CSI2* Lier: Devos verslaat Demeersman
Het eerste CSI2* outdoor op het vernieuwde Azelhof is volop aan de gang. De eerste grote tour 1.40m werd gewonnen door Pieter Devos met Darca VDG Consult (Turbo vh Gestelhof). Hij versloeg zijn leermeester Dirk Demeersman met Ustina Sitte (Clinton). Jos Verlooy en Cloud Nine werden vierde. Sven Van Dijck en de twintigjarige Ramexco wonnen op 1.35m.
Uitslagen 22 - 23 / 05 / 2014.
CSI2* Lier (BEL)
Class 1 Table A 2 phases 1 m 30
1. Laurens Matthysen – Be Cool G 0 – 0 – 27,02 sec.
2. Vincent Lambrecht – Cachassa du Ry 0 – 0 – 27,83 sec.
5. Wouter Van Laer – Windsor 0 – 0 – 28,64 sec.
7. Dirk Demeersman – Hanna vd Broekkant 0 – 0 – 29,65 sec.
8. Melissa Seneca – El NIno 0 – 0 – 30,70 sec.
10. Jorien Livens – Electra vd Dwerse hagen 0 – 0 – 33,14 sec.
11. Pieter Dejager – Reve de Bacon 0 – 0 – 33,27 sec.
12. David Tanghe – Good Luck van ’t Laumerieveld 0 – 0 – 33,32 sec.
14. Rudi Helsen – Sandro d’Altenbach 0 – 0 – 33,77 sec.
Class 2 Table A against the clock 1 m 30
3. Dirk Demeersman – Hanna vd Broekkant 0 – 56,76 sec.
9. Rudi Helsen – Mondain Normand 0 – 59,33 sec.
10. Pieter Kenis – Upgrade of Heritage 0 – 60,08 sec.
Class 3 Table A with jump off 1 m 35
1. Sven Van Dijck – Ramexco – 0 – 0 – 36,03 sec.
3. Dirk Demeersman – Artemise du Houssoit 0 – 0 – 36,23 sec.
5. Jos Verlooy – Golden Horta 0 – 0 – 38,91 sec.
6. Karel Cox – Ardco Hero 0 – 0 – 40,51 sec.
11. Joris Vergauwen – Zilverstone M 0 – 4 – 37,00 sec.
12. Patrik Spits – Dolce Vita DH 0 – 4 – 37,38 sec.
13. Laurens Matthysen – Be Cool G 0 – 4 – 39,37 sec.
15. Vincent Lambrecht – Calista H 0 – 4 – 50,50 sec.
17. Wouter Van Laer – Goofy van ’t Laerhof 0 – 12 – 46,10 sec.
Class 4 Table A with jump off 1 m 20 (top 3)
1. Anthony Wellens – Echo van de Podtshoev 0 – 0 – 40,64 sec.
2. Laurens Matthysen – Grand Amour 0 – 0 – 41,44 sec.
3. Zoe Conter – Talent 0 – 0 – 41,49 sec.
Class 5 Table A 2 phases 1 m 40
1. Pieter Devos – Darca van de VDG Consult
2. Dirk Demeersman – Ustina Sitte
4. Jos Verlooy – Cloud Nine II
9. Thomas Van Minnebruggen – Angel van ’t Hof
10. Gregory Wathelet – Riesling du Monselet
11. Nick Vrins – Galisco Van Paemel
12. Karel Cox – Gentleman
14. Pieter Kenis – Grey vna de Castanoschans
17. Christof Deraedt – Bulgari d’Arsouilles