.
4. Hendrik Denutte - Don Flamenco vd Kranenburg 0 - 0 - 39,65 sec.
8. Emilie Conter - Espyrante 0 - 4 - 38,25 sec.
12. Frederic Vernaet - Just A Gamble 0 - 4 - 42,94 sec.
13. Judy-Ann Melchior - Ailina 0 - 15 - 60,44 sec.
19. Lieven Devos - Eldorrado Mvnz 4 - 67,78 sec.
Class 15 Table A with jump off 1 m 35
1. Mathias Hazebroek - Hanibal 0 - 0 - 31,64 sec.
3. Stephanie Vermeulen - Iron Lady van ’t Meulenhof 0 - 0 - 33,97 sec.
7. Aiko Paridaen - Crowning 0 - 0 - 35,43 sec.
9. Claire Putters - Copain de Muze 0 - 0 - 36,23 sec.
11. Frederic Vernaet - Artois d’Avillon 0 - 0 - 36,93 sec.
Class 16 Table A against the clock 1 m 30
2. Leonie Peeters - Calva Z 0 - 69,93 sec.
3. Aiko Paridaen - Alpenfee 0 - 70,19 sec.
6. Simon Morssinkhof - Perigrosso 0 - 74,08 sec.
11. Thibault Philippaerts - Extra 0 - 81,60 sec.
12. Judy-Ann Melchior - Comilfo Plus Z 0 - 82,80 sec.
Class 18 Table A with jump off 1 m 40
2. Thibault Philippaerts - D Cancarra A.C. 0 - 0 - 38,34 sec.
12. Max Sebrechts - Cacacha van het Schaeck 0 - 4 - 42,22 sec.
13. Emilie Conter - Fragile van ’t Paradijs 0 - 8 - 40,49 sec.
Class 19 Table A two phases 1 m 30
1. Sven Van Dijck - Capiche ter Elzen 0 - 0 - 30,11 sec.
3. Leonie Peeters - Calva Z 0 - 0 - 30,83 sec.
5. Camille Demoli - Kalinka van ’t Heike 0 - 0 - 33,06 sec.
7. Simon Morssinkhof - Perigrosso 0 - 0 - 35,55 sec.
11. Emilie Conter - Vedric 0 - 0 - 40,33 sec.
Class 20 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (LR)
1. Koen Vereecke - Ina van de Nieuwburghoeve 0 - 0 - 37,85 sec.
7. Eleonore Lambilliotte - Don Juan van de Donkhoeve 2 - 81,11 sec.
8. Thibault Philippaerts - Isoline van Dorperheide 4 - 71,71 sec.
9. Emilie Conter - Espyrante 4 - 72,93 sec.
10. Laura Mathy - Penta 4 - 75,86 sec.