Van Paesschen naar GCT, Wathelet in team
Constant Van Paesschen springt dit weekend de GCT van Madrid, zo besliste eigenaar Alain Van Campenhout. De andere Alain, Cloet, heeft dan toch ingestemd dat zijn Sea Cosat Forlap vrijdag met Gregory Wathelet de landenprijs van België springt. Hij vormt team met Nicola Philippaerts, Pieter Devos en Jos Verlooy
Internationale selecties 30 / 04 - 04 / 05 / 2014.
JUMPING
CSIO5* Lummen (BEL) - FEI Furusiyya Nations Cup - 1 Division
Team :
Chef d’équipe : Kurt Gravemeier
Pieter Devos : Candy – Equipharma Dax van d’Abdijhoeve – Darca van de VDG Consult
Nicola Philippaerts : Cortez – Fantast C
Olivier Philippaerts : Cabrio van de Heffinck – Armstrong van de Kapel
Jos Verlooy : Farfelu de la Pomme – Domino
Gregory Wathelet : Sea Coast Forlap Dc (foto) – Carlson
Individual :
Jeroen Appelen : Enjoy – Filesto van de Herkant – Wildcard
Niels Bruynseels : Pommeau du Heup – Filou D
Dirk Demeersman : Ustina Sitte – Daimonds Billy – STB Fleuri van de Koekelberg
Jérome Guéry : E Pleasure – V Pleasure
Philippe Le Jeune : Loro Piana Once de Kreisker – Andretti 27
Francois Mathy jr. : Polinska des Isles – Ornellaia
Gudrun Patteet : Sea Coast Pebles Z – Sea Coast Ferly
Ludo Philippaerts : Challenge van de Begijnakker – Rapsodi-c.r.
Patrik Spits : Withney van de Dwerse Hagen – Umosa B – Uletta van de Dwerse Hagen
Catherine Van Roosbroeck : Calumet – Bermonda – Gautcho da quinta
Koen Vereecke : Allegro C van de Donkhoeve – Fetard de la Pomme
Jan Vinckier : Emilie de Diamant A.s. – Caretino-T
CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Lummen (BEL)
Stephanie Andries – Zoe Anteunis – Steve Auwers – Nico Baerts – Nathan Beer – Yanick Beirens - Ben Beevers – Guy Beyers – Gert Bloemen – Valerie Blommaerts - Celine Bradt – Quinten Bradt – Cedric Broekaert – Wesley Carmans- Maria Magdalena Celotto – Axelle Claessens – Bart Clarys – Kristof Cleeren – Alexander Cleeren - Pieter Clemens – Geoffrey Cobbaut –Kim Colaers – Stefan Corten – Nathalie Corthouts – Karel Cox – Wout Daerden – Fabienne Lange-Daigneux – Jean-Christophe Degrande – Kelly Dejongh – Mathias Demeulemeester - Jan De Pauw – Samuel De Pauw – Ann-sophie De Reviere – Lucien De Wachter – Koen De Waele – Jeroen De Winter – Thomas De Wit – Julien Denayer – Gilles Detry – Lieven Devos – Pieter Devos – Wouter Devos – Werner Dierickx – Nicky Dill ien – Sus Dirickx – Maarten Driessen – Marie Foulon – Marijke Gabriels - Emilie Francois – Sander Geenen – Geoffrey Geerts – Jenthe Gelade – Shauni Goetz - Anthony Geysen – Davy Gielis – Brecht Goossens – Alex Grove – Stefanie Grootjans – Sheila Groven – Catherine Gustin – Philip Gysbrechts - Cedric Gysbrechts – Pascale Haep – Nick Hermys Ayla Heymans – Thibaut Huyvaert - Dominique Hendrickx – Jelle Hoorens – Nick Janssens - Dominique Joassin – Patrick Jonkmans – Natascha Kirchner - Klaas Koentges – Victor Kumps – Elise Korsten - Filip Lacus – Eleonore Lambilliotte – Vincent Lambrecht – Philippe Le Jeune – Sarah Lelievre - Steve Lefevre – Walter Lelie – Ludivine Mandron – Hanne Mertens - Jef Lauwers – Walter Lelie - – Laurens Meynaerts – Benny Naessens &nda