Welkom

Na aan te melden op Galop.be kan u evenementen toevoegen in de kalender, zoekertjes toevoegen, uw bedrijf toevoegen in de bedrijvengids, uw registratie voor de nieuwsbrief aanpassen,...

Registreren is gratis.



Registreren

• Registreren op Galop.be is gratis
• Door te registreren verklaart u zich akkoord met de Gebruiksvoorwaarden (klik hier).

» Klik hier om te registreren.




Inloggen

Onthoud mij
26/10/2014 18:46 - Jumping

Jeroen Appelen tweede in GP H&F

Horse & Friends speelde zich dit weekend af in Sentower Park en kende een schitterende apotheose met 18 deelnemers in de barrage van de GP Moderna. Twee lange lijnen in de grote piste zorgden voor ongeziene snelheid en het zag er lange tijd naar uit dat Jeroen Appelen (Aikido Z) de zege zou binnenhalen....tot laatste starter Tim Hoster (Quality) (foto) het onmogelijke mogelijk maakte en de winnenede rit neerzette met maar liefst twee seconden verschil op Jeroen Appelen, die tweede werd. Gastheer Wilm Vermier (Garrincha Hedoniste) werd nog derde. Ann Carton en Funky Music was derde Belg op de negende plaats.

 

Class Grand Prix Table A with jump off 1 m 45

1. Tim Hoster (GER) – Dicasi OH 0 – 0 – 34,79 sec.

2. Jeroen Appelen – Aikido Z 0 – 0 – 36,71 sec.

3. Wilm Vermeir – Garrincha Hedoniste 0 – 0 – 36,97 sec.

9. Ann Carton-Grootjans – Funky Musice 0 – 0 -39,02 sec.

10. Thibault Le Jeune – Leo du Prairial 0 – 0 – 39,70 sec.

11. Jos Lansink – Electra van ’t Roosakker 0 – 0 – 42,90 sec.

12. Pieter Devos – Couscous van Orti 0 – 4 – 36,28 sec.

13. Catherine Van Roosbroeck – Calumet 0 – 4 – 36,44 sec.

14. Karel Cox – Gentleman 0 – 4 – 38,04 sec.

 

Overige Belgische resultaten CSi2* Opglabbeek - Horse and Friends.

Class 4 Table A against the clock 1 m 30

1. Pieter Kenis – Gipsy of Heritage 0 – 58,20 sec.

5. Alexander Liefsoens – Attitude Z 0 – 63,70 sec.

6. Michiel Meskens – Cayenne vd Plataan 0  - 64,33 sec.

8. Catherine Van Roosbroeck – Batari 0 – 67,29 sec.

11. Bert Steyvers – Porsche 0 – 69,91 sec.

12. Zoe Conter – Fusager’s Acordelia 0 – 70,12 sec.

13. Carmen Christiaansen – Ginger vh Geelhof 0 – 70,86 sec.

16. Ludivine Mandron – Vedette B M 0 – 72,41 sec.

22. Viktor Daem – Fantast C 0 – 76,,66 sec.

 

Class 5 Table A against the clock 1 m 35

2. Bart Clarys – Best Mix Evanca 0 – 53,90 sec.

3. Gert Bloemen – Eurli Fravanca  0 – 57,28 sec.

4. Anthony Wellens – Denook Fravanca 0 – 57,67 sec.

5. Guido Hornesch – Concorde 0 – 58,36 sec.

13. Axel Vandoorne – Fighting Bravour vd Basquita 0 – 64,83 sec.

14. Eleonore Lambilliotte – Refallo 0 – 64,84 sec.

16. Kim Thiry – Givale vd Windheuvel 0 – 65,32 sec.

21. Karel Cox – Grande vh Scheefkasteel 0 – 66,81 sec.

 

Class 9 Table A two phases 1 m 35

3. Maartje Verberckmoes Cous Cous 0 – 0 – 27,55 sec.

4. Axel Vandoorne – Divine Louise 0 – 0 – 27,56 sec.

5. Bart Clarys – Best Mix Evana 0 – 0 – 27,87 sec.

7. Catherine Van Roosbroeck – Amalia van de Zeilhoek 0 – 0 – 28,59 sec.

8. Jan Vlemmix – Ptite Folie 0 – 0 – 28,85 sec.

13. Michael Van Den Bosch – Atilia 0 – 0 – 29,96 sec.

14. Patrik Spits – Vichy DH Z 0 – 0 – 29,98 sec.

15. Guido Hornesch – Ti Amo 0 – 0 – 29,99 sec.

17. Bert Prouvé – Feed Back 0 – 0 – 30,17 sec.

19. Jeroen Appelen – Aikido Z 0 – 0 – 30,70 sec.

20. Melissa Seneca – El Nino 0 – 0 – 31,33 sec.

21. Ugo Berritella – Zoncordes 0 – 0 – 31,40 sec.

 

