Belgen pakken collectief naast GP Bonheiden
Geen geluk voor onze landgenoten in eigen land vandaag. Op het CSI2* van Bonheiden ging de winst naar de Braziliaan Caio Carvalho met de BWP'er Jet Set DB (Ogano Sitte). De Amerikaanse Julie Welles werd tweede voor Dayro Arroyave met Adele (Cassini I). De enige Belg in de barrage was Eric Lombard met No Limit Z (Nonstop). Met één fout in de basisomloop haalde Frederic Vernaet (Gin Duidam) nog op de valreep de toptien.
Complete uitslag GP
Alle Belgische resultaten CSI2* Bonheiden (BEL) 25 - 28 / 05 / 2017.
Class 1 Table A against the clock 1 m 30
1. Jorien Livens - Conassis van de Helle 0 - 51,30 sec.
3. Hanne Mertens - Urgent 0 - 57,19 sec.
4. Jelle Limbourg - Icone van het Grootveldhof 0 - 57,63 sec.
8. Eric Lombard - Vani’ Fraize 0 - 60,48 sec.
10. Bart Anthonissen - Caretino T 0 - 62,82 sec.
11. Catherine Van Roosbroeck - Imperatrice vd Donkhoeve 0 - 62,99 sec.
16. Brecht Bille - Chicago 0 - 65,61 sec.
19. Pascale Haep - Iris van de Bisschop 0 - 66,65 sec.
Class 2 Table A against the clock 1 m 40
2. Chloe Vranken - Urfee des Luthiers 0 - 56,43 sec.
4. Charlotte Philippe - Jerenmias van het Hulstenhof 0 - 58,93 sec.
4. Kim Thiry - Givale vd Windheuvel 0 - 58,71 sec.
6. Pascale Haep - Iris van de Bisschop 0 - 62,08 sec.
8. Georges Trulemans - Ibrahim ter Maaigem 0 - 62,93 sec.
9. Frederic Vernaet - Just a Gamble 0 - 63,57 sec.
10. Fabrice Galdini - Jealousy 0 - 64,15 sec.
12. Jorien Livens - Valley DH Z 0 - 65,07 sec.
15. Alex Grove - Touche vd Driek Eiken Z 0 - 66,45 sec.
Class 3 Table A against the clock 1 m 35
3. Bart Anthonissen - Lamaca 0 - 63,13 sec.
5. Frederic Vernaet - Dauphine van T&L 0 - 65,84 sec.
6. Katrien Nijs - Ilya van het Migroveld 0 - 67,72 sec.
10. David Malfait - Jivaro van ’t Zand 0 - 70,91 sec.
15. Damien Plume - Issini van Gerhoeven 2 - 76,05 sec.
Class 4 Table A against the clock 1 m 40
2. Charlotte Philippe - Jerenmias van het Hulstenhof 0 - 59,15 sec.
6. Pascale Haep - Mystic Blue HH 0 - 66,14 sec.
7. Jeroen Appelen - Japeloup van ‘t ’s Gravenhof 0 - 68,00 sec.
10. Francois Mathy jr. - Igor de Vauxelles 0 - 70,07 sec.
Class 5 Table A with jump off 1 m 45 (LR)
3. Katrien Nijs - Ilya van het Migroveld 0 - 0 - 40,32 sec.
4. Kim Thiry - Givale vd Windheuvel 0 - 4 - 36,90 sec.
6. Pascale Haep - Iris van de Bisschop 0 - 4 - 39,08 sec.
9. Francois Mathy jr. - Balthazar VP Wisbecq 0 - 8 - 36,12 sec.
13. Gaetan Decroix - Quel Homme de Hus 1 - 72,63 sec.
14. Marie Kundycki - Uppercut de Bay 1 - 72,69 sec.
14. Catherine Van Roosbroeck - Qiazetta Z 1 - 72,69 sec/
16. Eric Lombard - No Limit Z 1 - 72,77 sec.
17. Jelle Limbourg - Hetman of Colors 1 - 73,39 sec.
Class 6 Grand Prix Table A with jump off 1 m 45 (LR)
1. Caio Carvlho Filho (BRA) – Jet Set DB 0 – 0 – 37,90 sec.
10. Frederic Vernaet – Gin Duidam 4 – 76,62 sec.
11. Francois Brichart – Boosty Chavannais 4 – 77,16 sec.
13. Georges Trulemans – Ibrahim ter Maaigem 4 – 77,24
14. Stephanie Andries – For You 4 – 77,48 sec.
15. Jessica Geurts – Harkito van den Berg 4 – 77,78 sec.
Class 7 Table A two phases 1 m 35
3. Charlotte Philippe – Jerenmias van het Hulstenhof 0 – 0 – 21,35 sec.
6. Stephanie Andries – Cicero 0 – 4 – 22,47 sec.
9. Jorien Livens – Valley DH 0 – 13 – 35,97 sec.