Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
04/12/2017 18:24 - Jumping

GP Z Tour voor Rik Hemeryck

Elf ruiters plaatsten zich voor de barrage van de CSI 3* GP van de tweede week Z Tour. Charlotte Bettendorf (Queltis, Helios de la Cour) vatte de barrage als eerste aan met een wel heel snelle tijd.  De Duitser Sven Fehnl (Lacox, Landos) kwam na haar en kwam 1/100seconde te kort. De Luxemburgse deede het in 33,44sec, de Duitser in 33,45. Daarmee was de tijd gezet en het poloton volgde op een seconde. Gilles Thomas (Conaro) kwam nog inde buurt met 33,77sec. Catherine Van Roosbroeck (Gautcho da Quinta), Olivier Philippaerts (Icos) en Gilles Dunon (Fou de Toi vd Keihoeve) bleven foutloos en finishten tussen de zesde en achtste plaats. Charlotte zag de zege alsmaar dichter komen, tot de laatste ruiter in piste kwam, Rik Hemeryck met Carlito vh Zorgvliet (Burggraaf) en hij zette de snelste tijd neer; 33,31 seconden. Daarmee wint Hemeryck voor Bettendorf.

Alle uitslagen

Resultaten CSI3* - CSIU25 Lanaken (BEL) 10 - 12 / 04 / 2017.
 

Class 2 Table A against the clock 1 m 30

7. Mike Van Olst - Cooper I Z 0 - 69,14 sec.

16. Koen Vereecke - Diadarco van Evendael Z 0 - 71,64 sec.

17. Koen Vereecke - Qp Casellane 0 - 72,87 sec.

 

Class 3 Table A two phases 1 m 35

8. Christophe Vanderhasselt - Caroline T. Z 0 - 0 - 33,76 sec.

12. Christophe Vanderhasselt - Bugs Bunny Z 0 - 0 - 36,28 sec.

15. Koen Vereecke - Jativia 0 - 0 - 37,04 sec.

21. Anne Carton-Grootjans - Assoumont de Reville 0 - 0 - 39,21 sec.

 

Class 4 Table A two phases 1 m 40

4. Kirsten Rombouts - Cerona van Beek 0 - 0 - 32,11 sec.

9. Bert Prouvé - Jadida Prova 0 - 0 - 33,76 sec.

11. Fabrice Galdini - Jealousy 0 - 0 - 34,07 sec.

12. Laura Mathy - Penta 0 - 0 - 34,38 sec.

14. Koen Vereecke - Glasgow MB 0 - 0 - 34,46 sec.

16. Catherine Van Roosbroeck - Shou d’Ouilly 0 - 0 - 34,55 sec.

19. Ann Carton-Grootjans - Funky Music 0 - 0 - 34,71 sec.

 

Class 5 Table A two phases 1 m 45

2. Gilles Dunon - Valentino du val du Geer 0 - 0 - 29,99 sec.

5. Mike Van Olst - Casuality Z 0 - 0 - 31,34 sec.

7. Christophe Vanderhasselt - Identity Vitseroel 0 - 0 - 31,56 sec.

 

Class 6 Table A against the clock 1 m 50

4. Gilles Thomas - Conaro 0 - 61,41 sec.

5. Karel Cox - Flinstone van ’t Eigenlo 0 - 61,44 sec.

12. Bert Prouvé - Aquila van de Bergvijverhoeve 0 - 64,45 sec.

13. Catherine Van Roosbroeck - Gautcho da Quinta 0 - 64,52 sec.

14. Rachel Steffen - Farinelli van de Zeshoek 0 - 65,47 sec.

 

Class 8 Table A two phases 1 m 30

3. Kirsten Rombouts - Elvira 0 - 0 - 35,89 sec.

7. Frederic Vernaet - Gin Duidam 0 - 0 - 37,32 sec.

10. Karel Cox - Fortuna 0 - 0 - 39,25 sec.

12. Leonie Peeters - Calva Z 0 - 0 - 40,02 sec.

13. Charlotte Peeters - Tekila du Beau Mont 0 - 0 - 41,63 sec.

 

Class 9 Table A against the clock 1 m 35

1. Rik Hemeryck - Jewel van ’t Eigenlo 0 - 62,38 sec.

4. Gilles Dunon - Jango S 0 - 64,49 sec.

7. Mike Van Olst - Cooper I Z 0 - 67,25 sec.

8. José Thiry - Coco Chanel 0 - 67,44 sec.

11. Kirsten Rombouts - Janina van Goteringenveld 0 - 68,13 sec.

17. Guillaume Ruant - Elyria Sitte 0 - 71,26 sec.

 

Class 10 Table A against the clock 1 m 40

1. Gilles Dunon - Valentino du val du Geer 0 - 58,02 sec.

5. Koen Vereecke - Diadarco van Evendael Z 0 - 61,06 sec.

9. Donaat Brondeel - Just Biscuit van het Vlierhof 0 - 63,37 sec.

10. Frederic Vernaet - Just a Gamble 0 - 63,44 sec.

11. Karel Cox - Clintissima van Spalbeek Z 0 - 63,75 sec.

19. Christophe Vanderhasselt - Bugs Bunny Z 0 - 66,01 sec.

21. Ann Carton-Grootjans - Irvine ter Doorn 0 - 67,41 sec.

23. Fabrice Galdini - Just Luck 0 - 67,72 sec.

 