Class 10 Table A against the clock 1 m 40

1. Julie De Pelsmaeker – Daloubette van de Krekebeke 0 – 54,38 sec.

6. Bert Prouvé – Cadida vh Provahof 0 – 57,95 sec.

7. Michael Van Den Bosch – Watch Me 0 – 58,80 sec.

9. Karel Cox – Grande vh Scheefkasteel 0 – 59,02 sec.

10. Chloé Vranken – Elton Jones 0 – 59,63 sec.

11. Pieter Kenis – Royal Vinckenburgh of Heritage 0 – 59,66 sec.

13. Fabrice Galdini – Gin Chin van het Lindenhof 0 – 59,96 sec.

14. Kim Thiry – Calisto van de Windheuvel 0 – 60,13 sec.

15. Catherine Van Roosbroeck – Calumet 0 – 60,18 sec.

17. Dries Dekkers – Buzzlines Tornado IV 0 – 60,38 sec.

18. Jef Wellens – Carefull Z van ’t Hofterryckel 0 – 60,48 sec.

21. Guido Hornesch – Concorde 0 – 60,92 sec.

22. Thomas De Wit – Gazelle van de Byloke 0 – 61,09 sec.

 

Class 11 Masters

3. Wilm Vermeir – Garrincha Hedoniste 0 – 0 – 0 – 4

 

Class 12 Table A two phases 1 m 30

1. Jeroen Appelen – Enjoy 0 – 0 – 25,44 sec.

2. Eleonore Lambilliotte – Boheme de St. Hermelle 0 – 0 – 27,04 sec.

3. Jef Wellens – Uranus w 0 – 0 – 27,29 sec.

5. Kim Colaers – Colinha Hu  - 0 – 27,46 sec.

6. Ugo Berrittella – Siament Palatie 0 – 0 – 27,95 sec.

7. Frederic Vernaet – Hawaika van de Dorpshoeve 0 – 28,29 sec.

9. Jan Vlemmix – Billy Manhattan 0 – 0 – 29,01 sec.

10. Romy Morssinkhof – Augustinus Lan 0 – 0 – 29,70 sec.

12. Gert Bloemen – Che Chin 0 – 0 – 29,90 sec.

 

Class 13 Table A two phases 1 m 40

1. Wilm Vermeir – Gentiane de la Pomme 0 – 0 – 25,12 sec.

3. Maartje Verberckmoes – Cous Cous 0 – 0 – 26,80 sec.

5. Michiel Meskens – Cayenne vd Plataan 0 – 0 – 27,20 sec.

8. Jeroen Appelen – Aikido Z 0 – 0 – 28,32 sec.

9. Frederic Vernaet – Cheater von der Held 0 – 0 – 29,18 sec.

15. Julie De Pelsmaeker – Estoril 111 0 – 0 – 33,67 sec.

19. Gert Bloemen – Eurli Fravanca 0 – 4 – 27,38 sec.

Ex Karel Cox – Flugel van ’t Palmenhof 0 – 4 – 27,38 sec.

 

Class 14 Table A with jump off 1 m 45

4. Catherine Van Roosbroeck – Calumet 0 – 0 – 35,06 sec.

8. Thibault Le Jeune – Leo du Prairial 0 – 0 – 38,54 sec.

10. Chloé Vranken – Elton Jones 0 – 0 – 39,50 sec.

11. Jos Lansink – Ensor de Litrange LXII 0 – 0 – 45,19 sec.

18. Pieter Kenis – Gines van de Klunderd 0 – 4 – 39,89 sec.

21. Wilm Vermeir – Cor van de Wateringhoeve 0 – 8 – 37,13 sec.

24. Kim Thiry – Calisto van de Windheuvel 0 – 15 – 56,26 sec.

 

Class 17 Table A two phases 1 m 35

2. Jeroen Appelen – Wildcard 0 – 0 – 32,75 sec.

3. Jef Wellens – Uranus W 0 – 0 – 34,28 sec.

5. Pieter Kenis – Gipsy of Heritage 0 – 0 – 34,46 sec.

6. Jeroen Appelen – Enjoy 0 - 0 – 34,51 sec.

7. Karel Cox – Grande vh Scheefkasteel 0 – 0 – 34,91 sec.

9. Dries Dekkers – D&J Havanna 0 – 0 – 36,17 sec.

10. Catherine Van Roosbroeck – Batari 0 – 0 – 36,41 sec.

11. Viktor Daem – Fantast C 0 – 0 – 36,54 sec.

16. Guido Hornesch – Ti Amo 0 – 0 – 37,71 sec.

17. Alexander Liefsoens – Heureka vd Lucashoeve 0 – 0 – 38,71 sec.

20. Catherine Van Roosbroeck – Amalia van de Zeilhoek 0 – 0 – 40,98 sec.

 

 

 

 

Foto's :
TAGS   |   ANN CARTON   |   JEROEN APPELEN   |   TIM HOSTER   |   WILM VERMEIR

Nieuws afgelopen 24 uur


Gebruiksvoorwaarden  |  Privacy statement
Alle rechten voorbehouden 2000-2018 © Galop.be & Pweb Solutions