sh; Tim Naessens – Jens Nijs – Karel Olbrechts – Stephanie Parys – Eline Peeters – Caroline Piens - Gudrun Patteet – Nicola Philippaerts – Olivier Philippaerts – Liesbeth Postelmans – Bert Prouvé – Claire Putters – Giovanni Quaghebuer – Jeroen Schepers - Chaouki Rijnders – Melissa Seneca – Wim Smet – Tom Sneppe – Virginie Thonon – Dorien Stevens - Benjamin Van De Kerkhof – Charlotte Van Den Bosch - Ines Van Den Bosch – Michael Van Den Bosch – Ellen Vaes – Kim Van Decraen - Tim Van Den Broeck – Tom Van Den Driessche – Ben Van Den Driessche - Sven Van Dijck – Nathalie Van Laenen – Louise Van Laer – Maverick Van Lent – Nanou Van Thielen - Thomas Van Minnebruggen – Deborah Van Roy – Jens Vandenberk – Thierry Vanhamme – Lander Verheire – Nick Verlies - Koen Vereecke – Wilm Verme ir – Jan Vermeiren – Kevin Vermeulen – Frederic Vernaet – Wim Vinckx – Jan Vlemmix – Chloé Vranken – Nick Vrins – Gregory Wathelet – Mieke Wils – Celine Vierstraete – Jan Vinckier – Axelle Windels
Lummen - Belgisch kampioenschap 7 jarige paarden
1 ste manche woensdag 30 / 04 / 2014
176 combinaties
CSI5* Madrid (ESP) – Global Champions Tour
Constant Van Paesschen : Citizenguard Cadjanine Z – Citizenguard Toscan de St. Hermelle
CSIU25 Lier (BEL)
Cassandra Braeckmans : Cassilo – Graciella – Bubsylon
Joy Demuynck : Cacharel – Expensif Willy vh Polderhof – Aimar vh Polderhof
Antoines Deprez : Go West C
Laurens Houben : Con Landra – Tennessee VZ
Alexander Kumps : Gigi van het Blondveld – Brikibo vd Bosbeek
Laurent Mahieu : Cool Hand Luke – Soprano by Cartoflex – Berenice
Christophe Meirsschaert : Coberlina Z
Gauthier Mercenier : Upper Class Hero – Zatamorka
Evy Morssinkhof : Filline van de Veldhoek – Augustinus LAN – Vaciènde
Jordy Oostvogels : Don G
Leonie Peeters : Farinelli van de Zeshoek
Elisa Strubbe : Pilgrim de la Roque
Gilles Thomas : Forever van ’t Hofken – Hilfiger van de Olmenhoeve
Vicky Van De Poel : Chablie – Femke Ec – Alex Ludine Z
Lien Van Ende : Lyro Lofenbach
Evelyn Vergauwen : Walibi Groenservice – Grand Cru Groenservice – Valicia Volocia
Thibault Vermeulen : Baccord du Abnt
Valerie Vleugels : Cynthia van de Boslandhoeve – Vigo
Anthony Wellens : Emilion’s Girl – Fausto van ’t Verahof – Havanna vn Strytem
CSIJ-A Lier (BEL)
Robin Atnhonissen : Beaujolais Primeur V.h.
Elke Appeltans : Va Vite van ter Hilst – Amaretto van ter Hilst
Thibault Behaegel : Equi-pp Vaya Con D’O – Chester Z – Hero van Utah
Xena Braeckmans : Chivas – Evina
Lynn D’Have : Boris vh Kluizebos – Blast Off
Anouch Danneels : Aida
Emy De Braekeleer : Upsala de la Gadaille
Lola De Braekeleer : Elastique Dnl – A l’Amour de Longpré
Laurence De Vos : Elaura-S
Athena Rochas Decock : Eurogirl 3
Antoine Deprez : Valdes M.S. – Alizée de Mortinsart
Victor Deprez : Vauban d’en Haut
Helene Gasper : Vantasia
Arnaud Gaublomme : Corale van ’t Glemhof Z
Brent Gaublomme : Perle van het Glemhof – Gladstone van het Bildeken – Catch me van ’t Glemhof Z
Emma Gilgemyn : Bijou d’Or Z
Catherine Gochet : Accent van ’t Heuvelland – Victoire de Hurtebise Ewaljump
Kobe Hendrix : Galoubet Fravanca
Alexandre Heynderickx : Trend des Rosiers