Class 11 Table A against the clock 1 m 45

1. Dirk Demeersman - Justice van het Reigershof 0 - 65,09 sec.

5. Eleonore Lambilliotte - Alaska VG Z 0 - 68,52 sec.

7. Karline De Brabander - Fantomas de Muze 0 - 69,23 sec.

8. Fabrice Galdini - Jealousy 0 - 69,32 sec.

9. Olivier Philippaerts - Impuls vd Heffinck 0 - 71,67 sec.

 

Class 12 Table A with jump off 1 m 50 (LR)

1. Francois Mathy jr. - Casanova de l’Herse 0 - 0 - 34,19 sec.

11. Cindy Van Der Straten - Calvia 0 - 0 - 40,64 sec.

12. Gilles Dunon - Fou de toi vd Keihoeve 0 - 4 - 37,90 sec.

13. Gilles Thomas - Cantario 0 - 4 - 38,67 sec.

15. Dirk Demeersman - Jaguar van Paemel 0 - 8 - 40,38 sec.

 

Class 13 Table A two phases 1 m 30

1. Jelle Limbourg - Icone van het Grootveldhof 0 - 0 - 32,73 sec.

2. Karel Cox - Fortuna 0 - 0 - 33,47 sec.

 

Class 14 Table A against the clock 1 m 35

6. Donaat Brondeel - Breemeersen Crescendo 0 - 75,31 sec.

9. Catherine Van Roosbroeck - Feegasus 1 - 80,29 sec.

10. Koen Vereecke - Qp Casellane 1 - 80,30 sec.

12. Charlotte Peeters - Tekila du Beau Mont 2 - 82,12 sec.

14. Mike Van Olst - Atomic Z 2 - 82,72 sec.

15. Cindy Van Der Straten - Balance 2 - 85,22 sec.

 

Class 15 Table A two phases 1 m 40

1. Koen Vereecke - Diadarco van Evendael Z 0 - 0 - 38,38 sec.

3. Kirsten Rombouts - Cerona van Beek 0 - 0 - 38,69 sec.

9. Rik Hemeryck - Jewel van ’t Eigenlo 0 - 0 - 41,90 sec.

14. Fabrice Galdini - Just Luck 0 - 0 - 44,59 sec.

16. Donaat Brondeel - Jadorado van de Bremboshoeve 0 - 0 - 44,98 sec.

 

Class 16 Table A against the clock 1 m 45

1. Stephanie Andries - Cicero 0 - 63,67 sec.

3. Karel Cox - Clintissima van Spalbeek Z 0 - 65,97 sec.

6. Christophe Vanderhasselt - Caroline T. Z 0 - 68,18 sec.

10. Donaat Brondeel - Just Biscuit van het Vlierhof 0 - 74,87 sec.

11. Eleonore Lambilliotte - Hotcha van ’t Rozendael 0 - 75,24 sec.

 

Class 17 Table A with jump off 1 m 45 - 1 m 50 (LR)

2. Christophe Vanderhasselt - Gino van de Vrunte 0 - 0 - 37,97 sec.

4. Gilles Dunon - Valentino du val du Geer 0 - 0 - 38,92 sec.

5. Ann Carton-Grootjans - Irvine ter doorn 0 - 4 - 36,25 sec.

7. Rik Hemeryck - Ulyss Morinda 0 - 4 - 36,67 sec.

8. Gilles Thomas - Cantario 0 - 4 - 38,56 sec.

12. Mike Van Olst - Casuality Z 0 - 8 - 38,85 sec.

14. Damien Haelterman - Hamilton 0 - EL

17. Karel Cox - Quickchin Wh Z 4 - 64,65 sec.

 

Class 18 Grand Prix Table A with jump off 1 m 50 (LR)

1. Rik Hemeryck - Carlitto van ’t Zorgvliet 0 - 0 - 33,31 sec.

4. Gilles Thomas - Conaro 0 - 0 - 33,77 sec.

6. Catherine Van Roosbroeck - Gautcho da Quinta 0 - 0 - 34,45 sec.

7. Gilles Dunon - Fou de toi vd Keihoeve 0 - 0 - 35,03 sec.

8. Olivier Philippaerts - Icos 0 - 0 - 35,27 sec.

11. Jelle Limbourg - Hetman of Colors 0 - 4 - 39,47 sec.

 

 

CSIU25

Class 201 Table A against the clock 1 m 25

7. Michiel Desmet - Cinderella 0 - 71,97 sec.

10. Laurie Leonard - Quetsche du Breau 0 - 73,19 sec.

11. Rachel Steffen - Hermes 0 - 73,45 sec.

 

Class 202 Table A two phases 1 m 35

1. Gilles Thomas - Caretina 0 - 0 - 29,39 sec.

6. Maartje Verberckmoes - Jugano van de Vosberg 0 - 0 - 37,10 sec.

12. Rachel Steffen - Echo van het Neerenbosch 1 - 0 - 36,32 sec.

 

Class 203 Table A two phases 1 m 30

1. Rachel Steffen - Hermes 0 - 0 - 35,87 sec.

11. Jens Wuyts - J Pleasure vd Steenblok 0 - 0 - 41,00 sec.

 

Class 205 Table A against the clock 1 m 30

1. Maartje Verberckmoes - Cous Cous 0 - 60,05 sec.

4. Thibault Vermeulen - Baccord du Abnt 0 - 65,06 sec.

12. Maarten Driessen - Zamora Z 0 - 71,00 sec.

14. Pieter Clemens - Emadermus PP 0 - 73,02 sec.

 

Class 206 Table A with jump off 1 m 45

4. Maartje Verberckmoes - Jugano van de Vosberg 0 - 0 - 46,99 sec.

6. Christophe Merisschaert - Cascor Z 0 - 4 - 44,14 sec.

 

Foto's :

Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2019 © Galop.be & Pweb Solutions