EK eventing, twee CSI 5* en Lier
Het EK van de jeugd eindigde met twee zilveren medailles. Deze week rijden de senioren uit de eventing naar eremetaal in hun EK, in Polen. Volgende week is het de beurt aan de springruiters in Göteborg. Een grote delegatie komt deze week in actie op de vijfsterren van Valence en Santk Moritz. In Lier is een tweesterren
CSI5* Valence (FRA)
Jérôme Guéry : Garfield de Tiji des Templiers - Papillon Z
Philippe Le Jeune : Cadeau de Muze - Giorgio de Muze
Francois Mathy jr. : Cassis van de Kranenburg - Igor de Vauxelles - Uno de la Roque
Judy-An Melchior : Ailina Z - Comilfo Plus Z
Constant Van Paesschen : Carlow van de Helle - Bea van de Helle - Hamlet van de Donkhoeve
Jos Verlooy : Appolonia - Domino - Quebracho Semilly
Gregory Wathelet : Iphigeneia de Muze - Iron Man van de Padenborre - MJT Nevado S
CSI2* Valence (FRA)
Ugo Berrittella - Jerome Counasse - Patricia Guéry - Aiko Paridaen - Franck Vandereyken
CSI5* St. Moritz (SUI)
Gaetan Decroix : Quel Homme de Hus - Vogue de Suerone
Gudrun Patteet : Sea Coast Atlantic du Seigneur - Sea Coast B52 F Z - Sea Coast Pebbles Z
Nicola Philippaerts : H&M Harley vd Bisschop - Zilverstar T - Inouk P
Cindy Van Der Straeten : Balance - Calvia - Sandokan
Wilm Vermeir : Gentiane de la Pomme - Hacienda d’Eversem - IQ van het Steentje
CSI2* - CSIYH1* Lier (BEL)
Stephanie Andries - Koenraad Bauters - Niels Bruynseels - Nathan Budd - Bart Claes - Gill Cools - Fabienne Daigneux-Lange - Chanel De Baets - Camille Demolie - Muriel Dens - Caroline Di Vittorio - Emilie Evrard - Pascale Haep - Maxime Harmegnies - Mathias Hazebroek - Maxime Hazebroek - Sofie Hazebroek - Rik Hemeryck - India Hertoghe - Nadege Janssen - Marine Lenoble - Eric Lombard - Pascale Lombard - Vanina Lombard - Jolien Maenhaut - David Malfait - Christophe Meirsschaert - Benny Naessens - Dimitry Noterman - Kristien Peeters - Charlotte Philippe - Damien Plume - Claire Putters - Max Sebrechts - Patrik Spits - Gaetan Stalpaert - Hannes Symons - Gilles Thomas - Sarah Toussaint - Kim Van Decraen - Kelly Vandousselaere - Brigitte Vanhalme - Nils Vanhees - Christoph Verheyen - Jef Wellens - Francois Wery
CSI1* Lier (BEL)
Contance Adam - Maheva Arnaud - Koenraad Bauters - Gill Cools - Fabienne Daigneux-Lange - Chanel De Baets - Camille Demolie - Muriel Dens - Emilie Evrard - Bruno Goyens de Heusch - Lara Harus - Mathias Hazeborek - Maxime Hazebroek - India Hertoghe - Chloe Heyrman - Stien Holemans - Rosalie Lambermont - Marine Lenoble - Vanina Lombard - Robert Maghe - David Malfait - Alice Oost - Charlotte Philippe - Evelyne Putters - Ralph Putters - Clara Rousseaux - Max Sebrechts - Gaetan Stalpaert - Gilles Thomas - Terry Van Dingenen - Jef Wellens
CSI2* - CSI1* - CSIYH1* - CSIL1* - CSIAm-B Auvers (FRA)
