Zeven Belgen naar Parijs
Niet minder dan zeven Belgische springruiters zijn uitgenodigd voor het CSI5* in het Grand Palais te Parijs. Vorig jaar won Quickly de Kreisker de Grand Prix op Saut Hermès.
Internationale selecties 13 - 19 / 03 / 2017.
Jumping
CSI5* Paris (FRA)
Zoe Conter : Ratina des Rondets - Soory de l’Hallali
Jérôme Guéry : Alicante - Papillon Z
Judy-Ann Melchior : Ailina Z
Gudrun Patteet : Sea Coast Atlantic du Seigneur - Sea Coast Ferly
Nicola Philippaerts : H&M Quenzo de la Roque - Zilverstar T
Olivier Philippaerts : H&M Challenge vd Begijnakker - Ikker +
Gregory Wathelet : Coree - Iphigeneia de Muze
CSIU25-A Paris (FRA)
Nathan Budd : Balder van de Katelijnekouter
Emilie Conter : Espyrante
CSI4* - CSIYH1* Vejer de la Frontera (ESP)
Stephanie Andries : Abiagil - Cicero - For You - Javenia
Loris Berrittella : Artiste de l’Abbaye d’Aulne
Ugo Berrittella : Cavaluna Z - Chanel - Kouchette ter Goes Z - Riesling de Monselet
Carmen Christiaansen : Air Chin Z - Brooklynn - Costa Date - Jennifer
Karel Cox : Clintissima van Spalbeek Z - Flinstone van ’t Eigenlo - Okidoki van ’t Gelutt Z - Quickchin WH Z - Tchao de la Roque - Tyson AZ
Fabienne Daigneux-Lange : Clever Fee des Hazalles - Venue d’Fees des Hazalles
Marie Dive : Elrite jr.
Stephanie Falisse : Ulyne du Thot
Alex Grove : Touche van de Drie Eiken Z - Zorlana
Dominique Joassin : Cado de Greenbay - Si la Sol de Greenbay Z
Louise Joassin : Hermanie - Sherman Sitte
Julien Macedoine : Delta-fee des Hazalles
Clara Mielich : Hades
Virginie Thonon : Artemise du Houssoit - Danaide du Houssoit - Dydou du Chabus - Hoegie van ’t Bergske - Tristan Horta Z
Evelyne Van Vreckom : Kerbie V.v.
Gregory Wathelet : Indorado van ’t Heike - Iron Man van de Padenborre - Lilly Lordanos - MJT Nevado S
CSI3* - CSIYH1* Arezzo (ITA)
Pieter Clemens : Check Out - Corradina PP - Denver de Liebri Z - I Am Moerhoeves Star - Verdico
Ignace Philips : Carla Colesta - Ckeritto van de Axelhoeve Z - Denychin Ryalk de l’obstination - Dream Di San Patrignano - Pataro de Guldenboom
CSI3* - CSIYH1* Braunschweig (GER)
Damien Haelterman : Hamilton - Hooligan de Laubry
CSI2* - CSIYH1* Lier (BEL)
Bart Anthonissen - Dean Artoos - Bart Bomere - Gilles Borgonjon - Celine Bradt - Cassandra Braeckmans - Xena Braeckmans - Vanessa Buytaert - Alexandre Cardon - Ann Carton-Grootjans - Bart Clarys - Jean-Christophe De Grande - Hendrik Denutte - Pieter Devos - Wouter Devos - Tom Dhaeyere - Jan Geukens - Adele Guyot - Katja Haep - Pascale Haep - Mathias Hazebroek - Matthias Hens - Marie Kundycki - Quentin Lambotte - Candice Lauwers - Charlotte Lutz - Bunoit Moeskops - Evy Morssinkhof - Sam Polleunis - Jill Smits - Gilles Thomas - Ive Tonet - Marthe Van Gorp - Isidoor Van Rompaey - Olivier Van Roosbroeck - Liesje Vanderwegen - Neal Vanderwegen - Christoph Verheyen - Jos Verlooy - Wilm Vermeir - Yasmine Vinck - Nicolas Wautier
CSI1* Lier (BEL)
Dean Artoos - Gilles Borgonjon - Cassandra Braeckmans - Vanessa Buytaert - Marine Clarenne - Sien Daenen - Laurentine De Bel - Boyana De Coninck - Caro-Belle de Hornois - Camille Demolie - Pieter Devos - Tom Dhaeyere - Timothée Dhenin - Maxine Gaelens - Jan Geukens - Aline Hansen - Maxime Hazebroek - Evy Morssinkhof - Simon Morssinkhof - Nicodème Phèbe - Gilles Thomas - Dries Van Dyck - Jens Van Dyck - Marthe Van Gorp - Isidoor Van Rompaey - Naomi Verboven - Christoph Verheyen - Arthur Vermeersch
CSI2*- CSI1* - CSIYH1* Oliva, Valencia (ESP)
Cyril Cools - Vincent De Reys - Jessica Geurts - Dominique Hendrickx - Marine Lenoble - Charlotte Trenker - Nathalie Trenker - Pascale Trenker - Constant Van Paesschen - Nathalie Willems
CSI2* - CSIYH1* Mijas (ESP)
Viktor Daem - Francois Mathy jr. - Anthony Philippaerts - Thibault Philippaerts
Eventing
CIC1* Aldon (GBR)
Hugo Laschet : Ichak de Monfirak