Kimberley Lacus : Rowanna d’Happy Wind
Joris Lecoque : Gold of Gram vd Broy
Eloise Lutgen : Vivonia – Galante van ’t Welthof
Emilie Mottie : Ricciano AH
June Peeters : Escudos Grafiti – T.D’Arco – Cordonos
Leonie Peeters : Catho – Unica – Sunny Girl
Manon Smeyers : Robin – Mac Fantastic
Elisa Strubbe – Quaqet de Thurin – Tendresse du Fort – Soir des Quarts
Gilles Thomas : Chatman – Cassiro – Conaro
Sophie Tinchant : Vasco P
Claudine Van Duffel : Don Gouan – Argenta
Lien Van Ende : Evita de Wulf Selection – Felicia P – Heroy vd Hei
Liesje Vanderwegen : Doug – Esalieourai
Neal Vanderwegen : Grease van ’t Prinsenveld – Leon JH Z – Hariska vh Sas
Evelyn Vergauwen : Waliby Groenservice – Grand Cru Groenservice – Valicia Volocia
Dieter Vemeiren : Venise
Savyana Verstappen : Hadise van de Wijngaardhoeve – Quess Z
Yasmine Vinck : Courville
CSICh-A Lier (BEL)
Ines Aoufi : Vaya con dios IV
Caro Brys : Zia – Himialaya vh Daalhof
Lison Corbisier : Annabelle de l’Enclos
Ellen D’Have : Wielisa
Ines De Braekeleer : Sissi de Longpré
Camille Demolie : Ferra van den Bisschop – G-Star du Cartier
Mathias Hazebroek : Diamand – Tia Maria
Alexander Housen : Elando van de Roshoeve – Flicka-P
Lena Leonard : Gloria vh Kluizebos – Vitesse
Vanina Lombard : Cocinelle Z – Noa de Talma
Simon Morssinkhof : Rubis Messipierre
Jenny Pauquet : Rowina – Volumia C – Lisney des Vallées
Manon Smeyers : Robin
Axel Vandoorne : Fighting Bravour vd Basquita – Gigi Bravour vd Basuita
Maartje Verberckmoes : Cous Cous – Apollo SK
Sander Vermeiren : Wirnac U van de Molengeest – Faletta van de Dwerse hagen
CSIP Lier (BEL)
Ines Aoufi : Corando Z
Elke Appeltans : Antares v ter Hilst – Shaffy
Lynn Bloemer : Karl van Orchid’s – Kwik Star
Malin Bollen : Cavalor’s Montana
Thibaut Bollen : Cavalor’s Bear – Happy Girl
Xena Braeckmans : Roberlina – Veni Vidi Vici
Laurenne Casier : Caesar
Ines De Braekeleer : Sweety Girl – Schwepsy
Athena Rochas De Cock : Silverlea Uncle Sam
Mathilde Destree Detry : Ivarius van de Boshoeve
Arnaud Gaublomme : Goliath van de Groenweg
Kobe Hendrix : Kantje’s Amethist
Joyce Hosewol : Giorgio
Alexander Housen : Cyklon Texass
Juliette Lansen : Ikarus van de Delthoeve
Jill Lunenburg : Moorlands Carthago
Luca Mercenier : Granie 065 Z – Venus d’Hyrencourt
Simon Morssinkhof : Diamond – Maybell Molly
Manon Smeyers : Hello Peaches
Roy Van Beek : Mylana – Rhapsody
Jinse Van Der Haegen : Cleostrade
Claudine Van Duffel : Extra dry du geer
Stephanie Van Riet : Crack-drum vh Juxschot – Ella de l’Huitrelle
Maartje Verberckmoes : Little Ben – Ruby Rio
Dieter Vermeiren : Invisible E vh Juxschot
Sander Vermeiren : Gallina
Louis Wauters : Kantje’s Binky-Boy – Hickstead Castanoo
CSI2* Linz-Ebelsberg (AUT)
Celine Schoonbroodt
CSI2* - CSIYH1* Fontainebleau (FRA)
Francois Bossu – Gilles Botton – Cyril Cools – Johan Demolder – Arnaud Doem – Fabrice Galdini – Bertrand Genin – Damien Haelterman – Maxime Harmegnies – Marie Kundycki – Marine Scauflaire – Beau Vandousselaere
CSI1* Fontainebleau (FRA)