Wout Daerden - Carine Gagliani - Perry Geryl - Dominique Joassin - Odile Gierech - Louise Joassin - Cedric Desimpel - Romy Embourg - Dany Van Moer
EVENTING
Europees kampioenschap eventing seniors Strzegom (POL)
Chef d’équipe : Alec Van den Abeele
Coach : Mark Rigouts
Team :
Lara de Liedekerke-Meier : Alpaga d’Arville
Karin Donckers : Fletcha van ’t Verahof
Xavier Snackers : En Silence Otrang
Giel Vanhouche : Figaro de Verby
Joris Van Springel : Lully des Aulnes
individual
Kris Vervaecke : Hopper ten Hunsel
CIC1* Hamm (GER)
Stefanie Brans : Utars vd Langvoort Z
ENDURANCE
Europees kampioenschap seniors CEI 160km - Brussels (BEL)
Chef d’équipe : Pierre Arnould
Peter Bastijns : Ezi de Alborada
Karin Boulanger - Tawfiq du Courtisot
Laura Houassin : Yotan des Sauvlons
Louna Schuiten : Sabah du Courtisot
Romane Yernaux : Sichen des Sauvlons
Wereldkampioenschap zevenjarige paarden CEI 130km - Brussels (BEL)
Elisabeth Hardy : Adir Folie
CEIO2* - CEI2* 120 Brussels (BEL)
Elisa Arnauld : Vizir Al Ondrel
Elien Bollaerts : L.I. Opium
Morgane Boulanger : Kamrika de Malavisee
Ingrid Celen : Florida J
Corine Depresseux : Crystel Quinoa
Lora Gavazza : Medum D’Arbespine
Sophie Kerkhove : Jordin
Celine Lavis : Semillah Tabatah
Laura Lenges : Djella de Rendpeine Ewalraid
Hemeline Piront : L.i Krizos
Clementine Truffet : Zwambi des Sauvlons
Sofie Van : Diablo
Charlene Willeme : Al Warandes Dream
Peter Bastijns : Omara de Alborada
Pietero Di Geronimo : Lilo
Patricia Gueret : Eaunoire Faleedya
Elisabeth Hardy : Amina de Palmas
CEI1* 80 Euston Park (GBR)
Eloise Andreux : Min Jaleelah
Rose Van Cauter : Quenz Eddahab
CEI3* 160 Euston Park (GBR)
Raphael Van Cauter : Altair du Greou
CEI1* 80 St. Ismier (FRA)
Dune White : Kerett El Parry
MENNEN
Chef d'équipe : Francoise Thiry
Wereldkampioenschap pony’s vierspan - Minden (GER)
Tinne Bax : Cuppers Salinero - Good Hope’s Kyokko - Vechtzicht’s Consul - Vechtzicht’s Challenger - Vechtzicht’s Conway
Jeroen De Schutter : Koekoekshof Fieldmen - Koekoekshof Rico - Moonshine - Westpoint - Wheemhoeve’s Zidane
Nicolas Deudon : Dempsy Calipso - Hynderhoeve’s Osiris - Kulkhornster Boris - Morgenzon’s Quinto - Saner
Bert Van Den Bosch : Kastanjehof Jimmy - Lucas Langevoren - Roetsenest’s Santa Fe - Vechtzicht’s Hopeful - Velvet’s Mr Monaco
Wereldkampioenschap mennen tweespan pony’s - Minden (GER)
Johan Nijs : Atse van de Haar - Nagim op de Heide - Willy
Pieter Van Den Broeck : Heidewinde’s Parelli - Vierwindsteken Myron - Zandberg’s Job
Marc Van Der Speeten : Casper - Classic Jazz - Jannick
Nico Van Praet : Blocklands Hoeve Cupido - De Klumperts Moonstar - Justin BK
Johan Verhaege : Russel - Sint Maartenshoek Robin - Spirit Black
Wereldkampioenschap mennen enkelspan pony’s - Minden (GER)
Sebastien Pallen : Carlo
Gilles Pirotte : Rubens
Denny Schuddinck : Aran van ter Beke
Sven Tinlot : Kitty
bron: kbrsf