Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
08/01/2015 01:04 - Jumping

Gilles Dunon wint Derby Azelhof

Het was lang geleden, maar vrijdagvond werd in het Azelhof nog een heuse derby gereden. En zoals het met derby's meestal verloopt, zijn er slechts weinigen die zonder springfouten de finish halen. Ditmaal waren ze met twwe: Gilles Dunon (Casanova) en Bart Clarys (Gentille). Zij reden vervolgens een barrage die in het voordeel van de Belgische kampioen beslecht werd. Donaat Brondeel (Breemeersen Crescendo) haalde het podium met 2 strafpunten tijd. Jeroen Appelen (Filesto vd Herkant) was de snelste van de 'vierpunters' en werd vierde, voor Dominique Joassin (Hermanie), Wouter Devos (Emporio vh Holeinde) en Karel Cox (Fay vd Berghoeve). Zij kwamen allen binnen met vier strafpunten. 24 Deelnemers kwamen aan de start, vier werden uitgesloten, Bernardo Alves (Balou's d'Erbe) gaf zelf op.

Resultaten CSI3* Lier:

Resultaten CSI3* Lier 30 - 31 / 07 / 2015.
 

Class 1 Table A two phases 1 m 30

1. Anthony Wellens – Havanna van Strytem 0 – 0 – 24,61 sec.

2. Sven Van Dijck – Capiche ter Elzen 0 – 0 – 25,41 sec.

3. Koen Vereecke – Horst van de Mispelaere 0 – 0 – 26,43 sec.

4. Patrik Spits – Donckervoort DH 0 – 0 – 26,53 sec.

5. Ann Carton-Grootjans – Iluna 0 – 0 – 27,70 sec.

6. Mike Van Olst – Top Top 0 – 0 – 28,28 sec.

10. Wim Vinckx – Quannini R Z 0 – 0 – 30,24 sec.

14. Kelly Vandousselaere – Bogota 0 – 0 – 31,93 sec.

15. Donaat Brondeel – Breemeersen Imoretto 0 – 0 – 32,56 sec.

 

Class 2 Table A two phases 1 m 35

3. Dominique Hendrickx – Chapeau Valiere 0 – 0 – 28,77 sec.

4. Chloe Vranken – Caipirinho N 0 – 0 – 28,88 sec.

8. Sven Van Dijck – Qiazetta Z 0 – 0 – 31,15 sec.

9. Gilles Thomas – Uncas S 0 – 0 – 31,16 sec.

17. Karel Cox – Broy van het Hobos 0 – 0 – 34,34 sec.

18. Emilie Conter – Cesanna 0 – 0 – 34,58 sec.

 

Class 3 Table A two phases 1 m 40

1. Pieter Kenis – Gines van de Klunderd 0 – 0 – 23,79 sec.

2. Sven Van Dijck – Damira 0 – 0 – 24,92 sec.

3. Bart Clarys – Best Mix Caspar SSB 0 – 0 – 25,25 sec.

5. Julie De Pelsmaeker – Daloubette van de Krekebeke 0 – 0 – 25,43 sec.

7. Mike Van Olst – Igor 0 – 0 – 25,87 sec.

8. Chloe Vranken – Elton Jones 0 – 0 – 26,00 sec.

11. Donaat Brondeel – Breemeersen Adorado 0 – 0 – 27,09 sec.

 

Class 4 Table A with jump off 1 m 30

1. Sven Van Dijck – Capiche ter Elzen 0 – 0 – 36,69 sec.

3. Gilles Thomas – Zamorra S 0 – 0 – 38,59 sec.

4. Dries Goossens – Echo van het Neerenbosch 0 – 0 – 41,27 sec.

5. Chloe Vranken – Colore 0 – 0 – 41,98 sec.

7. Nadege Janssen – Hudson III 0 – 0 – 43,55 sec.

8. Jessica Geurts – Hunter van Berimar 0 – 0 – 43,76 sec.

10. Jorien Livens – Conassis van de Helle 0 – 4 – 39,76 sec.

11. Catherine Van Roosbroeck – Cerise des brumes 0 – 4 – 39,85 sec.

12. Zoe Conter – Mouse 0 – 4 – 41,92 sec.

 

Class 5 Table A against the clock 1 m 40

2. Mike Van Olst – Igor 0 – 58,80 sec.

4. Gilles Dunon – Winningmood Prestige Z 0 – 65,51 sec.

7. Gilles Thomas – Uncas S 0 – 67,62 sec.

8. Bert Prouvé – Ebano 0 – 68,80 sec.

9. Ann Carton-Grootjans – Iluna 0 – 69,60 sec.

 

Class 6 Table A two phases 1 m 45

1. Wouter Devos – Tonik Hero 0 – 0 – 32,81 sec.

2. Pieter Kenis – Grey van de Castanoschans 0 – 0 – 33,68 sec.

4. Catherine Van Roosbroeck – Calumet 0 – 0 – 34,53 sec.

5. Sam Polleunis – Elias P 0 – 0 – 34,77 sec.

7. Patrik Spits – Verdi vd Withoeve Z 0 – 0 – 36,50 sec.

8. Dominique Hendrickx – Fiero van Orti 0 – 0 – 37,54 sec.

10. Niels Bruynseels – Godin van het Molenhof 0 – 0 – 38,12 sec.

11. Thomas De Wit – D-Armel van ’t Kamerveld 0 – 0 – 38,14 sec.

12. Mike Van Olst – Maraca LS La Silla 0 – 0 – 38,83 sec.

14. Donaat Brondeel – Breemeersen Adorado 0 – 0 – 39,68 sec.

20. Jeroen De Winter – Gravin van het Netehof 0 – 4 – 33,63 sec.

 

Class 7 Derby Table A with jump off 1 m 40

1. Gilles Dunon – Casanova 0 – 0 – 44,84 sec.

2. Bart Clarys – Gentille 0 – 0 – 46,83 sec.

3. Donaat Brondeel – Breemeersen Crescendo 2 – 210,62 sec.

4. Jeroen Appelen – Filesto van de Herkant 4 – 189,55 sec.

5. Dominique Joassin – Hermanie 4 – 193,79 sec.

6. Wouter Devos – Emporio van ’t Holeinde 4 – 198,43 sec.

7. Karel Cox – Fay vd Berghoeve 4 – 198,65 sec.

9. Julie De Pelsmaeker – Calypso vd Zuuthoeve 8 – 192,82 sec.

10. Sven Van Dijck – Damira 8 – 197,64 sec.

 

TAGS   |   BART CLARYS   |   DONAAT BRONDEEL   |   GILLES DUNON   |   JEROEN APPELEN   |   KAREL COX   |   WOUTER DEVOS

Nieuws afgelopen 24 uur


Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2018 © Galop.be & Pweb Solutions