Florence Bajoit – Charlotte Bossrez – Kim Celis – Pierre Choupay – Amelie de Mevius – Angelique De Vuyst – Arnaud Doem – Arnaud Dubois – Delphine Falciani – Gregory Goossens – Maxime Harmegnies – Lisa-Marie Hermans – Melissa Laenen – Morgane Libert – Louis Mahieu – Caroline Michez – Daisy Polspoel – Elisabeth thommen – Jonas Troubleyn – Mike Van Belle – Tim Van Hael – Chloé Van Hove – Eric Van Santvoort – Beau Vandousselaere – Yana Verschaeren – Sebastien Vigneron
CSIAm-B Fontainebleau (FRA)
Geraldine Bossrez – Celine Bueds – Mathilde Coninck – Celine Couvreur – Nina De Backer – Amelie de Mevius – Vincent De Reys – Alexia de Thibault – Lilas Depaepe – Simon Derenne – Lisa-Marie Hermans – Ea Joinneau – Melissa Laenen – Marion Leysen-De Bodt – Charlotte Mathy – Pascale Trenker - Annelies Troubleyn – Dylan Van Belle – Karen Vna Noyen – Bart Vanderstraeten – Alexandra Vanneste – Alicia Wolf – Zoe Wullaert
CSICh-A Fontainebleau (FRA)
Sisi Joinneau : Playboy van de Somme
Marthe Van Gorp : Zajlin
CSI3* Maubeuge (FRA)
Christof Deraedt : Bulgari d’Arsouilles – Daytona d’Arsouilles – Ebel d’Arsouilles
Gilles Dunon : Wesselina – Catana – Don Fernantes Z
José Thiry : Cyber de l’Obstination – La diva de Ruisseau Z – Cyrano d’Orbri
Christophe Vanderhasselt : Edel-Vitseroel – Gellah III – Pin Up d’Hammer
Yves Vanderhasselt : El Cassina van Kojakhoeve – Fiora v ’t Plutoniahof
CSIAm-B Mannheim (GER)
Boy-Adrian Van Gelderen
EVENTING
CIC2* Rockingham (GBR)
Rik Geirnaert : Zaferlina M.h.
CCI2* Wiener Neustadt, Milak (AUT)
Clara Davoine : Unica van het Neerenbosch
CIC2* Wiener Neustadt, Milak (AUT)
Jarno Debusschere : User Friendly – Kilara
CCI1* Castenray (NED)
San Danieux : Eminence
Geoffroy de Jamblinne : Summerset VDL – Umbo de la Salle
Joris Vanspringel : Limestone – Fyona vd Holtakkers
DRESSUUR
CDI3* Saumur (FRA)
Saidja Brison : Moliere
Steffi Hesters : Don Fuego
Francoise Hologne-Joux : Warhol – Wodan
Delphine Meiresonne : Wipsy vh Heihof
Dominique Mohimont : Zephyr
Laurence Vanommeslaghe : Avec Plaisir
Wim Verwimp : Pari Lani
Chef d’équipe : Laurence Van Doorslaer
CDIOY Saumur (FRA)
Alexa Fairchild :– Timor
Laurence Roos : Fil Rouge
Carole Schepens : Anourgrant SAG
Jorinde Verwimp : Tiano -
CDIY Saumur (FRA)
Jitske Bosschaerts : Whitney
Soraya Brison : Giorgio Armani
Charlotte Defalque : Botticelli
Alexa Fairchild : Totall Tip Top
Carole Schepens :Velvet Dream
Jorinde Verwimp : Wallstreet
CDIOJ Saumur (FRA)
Jamina Gysels : Zico
Isabel Giart : Nemo
Noa Moermans : Beach Boy van de Zuuthoeve
Numa Verberne : Riverdance
CDIJ Saumur (FRA)
Lavinia Arl : Despique
Julie Koninx : Dabanos
CDIOP Saumur (FRA)
Antonia Arl : Equestricons Epiascer
Kayleigh Buelens : Berlioz
Amber Heidbuchel : Ashen Drew Drop
Elle Peytier : Equestricons Valentino
CDIP Saumur (FRA)
Antonia Arl : Equestricons - Defilee de Mode
Laura De Graeve : Rasputin – Sandro’s Diamond
Amber Heidbuchel : Dollarboy S-G
Suraya Hendrickx : Interbrew De Rechri
Laura Luyten : Nieuwmoeds Rudo
Louise Mourlon Beernaert : Don’t Dream WE
Kate Wiggins : Elastique vd Berkenhoeve
PARA EQUESTRIAN DRESSAGE
CPEDI3* Mannheim (GER)
Michèle George : Fbw Rainman – Saganne
MENNEN
CAI2*-P4 Dorthealyst (DEN)
Mia Allo : Thibo – Galileo – Timing – Timesquare W.E. – Tango – Simply Magic
bron: kbrsf