Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
05/08/2016 22:19 - Jumping

Ann Carton-Grootjans wint GP Bonheiden

Ann Carton en Funky Music winnen in Bonheiden de tweesterren GP. De top vijf bleef foutloos in de barrage met elf en daarin was Ann Carton de snelste. Zij wint voor de Colombiaan Santiago Diaz Ortega (Aymara des Bergeries) en Lilie Keenam (Super Sox) uit de USA. Bart Clarys (Best Mix Cigane Z) zette de vierde tijd neer en finisht net voor Kirsten Rombouts (Benji vd Goteringenveld). Thierry Goffinet (Artuur JH Z) en Fabienne Daigneux (Venue d'Fees des Hazalles) kregen in de barrage één foutje en werden achte en negende. Ann Carton-Grootjans won met Irvine ter Doorn (Toulon) ook al het 1.40m.




De resultaten van CSI2* Bonheiden:

 

CSI2* Bonheiden (BEL)

Class 1 Table A against the clock 1 m 30

1. Jorien Livens – Conassis vd Helle 0 – 53,43 sec.

1. Eric Lombard – Amiro 0 – 55,90 sec

2. Frederik Cattebeke – Zirikit 0 – 56,63 sec.

4. Nikita Taveirne – Gonzales van Sappenleen 0 – 58?06 sec.

4. Tom Sneppe – Giljan vd Lageweg 0 – 58,01 sec.

7. Francois Mathy jr. – Uno de la Roque 0 – 60,23 sec.

8. Joy Demuynck – Ugo Manciais 0 – 60,84 sec.

9. Lieven Devos – Olympic Cruz 0 – 61,52 sec.

11. Katrien Nijs – Ilya vh Migroveld 0 – 64,83 sec.

11. Catherine Van Roosbroeck – Ines 0 – 65,45 sec.

12. Jessica Geurts – Icarus 0 – 66,76 sec.

13. Jolien Maenhaut – Gondor van ’t Ongereet 0 – 68,02 sec.

13. Bart Clarys – Ischtar 0 – 69,46 sec.

 

Class 2 Table A against the clock 1 m 45

1. Pascale Lombad – Spartacus 0 – 58,09 sec.

2. Kirsten Rombouts – Bolero d’Hyrencourt 0 – 59,46 sec.

2. Fabienne Daigneux-Lange – Venue d’Fees des Hazalles 0 – 59,60 sec.

3. Ann Carton-Grootjans – Funky Music 0 – 59,69 sec.

3. Ann Carton-Grootjans – Irvine ter Doorn 0 – 59,66 sec.

4. Frederik Cattebeke – Bente H 0 – 59,92 sec.

5. Fabienne Daigneux-Lange – Baby Fee des Hazalles 0 – 60,97 sec.

5. Joy Demuynck – Expensif Willy vh Poldrhof 0 – 61,15 sec.

6. Jean-Christoph De Grande – Ugo du Manoir de Clavier 0 – 61,37 sec.

7. Nikita Taveirne – Ballerina van Sappenleen 0 – 61,72 sec.

9. Catherine Van Roosbroeck – Cerise des Brumes 0 – 62,86 sec.

10. Francois Mathy jr. – Casanova de l’Hense 0 – 63,30 sec.

12. Freddy Demuynck – Dirigent vh Polderhof 0 – 64,41 sec.

 

Class 3 Table A against the clock 1 m 35

3. Jorien Livens – Valley DH Z 0 – 59,70 sec.

14. Mike Busschops – Calimero 0 – 71,37 sec.

15. Olivier Vanderhasselt – C Nouvelle 0 – 72,36 sec.

 

Class 4 Table A against the clock 1 m 40

1. Ann Carton-Grootjans – Irvine ter Doorn 0 – 66,51 sec.

4. Frederik Cattebeke – Bente H 0 – 70,93 sec.

6. Kirsten Rombouts – Benji vh Goteringenveld 0 – 73,68 sec.

7. Katrien Nijs – Ilya vh Migroveld 0 – 76,89 sec.

8. Katja Haep – Anuschka 0 – 78,40 sec.

11. Jules Van Roosbroeck – Iceman vd Nethe 1 – 81,23 sec.

12. Olivier Vanderhasselt – C Nouvelle 1 – 82,à4 sec.

 

Class 5 Table A with jump off 1 m 45 (Longines Ranking)

1. Catherine Van Roosbroeck – Cerise des Brumes 0 – 0 – 39,89 sec.

2. Kirsten Rombouts – Bolero d’Hyrencourt 0 – 0 – 40,18 sec.

3. Pieter Dejager – Laccos T 0 – 0 – 40,83 sec.

5. Jolien Maenhaut – Gondor van ’t Ongereet 0 – 0 – 42,70 sec.

8. Francois Mathy jr. – Casanova de l’Herse 0 – 4 – 40,37 sec.

9. Thierry Goffinet – U Chin van Schuttershof 0 – 4 – 41,84 sec.

 

Class 6 Table A two phases 1 m 35

1. Jorien Livens – Valley DH Z 0 – 0 – 29,84 sec.

4. Fabienne Daigneux – Baby Fee des Hazalles 0 – 0 – 31,15 sec.

7. Nikita Taveirne – Gonzales van Sappenleen 0 – 0 – 31,52 sec.

8. Freddy Demuynck – Dirigent vh Polderhof 0 – 0 – 31,91 sec.

9. Alexander Kumps – Chieftain of the Lowlands Z 0 – 0 – 33,16 sec.

11. Damien Haelterman – Hamilton 0 – 0 – 34,43 sec.

15. Niels Bruynseels – Ibbo van ’t Keldertje 0 – 0 – 36,21 sec.

18. Pieter Kenis – Igor vd Burcht 0 – 4 – 30,68 sec.

19. Pieter Dejager – Maranon LS 0 – 4 – 31,21 sec.

 

Class 7 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45

1. Ann Carton-Grootjans – Funky Music 0 – 0 – 37,86 sec.

4. Bart Clarys – Best Mix Cigane Z 0 – 0 – 40,75 sec.

5. Kirsten Rombouts – Benji vh Goteringenveld 0 – 0 – 41,53 sec.

8. Thierry Goffinet – Artuur JH Z 0 – 4 – 39,06 sec.

9. Fabienne Daigneux – Venue d’ Fees des Hazalles 0 – 4 – 40,16 sec.

11. Pascale Lombard – Spartacus 0 – 4 – 45,39 sec.

 

CSI2* Mantes la Jolie (FRA)

Class 7 Table A with jump off 1 m 40

22. Gaetan Decroix – Emma VP 1 – 71,20 sec.

 

Class 15 Table A against the clock 1 m 40

5. Gaetan Decroix – Emma VP 0 – 67,42 sec.

 

Class 22 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45

1. Stephanie Hennequin (FRA) – Salomon de Lusse 0 – 0 – 41,04 sec.

3. Marine Scauflaire – Opodium du Vivier 0 – 0 – 43,35 sec.

 

TAGS   |   ANN CARTON   |   BART CLARYS   |   KIRSTEN ROMBOUTS   |   THIERRY GOFFINET

Nieuws afgelopen 24 uur

Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2021 © Galop.be & Pweb Solutions